Redukované žebříčky mládeže PSST

Skupina pro žebříček: 
Mládež
Sezóna: 
2017-2018

 

NEJMLADŠÍ ŽÁCI
jméno nar. klub
1 Sochor David 2007 Stadion Žižkov - DDM Ulita
2 Rek Lukáš 2007 TJ Slavoj Praha
3 Kadlec Vojtěch 2008 TTC Elizza Praha
4 Svoboda Sebastian 2007 SK DDM Kotlářka EN Praha
5 Bertho Tibor 2008 SK DDM Kotlářka EN Praha
6 Havelka Richard 2007 TTC Elizza Praha
7 Polidar Matyáš 2007 TJ Slavoj Praha
8 Jandus Martin 2008 TTC Klánovice
9 Douda Michal 2008 Stadion Žižkov - DDM Ulita
10 Kalivoda Oliver 2007 SK DDM Kotlářka EN Praha
11 Procházka Michal 2007 SK DDM Kotlářka EN Praha
12 Carvan Matyáš 2007 Slovan KST Bohnice
13 Ulrich Martin 2007 SK DDM Kotlářka EN Praha
14 Fořt Vojtěch 2007 TJ Slavoj Praha
15 Maděra Vojtěch 2007 SK DDM Kotlářka EN Praha
16 Ciněk David 2008 SK DDM Kotlářka EN Praha
17 Holl Martin 2007 TTC Praha
18 Kaucký Filip 2008 SK DDM Kotlářka EN Praha
NEJMLADŠÍ ŽÁKYNĚ
jméno nar. klub
1 Maršíková Eliška 2007 Slovan KST Bohnice
2 Melíšková Tereza 2007 AC Sparta Praha
3 Kadlecová Lucie 2008 Lokomotiva Vršovice
MLADŠÍ ŽÁCI
jméno nar. klub
1 Kadlec Vít 2005 TTC Elizza Praha
2 Kopecký Michael 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
3 Podrazil Václav 2005 AC Sparta Praha
4 Benák Vít 2005 TTC Elizza Praha
5 Rochowanski Jan 2005 TTC Elizza Praha
6 Šíp Martin 2006 SK DDM Kotlářka EN Praha
7 Benák Jan 2005 TTC Elizza Praha
8 Hofman Jan 2005 AC Sparta Praha
9 Remunda Matheos 2006 TTC Elizza Praha
10 Luxemburk Filip 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
11 Zacharda Jáchym 2005 TTC Elizza Praha
12 Brada Lukáš 2005 TJ Slavoj Praha
13 Nádvorník Václav 2006 TJ Slavoj Praha
14 Rek Adam 2005 ZŠ Lužiny
15 Rein Tomáš 2005 ZŠ Lužiny
16 Gräf Adam 2005 TJ Slavoj Praha
17 Bertho Tadeáš 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
18 Slavíček Jan 2005 TJ Slavoj Praha
19 Hruška Adam 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
20 Ošmera Jan 2006 TTC Elizza Praha
21 Garček Tomáš 2005 TTC Klánovice
22 Kokoška Matěj 2006 TJ Lokomotiva Vršovice
23 Berger Don 2005 SK Vršovice
24 Douda Tomáš 2005 Stadion Žižkov
25 Bláha Tomáš 2005 ABC Braník
26 Juppa Jáchym 2006 Slovan Bohnice
27 Mikula Matěj 2005 SK Vršovice
28 Rek Lukáš 2007 Slavoj Praha
29 Bezděk Metoděj 2005 Stadion Žižkov
30 Jandus Martin 2008 TTC KLánovice
31 Filip Jan 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
32 Trávníček Antonín 2006 ZŠ Lužiny
33 Jedlička Jan 2006 Slavoj Praha
34 Carvan Matyáš 2007 Slovan Bohnice
35 Marhol Jan 2006 AC Sparta Praha
36 Mach Petr 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
36 Cindr Jáchym 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
36 Klein Matouš 2006 TJ Slavoj Praha
36 Svoboda Patrik 2006 TTC Praha
36 Procházka Michal 2007 SK DDM Kotlářka EN Praha
41 Šimek Ondřej 2006 Slovan Bohnice
42 Kára Štěpán 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
42 Trávníček Ondřej 2006 ZŠ Lužiny
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ
jméno nar. klub
1 Sommerová Helena 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
2 Jungwirthová Andrea 2005 AC Sparta Praha
3 Kelnárová Antonie 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
4 Horká Nela 2005 TJ Lokomotiva Vršovice
5 Bendová Amálie 2005 Sokol Nusle
6 Kadlecová Renata 2005 TJ Lokomotiva Vršovice
7 Hánová Barbora 2005 SK Vršovice
8 Nováková Tereza 2005 Sokol Stodůlky
STARŠÍ ŽÁCI
jméno nar. klub
1 Stach Matěj 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
2 Kaucký Jakub 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
3 Šmíd Miroslav 2003 AC Sparta Praha
4 Kadlec Vít 2005 TTC Elizza Praha
5 Šíp Martin 2006 SK DDM Kotlářka EN Praha
6 Kopecký Michael 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
7 Šusta Petr 2003 AC Sparta Praha
8 Pfleger Michal 2003 TJ Slavoj Praha
9 Lanžhotský Vojtěch 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
10 Gajda Jonáš 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
11 Podrazil Václav 2005 AC Sparta Praha
12 Koběrský Matěj 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
13 Podrazil Vojtěch 2003 AC Sparta Praha
14 Rulc Lukáš 2003 AC Sparta Praha
15 Kadavý Ondřej 2003 KST Bohnice
16 Sloup Richard 2003 TTC Elizza Praha
17 Rochowanski Jan 2005 TTC Elizza Praha
18 Brada Lukáš 2005 TJ Slavoj Praha
19 Michlík Michal 2003 TJ Slavoj Praha
20 Havlík Tomáš 2003 Lokomotiva Vršovice
21 Redlich Michal 2003 ZŠ Lužiny
22 Juřiček Daniel 2004 TTC Elizza Praha
23 Rein Tomáš 2005 ZŠ Lužiny
24 Benák Vít 2005 TTC Elizza Praha
25 Remunda Matheos 2006 TTC Elizza Praha
26 Luxemburk Filip 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
27 Mašek Milan 2004 TJ Slavoj Praha
28 Gräf Adam 2005 TJ Slavoj Praha
29 Macek Lukáš 2003 SK Vršovice
30 Juřík Martin 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
31 Koňák David 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
32 Benák Jan 2005 TTC Elizza Praha
33 Záruba Matouš 2003 ZŠ Lužiny
33 Kuboš Filip 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
35 Schonbauer Jakub 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
36 Grisa Daniel 2003 TTC Klánovice
37 Zacharda Jáchym 2005 TTC Elizza Praha
38 Bertho Tadeáš 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
39 Janoušek Tadeáš  2003 AC Sparta Praha
39 Brodský Adam 2004 TTC Praha
39 Fišer Jan 2004 TTC Klánovice
39 Garček Tomáš 2005 TTC Klánovice
43 Vrana Jakub 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
44 Cindr Jáchym 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
44 Rek Adam 2005 ZŠ Lužiny
46 Havlíček Adam 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
STARŠÍ ŽÁKYNĚ
jméno nar. klub
1 Sommerová Helena 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
2 Franeková Věra 2003 TTC Elizza Praha
3 Pokorná Eva 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
4 Handlová Natálie 2004 Slovan KST Bohnice
5 Bartoňová Tereza 2003 Slovan Bohnice
6 Strnadová Karolína 2003 TTC Elizza Praha
7 Cmíralová Natálie 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
8 Kélnárová Antonie 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
9 Vydrová Lucie 2004 TTC Elizza Praha
10 Jungwirthová Andrea 2005 AC Sparta Praha
11 Horká Nela 2005 TJ Lokomotiva Vršovice
12 Petříková Kateřina 2006 AC Sparta Praha
13 Melíšková Tereza 2007 AC Sparta Praha
13 Fabiánová Natálie 2004 AC Sparta Praha
15 Ernée Anna 2003 Sokol Nusle
16 Kadlecová Renata 2005 TJ Lokomotiva Vršovice
DOROSTENCI
jméno nar. klub
1 Čamr František 2000 TTC Elizza Praha
2 Průša David 2000 TTC Elizza Praha
3 Černota Filip 2001 AC Sparta Praha
4 Dvořák Petr 2000 TTC Elizza Praha
5 Krameš Jan 2002 Lokomotiva Vršovice
6 Přída Kryštof 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
7 Beran Matěj 2001 SK DDM Kotlářka EN Praha
8 Kaucký Jakub 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
9 Šebl Jáchym 2000 TJ Slavoj Praha
10 Kulveit Jonáš 2001 TJ Slavoj Praha
11 Beran Tomáš 2001 SK DDM Kotlářka EN Praha
11 Vaněk Petr 2001 TJ Slavoj Praha
13 Cihlář Matěj 2000 Slovan Bohnice
14 Skopec Daniel 2001 AC Sparta Sparta
15 Khalaila Adam 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
16 Kubelka Martin 2001 SK DDM Kotlářka EN Praha
17 Marat Filip 2002 TTC Elizza Praha
18 Daníček Adam 2000 TTC Elizza Praha
19 Filípek Martin 2000 SK DDM Kotlářka EN Praha
20 Brož Patrik 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
21 Čáha Jiří 2000 Slovan Bohnice
22 Kadlec Vít 2005 TTC Elizza Praha
23 Stach Matěj 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
24 Slavík Radek 2000 TTC Elizza Praha
25 Podrazil Václav 2005 AC Sparta Praha
26 Havránek Jakub 2002 Lokomotiva Vršovice
27 Pašek Adam 2002 TJ Slavoj Praha
28 Knobloch Miroslav 2002 Lokomotiva Vršovice
29 Kopecký Michael 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
30 Němec Filip 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
31 Bartoň Tomáš 2001 AC Sparta Praha
32 Kořének František 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
33 Rochowanski Jan 2005 TTC Elizza Praha
33 Šíp Martin 2006 SK DDM Kotlářka EN Praha
35 Dvořák Jan 2000 SK DDM Kotlářka EN Praha
36 Šusta Petr 2003 AC Sparta Praha
37 Veselý Filip 2001 Lokomotiva Vršovice
38 Buček Tadeáš 2002 TJ Slavoj Praha
39 Šmíd Miroslav 2003 AC Sparta Praha
40 Rulc Lukáš 2003 AC Sparta Praha
41 Poncar Karel 2001 ZŠ Lužiny
42 Lanžhotský Vojtěch 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
43 Redlich Michal 2003 ZŠ Lužiny
44 Soukup Vojtěch 2002 ZŠ Lužiny
45 Hájek Alexander 2001 Avia Čakovice
46 Suchý Adam 2002 Sokol Stodůlky
47 Zítek Martin 2000 AC Sparta Praha
47 Podrazil Vojtěch 2003 AC Sparta Praha
49 Šrenk Štěpán 2001 ZŠ Lužiny
49 Hlaváč Jan 2001 ZŠ Lužiny
51 Pfleger Michal 2003 TJ Slavoj Praha
52 Suk Matouš 2001 AC Sparta Praha
53 Kratochvíl David 2002 TTC Elizza Praha
54 Stoilov Jonáš 2000 Stadion Žižkov
54 Vícha Matěj 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
56 Michlík Michal 2003 Slavoj Praha
57 Náhlík Pavol 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
DOROSTENKY
jméno nar. klub
1 Štricová Niamh 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
2 Kohlmannová Aneta 2001 AC Sparta Praha
3 Šimůnková Veronika 2002 TJ Slavoj Praha
4 Dvořáková Anna 2000 Avia Čakovice
5 Mrázková Lia 2002 Slovan Bohnice
6 Sommerová Helena 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
7 Bartoňová Tereza 2003 Slovan Bohnice
8 Franeková Věra 2003 TTC Elizza Praha
9 Pokorná Eva 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
10 Kelnárová Antonie 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
11 Handlová Natálie 2004 Slovan Bohnice
12 Blažková Anežka 2002 Lokomotiva Vršovice
13 Strnadová Karolína 2003 TTC Elizza Praha
14 Rosová Kateřina 2001 TTC Elizza Praha
15 Pražáková Šárka 2001 TTC Elizza Praha
16 Kalinová Martina 2002 TTC Elizza Praha
17 Krupičková Tereza 2001 Slovan Bohnice
18 Kadlecová Taťána 2002 TTC Elizza Praha
19 Vydrová Lucie 2004 TTC Elizza Praha
20 Jungwirthová Andrea 2005 AC Sparta Praha
21 Seidlová Monika 2000 SK DDM Kotlářka EN Praha
22 Buchtová  Tereza 2001 SK DDM Kotlářka EN Praha

 

 

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0300 Poštovní spořitelna

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist