Bodové pořadí Grand Prix 2018/2019 RACKETSPORT.cz


DOROST dvouhra

GRAND PRIX PRAHA - DOROST dvouhra
jménonar.klubBody (4)turnajůGP1GP2GP3GP4GP5GP6Masters
1Sochor Adam2002AC Sparta Praha56404173078020001130
2Skopec Daniel2001AC Sparta Praha53804121514001860905
3Vaněk Petr2001TJ Slavoj Praha51653186013052000
4Kadavý Ondřej2003Slovan KST Bohnice50854675105015001860
5Kopecký Michael2005SK DDM Kotlářka Praha40753113017301215
6Zacharda Jáchym2005TTC Elizza Praha4060360017301730
7Handlová Natálie2004AC Sparta Praha384546309758401400
8Veselý Filip2001TJ Lokomotiva Vršovice382049759057251215
9Marat Filip2002TJ Lokomotiva Vršovice3380313056751400
10Němec Filip2002SK DDM Kotlářka Praha3220216101610
11Khalaila Adam2002SK DDM Kotlářka Praha3000215001500
12Redlich Michal2003ZŠ Lužiny 06289044854509051050
13Šusta Petr2003AC Sparta Praha28554905390780780
14Gajda Jonáš2004SK DDM Kotlářka Praha272035205901610
15Sochor David2007AC Sparta Praha2630211301500
16Šimůnková Veronika2002TJ Slavoj Praha256536306301305
17Kohlmannová Aneta2001AC Sparta Praha23453780725840
18Cincibus Milan2003KST Týnec nad Labem22754560525600590
19Bruk Martin2002SK HAMR214031050365725
20Jůza Jaroslav2005TJ Sokol Plzeň V.20853520590975
21Žižkovská Rebeka2003SKST Hodonín207521400675
22Kaucký Jakub2003SK DDM Kotlářka Praha200012000
23Šíp Martin2006SK DDM Kotlářka Praha200012000
24Přída Kryštof2002SK DDM Kotlářka Praha186011860
25Bartoňová Tereza2003Slovan KST Bohnice18503840485525
26Jungwirthová Andrea2005AC Sparta Praha17553600555600
27Benák Vít2005TTC Elizza Praha161011610
28Lanžhotský Vojtěch2003SK DDM Kotlářka Praha15302555975
29Rek Adam2005TJ Slavoj Praha14953420520555
30Botková Michaela2005TJ AŠ Mladá Boleslav130511305
31Rulc Lukáš2003AC Sparta Praha12652590675
32Kubíček Dominik2004SK DDM Kotlářka Praha12654335260335335
33Kmoníčková Petra2005TTC Ústí nad Labem12203365335520
34Černý Martin2005STC Slaný121511215
35Košacký Adam2004Slovan KST Bohnice12053450335420
36Luxemburk Filip2005SK DDM Kotlářka Praha11902560630
37Makara Michal2003STC Slaný11904335130335390
38Bendová Amálie2005SK DDM Kotlářka Praha11804335335255255
39Kulveit Jonáš2001TJ Slavoj Praha113011130
40Benák Jan2005TTC Elizza Praha11152560555
41Kuboš Filip2003SK DDM Kotlářka Praha11104420160335195
42Lamoš Vítězslav2004TTC Elizza Praha10903335195560
43Botka Jan2001TJ AŠ Mladá Boleslav105011050
44Rašek Eduard2002SK HAMR10053335335335
45Vrana Jakub2004SK DDM Kotlářka Praha10053335335335
46Slavíček Jan2005TJ Slavoj Praha10054165160195485
47Michlík Michal2003TJ Slavoj Praha9203195390335
48Bertho Tadeáš2005SK DDM Kotlářka Praha8953220225450
49Koňák Daniel2004SK DDM Kotlářka Praha8903295300295
50Vícha Matěj2002SK DDM Kotlářka Praha8602335525
51Knobloch Miroslav2002TJ Lokomotiva Vršovice8401840
52Plíšek Jan2003Stolní tenis Benešov8354225190195225
53Soukup Vojtěch2002ZŠ Lužiny 068202335485
54Juřík Martin2003SK DDM Kotlářka Praha8003130335335
55Franeková Věra2003TTC Elizza Praha7251725
56Mihalachi Marek2004TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky7154195130195195
57Melíšek Ondřej2004AC Sparta Praha7052255450
58Bláha Matěj2003TSM Kladno7002335365
59Fabiánová Natálie2004AC Sparta Praha69141130225335
60Pražáková Šárka2001TTC Elizza Praha69142251303351
61Blažková Anežka2002TJ Lokomotiva Vršovice6702335335
62Hudák Tomáš2004ZŠ Lužiny 066302335295
63Rochowanski Jan2005TTC Elizza Praha5251525
64Navrátil Pavel2001TTC Říčany juniors5252335190
65Havlík Tomáš2003TJ Lokomotiva Vršovice52141951601651
66Gräf Adam2005TJ Slavoj Praha4201420
67Mrázková Lia2002Slovan KST Bohnice3901390
68Hlaváč Jan2001ZŠ Lužiny 063651365
69Matoušek Václav2005AC Sparta Praha3351335
70Pfleger Michal2003TJ Slavoj Praha3351335
71Šrenk Štěpán2001ZŠ Lužiny 063351335
72Matouš Vojtěch2002SK HAMR30123001
73Běhounek Michal2003KST Apollo Ústí nad Labem3001300
74Paulíny Matyáš2004SK HAMR3001300
75Ruis Robin2003TJ Lokomotiva Vršovice2952100195
76Čopák Marek2004ZŠ Lužiny 0622621225
77Dědič David2004TTC Říčany juniors1951195
78Kalinová Martina2002TTC Elizza Praha16621165
79Antoš Vojtěch2003SK DDM Kotlářka Praha1601160
80Couf Alfréd2004SK HAMR13121301
81Waldmann Martin2002SK DDM Kotlářka Praha1301130
82Harmanec Jan2003TJ ABC Braník2211
83Bednář Filip2001AC Sparta Praha111
84Danč Tomáš2002TJ ABC Braník111
85Hozda Tomáš2003SK DDM Kotlářka Praha111
86Kačenka Dominik2005TJ ABC Braník111
87Kováč Ladislav2004TTC Klánovice111
88Král Radim2001SK HAMR111
89Macek Lukáš2003SK Vršovice111
90Piroutek Ondřej2003AC Sparta Praha111
91Remeš Adam2004SK DDM Kotlářka Praha111
92Smékal David2004SK HAMR111
93Tonder Lucas2004TTC Klánovice111
94Trčka Lukáš2004SK HAMR111

DOROST čtyřhra

GRAND PRIX PRAHA - DOROST čtyřhra
jménonar.klubBody (4)turnajůGP1GP2GP3GP4GP5GP6
1Veselý Filip2001TJ Lokomotiva Vršovice20146060801
2Zacharda Jáchym2005TTC Elizza Praha20034060100
3Kadavý Ondřej2003Slovan KST Bohnice181420110060
4Skopec Daniel2001AC Sparta Praha181440401100
5Sochor Adam2002AC Sparta Praha18141406080
6Šimůnková Veronika2002TJ Slavoj Praha18034010040
7Kopecký Michael2005SK DDM Kotlářka Praha16031002040
8Šusta Petr2003AC Sparta Praha1424160801
9Vaněk Petr2001TJ Slavoj Praha141318060
10Khalaila Adam2002SK DDM Kotlářka Praha14028060
11Němec Filip2002SK DDM Kotlářka Praha14028060
12Sochor David2007AC Sparta Praha14026080
13Marat Filip2002TJ Lokomotiva Vršovice1403604040
14Handlová Natálie2004AC Sparta Praha140440204040
15Kohlmannová Aneta2001AC Sparta Praha1203404040
16Bartoňová Tereza2003Slovan KST Bohnice101340160
17Kaucký Jakub2003SK DDM Kotlářka Praha1001100
18Přída Kryštof2002SK DDM Kotlářka Praha1001100
19Šíp Martin2006SK DDM Kotlářka Praha1001100
20Benák Jan2005TTC Elizza Praha10024060
21Jungwirthová Andrea2005AC Sparta Praha1003402040
22Lamoš Vítězslav2004TTC Elizza Praha1003202060
23Plíšek Jan2003Stolní tenis Benešov8142020401
24Kulveit Jonáš2001TJ Slavoj Praha80180
25Žižkovská Rebeka2003SKST Hodonín8024040
26Bruk Martin2002SK HAMR803202040
27Slavíček Jan2005TJ Slavoj Praha80420202020
28Makara Michal2003STC Slaný624120401
29Jůza Jaroslav2005TJ Sokol Plzeň V.61320140
30Bendová Amálie2005SK DDM Kotlářka Praha6141202020
31Havlík Tomáš2003TJ Lokomotiva Vršovice6142012020
32Redlich Michal2003ZŠ Lužiny 066142020120
33Franeková Věra2003TTC Elizza Praha60160
34Rochowanski Jan2005TTC Elizza Praha60160
35Kubíček Dominik2004SK DDM Kotlářka Praha424112020
36Blažková Anežka2002TJ Lokomotiva Vršovice412140
37Lanžhotský Vojtěch2003SK DDM Kotlářka Praha412140
38Rulc Lukáš2003AC Sparta Praha412401
39Gajda Jonáš2004SK DDM Kotlářka Praha41320120
40Kmoníčková Petra2005TTC Ústí nad Labem41320120
41Rašek Eduard2002SK HAMR41320201
42Rek Adam2005TJ Slavoj Praha41320120
43Botka Jan2001TJ AŠ Mladá Boleslav40140
44Botková Michaela2005TJ AŠ Mladá Boleslav40140
45Knobloch Miroslav2002TJ Lokomotiva Vršovice40140
46Mrázková Lia2002Slovan KST Bohnice40140
47Bláha Matěj2003TSM Kladno4022020
48Soukup Vojtěch2002ZŠ Lužiny 064022020
49Fabiánová Natálie2004AC Sparta Praha23411120
50Mihalachi Marek2004TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky23412011
51Košacký Adam2004Slovan KST Bohnice2232011
52Vrana Jakub2004SK DDM Kotlářka Praha2231201
53Čopák Marek2004ZŠ Lužiny 06212120
54Hudák Tomáš2004ZŠ Lužiny 06212201
55Luxemburk Filip2005SK DDM Kotlářka Praha212120
56Ruis Robin2003TJ Lokomotiva Vršovice212120
57Vícha Matěj2002SK DDM Kotlářka Praha212120
58Benák Vít2005TTC Elizza Praha20120
59Černý Martin2005STC Slaný20120
60Gräf Adam2005TJ Slavoj Praha20120
61Král Radim2001SK HAMR20120
62Matoušek Václav2005AC Sparta Praha20120
63Paulíny Matyáš2004SK HAMR20120
64Šrenk Štěpán2001ZŠ Lužiny 0620120
65Trčka Lukáš2004SK HAMR20120
66Kuboš Filip2003SK DDM Kotlářka Praha441111
67Pražáková Šárka2001TTC Elizza Praha441111
68Bertho Tadeáš2005SK DDM Kotlářka Praha33111
69Juřík Martin2003SK DDM Kotlářka Praha33111
70Koňák Daniel2004SK DDM Kotlářka Praha33111
71Michlík Michal2003TJ Slavoj Praha33111
72Couf Alfréd2004SK HAMR2211
73Kalinová Martina2002TTC Elizza Praha2211
74Matouš Vojtěch2002SK HAMR2211
75Melíšek Ondřej2004AC Sparta Praha2211
76Navrátil Pavel2001TTC Říčany juniors2211
77Antoš Vojtěch2003SK DDM Kotlářka Praha111
78Bednář Filip2001AC Sparta Praha111
79Běhounek Michal2003KST Apollo Ústí nad Labem111
80Dědič David2004TTC Říčany juniors111
81Hlaváč Jan2001ZŠ Lužiny 06111
82Hozda Tomáš2003SK DDM Kotlářka Praha111
83Macek Lukáš2003SK Vršovice111
84Pfleger Michal2003TJ Slavoj Praha111
85Remeš Adam2004SK DDM Kotlářka Praha111
86Smékal David2004SK HAMR111
87Waldmann Martin2002SK DDM Kotlářka Praha111
88Danč Tomáš2002TJ ABC Braník010
89Kačenka Dominik2005TJ ABC Braník010
90Kováč Ladislav2004TTC Klánovice010
91Piroutek Ondřej2003AC Sparta Praha010
92Tonder Lucas2004TTC Klánovice010
93Harmanec Jan2003TJ ABC Braník0200
94Cincibus Milan2003KST Týnec nad Labem040000

STARŠÍ ŽACTVO dvouhra

GRAND PRIX PRAHA - STARŠÍ ŽACTVO dvouhra
jménonar.klubBody (4)turnajůGP1GP2GP3GP4GP5GP6Masters
1Sochor David2007AC Sparta Praha733041610186018602000
2Handlová Natálie2004AC Sparta Praha597041130161015001730
3Kopecký Michael2005SK DDM Kotlářka Praha55003150020002000
4Gajda Jonáš2004SK DDM Kotlářka Praha52003173016101860
5Botková Michaela2005TJ AŠ Mladá Boleslav4240378017301730
6Jůza Jaroslav2005TJ Sokol Plzeň V.4060490597510501130
7Krček Adam2007STC Slaný3715397511301610
8Luxemburk Filip2005SK DDM Kotlářka Praha343045906301305905
9Vydrová Lucie2004TTC Elizza Praha338046757256751305
10Melíšek Ondřej2004AC Sparta Praha331047255609751050
11Chadima Ondřej2005STC Slaný3245312151305725
12Rein Tomáš2005KST FZŠ Trávníčkova32404840780780840
13Vesecký David2006STC Slaný3105310501215840
14Lamoš Vítězslav2004TTC Elizza Praha305044206006301400
15Košacký Adam2004Slovan KST Bohnice30304560905590975
16Řeháček Jiří2007STC Slaný3020367511301215
17Jungwirthová Andrea2005AC Sparta Praha2615214001215
18Rek Adam2005TJ Slavoj Praha258536301050905
19Kubíček Dominik2004SK DDM Kotlářka Praha23004600555555590
20Višňa Johan2004SK DDM Kotlářka Praha22704555590525600
21Černý Martin2005STC Slaný200012000
22Koňák Daniel2004SK DDM Kotlářka Praha18003520725555
23Marhol Jan2006AC Sparta Praha17154255450485525
24Zacharda Jáchym2005TTC Elizza Praha17002860840
25Gräf Adam2005TJ Slavoj Praha16353335520780
26Rek Lukáš2007TJ Slavoj Praha16253390560675
27Nádvorník Václav2006TJ Slavoj Praha150011500
28Nechyba Radim2007KST Apollo Ústí nad Labem150011500
29Bertho Tadeáš2005SK DDM Kotlářka Praha14953520525450
30Slavíček Jan2005TJ Slavoj Praha14904335335335485
31Vrana Jakub2004SK DDM Kotlářka Praha14603525335600
32Matoušek Václav2005AC Sparta Praha14204365335420300
33Jedlička Karel2008KST Apollo Ústí nad Labem140011400
34Remunda Matheos2006TTC Elizza Praha140011400
35Rochowanski Jan2005TTC Elizza Praha130511305
36Fabiánová Natálie2004AC Sparta Praha12004195335335335
37Bezděk Metoděj2005Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita11954225335335300
38Bendová Amálie2005SK DDM Kotlářka Praha11753450390335
39Procházka Michal2007SK DDM Kotlářka Praha10903420335335
40Horká Nela2005TJ Lokomotiva Vršovice10353365335335
41Hudák Tomáš2004KST FZŠ Trávníčkova10353335335365
42Svoboda Sebastian2007SK DDM Kotlářka Praha10203295335390
43Kmoníčková Petra2005TTC Ústí nad Labem9702450520
44Mihalachi Marek2004TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky9253225365335
45Obrhel Adam2004Slovan KST Bohnice7803335225220
46Vavroušek Michal2006TTC Elizza Praha7552335420
47Jaroňová Karolína2007AC Sparta Praha6301630
48Vršovský Tadeáš2009KST Apollo Ústí nad Labem5601560
49Vávra Ondra2006TJ Sokol Malá Hraštice5602225335
50Malá Kateřina2005TTC Elizza Praha5502295255
51Veselý Patrik2006TJ Lokomotiva Vršovice5503165195190
52Čopák Marek2004KST FZŠ Trávníčkova5002165335
53Petříková Kateřina2006AC Sparta Praha4851485
54Sládek Ondřej2006TJ Slavoj Praha4851485
55Makara Jakub2006STC Slaný3901390
56Kaňka Filip2005TTC Elizza Praha3602195165
57Neubauer Richard2005Slovan KST Bohnice3552195160
58Babka Dominik2005SKC Zruč nad Sázavou3351335
59Baloun Jan2004SKC Zruč nad Sázavou3351335
60Juppa Jáchym2006Slovan KST Bohnice3351335
61Vlasák Viktor2006Slovan KST Bohnice3351335
62Holý Prokop2007SK DDM Kotlářka Praha3252165160
63Remeš Adam2004SK DDM Kotlářka Praha3252165160
64Filip Jan2005SK DDM Kotlářka Praha2951295
65Čmerda Ondřej2005TTC Litvínov2601260
66Trávníček Antonín2006ZŠ Lužiny 062551255
67Maděra Vojtěch2007SK DDM Kotlářka Praha2251225
68Příbramský Jan2004TJ Lokomotiva Vršovice2251225
69Šourek Pavel2007AC Sparta Praha19621195
70Cindr Jáchym2005SK DDM Kotlářka Praha1951195
71Křivonoska Marek2004TJ Sokol Malá Hraštice1951195
72Puk David2005TTC Elizza Praha1951195
73Špírková Michaela2005TJ Sokol Malá Hraštice1951195
74Barák Erik2004TTC Elizza Praha1901190
75Hruška Adam2005SK DDM Kotlářka Praha1651165
76Jirásek Pavel2006SK DDM Kotlářka Praha1651165
77Tuček Filip2006TJ Lokomotiva Vršovice1601160
78Sedláček Jakub2006TTC Elizza Praha33111
79Červinka Jakub2007TJ AVIA Čakovice2211
80Král Šimon2005TJ ABC Braník2211
81Douda Tomáš2005Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita111
82Dufek Jakub2004TJ Lokomotiva Vršovice111
83Jakl Jakub2006TJ Lokomotiva Vršovice111
84Kačenka Dominik2005TJ ABC Braník111
85Kovač Andrej2006Slovan KST Bohnice111
86Melíšková Tereza2007AC Sparta Praha111
87Müllerová Adriana2007SKST Vlašim111
88Nedělka Petr2004AC Sparta Praha111

STARŠÍ ŽACTVO čtyřhra

GRAND PRIX PRAHA - STARŠÍ ŽACTVO čtyřhra
jménonar.klubBody (4)turnajůGP1GP2GP3GP4GP5GP6
1Handlová Natálie2004AC Sparta Praha260480408060
2Luxemburk Filip2005SK DDM Kotlářka Praha26044010020100
3Vydrová Lucie2004TTC Elizza Praha2404604010040
4Gajda Jonáš2004SK DDM Kotlářka Praha22036060100
5Kopecký Michael2005SK DDM Kotlářka Praha22036010060
6Botková Michaela2005TJ AŠ Mladá Boleslav20036040100
7Krček Adam2007STC Slaný1803100080
8Jungwirthová Andrea2005AC Sparta Praha16028080
9Lamoš Vítězslav2004TTC Elizza Praha14141404060
10Vesecký David2006STC Slaný1403406040
11Rek Adam2005TJ Slavoj Praha1203208020
12Řeháček Jiří2007STC Slaný120304080
13Rein Tomáš2005KST FZŠ Trávníčkova12040406020
14Melíšek Ondřej2004AC Sparta Praha1024401160
15Sochor David2007AC Sparta Praha1024401160
16Bertho Tadeáš2005SK DDM Kotlářka Praha101316040
17Višňa Johan2004SK DDM Kotlářka Praha10141602020
18Černý Martin2005STC Slaný1001100
19Chadima Ondřej2005STC Slaný100340600
20Vrana Jakub2004SK DDM Kotlářka Praha1003402040
21Kubíček Dominik2004SK DDM Kotlářka Praha824140140
22Nádvorník Václav2006TJ Slavoj Praha80180
23Zacharda Jáchym2005TTC Elizza Praha8024040
24Bendová Amálie2005SK DDM Kotlářka Praha61312040
25Jůza Jaroslav2005TJ Sokol Plzeň V.614014020
26Remunda Matheos2006TTC Elizza Praha60160
27Kmoníčková Petra2005TTC Ústí nad Labem6024020
28Rek Lukáš2007TJ Slavoj Praha603202020
29Hudák Tomáš2004KST FZŠ Trávníčkova4231140
30Koňák Daniel2004SK DDM Kotlářka Praha4231401
31Fabiánová Natálie2004AC Sparta Praha424120201
32Marhol Jan2006AC Sparta Praha424112020
33Slavíček Jan2005TJ Slavoj Praha424201201
34Čopák Marek2004KST FZŠ Trávníčkova412140
35Gräf Adam2005TJ Slavoj Praha41320201
36Mihalachi Marek2004TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky41320120
37Veselý Patrik2006TJ Lokomotiva Vršovice41320201
38Jaroňová Karolína2007AC Sparta Praha40140
39Nechyba Radim2007KST Apollo Ústí nad Labem40140
40Petříková Kateřina2006AC Sparta Praha40140
41Rochowanski Jan2005TTC Elizza Praha40140
42Vršovský Tadeáš2009KST Apollo Ústí nad Labem40140
43Kaňka Filip2005TTC Elizza Praha4022020
44Horká Nela2005TJ Lokomotiva Vršovice40320200
45Košacký Adam2004Slovan KST Bohnice23412011
46Matoušek Václav2005AC Sparta Praha23411201
47Obrhel Adam2004Slovan KST Bohnice2231201
48Procházka Michal2007SK DDM Kotlářka Praha2231120
49Svoboda Sebastian2007SK DDM Kotlářka Praha2231120
50Holý Prokop2007SK DDM Kotlářka Praha212120
51Král Šimon2005TJ ABC Braník212120
52Malá Kateřina2005TTC Elizza Praha212120
53Vavroušek Michal2006TTC Elizza Praha212120
54Cindr Jáchym2005SK DDM Kotlářka Praha20120
55Čmerda Ondřej2005TTC Litvínov20120
56Jedlička Karel2008KST Apollo Ústí nad Labem20120
57Kačenka Dominik2005TJ ABC Braník20120
58Puk David2005TTC Elizza Praha20120
59Sládek Ondřej2006TJ Slavoj Praha20120
60Neubauer Richard2005Slovan KST Bohnice2211
61Remeš Adam2004SK DDM Kotlářka Praha2211
62Vávra Ondra2006TJ Sokol Malá Hraštice2211
63Sedláček Jakub2006TTC Elizza Praha23011
64Bezděk Metoděj2005Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita240110
65Barák Erik2004TTC Elizza Praha111
66Dufek Jakub2004TJ Lokomotiva Vršovice111
67Filip Jan2005SK DDM Kotlářka Praha111
68Hruška Adam2005SK DDM Kotlářka Praha111
69Jakl Jakub2006TJ Lokomotiva Vršovice111
70Jirásek Pavel2006SK DDM Kotlářka Praha111
71Juppa Jáchym2006Slovan KST Bohnice111
72Kovač Andrej2006Slovan KST Bohnice111
73Křivonoska Marek2004TJ Sokol Malá Hraštice111
74Maděra Vojtěch2007SK DDM Kotlářka Praha111
75Makara Jakub2006STC Slaný111
76Melíšková Tereza2007AC Sparta Praha111
77Nedělka Petr2004AC Sparta Praha111
78Podrazký Adam2007TTC Elizza Praha111
79Rektorysová Hana2004AC Sparta Praha111
80Špírková Michaela2005TJ Sokol Malá Hraštice111
81Trávníček Antonín2006ZŠ Lužiny 06111
82Tuček Filip2006TJ Lokomotiva Vršovice111
83Vlasák Viktor2006Slovan KST Bohnice111
84Červinka Jakub2007TJ AVIA Čakovice1210
85Šourek Pavel2007AC Sparta Praha1210
86Babka Dominik2005SKC Zruč nad Sázavou010
87Baloun Jan2004SKC Zruč nad Sázavou010
88Douda Tomáš2005Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita010

MLADŠÍ ŽACTVO dvouhra

GRAND PRIX PRAHA - MLADŠÍ ŽACTVO dvouhra
jménonar.klubBody (4)turnajůGP1GP2GP3KaliberaGP4GP5GP6Masters
1Řeháček Jiří2007STC Slaný7470520001860150016102000
2Krček Adam2007STC Slaný656541305200014001860
3Jedlička Karel2008KST Apollo Ústí nad Labem637541730161013051730
4Nádvorník Václav2006TJ Slavoj Praha628556751730121517301610
5Vaigl Martin2007SKST Vlašim621541215150020001500
6Nechyba Radim2007KST Apollo Ústí nad Labem616041400140015001860
7Jaroňová Karolína2007AC Sparta Praha587559051215186014001400
8Rek Lukáš2007TJ Slavoj Praha50205975905161011301305
9Vesecký David2006STC Slaný45353150013051730
10Plíšek Pavel2008Stolní tenis Benešov42504600113013051215
11Sochor David2007AC Sparta Praha3860218602000
12Vršovský Tadeáš2009KST Apollo Ústí nad Labem3240310509751215
13Svoboda Sebastian2007SK DDM Kotlářka Praha31555520630840780905
14Makara Jakub2006STC Slaný3000433548510501130
15Procházka Michal2007SK DDM Kotlářka Praha28805450600975675630
16Sládek Ondřej2006TJ Slavoj Praha28504590725630905
17Kasner Vítek2008STC Slaný27454560555905725
18Kabelka Jakub2009KST Apollo Ústí nad Labem25704335420975840
19Marhol Jan2006AC Sparta Praha25604520725725590
20Jandus Martin2008AC Sparta Praha253035601130840
21Klein Matouš2006TJ Slavoj Praha23455525365555590675
22Holejšovská Anna2008SKST Vlašim23403780780780
23Havelka Richard2007TTC Elizza Praha222033907801050
24Kuchta Jiří2006SK Viktorie Ořech21203555590975
25Zuzáková Anežka2006Slovan KST Bohnice20605365335675630390
26Elicer Lukáš2010STC Slaný20555420300520555560
27Ohera Richard2006ZŠ Lužiny 0620155160335525600555
28Čížová Tereza2006TJ Sokol Uhlířské Janovice197021130840
29Poláková Veronika2008SKST Vlašim189028401050
30Maděra Vojtěch2007SK DDM Kotlářka Praha18405160335560525420
31Bertho Tibor2008SK DDM Kotlářka Praha17954335335600525
32Ošmera Jan2006TTC Elizza Praha161011610
33Vavroušek Michal2006TTC Elizza Praha150024501050
34Trávníček Antonín2006ZŠ Lužiny 0614903300590600
35Šourek Pavel2007AC Sparta Praha14904335335485335
36Petrtýl Šimon2008TTC Elizza Praha14754300420420335
37Rulc Michal2006AC Sparta Praha14502725725
38Jírová Anna2008SKST Vlašim13453525335485
39Neuberg Lukáš2007ZŠ Lužiny 0613454300260450335
40Lebeda Lukáš2009TTC Elizza Praha12454220300390335
41Veselý Patrik2006TJ Lokomotiva Vršovice12454160160560365
42Holík Šimon2006SK DDM Kotlářka Praha12353335450450
43Cafmeyer Nathan2009TTC Elizza Praha11604190300335335
44Makarová Tereza2009STC Slaný11204335300225260
45Červinka Jakub2007TJ AVIA Čakovice111053351303353101
46Mašek Jan2009TTC Elizza Praha10804260190295335
47Vlasák Viktor2006Slovan KST Bohnice10003300365335
48Juppa Jáchym2006Slovan KST Bohnice9102390520
49Curtis Samuel2007STC Slaný8755300130165250160
50Kaucký Filip2008SK DDM Kotlářka Praha8202485335
51Urban Jakub2006TJ AVIA Čakovice7953160335300
52Tuček Filip2006TJ Lokomotiva Vršovice7852300485
53Petříková Kateřina2006AC Sparta Praha6301630
54Melíšková Tereza2007AC Sparta Praha5902335255
55Sedláček Jakub2006TTC Elizza Praha57141301280160
56Podrazký Adam2007TTC Elizza Praha54641301195220
57Nosková Adéla2008AC Sparta Praha5302340190
58Šindelář Matěj2007TJ Lokomotiva Vršovice5201520
59Divecký Jonáš2007SK DDM Kotlářka Praha5102130380
60Hromas Vít2007SK DDM Kotlářka Praha4853130160195
61Mai Vu2008TTC Elizza Praha4652130335
62Vašina Václav2009SKP Sever Ústí nad Labem4102190220
63Krejčík Julius2006TTC Elizza Praha3351335
64Růžičková Barbora2007TTC Litvínov3351335
65Jirásek Pavel2006SK DDM Kotlářka Praha32631195130
66Maršíková Eliška2007Slovan KST Bohnice3202130190
67Vobrubová Zuzana2006TTC Litvínov3001300
68Kemlinková Nela2008TTC Elizza Praha29131130160
69Kahoun Josef2006Sokol Louňovice pod Blaníkem2602130130
70Mašek Matěj2008TTC Elizza Praha2284112251
71Kolářová Aneta2006TJ AVIA Čakovice1951195
72Holý Prokop2007SK DDM Kotlářka Praha1901190
73Chvátal Hubert2007Slovan KST Bohnice162316011
74Polyak Patrik2007SKST Vlašim16121601
75Kupsa Tomáš2006TTC Elizza Praha1601160
76Horčák Vojtěch2008TTC Klánovice1301130
77Kliment Adam2006TJ Lokomotiva Vršovice1301130
78Voborský Vojtěch2010SK HAMR1301130
79Martinek Lukáš2009TTC Praha1001100
80Krejča Josef2007AC Sparta Praha2211
81Donát Antonín2006TTC Klánovice111
82Kodetová Hanka2010TJ Sokol Malá Hraštice111
83Mencl Adam2006TTC Říčany juniors111
84Vaňková Lenka2007TJ AVIA Čakovice111
85Ziegler Filip2007TTC Elizza Praha111

MLADŠÍ ŽACTVO čtyřhra

GRAND PRIX PRAHA - MLADŠÍ ŽACTVO čtyřhra
jménonar.klubBody (4)turnajůGP1GP2GP3KaliberaGP4GP5GP6
1Jedlička Karel2008KST Apollo Ústí nad Labem360410010010060
2Krček Adam2007STC Slaný3404808010080
3Řeháček Jiří2007STC Slaný34051801008080
4Rek Lukáš2007TJ Slavoj Praha28056060060100
5Nechyba Radim2007KST Apollo Ústí nad Labem2614110010060
6Jaroňová Karolína2007AC Sparta Praha26056040806060
7Nádvorník Václav2006TJ Slavoj Praha2205060060100
8Vesecký David2006STC Slaný2003804080
9Makara Jakub2006STC Slaný18141406080
10Sochor David2007AC Sparta Praha160210060
11Kabelka Jakub2009KST Apollo Ústí nad Labem14144014060
12Klein Matouš2006TJ Slavoj Praha14052020404040
13Procházka Michal2007SK DDM Kotlářka Praha1405402014040
14Svoboda Sebastian2007SK DDM Kotlářka Praha1405402014040
15Kasner Vítek2008STC Slaný120420206020
16Sládek Ondřej2006TJ Slavoj Praha120420204040
17Elicer Lukáš2010STC Slaný1205202060120
18Marhol Jan2006AC Sparta Praha10142040140
19Plíšek Pavel2008Stolní tenis Benešov10141206020
20Čížová Tereza2006TJ Sokol Uhlířské Janovice10024060
21Poláková Veronika2008SKST Vlašim10024060
22Jírová Anna2008SKST Vlašim1003404020
23Petrtýl Šimon2008TTC Elizza Praha824114040
24Vršovský Tadeáš2009KST Apollo Ústí nad Labem81340140
25Vavroušek Michal2006TTC Elizza Praha8024040
26Makarová Tereza2009STC Slaný624201401
27Curtis Samuel2007STC Slaný6252014011
28Havelka Richard2007TTC Elizza Praha61312040
29Holejšovská Anna2008SKST Vlašim61314020
30Jandus Martin2008AC Sparta Praha61320401
31Trávníček Antonín2006ZŠ Lužiny 0661312040
32Bertho Tibor2008SK DDM Kotlářka Praha6142012020
33Maděra Vojtěch2007SK DDM Kotlářka Praha61520120120
34Ošmera Jan2006TTC Elizza Praha60160
35Petříková Kateřina2006AC Sparta Praha60160
36Kaucký Filip2008SK DDM Kotlářka Praha6022040
37Vlasák Viktor2006Slovan KST Bohnice603202020
38Neuberg Lukáš2007ZŠ Lužiny 0643440111
39Ohera Richard2006ZŠ Lužiny 06435401111
40Zuzáková Anežka2006Slovan KST Bohnice435140111
41Mašek Jan2009TTC Elizza Praha424120201
42Vaigl Martin2007SKST Vlašim42411400
43Kuchta Jiří2006SK Viktorie Ořech4130140
44Juppa Jáchym2006Slovan KST Bohnice4022020
45Kahoun Josef2006Sokol Louňovice pod Blaníkem4022020
46Mai Vu2008TTC Elizza Praha4022020
47Cafmeyer Nathan2009TTC Elizza Praha23411120
48Lebeda Lukáš2009TTC Elizza Praha23420111
49Holík Šimon2006SK DDM Kotlářka Praha2231120
50Jirásek Pavel2006SK DDM Kotlářka Praha2231120
51Kemlinková Nela2008TTC Elizza Praha2231120
52Nosková Adéla2008AC Sparta Praha212120
53Donát Antonín2006TTC Klánovice20120
54Horčák Vojtěch2008TTC Klánovice20120
55Mencl Adam2006TTC Říčany juniors20120
56Šourek Pavel2007AC Sparta Praha20400020
57Mašek Matěj2008TTC Elizza Praha441111
58Sedláček Jakub2006TTC Elizza Praha441111
59Veselý Patrik2006TJ Lokomotiva Vršovice441111
60Červinka Jakub2007TJ AVIA Čakovice4511111
61Hromas Vít2007SK DDM Kotlářka Praha33111
62Urban Jakub2006TJ AVIA Čakovice33111
63Podrazký Adam2007TTC Elizza Praha340111
64Divecký Jonáš2007SK DDM Kotlářka Praha2211
65Maršíková Eliška2007Slovan KST Bohnice2211
66Melíšková Tereza2007AC Sparta Praha2211
67Tuček Filip2006TJ Lokomotiva Vršovice2211
68Vašina Václav2009SKP Sever Ústí nad Labem2211
69Holý Prokop2007SK DDM Kotlářka Praha111
70Kliment Adam2006TJ Lokomotiva Vršovice111
71Kodetová Hanka2010TJ Sokol Malá Hraštice111
72Kolářová Aneta2006TJ AVIA Čakovice111
73Krejčík Julius2006TTC Elizza Praha111
74Kupsa Tomáš2006TTC Elizza Praha111
75Růžičková Barbora2007TTC Litvínov111
76Šindelář Matěj2007TJ Lokomotiva Vršovice111
77Vaňková Lenka2007TJ AVIA Čakovice111
78Vobrubová Zuzana2006TTC Litvínov111
79Ziegler Filip2007TTC Elizza Praha111
80Krejča Josef2007AC Sparta Praha1210
81Polyak Patrik2007SKST Vlašim1210
82Rulc Michal2006AC Sparta Praha1210
83Chvátal Hubert2007Slovan KST Bohnice13010
84Martinek Lukáš2009TTC Praha010
85Voborský Vojtěch2010SK HAMR010

NEJMLADŠÍ ŽACTVO dvouhra

GRAND PRIX PRAHA - NEJMLADŠÍ ŽACTVO dvouhra
jménonar.klubBody (4)turnajůGP1GP2GP3KaliberaGP4GP5GP6Masters
1Jandus Martin2008AC Sparta Praha7590520001730173018602000
2Plíšek Pavel2008Stolní tenis Benešov684041730150020001610
3Kabelka Jakub2009TTC Ústí nad Labem641541860121516101730
4Bertho Tibor2008SK DDM Kotlářka Praha6220516101610150015001500
5Kaucký Filip2008SK DDM Kotlářka Praha50253130518601860
6Elicer Lukáš2010STC Slaný497041215105013051400
7Mašek Jan2009TTC Elizza Praha48055840975121512151400
8Kasner Vítek2008STC Slaný47403113020001610
9Martinek Lukáš2009TTC Praha4325514005907801305840
10Petrtýl Šimon2008TTC Elizza Praha4110478010509751305
11Mikešová Adéla2008TJ Slavoj Praha3980410509059751050
12Holejšovská Anna2008SKST Vlašim39303113014001400
13Cafmeyer Nathan2009TTC Elizza Praha350549756751130725
14Lebeda Lukáš2009TTC Elizza Praha323536001730905
15Makarová Tereza2009STC Slaný321546756007251215
16Jírová Anna2008SKST Vlašim2805215001305
17Kemlinková Nela2008TTC Elizza Praha27604905520555780
18Kupsa Tomáš2008SKST Vlašim25504520725675630
19Slavíčková Eliška2009TJ Slavoj Praha25105630390630725525
20Kodetová Hanka2010TJ Sokol Malá Hraštice24304485485905555
21Jůzová Viktorie2008TJ Sokol Plzeň V.22453780560905
22Wolf Filip2008SKST Liberec2180211301050
23Nosková Adéla2008AC Sparta Praha21604420520630590
24Havlíčková Eva2008TJ Slavoj Praha21203725555840
25Semotan Patrik2008Slovan KST Bohnice20204560525450485
26Poláková Veronika2008SKST Vlašim200012000
27Hanzal Marek2008TJ Slavoj Praha19253555590780
28Vršovský Tadeáš2009KST Apollo Ústí nad Labem186011860
29Kupsa Radim2008SKST Vlašim18304485450335560
30Vorbsová Barbora2008TJ AVIA Čakovice17903590525675
31Vašina Václav2009SKP Sever Ústí nad Labem16052630975
32Fiřt Jan2009SKST Liberec15152840675
33Mai Vu2008TTC Elizza Praha14402600840
34Hanzal Tomáš2008TJ Slavoj Praha14003390590420
35Bartoňová Anna2010Slovan KST Bohnice13454450335335225
36Mašek Matěj2008TTC Elizza Praha13053255600450
37Váňa Tomáš2008TJ Sokol Malá Hraštice11903295560335
38Čmerda Tomáš2008TTC Litvínov113011130
39Alinčová Michaela2010TTC Elizza Praha112553101952551365
40Dobeš Tomáš2009Slovan KST Bohnice10954310225335225
41Magyar Jakub2010KST ZŠ Zbraslav10503295420335
42Lorenzová Evelína2008Slovan KST Bohnice9103380335195
43Melnar Vítek2010TJ Sokol Malá Hraštice8902365525
44Cafmeyer Thomas2011TTC Elizza Praha8502555295
45Novák Jan2009TJ Lokomotiva Vršovice8202485335
46Javorský Oliver2008TJ ABC Braník6452195450
47Urban Jan2010TJ Sokol Malá Hraštice6153225195195
48Cendelín Filip2008SKC Zruč nad Sázavou6001600
49Maršíčková Laura2011SKST Vlašim562411225335
50Harries Charlie2008SKST Liberec5601560
51Douda Michal2008Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita5251525
52Kadlecová Lucie2008TJ Lokomotiva Vršovice5201520
53Tregler Jonáš2009TTC Elizza Praha5201520
54Lorenzová Amálie2010Slovan KST Bohnice47632801951
55Běhounková Veronika2011TTC Ústí nad Labem4752280195
56Kézr Antonín2009Slovan KST Bohnice4201420
57Studený Jakub2009SKST Liberec3901390
58Brožek Jaroslav2008TTC Elizza Praha3651365
59Votavová Veronika2011TJ Sokol Malá Hraštice3602165195
60Vydrová Michaela2008TJ Sadská3401340
61Alešová Karolína2008TJ Sokol Malá Hraštice3351335
62Čermáková Liliana2009TJ Sokol Malá Hraštice3351335
63Žemlička Jakub2009TJ Sokol Malá Hraštice3351335
64Laube Martin2009TTC Elizza Praha2551255
65Kriglová Denisa2009SKST Vlašim2251225
66Čermák Jan2010KST FZŠ Trávníčkova1951195
67Drbal Karel2010TJ Lokomotiva Vršovice1951195
68Hošková Lenka2009TJ Sokol Malá Hraštice1951195
69Kozohorský Daniel2010SK DDM Kotlářka Praha1951195
70Horáková Iveta2009SKST Vlašim1651165
71Milek Vojtěch2008Slovan KST Bohnice1651165
72Budilová Ella2012SKST Vlašim2211
73Müllerová Sofie2010SKST Vlašim2211
74Beran Kryštof2010SK DDM Kotlářka Praha111
75Dankovská Kristýna2010TTC Elizza Praha111
76Koběrský Jakub2010SK DDM Kotlářka Praha111
77Landa Jakub2010SK DDM Kotlářka Praha111
78Urban Václav2008TJ Sokol Malá Hraštice111

NEJMLADŠÍ ŽACTVO čtyřhra

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0300 Poštovní spořitelna

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist
GRAND PRIX PRAHA - NEJMLADŠÍ ŽACTVO čtyřhra
jménonar.klubBody (4)turnajůGP1GP2GP3KaliberaGP4GP5GP6
1Bertho Tibor2008SK DDM Kotlářka Praha38051008080100100
2Kaucký Filip2008SK DDM Kotlářka Praha280310080100
3Elicer Lukáš2010STC Slaný260460606080
4Plíšek Pavel2008Stolní tenis Benešov2604408010040
5Jandus Martin2008AC Sparta Praha26056040606080
6Martinek Lukáš2009TTC Praha26056040606080
7Holejšovská Anna2008SKST Vlašim24038060100
8Kabelka Jakub2009TTC Ústí nad Labem2404404010060
9Kasner Vítek2008STC Slaný2003606080
10Mašek Jan2009TTC Elizza Praha18054020404060
11Cafmeyer Nathan2009TTC Elizza Praha160440404040
12Petrtýl Šimon2008TTC Elizza Praha160440206040
13Makarová Tereza2009STC Slaný14146014040
14Jírová Anna2008SKST Vlašim14028060
15Slavíčková Eliška2009TJ Slavoj Praha1405140404020
16Mikešová Adéla2008TJ Slavoj Praha12141404040
17Lebeda Lukáš2009TTC Elizza Praha101340601
18Poláková Veronika2008SKST Vlašim1001100
19Vršovský Tadeáš2009KST Apollo Ústí nad Labem1001100
20Vašina Václav2009SKP Sever Ústí nad Labem10024060
21Semotan Patrik2008Slovan KST Bohnice8144012020
22Fiřt Jan2009SKST Liberec8024040
23Wolf Filip2008SKST Liberec8024040
24Kemlinková Nela2008TTC Elizza Praha624402011
25Nosková Adéla2008AC Sparta Praha624201140
26Hanzal Tomáš2008TJ Slavoj Praha61320401
27Lorenzová Evelína2008Slovan KST Bohnice61340120
28Čmerda Tomáš2008TTC Litvínov60160
29Mai Vu2008TTC Elizza Praha6024020
30Hanzal Marek2008TJ Slavoj Praha60302040
31Havlíčková Eva2008TJ Slavoj Praha4231140
32Jůzová Viktorie2008TJ Sokol Plzeň V.4231140
33Kodetová Hanka2010TJ Sokol Malá Hraštice424120120
34Cafmeyer Thomas2011TTC Elizza Praha412401
35Melnar Vítek2010TJ Sokol Malá Hraštice412140
36Dobeš Tomáš2009Slovan KST Bohnice23411201
37Kupsa Radim2008SKST Vlašim23412011
38Kupsa Tomáš2008SKST Vlašim23412011
39Mašek Matěj2008TTC Elizza Praha2232011
40Urban Jan2010TJ Sokol Malá Hraštice2231120
41Váňa Tomáš2008TJ Sokol Malá Hraštice2231120
42Alinčová Michaela2010TTC Elizza Praha225002011
43Javorský Oliver2008TJ ABC Braník212201
44Novák Jan2009TJ Lokomotiva Vršovice212120
45Magyar Jakub2010KST ZŠ Zbraslav2130120
46Vorbsová Barbora2008TJ AVIA Čakovice2130201
47Brožek Jaroslav2008TTC Elizza Praha20120
48Čermáková Liliana2009TJ Sokol Malá Hraštice20120
49Drbal Karel2010TJ Lokomotiva Vršovice20120
50Milek Vojtěch2008Slovan KST Bohnice20120
51Bartoňová Anna2010Slovan KST Bohnice441111
52Maršíčková Laura2011SKST Vlašim441111
53Běhounková Veronika2011TTC Ústí nad Labem2211
54Müllerová Sofie2010SKST Vlašim2211
55Votavová Veronika2011TJ Sokol Malá Hraštice2211
56Lorenzová Amálie2010Slovan KST Bohnice23101
57Alešová Karolína2008TJ Sokol Malá Hraštice111
58Beran Kryštof2010SK DDM Kotlářka Praha111