Bodové pořadí Grand Prix 2019/2020 RACKETSPORT.cz


DOROST dvouhra

GRAND PRIX PRAHA - DOROST dvouhra
jménonar.klubBodyturnajůGP1GP2GP3GP4GP5GP6Masters
1Knobloch Miroslav2002TTC Elizza Praha53053200013052000
2Sochor Adam2002AC Sparta Praha46753173012151730
3Gajda Jonáš2004SK DDM Kotlářka Praha42153150015001215
4Sochor David2007AC Sparta Praha3720218601860
5Jůza Jaroslav2005Sokol Plzeň V3215310505551610
6Handlová Natálie2004AC Sparta Praha3040311307801130
7Košacký Adam2004Slovan KST Bohnice292539055201500
8Marat Filip2002TTC Elizza Praha2825212151610
9Bartoňová Tereza2003Slovan KST Bohnice273537809051050
10Nádvorník Václav2006TJ Slavoj Praha214521305840
11Kořének František2002SK DDM Kotlářka Praha20003675600725
12Přída Kryštof2002SK DDM Kotlářka Praha200012000
13Kopecký Michael2005SK DDM Kotlářka Praha186011860
14Franeková Věra2003TTC Elizza Praha17552975780
15Jungwirthová Andrea2005AC Sparta Praha17452840905
16Khalaila Adam2002SK DDM Kotlářka Praha173011730
17Benák Vít2005TTC Elizza Praha172521050675
18Benák Jan2005TTC Elizza Praha17002725975
19Zacharda Jáchym2005TTC Elizza Praha161011610
20Makara Jakub2006STC Slaný15752600975
21Kuboš Filip2003SK DDM Kotlářka Praha14803590335555
22Vrana Jakub2004SK DDM Kotlářka Praha14103325485600
23Rochowanski Jan2005TTC Elizza Praha140011400
24Šimůnková Veronika2002TJ Slavoj Praha140011400
25Žižkovská Rebeka2003SKST Hodonín140011400
26Blažková Anežka2002TTC Elizza Praha13152725590
27Rek Adam2005TJ Slavoj Praha130511305
28Rašek Eduard2002AC Sparta Praha12703485335450
29Bruk Martin2002AC Sparta Praha12652675590
30Višňa Johan2004SK DDM Kotlářka Praha11853365300520
31Slavíček Jan2005TJ Slavoj Praha11552630525
32Redlich Michal2003KST FZŠ Trávníčkova113011130
33Mihalachi Marek2004SK DDM Kotlářka Praha10103285390335
34Koňák Daniel2004SK DDM Kotlářka Praha9802420560
35Makara Michal2003STC Slaný9002450450
36Pfleger Michal2003TJ Slavoj Praha8952560335
37Kubíček Dominik2004SK DDM Kotlářka Praha8852520365
38Kadavý Ondřej2003Slovan KST Bohnice8401840
39Gräf Adam2005TJ Slavoj Praha8102420390
40Čmerda Ondřej2005TTC Litvínov7852365420
41Melíšek Ondřej2004AC Sparta Praha7252390335
42Michlík Michal2003TJ Slavoj Praha6852555130
43Bendová Amálie2005SK DDM Kotlářka Praha6702335335
44Marhol Jan2006AC Sparta Praha63131335295
45Piskáček Ondřej2004TTC Litvínov6301630
46Vydrová Lucie2004TTC Elizza Praha6301630
47Bertho Tadeáš2005SK DDM Kotlářka Praha5952260335
48Matoušek Václav2005AC Sparta Praha5902255335
49Ošmera Jan2006TTC Elizza Praha5601560
50Waldmann Martin2002SK DDM Kotlářka Praha5302335195
51Cincibus Milan2003KST Týnec nad Labem5251525
52Havlík Tomáš2003TJ Lokomotiva Vršovice5252300225
53Mrázková Lia2002Slovan KST Bohnice5251525
54Macek Lukáš2003KST Vršovice4952160335
55Vícha Matěj2002SK DDM Kotlářka Praha4851485
56Matouš Vojtěch2002SK Hamr4502225225
57Pourová Dina2004TTC Litvínov4152220195
58Horká Nela2005TJ Lokomotiva Vršovice3351335
59Klein Matouš2006TJ Slavoj Praha3351335
60Soukup Vojtěch2002KST FZŠ Trávníčkova3351335
61Vagner Egon2002SK DDM Kotlářka Praha3351335
62Holík Šimon2006SK DDM Kotlářka Praha2551255
63Dufek Jakub2004TJ Lokomotiva Vršovice1951195
64Nezbeda Vojtěch2006AC Sparta Praha1951195
65Procházka Šimon2003TTC Elizza Praha19121190
66Laštovka Jiří2004TJ ABC Braník1901190
67Jirásek Pavel2006SK DDM Kotlářka Praha16621165
68Jerhot Adam2003SK DDM Kotlářka Praha1651165
69Mužík Martin2003KST Vršovice16121601
70Vobrubová Zuzana2006TTC Litvínov16121601
71Vrána Lukáš2004TTC Říčany1601160
72Kršek Dominik2003SK DDM Kotlářka Praha1301130
73Outrata Matěj2002KST Vršovice1301130
74Číp Ondřej2002TJ ABC Braník2211
75Helísek Alex2003TJ ABC Braník111
76Lazukič Mirna2004SK HAMR111
77Marfinec Patrik2005SK DDM Kotlářka Praha111
78Sládek Ondřej2006TJ Slavoj Praha111

DOROST čtyřhra

GRAND PRIX PRAHA - DOROST čtyřhra
jménonar.klubBodyturnajůGP1GP2GP3GP4GP5GP6
1Knobloch Miroslav2002TTC Elizza Praha2003804080
2Sochor Adam2002AC Sparta Praha18031004040
3Gajda Jonáš2004SK DDM Kotlářka Praha1603606040
4Kořének František2002SK DDM Kotlářka Praha1603606040
5Benák Jan2005TTC Elizza Praha140240100
6Benák Vít2005TTC Elizza Praha140240100
7Sochor David2007AC Sparta Praha140210040
8Marat Filip2002TTC Elizza Praha12028040
9Košacký Adam2004Slovan KST Bohnice101318020
10Čmerda Ondřej2005TTC Litvínov10024060
11Khalaila Adam2002SK DDM Kotlářka Praha1001100
12Makara Jakub2006STC Slaný10024060
13Makara Michal2003STC Slaný10024060
14Přída Kryštof2002SK DDM Kotlářka Praha1001100
15Franeková Věra2003TTC Elizza Praha8024040
16Kadavý Ondřej2003Slovan KST Bohnice80180
17Ošmera Jan2006TTC Elizza Praha8080
18Jůza Jaroslav2005Sokol Plzeň V6231160
19Mihalachi Marek2004SK DDM Kotlářka Praha6231160
20Bartoňová Tereza2003Slovan KST Bohnice61340120
21Handlová Natálie2004AC Sparta Praha61312040
22Nádvorník Václav2006TJ Slavoj Praha6024020
23Rochowanski Jan2005TTC Elizza Praha60160
24Zacharda Jáchym2005TTC Elizza Praha60160
25Kopecký Michael2005SK DDM Kotlářka Praha6060
26Blažková Anežka2002TTC Elizza Praha412401
27Bruk Martin2002AC Sparta Praha412140
28Jungwirthová Andrea2005AC Sparta Praha412140
29Pfleger Michal2003TJ Slavoj Praha412401
30Rašek Eduard2002AC Sparta Praha41320120
31Višňa Johan2004SK DDM Kotlářka Praha41312020
32Gräf Adam2005TJ Slavoj Praha4022020
33Melíšek Ondřej2004AC Sparta Praha4022020
34Mrázková Lia2002Slovan KST Bohnice40140
35Piskáček Ondřej2004TTC Litvínov40140
36Vydrová Lucie2004TTC Elizza Praha4040
37Kuboš Filip2003SK DDM Kotlářka Praha2231120
38Marhol Jan2006AC Sparta Praha2231201
39Vrana Jakub2004SK DDM Kotlářka Praha2231120
40Bertho Tadeáš2005SK DDM Kotlářka Praha212120
41Matoušek Václav2005AC Sparta Praha212120
42Michlík Michal2003TJ Slavoj Praha212120
43Waldmann Martin2002SK DDM Kotlářka Praha212201
44Klein Matouš2006TJ Slavoj Praha20120
45Redlich Michal2003KST FZŠ Trávníčkova20120
46Soukup Vojtěch2002KST FZŠ Trávníčkova20120
47Holík Šimon2006SK DDM Kotlářka Praha2020
48Rek Adam2005TJ Slavoj Praha2020
49Sládek Ondřej2006TJ Slavoj Praha2020
50Šimůnková Veronika2002TJ Slavoj Praha2020
51Vagner Egon2002SK DDM Kotlářka Praha2020
52Vícha Matěj2002SK DDM Kotlářka Praha2020
53Bendová Amálie2005SK DDM Kotlářka Praha2211
54Koňák Daniel2004SK DDM Kotlářka Praha2211
55Kubíček Dominik2004SK DDM Kotlářka Praha2211
56Macek Lukáš2003KST Vršovice2211
57Matouš Vojtěch2002SK Hamr2211
58Mužík Martin2003KST Vršovice2211
59Pourová Dina2004TTC Litvínov2211
60Slavíček Jan2005TJ Slavoj Praha2211
61Vobrubová Zuzana2006TTC Litvínov2211
62Číp Ondřej2002TJ ABC Braník1210
63Havlík Tomáš2003TJ Lokomotiva Vršovice1201
64Kršek Dominik2003SK DDM Kotlářka Praha111
65Laštovka Jiří2004TJ ABC Braník111
66Outrata Matěj2002KST Vršovice111
67Procházka Šimon2003TTC Elizza Praha1210
68Žižkovská Rebeka2003SKST Hodonín111
69Dufek Jakub2004TJ Lokomotiva Vršovice11
70Jerhot Adam2003SK DDM Kotlářka Praha11
71Cincibus Milan2003KST Týnec nad Labem010
72Helísek Alex2003TJ ABC Braník010
73Jirásek Pavel2006SK DDM Kotlářka Praha0200
74Lazukič Mirna2004SK HAMR010
75Marfinec Patrik2005SK DDM Kotlářka Praha010
76Vrána Lukáš2004TTC Říčany010
77Horká Nela2005TJ Lokomotiva Vršovice00
78Nezbeda Vojtěch2006AC Sparta Praha00

STARŠÍ ŽACTVO dvouhra

GRAND PRIX PRAHA - STARŠÍ ŽACTVO dvouhra
jménonar.klubBodyturnajůGP1GP2GP3GP4GP5GP6Masters
1Jůza Jaroslav2005Sokol Plzeň V4000220002000
2Nádvorník Václav2006TJ Slavoj Praha3590217301860
3Botková Michaela2005TJ AŠ Mladá Boleslav3220216101610
4Vavroušek Michal2006TTC Elizza Praha3165218601305
5Rek Adam2005TJ Slavoj Praha2630215001130
6Jungwirthová Andrea2005AC Sparta Praha237529751400
7Rek Lukáš2007TJ Slavoj Praha212021215905
8Čmerda Ondřej2005TTC Litvínov210521130975
9Rein Tomáš2005KST FZŠ Trávníčkova183021305525
10Jaroňová Karolína2007AC Sparta Praha174025251215
11Vaigl Martin2007SKST Vlašim173011730
12Benák Jan2005TTC Elizza Praha150011500
13Procházka Michal2007SK DDM Kotlářka Praha14402600840
14Bertho Tadeáš2005SK DDM Kotlářka Praha14302840590
15Nechyba Radim2007KST Apollo Ústí nad Labem140011400
16Horká Nela2005TJ Lokomotiva Vršovice13552905450
17Slavíček Jan2005TJ Slavoj Praha13552630725
18Gräf Adam2005TJ Slavoj Praha13402780560
19Bendová Amálie2005SK DDM Kotlářka Praha12752675600
20Svoboda Sebastian2007SK DDM Kotlářka Praha12352560675
21Marhol Jan2006AC Sparta Praha10902725365
22Kuchta Jiří2006KST FZŠ Trávníčkova10752520555
23Matoušek Václav2005AC Sparta Praha10752590485
24Makara Jakub2006STC Slaný105011050
25Vršovský Tadeáš2009KST Apollo Ústí nad Labem105011050
26Filip Jan2005SK DDM Kotlářka Praha8702450420
27Masopustová Lucie2006MSK Břeclav7801780
28Vobrubová Zuzana2006TTC Litvínov6902390300
29Marfinec Patrik2005SK DDM Kotlářka Praha6702335335
30Smažík Martin2006TJ Lokomotiva Vršovice6702335335
31Holý Prokop2007SK DDM Kotlářka Praha6352335300
32Juppa Jáchym2006Slovan KST Bohnice6352300335
33Mencl Adam2006TTC Říčany6352335300
34Ohera Richard2006KST FZŠ Trávníčkova6352300335
35Vlasák Viktor2006Slovan KST Bohnice6352335300
36Ošmera Jan2006TTC Elizza Praha6301630
37Čmerda Tomáš2008TTC Litvínov5952335260
38Zuzáková Anežka2006Slovan KST Bohnice5852485100
39Urban Jakub2006TJ AVIA Čakovice5602260300
40Kasner Vítek2008STC Slaný5551555
41Holík Šimon2006SK DDM Kotlářka Praha5201520
42Šindelář Matěj2007TJ Lokomotiva Vršovice4902300190
43Hůla Ondřej2007SK DDM Kotlářka Praha4302130300
44Kolářová Linda2006TJ Sokol Český Brod4201420
45Krejčík Julius2006TTC Elizza Praha3901390
46Trávníček Antonín2006KST FZŠ Trávníčkova3651365
47Kolářová Aneta2006TJ AVIA Čakovice3502160190
48Mach Filip2007SK DDM Kotlářka Praha3502220130
49Kaňka Filip2005TTC Elizza Praha3351335
50Klein Matouš2006TJ Slavoj Praha3351335
51Komárek Filip2005AST Kamenický Šenov z.s.3351335
52Kosová Magdalena2005TJ Spartak Čenkov3351335
53Vágner Jonáš2005TJ Sokol Roztoky3351335
54Vojíř Patrik2005TJ ABC Braník3351335
55Kliment Adam2006TJ Lokomotiva Vršovice3202190130
56Špírková Michaela2005TJ Sokol Malá Hraštice3202160160
57Vávra Ondra2006TJ Sokol Malá Hraštice3202160160
58Bertho Tibor2008SK DDM Kotlářka Praha3001300
59Čermák Ondřej2005TJ ABC Braník3001300
60Korpová Romana2007AST Kamenický Šenov z.s.3001300
61Peřinová Adéla2005TTC Říčany3001300
62Růžičková Barbora2007TTC Litvínov3001300
63Veselý Patrik2006TJ Lokomotiva Vršovice2902190100
64Mojka David2008TJ ABC Braník2602130130
65Sedláček Jakub2006TTC Elizza Praha2602130130
66Jůzová Viktorie2008Sokol Plzeň V2201220
67Červinka Jakub2007TJ AVIA Čakovice16121160
68Nezbeda Vojtěch2006AC Sparta Praha1601160
69Seeman Jan2006TJ Lokomotiva Vršovice1601160
70Lorenzová Evelína2008Slovan KST Bohnice13121130
71Vorbsová Barbora2008TJ AVIA Čakovice13121130
72Novohradský Vojtěch2006TJ Sokol Stodůlky1301130
73Babson Luke2007TTC Elizza Praha111
74Bezděk Metoděj2005Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita111
75Čapek Adam2006TTC Elizza Praha111
76Fučík David2006TTC Elizza Praha111
77Haloda Filip2007AC Sparta Praha111
78Ibl Jan2005SK DDM Kotlářka Praha111
79Ibl Jan Nepomuk2005SK DDM Kotlářka Praha111
80Jirásek Pavel2006SK DDM Kotlářka Praha111
81Kutílek Daniel2005TJ ABC Braník111
82Rousková Anežka2008SK DDM Kotlářka Praha111
83Rybka Štěpán2006TJ ABC Braník111
84Vondra Tomáš2005KST FZŠ Trávníčkova111

STARŠÍ ŽACTVO čtyřhra

GRAND PRIX PRAHA - STARŠÍ ŽACTVO čtyřhra
jménonar.klubBodyturnajůGP1GP2GP3GP4GP5GP6
1Jungwirthová Andrea2005AC Sparta Praha180280100
2Jůza Jaroslav2005Sokol Plzeň V180280100
3Bendová Amálie2005SK DDM Kotlářka Praha12026060
4Botková Michaela2005TJ AŠ Mladá Boleslav12026060
5Nechyba Radim2007KST Apollo Ústí nad Labem1001100
6Vršovský Tadeáš2009KST Apollo Ústí nad Labem1001100
7Jaroňová Karolína2007AC Sparta Praha802080
8Masopustová Lucie2006MSK Břeclav80180
9Vavroušek Michal2006TTC Elizza Praha8024040
10Nádvorník Václav2006TJ Slavoj Praha612160
11Rek Adam2005TJ Slavoj Praha612160
12Bertho Tadeáš2005SK DDM Kotlářka Praha6024020
13Čmerda Ondřej2005TTC Litvínov6024020
14Čmerda Tomáš2008TTC Litvínov6024020
15Filip Jan2005SK DDM Kotlářka Praha6024020
16Kuchta Jiří2006KST FZŠ Trávníčkova602600
17Marhol Jan2006AC Sparta Praha6024020
18Rein Tomáš2005KST FZŠ Trávníčkova602600
19Juppa Jáchym2006Slovan KST Bohnice412140
20Procházka Michal2007SK DDM Kotlářka Praha412401
21Rek Lukáš2007TJ Slavoj Praha412140
22Svoboda Sebastian2007SK DDM Kotlářka Praha412401
23Vlasák Viktor2006Slovan KST Bohnice412140
24Benák Jan2005TTC Elizza Praha40140
25Gräf Adam2005TJ Slavoj Praha4022020
26Kliment Adam2006TJ Lokomotiva Vršovice4022020
27Makara Jakub2006STC Slaný40140
28Marfinec Patrik2005SK DDM Kotlářka Praha4022020
29Ošmera Jan2006TTC Elizza Praha40140
30Smažík Martin2006TJ Lokomotiva Vršovice4022020
31Šindelář Matěj2007TJ Lokomotiva Vršovice4022020
32Vaigl Martin2007SKST Vlašim40140
33Horká Nela2005TJ Lokomotiva Vršovice212201
34Mencl Adam2006TTC Říčany212201
35Ohera Richard2006KST FZŠ Trávníčkova212120
36Slavíček Jan2005TJ Slavoj Praha212120
37Zuzáková Anežka2006Slovan KST Bohnice212201
38Kasner Vítek2008STC Slaný20120
39Klein Matouš2006TJ Slavoj Praha20120
40Matoušek Václav2005AC Sparta Praha202020
41Růžičková Barbora2007TTC Litvínov20120
42Seeman Jan2006TJ Lokomotiva Vršovice20120
43Vágner Jonáš2005TJ Sokol Roztoky20120
44Veselý Patrik2006TJ Lokomotiva Vršovice202200
45Vobrubová Zuzana2006TTC Litvínov202020
46Červinka Jakub2007TJ AVIA Čakovice2211
47Hůla Ondřej2007SK DDM Kotlářka Praha2211
48Kolářová Aneta2006TJ AVIA Čakovice2211
49Lorenzová Evelína2008Slovan KST Bohnice2211
50Sedláček Jakub2006TTC Elizza Praha2211
51Špírková Michaela2005TJ Sokol Malá Hraštice2211
52Urban Jakub2006TJ AVIA Čakovice2211
53Vávra Ondra2006TJ Sokol Malá Hraštice2211
54Vorbsová Barbora2008TJ AVIA Čakovice2211
55Babson Luke2007TTC Elizza Praha111
56Bertho Tibor2008SK DDM Kotlářka Praha111
57Čapek Adam2006TTC Elizza Praha111
58Čermák Ondřej2005TJ ABC Braník111
59Fučík David2006TTC Elizza Praha111
60Holík Šimon2006SK DDM Kotlářka Praha111
61Holý Prokop2007SK DDM Kotlářka Praha1201
62Jirásek Pavel2006SK DDM Kotlářka Praha111
63Jůzová Viktorie2008Sokol Plzeň V111
64Komárek Filip2005AST Kamenický Šenov z.s.111
65Korpová Romana2007AST Kamenický Šenov z.s.111
66Kosová Magdalena2005TJ Spartak Čenkov111
67Krejčík Julius2006TTC Elizza Praha111
68Mach Filip2007SK DDM Kotlářka Praha1210
69Mojka David2008TJ ABC Braník1201
70Peřinová Adéla2005TTC Říčany111
71Rousková Anežka2008SK DDM Kotlářka Praha111
72Trávníček Antonín2006KST FZŠ Trávníčkova111
73Vojíř Patrik2005TJ ABC Braník111
74Vondra Tomáš2005KST FZŠ Trávníčkova111
75Bezděk Metoděj2005Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita010
76Haloda Filip2007AC Sparta Praha010
77Ibl Jan2005SK DDM Kotlářka Praha010
78Ibl Jan Nepomuk2005SK DDM Kotlářka Praha010
79Kaňka Filip2005TTC Elizza Praha010
80Kolářová Linda2006TJ Sokol Český Brod010
81Kutílek Daniel2005TJ ABC Braník010
82Nezbeda Vojtěch2006AC Sparta Praha010
83Novohradský Vojtěch2006TJ Sokol Stodůlky010
84Rybka Štěpán2006TJ ABC Braník010

MLADŠÍ ŽACTVO dvouhra

GRAND PRIX PRAHA - MLADŠÍ ŽACTVO dvouhra
jménonar.klubBodyturnajůGP1GP2GP3KaliberaGP4GP5GP6Masters
1Čermák Bohuslav2007SKST Liberec52003173018601610
2Rek Lukáš2007TJ Slavoj Praha47153150020001215
3Procházka Michal2007SK DDM Kotlářka Praha46303140017301500
4Žmuda Petr2007SKST Liberec37903105016101130
5Vaigl Martin2007SKST Vlašim3720218601860
6Svoboda Sebastian2007SK DDM Kotlářka Praha3680313051400975
7Jandus Martin2008AC Sparta Praha318038401500840
8Kaucký Filip2008SK DDM Kotlářka Praha3010216101400
9Holejšovská Anna2008SKST Vlašim2860211301730
10Čmerda Tomáš2008TTC Litvínov283039751130725
11Elicer Lukáš2010STC Slaný2520212151305
12Mašek Jan2009TTC Elizza Praha250035201305675
13Cafmeyer Nathan2009TJ Slavoj Praha23853780975630
14Lebeda Lukáš2009TTC Elizza Praha22053905780520
15Nechyba Radim2007KST Apollo Ústí nad Labem200012000
16Řeháček Jiří2007STC Slaný200012000
17Šourek Pavel2007AC Sparta Praha18853725675485
18Kasner Vítek2008STC Slaný183021050780
19Růžičková Barbora2007TTC Litvínov17353560840335
20Semotan Patrik2008Slovan KST Bohnice16003485560555
21Petrtýl Šimon2008TTC Elizza Praha15553630590335
22Maděra Vojtěch2007SK DDM Kotlářka Praha14803590555335
23Durdis Matěj2010TTC Elizza Praha14153225600590
24Jůzová Viktorie2008Sokol Plzeň V13803335520525
25Vašina Václav2009SKP Sever Ústí nad Labem13253450485390
26Bertho Tibor2008SK DDM Kotlářka Praha12852725560
27Melíšková Tereza2007AC Sparta Praha12402905335
28Jaroňová Karolína2007AC Sparta Praha121511215
29Kabelka Jakub2009KST Apollo Ústí nad Labem105011050
30Truchlík Maxim2008SK DDM Kotlářka Praha10202600420
31Wolf Filip2008SKST Liberec9752525450
32Kemlinková Nela2008TTC Elizza Praha9703335335300
33Jeník Tadeáš2008TTC Brandýs nad Labem9653365300300
34Makarová Tereza2009STC Slaný9452555390
35Divecký Jonáš2007SK DDM Kotlářka Praha9303295335300
36Holý Prokop2007SK DDM Kotlářka Praha9302630300
37Mašek Matěj2008TTC Elizza Praha9153390335190
38Vršovský Tadeáš2009KST Apollo Ústí nad Labem9051905
39Hůla Ondřej2007SK DDM Kotlářka Praha8653165365335
40Nosková Adéla2008AC Sparta Praha8653165335365
41Neuberg Lukáš2007KST FZŠ Trávníčkova7852525260
42Laube Martin2009TTC Elizza Praha7653335300130
43Maršíková Eliška2007Slovan KST Bohnice7502450300
44Harries Charlie2008SKST Liberec7202420300
45Červinka Jakub2007TJ AVIA Čakovice6903225335130
46Havelka Richard2007TTC Elizza Praha6751675
47Kupsa Radim2008SKST Vlašim6702335335
48Mikešová Adéla2008TJ Slavoj Praha6702335335
49Podrazký Adam2007TTC Elizza Praha6702335335
50Fiřt Jan2009SKST Liberec6352335300
51Němec Štěpán2008SKST Liberec6001600
52Kodetová Hanka2010TJ Slavoj Praha5302195335
53Havlíčková Eva2008TJ Slavoj Praha5202300220
54Mach Filip2007SK DDM Kotlářka Praha5153195160160
55Stibila Šimon2008KST FZŠ Trávníčkova4602300160
56Dobeš Tomáš2009Slovan KST Bohnice4553165160130
57Vorbsová Barbora2008TJ AVIA Čakovice4552195260
58Kupsa Tomáš2008SKST Vlašim4201420
59Bartoňová Anna2010Slovan KST Bohnice3552195160
60Chvátal Hubert2007Slovan KST Bohnice3552165190
61Alinčová Michaela2010TTC Elizza Praha3502190160
62Kadlecová Lucie2008TJ Lokomotiva Vršovice3351335
63Kozohorský Daniel2010SK DDM Kotlářka Praha3351335
64Slavíčková Eliška2009TJ Slavoj Praha3351335
65Hanzal Marek2008TJ Slavoj Praha3001300
66Hanzal Tomáš2008TJ Slavoj Praha3001300
67Šindelář Matěj2007TJ Lokomotiva Vršovice3001300
68Čermáková Liliana2009TJ Sokol Malá Hraštice2551255
69Vožická Eliška2009HB Ostrov2201220
70Mojka David2008TJ ABC Braník1901190
71Olt Oliver2009SK DDM Kotlářka Praha1651165
72Součková Kateřina2008SK DDM Kotlářka Praha1601160
73Vele Marek2008KMST Liberec1601160
74Milek Vojtěch2008Slovan KST Bohnice13121130
75Šperl Ondřej2008AC Sparta Praha13121301
76Javorský Oliver2008TJ ABC Braník1301130
77Pospíšil Matěj2008KST FZŠ Trávníčkova1301130
78Semrád Marek2008TJ Sokol Stodůlky1301130
79Voborský Vojtěch2010TTC Elizza Praha1301130
80Najvárek Richard2008Slovan KST Bohnice33111
81Farris Vilém2009SK DDM Kotlářka Praha2211
82Fiala Matěj2010TJ ABC Braník2211
83Fiala Vojtěch2008TJ ABC Braník2211
84Krutilková Michaela2007TTC Praha2211
85Lorenzová Evelína2008Slovan KST Bohnice2211
86Hron Matyáš2009TJ ABC Braník111
87Kühnel Lukáš2007TTC Klánovice111
88Mandat Marek2009AC Sparta Praha111
89Špaček Jan2008AC Sparta Praha111
90Tourek Vojtěch2008SKST Úvaly111
91Vostřez Kryšpín2009SK DDM Kotlářka Praha111

MLADŠÍ ŽACTVO čtyřhra

GRAND PRIX PRAHA - MLADŠÍ ŽACTVO čtyřhra
jménonar.klubBodyturnajůGP1GP2GP3KaliberaGP4GP5GP6
1Rek Lukáš2007TJ Slavoj Praha2203808060
2Čermák Bohuslav2007SKST Liberec20034010060
3Jandus Martin2008AC Sparta Praha2003608060
4Vaigl Martin2007SKST Vlašim2002100100
5Žmuda Petr2007SKST Liberec20034010060
6Holejšovská Anna2008SKST Vlašim180280100
7Procházka Michal2007SK DDM Kotlářka Praha1603606040
8Svoboda Sebastian2007SK DDM Kotlářka Praha1603606040
9Lebeda Lukáš2009TTC Elizza Praha1003204040
10Mašek Jan2009TTC Elizza Praha1003404020
11Řeháček Jiří2007STC Slaný1001100
12Čmerda Tomáš2008TTC Litvínov81316020
13Maděra Vojtěch2007SK DDM Kotlářka Praha81340401
14Vašina Václav2009SKP Sever Ústí nad Labem81316020
15Durdis Matěj2010TTC Elizza Praha803202040
16Jůzová Viktorie2008Sokol Plzeň V803204020
17Kaucký Filip2008SK DDM Kotlářka Praha8024040
18Nechyba Radim2007KST Apollo Ústí nad Labem80180
19Petrtýl Šimon2008TTC Elizza Praha803204020
20Růžičková Barbora2007TTC Litvínov803204020
21Vršovský Tadeáš2009KST Apollo Ústí nad Labem80180
22Cafmeyer Nathan2009TJ Slavoj Praha61340201
23Jaroňová Karolína2007AC Sparta Praha60160
24Jeník Tadeáš2008TTC Brandýs nad Labem603202020
25Semotan Patrik2008Slovan KST Bohnice603202020
26Bertho Tibor2008SK DDM Kotlářka Praha412401
27Elicer Lukáš2010STC Slaný412140
28Kasner Vítek2008STC Slaný412140
29Kemlinková Nela2008TTC Elizza Praha41320201
30Laube Martin2009TTC Elizza Praha41320201
31Makarová Tereza2009STC Slaný412140
32Mikešová Adéla2008TJ Slavoj Praha412401
33Nosková Adéla2008AC Sparta Praha41320201
34Fiřt Jan2009SKST Liberec4022020
35Havelka Richard2007TTC Elizza Praha40140
36Kabelka Jakub2009KST Apollo Ústí nad Labem40140
37Kodetová Hanka2010TJ Slavoj Praha4022020
38Wolf Filip2008SKST Liberec4022020
39Divecký Jonáš2007SK DDM Kotlářka Praha2231120
40Mašek Matěj2008TTC Elizza Praha2231201
41Harries Charlie2008SKST Liberec212201
42Havlíčková Eva2008TJ Slavoj Praha212201
43Holý Prokop2007SK DDM Kotlářka Praha212120
44Kupsa Radim2008SKST Vlašim212120
45Melíšková Tereza2007AC Sparta Praha212201
46Neuberg Lukáš2007KST FZŠ Trávníčkova212120
47Stibila Šimon2008KST FZŠ Trávníčkova212120
48Šourek Pavel2007AC Sparta Praha2132010
49Hanzal Marek2008TJ Slavoj Praha20120
50Hron Matyáš2009TJ ABC Braník20120
51Mojka David2008TJ ABC Braník20120
52Slavíčková Eliška2009TJ Slavoj Praha20120
53Šindelář Matěj2007TJ Lokomotiva Vršovice20120
54Dobeš Tomáš2009Slovan KST Bohnice33111
55Hůla Ondřej2007SK DDM Kotlářka Praha33111
56Mach Filip2007SK DDM Kotlářka Praha33111
57Najvárek Richard2008Slovan KST Bohnice33111
58Alinčová Michaela2010TTC Elizza Praha2211
59Červinka Jakub2007TJ AVIA Čakovice23110
60Chvátal Hubert2007Slovan KST Bohnice2211
61Lorenzová Evelína2008Slovan KST Bohnice2211
62Milek Vojtěch2008Slovan KST Bohnice2211
63Podrazký Adam2007TTC Elizza Praha2211
64Šperl Ondřej2008AC Sparta Praha2211
65Truchlík Maxim2008SK DDM Kotlářka Praha2211
66Vorbsová Barbora2008TJ AVIA Čakovice2211
67Bartoňová Anna2010Slovan KST Bohnice1210
68Čermáková Liliana2009TJ Sokol Malá Hraštice111
69Farris Vilém2009SK DDM Kotlářka Praha1210
70Hanzal Tomáš2008TJ Slavoj Praha111
71Kadlecová Lucie2008TJ Lokomotiva Vršovice111
72Kozohorský Daniel2010SK DDM Kotlářka Praha111
73Krutilková Michaela2007TTC Praha1201
74Kühnel Lukáš2007TTC Klánovice111
75Kupsa Tomáš2008SKST Vlašim111
76Němec Štěpán2008SKST Liberec111
77Olt Oliver2009SK DDM Kotlářka Praha111
78Pospíšil Matěj2008KST FZŠ Trávníčkova111
79Součková Kateřina2008SK DDM Kotlářka Praha111
80Tourek Vojtěch2008SKST Úvaly111
81Voborský Vojtěch2010TTC Elizza Praha111
82Vožická Eliška2009HB Ostrov111
83Fiala Matěj2010TJ ABC Braník0200
84Fiala Vojtěch2008TJ ABC Braník0200
85Javorský Oliver2008TJ ABC Braník010
86Mandat Marek2009AC Sparta Praha010
87Maršíková Eliška2007Slovan KST Bohnice0200
88Semrád Marek2008TJ Sokol Stodůlky010
89Špaček Jan2008AC Sparta Praha010
90Vele Marek2008KMST Liberec010
91Vostřez Kryšpín2009SK DDM Kotlářka Praha010

NEJMLADŠÍ ŽACTVO dvouhra

GRAND PRIX PRAHA - NEJMLADŠÍ ŽACTVO dvouhra
jménonar.klubBodyturnajůGP1GP2KaliberaGP3GP4GP5GP6Masters
1Mašek Jan2009TTC Elizza Praha55903173018602000
2Vašina Václav2009SKP Sever Ústí nad Labem44703161011301730
3Kodetová Hanka2010TJ Slavoj Praha43103105014001860
4Martinek Lukáš2009AC Sparta Praha43053150013051500
5Elicer Lukáš2010STC Slaný3860218602000
6Lebeda Lukáš2009TTC Elizza Praha3340217301610
7Magyar Jakub2009TJ Slavoj Praha3250311309051215
8Slavíčková Eliška2009TJ Slavoj Praha321538409751400
9Makarová Tereza2009STC Slaný2915213051610
10Cafmeyer Nathan2009TJ Slavoj Praha2900214001500
11Durdis Matěj2010TTC Elizza Praha2780360010501130
12Cafmeyer Thomas2011TJ Slavoj Praha243035256001305
13Alinčová Michaela2010TTC Elizza Praha23103555780975
14Rousová Tereza2010TJ Slavoj Praha21203725555840
15Voráčová Anna2009TSM Kladno212029051215
16Kabelka Jakub2009KST Apollo Ústí nad Labem200012000
17Bartoňová Anna2010Slovan KST Bohnice19353630675630
18Urban Jan2010TJ Sokol Malá Hraštice19103485520905
19Laube Martin2009TTC Elizza Praha18152975840
20Mařík Filip2009TJ Sokol Stodůlky172526751050
21Hron Matyáš2009TJ ABC Braník15803380420780
22Dobeš Tomáš2009Slovan KST Bohnice14903450450590
23Farris Vilém2009SK DDM Kotlářka Praha13203310335675
24Maršíčková Laura2011SKST Vlašim12202590630
25Čermáková Liliana2009TJ Sokol Malá Hraštice121511215
26Malá Monika2009TJ Slavoj Praha12102485725
27Kodeš David2009SK DDM Kotlářka Praha10852560525
28Lorenzová Amálie2010Slovan KST Bohnice10603340195525
29Vostřez Kryšpín2009SK DDM Kotlářka Praha8952295600
30Nemčík Marek2010TTC Elizza Praha7852225560
31Toužimská Rozálie2009TSM Kladno7801780
32Novák Jan2009TJ Lokomotiva Vršovice7251725
33Hofman Jakub2009TTC Elizza Praha6452310335
34Votavová Veronika2011TJ Sokol Malá Hraštice6452420225
35Voborský Vojtěch2010TTC Elizza Praha5901590
36Kozohorský Daniel2010SK DDM Kotlářka Praha5601560
37Melnar Vítek2010TJ Sokol Malá Hraštice5551555
38Müllerová Sofie2010SKST Vlašim5352280255
39Povolná Agáta2010KST FZŠ Trávníčkova5201520
40Toužimská Leontýna2011TSM Kladno5201520
41Šindelář Lukáš2011TTC Elizza Praha48621485
42Horáková Iveta2009SKST Vlašim3901390
43Budilová Ella2012SKST Vlašim3651365
44Jiřík Václav2010TTC Elizza Praha28122801
45Dvořák Michal2010AC Sparta Praha2801280
46Motalík Antonín2010SK DDM Kotlářka Praha2801280
47Korpová Tereza2012AST Kamenický Šenov z.s.1951195
48Mrázek Mikuláš2010Slovan KST Bohnice1951195
49Sedláček Marek2009TTC Elizza Praha1951195
50Beran Kryštof2010SK DDM Kotlářka Praha111
51Mandat Marek2009AC Sparta Praha111
52Marek Dominik2011KST Vršovice111

NEJMLADŠÍ ŽACTVO čtyřhra

GRAND PRIX PRAHA - NEJMLADŠÍ ŽACTVO čtyřhra
jménonar.klubBodyturnajůGP1GP2GP3KaliberaGP4GP5GP6
1Vašina Václav2009SKP Sever Ústí nad Labem3003100100100
2Mašek Jan2009TTC Elizza Praha240340100100
3Durdis Matěj2010TTC Elizza Praha16028080
4Lebeda Lukáš2009TTC Elizza Praha16028080
5Elicer Lukáš2010STC Slaný14028060
6Makarová Tereza2009STC Slaný14028060
7Cafmeyer Thomas2011TJ Slavoj Praha10026040
8Kabelka Jakub2009KST Apollo Ústí nad Labem1001100
9Laube Martin2009TTC Elizza Praha10024060
10Magyar Jakub2009TJ Slavoj Praha81340140
11Rousová Tereza2010TJ Slavoj Praha81340140
12Kodetová Hanka2010TJ Slavoj Praha6231160
13Martinek Lukáš2009AC Sparta Praha6231160
14Slavíčková Eliška2009TJ Slavoj Praha6231160
15Cafmeyer Nathan2009TJ Slavoj Praha612601
16Mařík Filip2009TJ Sokol Stodůlky612160
17Toužimská Leontýna2011TSM Kladno60160
18Toužimská Rozálie2009TSM Kladno60160
19Voborský Vojtěch2010TTC Elizza Praha60160
20Alinčová Michaela2010TTC Elizza Praha4231140
21Bartoňová Anna2010Slovan KST Bohnice4130401
22Maršíčková Laura2011SKST Vlašim412140
23Dobeš Tomáš2009Slovan KST Bohnice40140
24Malá Monika2009TJ Slavoj Praha40140
25Melnar Vítek2010TJ Sokol Malá Hraštice40140
26Urban Jan2010TJ Sokol Malá Hraštice40140
27Voráčová Anna2009TSM Kladno2211
28Čermáková Liliana2009TJ Sokol Malá Hraštice111
29Farris Vilém2009SK DDM Kotlářka Praha111
30Hron Matyáš2009TJ ABC Braník111
31Lorenzová Amálie2010Slovan KST Bohnice111
32Nemčík Marek2010TTC Elizza Praha111
33Povolná Agáta2010KST FZŠ Trávníčkova111
34Šindelář Lukáš2011TTC Elizza Praha111
35Vostřez Kryšpín2009SK DDM Kotlářka Praha111
36Kodeš David2009SK DDM Kotlářka Praha010
37Marek Dominik2011KST Vršovice010
38Novák Jan2009TJ Lokomotiva Vršovice010

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0300 Poštovní spořitelna

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist