Bodové pořadí Grand Prix 2021/2022 RACKETSPORT.cz


GRAND PRIX RACKETSPORT.cz - kategorie U19
jménonar.klubBodyturnajůGP1GP2GP3GP4GP5GP6Mast.
1Pfleger Michal2003TJ Slavoj Praha8230517301610200020002500
2Mihalachi Marek2004SK DDM Kotlářka Praha72536113010501730186015002163
3Gräf Adam2005TJ Slavoj Praha672051400905173018601730
4Slavíček Jan2005TJ Slavoj Praha645051215975150018601875
5Macek Lukáš2003KST Vršovice618556301400173013051750
6Kuboš Filip2003SK DDM Kotlářka Praha5925613053901215161016101400
7Handlová Natálie2004AC Sparta Praha54903130518602325
8Nedělka Petr2004AC Sparta Praha47283150012152013
9Urban Jakub2006TJ AVIA Čakovice4632597559010509751632
10Vintr Josef2006Union Plzeň4000220002000
11Košacký Adam2004Slovan KST Bohnice3860218602000
12Vajda Michal2004TTC Praha37154485105011301050
13Sládek Ondřej2006TJ Slavoj Praha3310378011301400
14Čmerda Ondřej2005TTC Litvínov3220216101610
15Vobrubová Zuzana2006TTC Litvínov3160372513051130
16Chadima Ondřej2005STC Slaný3110216101500
17Makara Michal2003STC Slaný2900215001400
18Kopecký Václav2004Sokol Všetaty2705213051400
19Krutina Lukáš2006TJ Lokomotiva Vršovice2345212151130
20Makara Jakub2006STC Slaný200012000
21Nádvorník Václav2006TJ Slavoj Praha186011860
22Řeháček Jiří2007STC Slaný173011730
23Jablončík Tomáš2006Sokol Všetaty150011500
24Michlík Michal2003TJ Slavoj Praha130511305
25Marhol Jan2006AC Sparta Praha121511215
26Procházka Šimon2003TTC Elizza Praha121511215
27Vojíř Patrik2005TJ ABC Braník11452725420
28Ošmera Jan2006TTC Elizza Praha113011130
29Bosch Maxmilian2005Sokol Rudná105011050
30Vrana Jakub2004SK DDM Kotlářka Praha105011050
31Čábela Filip2005TTC Praha9751975
32Pourová Dina2004TTC Litvínov9051905
33Bendová Amálie2005SK DDM Kotlářka Praha8401840
34Holík Šimon2006SK DDM Kotlářka Praha8401840
35Kolářová Aneta2006TJ AVIA Čakovice7801780
36Dostalík Robert2006AC Sparta Praha6751675
37Juppa Jáchym2006Slovan KST Bohnice6751675
38Kuchta Jiří2006TTC Elizza Praha5551555
39Vlasák Viktor2006Slovan KST Bohnice5251525
40Kalina Štěpán2006TTC Elizza Praha4501450

GRAND PRIX RACKETSPORT.cz - kategorie U17
jménonar.klubBodyturnajůGP1GP2GP3GP4GP5GP6Mast.
1Procházka Michal2007SK DDM Kotlářka Praha80236173020001860161020002163
2Kaucký Filip2008SK DDM Kotlářka Praha751541730173017302325
3Truchlík Maxim2008SK DDM Kotlářka Praha745041860200017301860
4Lebeda Lukáš2009TTC Elizza Praha625041860113014001860
5Holík Šimon2006SK DDM Kotlářka Praha5913515001305150015001413
6Nosková Adéla2008AC Sparta Praha58907121514001050121559014001875
7Řezáč Josef2008TTC Roudnice584541500173014001215
8Šourek Pavel2007AC Sparta Praha579578401610840975130511301750
9Svoboda Sebastian2007SK DDM Kotlářka Praha577351130590150011302013
10Kodetová Hanka2010TJ Slavoj Praha52603140018602000
11Mikešová Adéla2008TJ Slavoj Praha504877251215121513059058401313
12Hůla Ondřej2007SK DDM Kotlářka Praha49447600905555725121513051519
13Čmerda Tomáš2008TTC Litvínov46525600113078016101132
14Slavíček Jan2005TJ Slavoj Praha4540663097516101050905844
15Vaigl Martin2007HB Ostrov4500220002500
16Petrtýl Šimon2008TTC Elizza Praha4374697552514005557801219
17Marhol Jan2006AC Sparta Praha4302478010508401632
18Kasner Vítek2008STC Slaný421551610590905725975
19Gräf Adam2005TJ Slavoj Praha33875780725975675907
20Maděra Vojtěch2007SK DDM Kotlářka Praha295055607805255601050
21Rek Lukáš2007TJ Slavoj Praha2915213051610
22Růžičková Barbora2007TTC Litvínov22203520975725
23Urban Jakub2006TJ AVIA Čakovice21655555420560630420
24Makara Jakub2006STC Slaný200012000
25Mašek Matěj2008TTC Elizza Praha19853560905520
26Kuchta Jiří2006TTC Elizza Praha198021305675
27Hanzal Tomáš2008TJ Slavoj Praha18604520525365450
28Havlíčková Eva2008TJ Slavoj Praha18204390555390485
29Bertho Tibor2008SK DDM Kotlářka Praha16502675975
30Hanzal Marek2008TJ Slavoj Praha16054450485335335
31Šindelář Matěj2007TJ Lokomotiva Vršovice15653630450485
32Holejšovská Anna2008SKST Vlašim150011500
33Mencl Adam2006TTC Říčany14702840630
34Součková Kateřina2008SK DDM Kotlářka Praha13703275315780
35Kosťuk Artur2006KST FZŠ Trávníčkova12804245215525295
36Kůsová Adéla2007Sokol Všetaty12302600630
37Sládek Ondřej2006TJ Slavoj Praha12302675555
38Holý Prokop2007SK DDM Kotlářka Praha11602675485
39Jandus Martin2008AC Sparta Praha113011130
40Jablončík Tomáš2006Sokol Všetaty11152560555
41Nahorniuk Pavlo2007SK DDM Kotlářka Praha11102520590
42Červinka Jakub2007TJ AVIA Čakovice11003195590315
43Čmerda Ondřej2005TTC Litvínov105011050
44Kolářová Linda2006TJ Sokol Český Brod105011050
45Marfinec Patrik2005SK DDM Kotlářka Praha105011050
46Dostalík Robert2006AC Sparta Praha9903365235390
47Čábela Filip2005TTC Praha9502675275
48Němeček Tomáš2005TJ Sokol Stodůlky9403255295390
49Podrazký Adam2007TTC Elizza Praha9051905
50Divecký Jonáš2007SK DDM Kotlářka Praha8702450420
51Tlustý Milan2007SKST B. Rynholec8401840
52Kalina Štěpán2006TTC Elizza Praha8153335225255
53Krutina Lukáš2006TJ Lokomotiva Vršovice8102485325
54Bendová Amálie2005SK DDM Kotlářka Praha7251725
55Škába Robert2006TJ Sokol Stodůlky6352215420
56Kemlinková Nela2008TTC Elizza Praha6301630
57Štětina Petr2008TJ AVIA Čakovice6252390235
58Mach Filip2007SK DDM Kotlářka Praha6202345275
59Brunner Lukáš2005TTC Říčany6001600
60Smékal Jiří2008TTC Bělá pod Bezdězem6001600
61Šedivý Ondřej2005TTC Elizza Praha5952420175
62Juppa Jáchym2006Slovan KST Bohnice5901590
63Mojka David2008TJ ABC Braník5702315255
64Hájek František2007TJ ABC Braník5402175365
65Bartoníčková Lucie2007Sokol Všetaty5251525
66Vlasák Viktor2006Slovan KST Bohnice5251525
67Vobrubová Zuzana2006TTC Litvínov5201520
68Rozsíval Ondřej2007AC Sparta Praha4851485
69Laštovička Matouš2007SK DDM Kotlářka Praha4501450
70Mikoláš Jáchym2008TJ AVIA Čakovice4501450
71Vondra Tomáš2005KST FZŠ Trávníčkova4302235195
72Tlustá Beata2008SKST B. Rynholec4201420
73Selnekovičová Bára2006TJ Sokol Stodůlky40131851215
74Medda Mateo2007SK DDM Kotlářka Praha3901390
75Melíšková Tereza2007AC Sparta Praha3651365
76Zobal Jakub2007TJ Sokol Stodůlky3351335
77Rousková Anežka2008SK DDM Kotlářka Praha2651265
78Hošek Petr2006KST Vršovice2051205
79Ondruš Václav2008AC Sparta Praha15621155
80Nováková Tereza2005TJ Sokol Stodůlky2211
81Boudník Jakub2008TJ ABC Braník111
82Novohradský Vojtěch2006TJ Sokol Stodůlky111

GRAND PRIX RACKETSPORT.cz - kategorie U15
jménonar.klubBodyturnajůGP1GP2GP3GP4GP5GP6Mast.
1Procházka Michal2007SK DDM Kotlářka Praha76136140017301860186017302163
2Truchlík Maxim2008SK DDM Kotlářka Praha74736173014001610173020002013
3Elicer Lukáš2010STC Slaný70806161010501130186018601750
4Lebeda Lukáš2009TTC Elizza Praha66104675161020002325
5Kaucký Filip2008SK DDM Kotlářka Praha65003200020002500
6Šourek Pavel2007AC Sparta Praha6385515001305140016101875
7Svoboda Sebastian2007SK DDM Kotlářka Praha62497975130517301400150015001519
8Kodetová Hanka2010TJ Slavoj Praha58603200018602000
9Řezáč Josef2008TTC Roudnice560041130113016101730
10Nosková Adéla2008AC Sparta Praha546268409751400121512151632
11Durdis Matěj2010TTC Elizza Praha508958401130161011301219
12Čmerda Tomáš2008TTC Litvínov48636450600130513058401413
13Mikešová Adéla2008TJ Slavoj Praha462066001215975105013051050
14Kasner Vítek2008STC Slaný402961305780905975555844
15Petrtýl Šimon2008TTC Elizza Praha402869056309059059051313
16Bertho Tibor2008SK DDM Kotlářka Praha4025510505556001400975
17Slavíčková Eliška2009TJ Slavoj Praha39426485420630105011301132
18Hůla Ondřej2007SK DDM Kotlářka Praha365775607251050675590975907
19Krček Adam2007STC Slaný3360218601500
20Jandus Martin2008AC Sparta Praha3270312158401215
21Magyar Jakub2009TJ Slavoj Praha290054204851215675525
22Zinke Dominik2010STC Slaný27605355355975840590
23Vašina Václav2009SKP Sever Ústí nad Labem24604590365725780
24Tlustý Milan2007SKST B. Rynholec243036007801050
25Podrazký Adam2007TTC Elizza Praha240529051500
26Kůsová Adéla2007Sokol Všetaty23004520630520630
27Kupsa Tomáš2008SKST Vlašim21204560590485485
28Mašek Matěj2008TTC Elizza Praha20905305335780555420
29Maděra Vojtěch2007SK DDM Kotlářka Praha20904555450525560
30Alinčová Michaela2010TTC Elizza Praha20206335305485780335420
31Martinec Ondřej2009TTC Elizza Praha20004315520840325
32Makarová Tereza2009STC Slaný19155390520555450390
33Kupsa Radim2008SKST Vlašim17003345725630
34Semotan Patrik2008Slovan KST Bohnice16753390560725
35Hanzal Tomáš2008TJ Slavoj Praha16505230170600525295
36Rousová Tereza2010TJ Slavoj Praha15805250205520555255
37Rek Lukáš2007TJ Slavoj Praha150011500
38Havlíčková Eva2008TJ Slavoj Praha14954240255725275
39Svoboda Kristian2009SK DDM Kotlářka Praha14954225560345365
40Jedlička Karel2008KST Vršovice13405170190275355520
41Hanzal Marek2008TJ Slavoj Praha12504345275315315
42Melíšková Tereza2007AC Sparta Praha12502725525
43Růžičková Barbora2007TTC Litvínov12202630590
44Šindelář Matěj2007TJ Lokomotiva Vršovice12153525365325
45Rozsíval Ondřej2007AC Sparta Praha12104235225485265
46Červinka Jakub2007TJ AVIA Čakovice11454325295305220
47Vondrák Patrik2010TTC Elizza Praha10554295265295200
48Dušek Denis2008TTC Říčany1040516031536520090
49Součková Kateřina2008SK DDM Kotlářka Praha10354180245345265
50Kriglová Denisa2009SKST Vlašim10155140245420170180
51Hobzík Ondřej2007TTC Říčany9252365560
52Nemčík Marek2010TTC Elizza Praha9152315600
53Maršíčková Laura2011SKST Vlašim9002450450
54Bartoníčková Lucie2007Sokol Všetaty8502260590
55Kodeš David2009SK DDM Kotlářka Praha8402450390
56Mach Filip2007SK DDM Kotlářka Praha830326552540
57Běhal Richard2009TTC Elizza Praha7953235275285
58Jůzová Viktorie2008Sokol Plzeň V7801780
59Lorenzová Evelína2008Slovan KST Bohnice7504210180220140
60Rousková Anežka2008SK DDM Kotlářka Praha7403200390150
61Hájek František2007TJ ABC Braník675410060335180
62Holý Prokop2007SK DDM Kotlářka Praha6751675
63Kemlinková Nela2008TTC Elizza Praha6751675
64Mašek Jan2009TTC Elizza Praha6751675
65Martínek Daniel2009SKST Vlašim6702325345
66Felfel Jakub2009SK DDM Kotlářka Praha66559010025522080
67Medda Mateo2007SK DDM Kotlářka Praha6203150215255
68Bartoňová Anna2010Slovan KST Bohnice5352325210
69Budilová Ella2012SKST Vlašim5352325210
70Štětina Petr2008TJ AVIA Čakovice520370185265
71Gajdošík Jakub2009STC Slaný4853130195160
72Šaroch Adam2008SKST B. Rynholec4853215140130
73Laštovička Matouš2007SK DDM Kotlářka Praha4752245230
74Dvořák Michal2010TTC Elizza Praha465313050285
75Müllerová Sofie2010SKST Vlašim4201420
76Staněk Jiří2008TTC Říčany4152285130
77Sedláčková Nela2010SKST Vlašim4052160245
78Ševčík Matěj2008SK DDM Kotlářka Praha4052285120
79Golda Eduard2008TJ ABC Braník3901390
80Štich František2007Sokol Všetaty3802190190
81Dobeš Tomáš2009Slovan KST Bohnice3702220150
82Krutilková Michaela2007Slovan KST Bohnice365290275
83Martinek Lukáš2009AC Sparta Praha3651365
84Dlouhý Martin2008TJ AŠ Mladá Boleslav3551355
85Nahorniuk Pavlo2007SK DDM Kotlářka Praha3351335
86Šulek Jakub2011Aero Odolena Voda3351335
87Šída Jakub2008AC Sparta Praha3252205120
88Golda Kryštof2008TJ ABC Braník3151315
89Divecký Jonáš2007SK DDM Kotlářka Praha30621305
90Krásenská Adéla2009Slovan KST Bohnice3051305
91Fedotov Daniil2009TJ Lokomotiva Vršovice2951295
92Laube Martin2009TTC Elizza Praha2851285
93Škapová Alžběta2008KST Jirkov2701270
94Kulíšek Matěj2007Sokol Všetaty2602150110
95Frýdl Lukáš2010Sokol Rudná2501250
96Bosch Maya2008Sokol Rudná2401240
97Hofman Jakub2009TTC Elizza Praha23121230
98Mojka David2008TJ ABC Braník2301230
99Melnar Vítek2010TJ Sokol Malá Hraštice210212090
100Probst Samuel2007AC Sparta Praha2101210
101Chvátal Hubert2007Slovan KST Bohnice1901190
102Tlustá Beata2008SKST B. Rynholec1751175
103Jaroš Miroslav2008SKST Vlašim1701170
104Nahorniuk Viktoriia2010SK DDM Kotlářka Praha1601160
105Ondruš Václav2008AC Sparta Praha150211040
106Beran Kryštof2010SK DDM Kotlářka Praha1401140
107Kutlák Miloš2009SK DDM Kotlářka Praha1101110
108Lorenzová Amálie2010Slovan KST Bohnice1101110
109Plešnerová Yveta2011SKST Vlašim1001100
110Valenta Václav2008TTC Říčany1001100
111Čermák Vojtěch2009TJ Lokomotiva Vršovice80180
112Habart Kryštof2007TJ ABC Braník80180
113Mandat Marek2009AC Sparta Praha7231170
114Mikoláš Jáchym2008TJ AVIA Čakovice70170
115Nalezený Mikuláš2009SK DDM Kotlářka Praha60160
116Shelink Oleksii2007SK DDM Kotlářka Praha50150
117Brožek Jaroslav2008TTC Elizza Praha40140
118Vávra Oliver2009TTC Elizza Praha312130
119Boudník Jakub2008TJ ABC Braník111
120Kézr Antonín2009SK DDM Kotlářka Praha111
121Kyselka Jan2008TTC Praha111
122Mařák Kristián2009TTC Elizza Praha111
123Mrázek Vavřinec2009TJ ABC Braník111
124Šperl Ondřej2008AC Sparta Praha111
125Varga Adrian2010TTC Elizza Praha111
126Voborský Vojtěch2010TTC Elizza Praha111

GRAND PRIX RACKETSPORT.cz - kategorie U13
jménonar.klubBodyturnajůGP1GP2GP3GP4GP5GP6Mast.
1Elicer Lukáš2010STC Slaný8000520002000200020002000
2Durdis Matěj2010TTC Elizza Praha758041860186018602000
3Magyar Jakub2009TJ Slavoj Praha694051860161016109051860
4Zinke Dominik2010STC Slaný68006161017301400140017301730
5Slavíčková Eliška2009TJ Slavoj Praha6360511301860150015001500
6Alinčová Michaela2010TTC Elizza Praha565051730675121513051400
7Maršíčková Laura2011SKST Vlašim535551400975121511301610
8Martínek Daniel2009SKST Vlašim5260515001130113010501500
9Martinec Ondřej2009TTC Elizza Praha45455975130510509751215
10Vašina Václav2009SKP Sever Ústí nad Labem44353173013051400
11Rousová Tereza2010TJ Slavoj Praha3920513057251050840725
12Bartoňová Anna2010Slovan KST Bohnice386541215905905840
13Makarová Tereza2009STC Slaný3220216101610
14Dobeš Tomáš2009Slovan KST Bohnice31254780840780725
15Martinek Lukáš2009AC Sparta Praha2805215001305
16Gajdošík Jakub2009STC Slaný272545601050485630
17Kriglová Denisa2009SKST Vlašim27104780560780590
18Běhal Richard2009TTC Elizza Praha25253905840780
19Olt Oliver2009SK DDM Kotlářka Praha24504630590675555
20Trejbal Tadeáš2012SK DDM Kotlářka Praha24305450520555335905
21Beran Kryštof2010SK DDM Kotlářka Praha23505560525590525675
22Balog Lukáš2010TTC Bělá pod Bezdězem228029751305
23Hronek Matouš2009SK DDM Kotlářka Praha22555590390520590555
24Sedláčková Nela2010SKST Vlašim221534856001130
25Vondrák Patrik2010TTC Elizza Praha221036005601050
26Dvořák Michal2010TTC Elizza Praha21604555555450600
27Čermák Vojtěch2009TJ Lokomotiva Vršovice21253725725675
28Müllerová Sofie2010SKST Vlašim21253520630975
29Nemčík Marek2010TTC Elizza Praha207521400675
30Šulek Jakub2011Aero Odolena Voda202521050975
31Svoboda Kristian2009SK DDM Kotlářka Praha184526301215
32Voborský Vojtěch2010TTC Elizza Praha184521215630
33Laube Martin2009TTC Elizza Praha180521130675
34Mašek Jan2009TTC Elizza Praha173011730
35Lizák Dušan2010SKST Vlašim15453420600525
36Drbal Karel2010TJ Lokomotiva Vršovice145646755252551
37Kutlák Miloš2009SK DDM Kotlářka Praha13652840525
38Felfel Jakub2009SK DDM Kotlářka Praha13552905450
39Ševčíková Barbora2009TTC Praha13554390335335295
40Kézr Antonín2009SK DDM Kotlářka Praha12953485420390
41Plešnerová Yveta2011SKST Vlašim12652485780
42Lorenzová Amálie2010Slovan KST Bohnice12603525215520
43Fedotov Daniil2009TJ Lokomotiva Vršovice12303485450295
44Mandat Marek2009AC Sparta Praha12153590390235
45Šedivý Filip2010TTC Elizza Praha11603520365275
46Krásenská Adéla2009Slovan KST Bohnice10703305315450
47Kodeš David2009SK DDM Kotlářka Praha8401840
48Jiřík Václav2010TTC Elizza Praha8252630195
49Nahorniuk Viktoriia2010SK DDM Kotlářka Praha8002315485
50Fukala Dominik2010SK DDM Kotlářka Praha7852365420
51Chlad Šimon2009ACS Přední Lhota6001600
52Nalezený Mikuláš2009SK DDM Kotlářka Praha6001600
53Tesárek Šimon2010SK DDM Kotlářka Praha5601560
54Tyml Jan2011TTC Elizza Praha5601560
55Mařík Filip2009TJ Sokol Stodůlky5551555
56Budilová Ella2012SKST Vlašim5201520
57Kézr Jan2011SK DDM Kotlářka Praha5102255255
58Kos Norbert2010KST Vršovice4902275215
59Grzonka Albert Jan2012STC Slaný4501450
60Rozsíval Tomáš2010AC Sparta Praha4502235215
61Dvořák František2013TTC Elizza Praha44131245195
62Hofman Jakub2009TTC Elizza Praha4201420
63Marek Dominik2011KST Vršovice4201420
64Měcháček Adam2011KST Vršovice3651365
65Šauer Filip2012TTC Elizza Praha3651365
66Kořínek Miroslav2009SK DDM Kotlářka Praha3351335
67Varga Adrian2010TTC Elizza Praha3151315
68Tlustý František2013SKST B. Rynholec2951295
69Brixí Oliver2009AC Sparta Praha2751275
70Mařák Kristián2009TTC Elizza Praha2751275
71Jakubczak Oliver2011TTC Elizza Praha2351235
72Rozsíval Jakub2010AC Sparta Praha2211
73Chyba Jáchym2010TTC Elizza Praha111
74Marek Kristián2011KST Vršovice111
75Varga Kristian2013TTC Elizza Praha111

GRAND PRIX RACKETSPORT.cz - kategorie U11
jménonar.klubBodyturnajůGP1GP2GP3GP4GP5GP6Mast.
1Bednář Filip2014SK DDM Kotlářka Praha850072000161013052000200020002500
2Grzonka Albert Jan2012STC Slaný751571730140012151730130517302325
3Marek Dominik2011KST Vršovice7383518601500150018602163
4Trejbal Tadeáš2012SK DDM Kotlářka Praha69506186017301610150013051750
5Tyml Jan2011TTC Elizza Praha662341500161015002013
6Navrátil Daniel2011TTC Elizza Praha6495511301400161016101875
7Měcháček Adam2011KST Vršovice6042616101305140014007801632
8Dvořák František2013TTC Elizza Praha5349514001215105012151519
9Čáp Martin2012TJ AVIA Čakovice385048401130905975
10Plešnerová Yveta2011SKST Vlašim3730220001730
11Marek Kristián2011KST Vršovice370541050840975840
12Tlustý František2013SKST B. Rynholec3590217301860
13Šauer Filip2012TTC Elizza Praha35803113010501400
14Reková Karolína2012TJ Slavoj Praha345031500975975
15Svojtka Václav2012SK DDM Kotlářka Praha219029751215
16Švejdová Jana2011TJ Sokol Malá Hraštice203529051130
17Šulek Jakub2011Aero Odolena Voda200012000
18Budilová Ella2012SKST Vlašim186011860
19Gorol Adam2012Sokol Jaroměř-Josefov 2186011860
20Šveňha Vojtěch2011TTC Elizza Praha17452840905
21Sedláčková Amálie2014SKST Vlašim16852780905
22Janoušek Jonáš2012TTC Elizza Praha14552675780
23Smékalová Aneta2011TTC Bělá pod Bezdězem130511305
24Zemanová Karolína2011TJ AVIA Čakovice130511305
25Vedral Dominik2012Spartak Čelákovice121511215
26Rendl Filip2013TJ Sokol Malá Hraštice113011130
27Lešner Lukáš2011TJ Sokol Malá Hraštice105011050
28Loudová Eliška2011Sokol Jaroměř-Josefov 2105011050
29Jakubczak Oliver2011TTC Elizza Praha9051905
30Kučera Jakub2012TJ AVIA Čakovice7801780
31Obrdlíková Simona2011Sokol Jaroměř-Josefov 27801780
32Varga Kristian2013TTC Elizza Praha7801780
33Orlowská Pavlína2011Slovan KST Bohnice7251725
34Poles Alan2012TTC Elizza Praha7251725
35Kuchař Rudolf2011TJ ABC Braník6751675
36Obrdlíková Soňa2013Sokol Jaroměř-Josefov 26301630
37Červenková Anna2011AC Sparta Praha5901590
38Červenková Viktorie2014AC Sparta Praha5551555
39Hájek Jakub2013Sokol Jaroměř-Josefov 25251525

 

 

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0300 Poštovní spořitelna

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist