Druhý Ples stolních tenistů v Ďáblicích

V sobotu 17. března se sešlo v Centru Ďáblice – sokolovně kolem osmdesáti účastníků Plesu stolních tenistů. Byli mezi nimi stolní tenisté, místní občané Ďáblic a fanoušci kapely. Pořadateli Plesu stolních tenistů, který se konal v sobotu 19. 3. 2018 v Centru Ďáblice – sokolovně, byli TJ Stolní tenis Praha a TTC Praha, za spolupráce kulturní komise MČ Praha – Ďáblice. Záštity nad plesem převzali Pražský svaz stolního tenisu a Městská část Praha 8.

Ples podpořil hodnotnými cenami do tomboly STENMARKETING a mediálně jej podporovali Magazín eKamrád a FB profil Ďáblice.EU. Ples, který začal v 19 hodin a končil o půlnoci, se skládal z pěti hudebních bloků, na nichž hrály kapely Byzoni a Splašená kráva. V přestávkách mezi nimi se losovala tombola. V ní bylo celkem 179 cen, avšak v rámci programu se losovalo pouze 37 hlavních cen. Ostatní drobné ceny se losovaly průběžně na baru, kde byly vystaveny výherní listiny a kam si chodili návštěvníci plesu zkontrolovat, zda něco vyhráli a ceny si rovnou vyzvedávali. Bohužel nám tentokrát vypadly z programu rozhovory s osobnostmi stolního tenisu, protože všichni pozvaní VIP hráči se bohužel omluvili. Připraven byl aspoň předtočený zajímavý rozhovor s bývalým reprezentantem Československa Jaroslavem Staňkem, který ale byl ale v reprodukované podobě méně srozumitelný, takže nebyl přehrán celý.

Stolní tenisté byli tentokrát v počtu návštěvníku plesu v menšině a tak ani absence programu zaměřeného na stolní tenis moc nevadila. Všichni prahli hlavně po tanci. Ples měl spád, protože přestávky se i poněkud zkrátily, což bylo možné díky tomu, že se střídaly dvě kapely. Jejich repertoár byl poměrně široký od popíku, přes folk až po country.

I letos jsme připravili fotovýstavku, která byla zaměřená na loňský ples stolního tenisu, na 3. ročník turnajů ve stolním tenisu pro děti a mládež okresní a rekreační úrovně Velkou cenu CST Ďáblice a na akce pořádané v Ďáblicích pro děti spolkem Ďáblové Praha. Chceme poděkovat za hodnotné ceny do tomboly, z nichž nejvíce zaujaly dresy a dva nástěnné kalendáře Butterfly, které dodala firma STENMARKETING, přítomní dále ocenili pět stolních kalendářů dodaných Pražským svazem stolního tenisu, ale i budíky Oborové zdravotní pojišťovny a míčky od nejstaršího hráče TTC Praha, ale i v Praze a zřejmě i v České republice Lumíra Ruzhy, kterému je letos 91 let a stále ještě aktivně hraje.

Ples se přítomným líbil a díky vyšší účasti, jej považujeme za posun dopředu. Jsme vděčni za přítomnost místostarosty Ďáblic Ing. Mgr. Martina Tumpacha a radní Tatjany Dohnalové a dvou zastupitelů ing. Pavla Niebauera a Mgr. Markéty Bouzkové, jejichž přítomnost vnímáme jako podporu stolnímu tenisu v Ďáblicích. Rádi bychom, pokud by někdo ze stolních tenistů chtěl poskytnout zpětnou vazbu, protože pro příští rok řešíme několik priorit plesu. Otázkou je termín – celá plesová sezóna leží v sezóně stolního tenisu, takže ideální termín neexistuje. První ročník byl v ligovém víkendu, tento ročník byl zase v souběhu s bodovacími turnaji mládeže. Druhou otázkou je programové zaměření, zda zařadit do programu rozhovory o stolním tenisu a trochu tak náš sport propagovat a nebo ples pojmout pouze tak, že jej sice pořádají stolní tenisté, ale program bude obecný zaměřený hlavně na tanec. Kdo by měl zájem v tomto pomoci, nechť mě prosím kontaktuje na email ples(zavináč)centrumdablice.cz. Budeme vděčni za každý názor či radu, které povedou k tomu, aby ples, který plánujeme na rok 2019 byl opět lepší.

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0300 Poštovní spořitelna

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist