Konečné žebříčky mládeže PSST

Skupina pro žebříček: 
Mládež
Sezóna: 
2015-2016

 

NEJMLADŠÍ ŽÁCI
jméno nar. klub
1 Kadlec Vít 2005 TTC Elizza Praha
2 Podrazil Václav 2005 AC Sparta Praha
3 Kopecký Michael 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
4 Luxemburk Filip 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
5 Šíp Martin 2006 SK DDM Kotlářka EN Praha
6 Mlejnek Antonín 2005 AC Sparta Praha
7 Sochor David 2007 Stadion Žižkov - DDM Ulita
8 Benák Vít 2005 TTC Elizza Praha
9 Brada Lukáš 2005 TJ Slavoj Praha
10 Hofman Jan 2005 AC Sparta Praha
11 Rochowanski Jan 2005 TTC Elizza Praha
12 Zacharda Jáchym 2005 ZŠ Lužiny
13 Benák Jan 2005 TTC Elizza Praha
14 Nádvorník Václav 2006 TJ Slavoj Praha
15 Gräf Adam 2005 TJ Slavoj Praha
16 Ošmera Jan 2006 TTC Elizza Praha
17 Bertho Tadeáš 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
18 Rek Adam 2005 ZŠ Lužiny
19 Slavíček Jan 2005 TJ Slavoj Praha
20 Mach Petr 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
21 Staněk Tomáš 2005 TJ ABC Braník
22 Remunda Matheos 2006 AC Sparta Praha
23 Garček Tomáš 2005 TTC Klánovice
24 Mikula Matěj 2005 SK Vršovice
25 Jedlička Jan 2006 TJ Slavoj Praha
26 Kára Štěpán 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
27 Kokoška Matěj 2005 Lokomotiva Vršovice
28 Hruška Adam 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
29 Šedivý Ondřej 2005 TTC Elizza Praha
30 Klein Matouš 2006 TJ Slavoj Praha
31 Ohera Richard 2006 ZŠ Lužiny
32 Polidar Matyáš 2007 TJ Slavoj Praha
33 Larysch David 2006 AC Sparta Praha
34 Svoboda Oskar 2006 SK DDM Kotlářka EN Praha
35 Vožický Šimon 2006 TTC Elizza Praha
36 Sládek Ondřej 2006 TJ Slavoj Praha
37 Rein  Tomáš 2005 ZŠ Lužiny
38 Votava Radim 2006 SK Hamr
39 Cziviš Vojtěch 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
40 Kolařík Kristián 2006 Lokomotiva Vršovice
41 Zahálka Tobiáš 2005 SK Vršovice
42 Sviták David 2007 Lokomotiva Vršovice
42 Rek Lukáš 2007 TJ Slavoj Praha
44 Douda Tomáš 2005 Stadion Žižkov - DDM Ulita
45 Minh Le Jan 2007 TTC Elizza Praha
46 Bertho Tibor 2008 SK DDM Kotlářka EN Praha
47 Kabát Adam 2006 SK Vršovice
48 Kreisl Albert 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
NEJMLADŠÍ ŽÁKYNĚ
jméno nar. klub
1 Sommerová Helenka 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
2 Kelnárová Antonie 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
3 Jungwirthová Andrea 2005 AC Sparta Praha
4 Horká Nela 2005 Lokomotiva Vršovice
5 Vejvodová Kateřina 2005 ZŠ Lužiny
6 Hánová Barbora 2005 SK Vršovice
7 Bendová Amálie 2005 Sokol Nusle
8 Kadlecová Renáta 2005 Lokomotiva Vršovice
MLADŠÍ ŽÁCI
jméno nar. klub
1 Stach Matěj 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
2 Kaucký Jakub 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
3 Šmíd Miroslav 2003 AC Sparta Praha
4 Kopecký Michael 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
5 Podrazil Vojtěch 2003 AC Sparta Praha
6 Koběrský Matěj 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
7 Sloup Richard 2003 TTC Elizza Praha
8 Šíp Martin 2006 SK DDM Kotlářka EN Praha
9 Podrazil Václav 2005 AC Sparta Praha
10 Bendzák Jakub 2003 TTC Elizza Praha
11 Lanžhotský Vojtěch 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
12 Kadlec Vít 2005 TTC Elizza Praha
13 Luxemburk Filip 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
14 Šusta Petr 2003 AC Sparta Praha
15 Pfleger Michal 2003 TJ Slavoj Praha
16 Gajda Jonáš 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
17 Lebeda Josef 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
18 Knop Jiří 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
19 Josef Tomáš 2003 AC Sparta Praha
20 Benák Vít 2005 TTC Elizza Praha
21 Macek Lukáš 2003 SK Praha Vršovice
22 Hofman Jan 2005 AC Sparta Praha
23 Mašek Milan 2004 TJ Slavoj Praha
24 Melíšek Ondřej 2004 AC Sparta Praha
25 Michlík Michal 2003 TJ Slavoj Praha
26 Benák Jan 2005 TTC Elizza Praha
27 Hudák Tomáš 2004 ZŠ Lužiny
28 Kromka Matěj 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
29 Grisa Daniel 2003 TTC Klánovice
30 Mužík Martin 2003 SK Praha Vršovice
31 Zlámal Vojtěch 2004 TTC Elizza Praha
32 Kačerovský Martin 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
33 Mlejnek Antonín 2005 AC Sparta Praha
34 Rulc Lukáš 2003 AC Sparta Praha
35 Plaček Marek 2003 ZŠ Lužiny
36 Kadavý Ondřej 2003 Slovan Bohnice
37 Juřík Martin 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
38 Nádvorník Václav 2006 TJ Slavoj Praha
39 Cziviš Vojtěch 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
40 Havlík Tomáš 2003 Lokomotiva Vršovice
41 Redlich Michal 2003 ZŠ Lužiny
41 Nesvačil Jiří 2003 ZŠ Lužiny
43 Skala Petr 2003 Slovan Bohnice
44 Barták Michal 2003 Slovan Bohnice
45 Brada Lukáš 2005 TJ Slavoj Praha
46 Rochowanski Jan 2005 TTC Elizza Praha
47 Schonbauer Jakub 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
48 Jerhot Adam 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
49 Ruis Robin 2003 Lokomotiva Vršovice
50 Popelka Jaromír 2003 ABC Braník
51 Bareš Patrik 2004 Avia Čakovice
52 Svoboda Jakub 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
53 Višňa Johan 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
54 Kukla Štěpán 2006 SK DDM Kotlářka EN Praha
55 Hruška Adam 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
56 Svoboda Jakub 2006 SK DDM Kotlářka EN Praha
56 Rulc Michal 2006 AC Sparta Praha
56 Havlíček Adam 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
59 Lamoš Vít 2004 TTC Elizza Praha
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ
jméno nar. klub
1 Sommerová Helenka 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
2 Kelnárová Antonie 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
3 Bartoňová Tereza 2003 Slovan Bohnice
4 Cmírálová Natálie 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
5 Handlová Natálie 2004 Slovan Bohnice
6 Jungwirthová Andrea 2005 AC Sparta Praha
7 Charamzová Tereza 2003 Avia Čakovice
8 Karásková Aneta 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
9 Hánová Barbora 2005 SK Vršovice
10 Kudrnová Lucie 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
STARŠÍ ŽÁCI
jméno nar. klub
1 Černota Filip 2001 AC Sparta Praha
2 Stach Matěj 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
3 Přída Kryštof 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
4 Kaucký Jakub 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
5 Beran Tomáš 2001 SK DDM Kotlářka EN Praha
6 Krameš Jan 2002 Lokomotiva Vršovice
7 Kulveit Jonáš 2001 TJ Slavoj Praha
8 Beran Matěj 2001 SK DDM Kotlářka EN Praha
9 Pašek Adam 2002 TJ Slavoj Praha
10 Knobloch Miroslav 2002 Lokomotiva Vršovice
11 Marat Filip 2002 TTC Elizza Praha
12 Sochor Adam  2002 Stadion Žižkov
13 Vaněk Petr 2001 TJ Slavoj Praha
14 Náhlík Pavol 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
15 Brož Patrik 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
16 Skopec Daniel 2001 AC Sparta Praha
17 Havránek Jakub 2002 Lokomotiva Vršovice
18 Průša Ondřej  2002 TTC Elizza Praha
19 Khalaila Adam 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
20 Kubelka Martin 2001 SK DDM Kotlářka EN Praha
21 Fales Matyáš 2001 AC Sparta Praha
22 Šmíd Miroslav 2003 AC Sparta Praha
23 Zítek Martin 2002 AC Sparta Praha
24 Buček Tadeáš 2002 TJ Slavoj Praha
25 Sedláček Tomáš 2001 TTC Praha
26 Kopecký Michael 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
27 Poncar Karel 2001 ZŠ Lužiny
28 Veselý Filip 2001 Lokomotiva Vršovice
29 Kadlec Vít 2005 TTC Elizza Praha
30 Šusta Petr 2003 AC Sparta Praha
31 Hlaváč Jan 2001 ZŠ Lužiny
32 Soukup Vojtěch 2002 ZŠ Lužiny
33 Němec Filip 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
34 Suchý Adam 2002 Sokol Stodůlky
35 Benák Vít 2005 TTC Elizza Praha
35 Hofman Jan 2005 AC Sparta Praha
35 Rochowanski Jan 2005 TTC Elizza Praha
38 Kratochvíl David 2002 TTC Elizza Praha
39 Svoboda Maxim 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
40 Suk Matouš 2001 AC Sparta Praha
41 Bartoň Tomáš 2001 AC Sparta Praha
42 Bendzák Jakub 2003 TTC Elizza Praha
43 Kozák Vojtěch 2001 Sokol Stodůlky
44 Pfleger Michal 2003 TJ Slavoj Praha
45 Šrenk Štěpán 2001 ZŠ Lužiny
46 Schonbauer Jakub 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
47 Vícha Matěj 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
48 Bruk Martin 2002 SK HAMR
49 Gajda Jonáš 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
50 Mašek Milan 2004 TJ Slavoj Praha
51 Sloup Richard 2003 TTC Elizza Praha
52 Lanžhotský Vojtěch 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
53 Piffl Alexander 2001 Sokol Nusle
54 Kořének František 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
55 Trinh Viet 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
55 Beránek Matěj 2001 SK DDM Kotlářka EN Praha
55 Juřík Martin 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
58 Juříček Daniel 2004 TTC Elizza Praha
59 Svoboda Jakub 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
60 Havliš Filip 2002 Sokol Stodůlky
60 Wolff Milan 2001 SK DDM Kotlářka EN Praha
62 Chmelenský Antonín 2002 Sokol Nusle
STARŠÍ ŽÁKYNĚ
jméno nar. klub
1 Kohlmannová Aneta 2001 AC Sparta Praha
2 Šimůnková Veronika 2002 TJ Slavoj Praha
3 Sommerová Helenka 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
4 Cmíralová Natálie 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
5 Mrázková Lia 2002 Slovan Bohnice
6 Kélnárová Antonie 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
7 Blažková Anežka 2002 Lokomotiva Vršovice
8 Handlová Natálie 2004 Slovan KST Bohnice
9 Ernée Anna 2003 Sokol Nusle
10 Buchtová Tereza 2001 SK DDM Kotlářka EN Praha
11 Bartoňová Tereza 2003 Slovan Bohnice
12 Pražáková Šárka 2001 TTC Elizza Praha
13 Kalinová Martina 2002 TTC Elizza Praha
14 Krupičková Tereza 2001 Slovan Bohnice
DOROSTENCI
jméno nar. klub
1 Dusík Stanislav 1998 SK DDM Kotlářka EN Praha
2 Průša David 2000 TTC Elizza Praha
3 Marat Petr 1999 TTC Elizza Praha
4 Šálený David 1999 SK DDM Kotlářka EN Praha
5 Strejc Filip 1998 AC Sparta Praha
6 Krejcar Vilém 1998 SK DDM Kotlářka EN Praha
7 Fausek Matěj 1999 TTC Elizza Praha
8 Pašek Dominik 1998 TJ Slavoj Praha
9 Černota Filip 2001 AC Sparta Praha
10 Dvořák Petr 2000 TTC Elizza Praha
11 Škarban Jan 1998 TJ Slavoj Praha
12 Šimůnek Ondřej 1999 TJ Slavoj Praha
13 Beran Matěj 2001 SK DDM Kotlářka EN Praha
14 Kubát Petr 1999 SK DDM Kotlářka EN Praha
15 Beran Tomáš 2001 SK DDM Kotlářka EN Praha
16 Daníček Adam 2000 TTC Elizza Praha
17 Šebl Jáchym 2000 TJ Slavoj Praha
18 Přída Kryštof 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
19 Kulveit Jonáš 2001 TJ Slavoj Praha
20 Cihlář Matěj 2000 Slovan Bohnice
21 Truc Petr 1998 TTC Elizza Praha
22 Stach Matěj 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
23 Marat Filip 2002 TTC Elizza Praha
24 Khalaila Adam 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
25 Kaucký Jakub 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
26 Skopec Daniel 2001 AC Sparta Sparta
27 Tichý Dominik 1999 Sokol Nusle
28 Vaněk Petr 2001 TJ Slavoj Praha
29 Komín Ondřej 1999 Slovan Bohnice
30 Knobloch Miroslav 2002 Lokomotiva Vršovice
31 Pašek Adam 2002 TJ Slavoj Praha
32 Bialas Filip 1998 TTC Elizza Praha
33 Němec Filip 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
34 Sedláček Tomáš 2001 SK DDM Kotlářka EN Praha
35 Brož Patrik 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
36 Krameš Jan 2002 Lokomotiva Vršovice
37 Havránek Jakub 2002 Lokomotiva Vršovice
38 Buček Tadeáš 2002 TJ Slavoj Praha
39 Vávra Aleš 1998 ZŠ Lužiny
40 Veselý Filip 2001 Lokomotiva Vršovice
41 Kubelka Martin 2001 SK DDM Kotlářka EN Praha
42 Kouba Jan 1999 Slovan Bohnice
43 Pour Tomáš 1999 TJ Střížkov
44 Zítek Martin 2000 AC Sparta Praha
45 Průša Ondřej 2002 TTC Elizza Praha
46 Filípek Martin 2000 SK DDM Kotlářka EN Praha
47 Čáha Jiří 2000 Slovan Bohnice
48 Dunder Jan 2000 Sokol Nusle
49 Laube David 1999 Sokol Nusle
49 Fales Matyáš 2001 AC Sparta Sparta
51 Štěpánek Tomáš 1999 Avia Čakovice
52 Lanžhotský Vojtěch 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
53 Kořének František 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
54 Burka Václav 1998 TTC Elizza Praha
55 Bartoň Tomáš 2001 AC Sparta Praha
56 Kalousek Robin 1999 SK DDM Kotlářka EN Praha
57 Hájek Alexander 2001 Avia Čakovice
DOROSTENKY
jméno nar. klub
1 Kohlmannová Aneta 2001 AC Sparta Praha
2 Šimůnková Veronika 2002 TJ Slavoj Praha
3 Chourová Natálie 2000 Sokol Nusle
4 Dvořáková Anna 2000 Avia Čakovice
5 Melicharová Iveta 1999 TTC Elizza Praha
6 Sommerová Helenka 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
7 Kadavá Tereza 1998 Slovan Bohnice
8 Maršíková Jana 1999 Slovan Bohnice
9 Buchtová  Tereza 2001 SK DDM Kotlářka EN Praha
10 Slezáková Hana 2000 Slovan Bohnice
11 Bartoňová Tereza 2003 Slovan Bohnice
12 Mrázková Lia 2002 Slovan Bohnice
13 Seidlová Monika 2000 SK DDM Kotlářka EN Praha

 

  

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0300 Poštovní spořitelna

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist