Konečné žebříčky mládeže PSST

Skupina pro žebříček: 
Mládež
Sezóna: 
2016-2017

 

    NEJMLADŠÍ ŽÁCI          
               
    jméno   nar.   klub  
1   Šíp Martin   2006   SK DDM Kotlářka EN Praha  
2   Remunda Matheos   2006   TTC Elizza Praha  
3   Nádvorník Václav   2006   TJ Slavoj Praha  
4   Sochor David   2007   Stadion Žižkov - DDM Ulita  
5   Ošmera Jan   2006   TTC Elizza Praha  
6   Rulc Michal   2006   AC Sparta Praha  
7   Rek Lukáš   2007   TJ Slavoj Praha  
8   Sládek Ondřej   2006   TJ Slavoj Praha  
9   Jedlička Jan   2006   TJ Slavoj Praha  
10   Kadlec Vojtěch   2008   TTC Elizza Praha  
11   Svoboda Sebastian   2007   SK DDM Kotlářka EN Praha  
12   Bertho Tibor   2008   SK DDM Kotlářka EN Praha  
13   Havelka Richard   2007   TTC Elizza Praha  
14   Šimek Ondřej   2006   Slovan KST Bohnice  
15   Klein Matouš   2006   TJ Slavoj Praha  
16   Trávníček Antonín   2006   ZŠ Lužiny  
17   Vožický Šimon   2006   TTC Elizza Praha  
18   Juppa Jáchym    2006   Slovan KST Bohnice  
19   Polidar Matyáš   2007   TJ Slavoj Praha  
20   Jandus Martin   2008   TTC Klánovice  
21   Ohera Richard   2006   ZŠ Lužiny  
22   Douda Michal   2008   Stadion Žižkov - DDM Ulita  
23   Halamíček Vendelín   2006   TJ Slavoj Praha  
24   Urban Jakub   2006   Avia Čakovice  
25   Kalivoda Oliver   2007   SK DDM Kotlářka EN Praha  
26   Procházka Michal   2007   SK DDM Kotlářka EN Praha  
27   Carvan Matyáš   2007   Slovan KST Bohnice  
28   Chloupek Matyáš   2006   SK DDM Kotlářka EN Praha  
29   Ulrich Martin   2007   SK DDM Kotlářka EN Praha  
30   Fořt Vojtěch   2007   TJ Slavoj Praha  
31   Maděra Vojtěch   2007   SK DDM Kotlářka EN Praha  
32   Ciněk David   2008   SK DDM Kotlářka EN Praha  
33   Bednář Matěj   2006   SK Vršovice  
34   Kadrnožka Michal   2006   Avia Čakovice  
35   Kabát Adam   2006   SK Vršovice  
36   Holl Martin   2007   TTC Praha  
37   Smažík Martin   2006   SK Hamr  
38   Lev Jakub   2006   SK DDM Kotlářka EN Praha  
39   Kaucký Filip   2008   SK DDM Kotlářka EN Praha  
40   Satoranský Tomáš    2006   TJ Slavoj Praha  
41   Vlasák Viktor   2006   Slovan KST Bohnice  
               
    NEJMLADŠÍ ŽÁKYNĚ          
               
    jméno   nar.   klub  
1   Petříková Kateřina   2006   AC Sparta Praha  
2   Zuzáková Anežka   2006   Slovan KST Bohnice  
3   Maršíková Eliška   2007   Slovan KST Bohnice  
4   Melíšková Tereza   2007   AC Sparta Praha  
5   Skoumalová Valerie   2006   SK Vršovice  
6   Kadlecová Lucie   2008   Lokomotiva Vršovice  
7   Kazilová Ema   2006   Avia Čakovice  
8   Kolářová Aneta   2006   Avia Čakovice  
               
    MLADŠÍ ŽÁCI          
               
    jméno   nar.   klub  
1   Kadlec Vít   2005   TTC Elizza Praha  
2   Kopecký Michael   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha  
3   Podrazil Václav   2005   AC Sparta Praha  
4   Gajda Jonáš   2004   SK DDM Kotlářka EN Praha  
5   Benák Vít   2005   TTC Elizza Praha  
6   Šíp Martin   2006   SK DDM Kotlářka EN Praha  
7   Luxemburk Filip   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha  
8   Zacharda Jáchym   2005   TTC Elizza Praha  
9   Brada Lukáš   2005   TJ Slavoj Praha  
10   Hofman Jan   2005   AC Sparta Praha  
11   Benák Jan   2005   TTC Elizza Praha  
12   Koběrský Matěj   2004   SK DDM Kotlářka EN Praha  
13   Remunda Matheos   2006   TTC Elizza Praha  
14   Melíšek Ondřej   2004   AC Sparta Praha  
15   Rochowanski Jan   2005   TTC Elizza Praha  
16   Nádvorník Václav   2006   TJ Slavoj Praha  
17   Rek Adam   2005   ZŠ Lužiny  
18   Mašek Milan   2004   TJ Slavoj Praha  
19   Rein Tomáš   2005   ZŠ Lužiny  
20   Višňa Johan   2004   SK DDM Kotlářka EN Praha  
21   Gräf Adam   2005   TJ Slavoj Praha  
22   Juriček Daniel   2004   TTC Elizza Praha  
23   Lamoš Vít   2004   TTC Elizza Praha  
24   Hudák Tomáš   2004   ZŠ Lužiny  
25   Zlámal Vojtěch   2004   TTC Elizza Praha  
26   Bertho Tadeáš   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha  
27   Dvořáček Martin   2004   SK DDM Kotlářka EN Praha  
28   Slavíček Jan   2005   TJ Slavoj Praha  
29   Bareš Patrik   2004   Avia Čakovice  
30   Hruška Adam   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha  
31   Schonbauer Jakub   2004   SK DDM Kotlářka EN Praha  
32   Košacký Adam   2004   Slovan Bohnice  
33   Ošmera Jan   2006   TTC Elizza Praha  
34   Garček Tomáš   2005   TTC Klánovice  
35   Vrana Jakub   2004   SK DDM Kotlářka EN Praha  
36   Kokoška Matěj   2006   TJ Lokomotiva Vršovice  
37   Knop Jiří   2004   SK DDM Kotlářka EN Praha  
38   Koňák Daniel   2004   SK DDM Kotlářka EN Praha  
39   Berger Don   2005   SK Vršovice  
40   Douda Tomáš   2005   Stadion Žižkov  
41   Melichar Vojtěch   2004   AC Sparta Praha  
42   Obrhel Adam   2004   Slovan Bohnice  
43   Příbramský Jan   2004   SK Vršovice  
44   Brodský Adam   2004   TTC Praha  
44   Bláha Tomáš   2005   ABC Braník  
44   Juppa Jáchym   2006   Slovan Bohnice  
47   Titěra Marek   2004   Avia Čakovice  
48   Mikula Matěj   2005   SK Vršovice  
49   Rek Lukáš   2007   Slavoj Praha  
50   Dufek Jakub   2004   TJ Lokomotiva Vršovice  
51   Bezděk Metoděj   2005   Stadion Žižkov  
52   Jandus Martin   2008   TTC KLánovice  
53   Filip Jan   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha  
54   Trávníček Antonín   2006   ZŠ Lužiny  
55   Jedlička Jan   2006   Slavoj Praha  
56   Carvan Matyáš   2007   Slovan Bohnice  
57   Marhol Jan   2006   AC Sparta Praha  
58   Klein Matouš   2006   TJ Slavoj Praha  
58   Svoboda Patrik   2006   TTC Praha  
58   Procházka Michal   2007   SK DDM Kotlářka EN Praha  
58   Mach Petr   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha  
58   Cindr Jáchym   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha  
63   Sugar-ochir Erdenebayer   2004   SK Vršovice  
64   Šimek Ondřej   2006   Slovan Bohnice  
65   Galbavý Jakub   2004   ABC Braník  
66   Trávníček Ondřej   2006   ZŠ Lužiny  
66   Rzepecki Matěj   2004   TTC Praha  
66   Kára Štěpán   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha  
               
    MLADŠÍ ŽÁKYNĚ          
               
    jméno   nar.   klub  
1   Sommerová Helena   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha  
2   Handlová Natálie   2004   Slovan Bohnice  
3   Jungwirthová Andrea   2005   AC Sparta Praha  
4   Kelnárová Antonie   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha  
5   Horká Nela   2005   TJ Lokomotiva Vršovice  
6   Bendová Amálie   2005   Sokol Nusle  
7   Kadlecová Renata   2005   TJ Lokomotiva Vršovice  
8   Hánová Barbora   2005   SK Vršovice  
9   Fabiánová Natálie   2004   AC Sparta Praha  
10   Nováková Tereza   2005   Sokol Stodůlky  
               
    STARŠÍ ŽÁCI          
               
    jméno   nar.   klub  
1   Stach Matěj   2003   SK DDM Kotlářka EN Praha  
2   Přída Kryštof   2002   SK DDM Kotlářka EN Praha  
3   Krameš Jan   2002   Lokomotiva Vršovice  
4   Kaucký Jakub   2003   SK DDM Kotlářka EN Praha  
5   Sochor Adam    2002   Stadion Žižkov  
6   Šmíd Miroslav   2003   AC Sparta Praha  
7   Marat Filip   2002   TTC Elizza Praha  
8   Khalaila Adam   2002   SK DDM Kotlářka EN Praha  
9   Knobloch Miroslav   2002   Lokomotiva Vršovice  
10   Kadlec Vít   2005   TTC Elizza Praha  
11   Šíp Martin   2006   SK DDM Kotlářka EN Praha  
12   Kopecký Michael   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha  
13   Průša Ondřej    2002   TTC Elizza Praha  
14   Havránek Jakub   2002   Lokomotiva Vršovice  
15   Bruk Martin   2002   SK HAMR  
16   Náhlík Pavol   2002   SK DDM Kotlářka EN Praha  
17   Pašek Adam   2002   TJ Slavoj Praha  
18   Šusta Petr   2003   AC Sparta Praha  
19   Pfleger Michal   2003   TJ Slavoj Praha  
20   Brož Patrik   2002   SK DDM Kotlářka EN Praha  
21   Lanžhotský Vojtěch   2003   SK DDM Kotlářka EN Praha  
22   Němec Filip   2002   SK DDM Kotlářka EN Praha  
23   Gajda Jonáš   2004   SK DDM Kotlářka EN Praha  
24   Podrazil Václav   2005   AC Sparta Praha  
25   Koběrský Matěj   2004   SK DDM Kotlářka EN Praha  
26   Soukup Vojtěch   2002   ZŠ Lužiny  
27   Podrazil Vojtěch   2003   AC Sparta Praha  
28   Rulc Lukáš   2003   AC Sparta Praha  
29   Vícha Matěj   2002   SK DDM Kotlářka EN Praha  
30   Buček Tadeáš   2002   TJ Slavoj Praha  
31   Kadavý Ondřej   2003   KST Bohnice  
32   Kratochvíl David   2002   TTC Elizza Praha  
33   Sloup Richard   2003   TTC Elizza Praha  
34   Rochowanski Jan   2005   TTC Elizza Praha  
35   Brada Lukáš   2005   TJ Slavoj Praha  
36   Svoboda Maxim   2002   SK DDM Kotlářka EN Praha  
37   Vaca Ondřej   2002   KST Bohnice  
38   Michlík Michal   2003   TJ Slavoj Praha  
39   Havlík Tomáš   2003   Lokomotiva Vršovice  
40   Redlich Michal   2003   ZŠ Lužiny  
41   Juřiček Daniel   2004   TTC Elizza Praha  
42   Rein Tomáš   2005   ZŠ Lužiny  
43   Benák Vít   2005   TTC Elizza Praha  
44   Remunda Matheos   2006   TTC Elizza Praha  
45   Trinh Viet   2002   SK DDM Kotlářka EN Praha  
46   Luxemburk Filip   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha  
47   Mašek Milan   2004   TJ Slavoj Praha  
48   Gräf Adam   2005   TJ Slavoj Praha  
49   Macek Lukáš   2003   SK Vršovice  
49   Laurin Tomáš   2002   SK DDM Kotlářka EN Praha  
51   Waldmann Martin   2002   SK DDM Kotlářka EN Praha  
52   Juřík Martin   2003   SK DDM Kotlářka EN Praha  
53   Tuček Tomáš   2002   ABC Braník  
54   Koňák David   2004   SK DDM Kotlářka EN Praha  
55   Benák Jan   2005   TTC Elizza Praha  
56   Záruba Matouš   2003   ZŠ Lužiny  
56   Kuboš Filip   2003   SK DDM Kotlářka EN Praha  
58   Schonbauer Jakub   2004   SK DDM Kotlářka EN Praha  
59   Grisa Daniel   2003   TTC Klánovice  
60   Zacharda Jáchym   2005   TTC Elizza Praha  
61   Kořének František   2002   SK DDM Kotlářka EN Praha  
62   Bertho Tadeáš   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha  
63   Janoušek Tadeáš    2003   AC Sparta Praha  
63   Brodský Adam   2004   TTC Praha  
63   Garček Tomáš   2005   TTC Klánovice  
63   Fišer Jan   2004   TTC Klánovice  
67   Vrana Jakub   2004   SK DDM Kotlářka EN Praha  
68   Cindr Jáchym   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha  
68   Rek Adam   2005   ZŠ Lužiny  
70   Havlíček Adam   2003   SK DDM Kotlářka EN Praha  
               
    STARŠÍ ŽÁKYNĚ          
               
    jméno   nar.   klub  
1   Sommerová Helena   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha  
2   Štricová Niamh   2002   SK DDM Kotlářka EN Praha  
3   Šimůnková Veronika   2002   TJ Slavoj Praha  
4   Handlová Natálie   2004   Slovan KST Bohnice  
5   Bartoňová Tereza   2003   Slovan Bohnice  
6   Blažková Anežka   2002   Lokomotiva Vršovice  
7   Mrázková Lia   2002   Slovan Bohnice  
8   Cmíralová Natálie   2003   SK DDM Kotlářka EN Praha  
9   Kélnárová Antonie   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha  
10   Kalinová Martina   2002   TTC Elizza Praha  
11   Jungwirthová Andrea   2005   AC Sparta Praha  
12   Horká Nela   2005   TJ Lokomotiva Vršovice  
13   Kadlecová Taťána   2002   TTC Elizza Praha  
14   Petříková Kateřina   2006   AC Sparta Praha  
15   Melíšková Tereza   2007   AC Sparta Praha  
15   Fabiánová Natálie   2004   AC Sparta Praha  
17   Krajíčková Zuzana   2002   AC Sparta Praha  
18   Ernée Anna   2003   Sokol Nusle  
19   Kadlecová Renata   2005   TJ Lokomotiva Vršovice  
               
    DOROSTENCI          
               
    jméno   nar.   klub  
1   Průša David   2000   TTC Elizza Praha  
2   Černota Filip   2001   AC Sparta Praha  
3   Šálený David   1999   SK DDM Kotlářka EN Praha  
4   Fausek Matěj   1999   TTC Elizza Praha  
5   Marat Petr   1999   TTC Elizza Praha  
6   Dvořák Petr   2000   TTC Elizza Praha  
7   Krameš Jan   2002   Lokomotiva Vršovice  
8   Přída Kryštof   2002   SK DDM Kotlářka EN Praha  
9   Beran Matěj   2001   SK DDM Kotlářka EN Praha  
10   Šimůnek Ondřej   1999   TJ Slavoj Praha  
11   Beran Tomáš   2001   SK DDM Kotlářka EN Praha  
12   Kubát Petr   1999   SK DDM Kotlářka EN Praha  
13   Kulveit Jonáš   2001   TJ Slavoj Praha  
14   Šebl Jáchym   2000   TJ Slavoj Praha  
15   Vaněk Petr   2001   TJ Slavoj Praha  
16   Kaucký Jakub   2003   SK DDM Kotlářka EN Praha  
17   Cihlář Matěj   2000   Slovan Bohnice  
18   Skopec Daniel   2001   AC Sparta Sparta  
19   Khalaila Adam   2002   SK DDM Kotlářka EN Praha  
20   Kubelka Martin   2001   SK DDM Kotlářka EN Praha  
21   Marat Filip   2002   TTC Elizza Praha  
22   Daníček Adam   2000   TTC Elizza Praha  
23   Filípek Martin   2000   SK DDM Kotlářka EN Praha  
24   Tichý Dominik   1999   Sokol Nusle  
25   Kouba Jan   1999   Slovan Bohnice  
26   Brož Patrik   2002   SK DDM Kotlářka EN Praha  
27   Čáha Jiří   2000   Slovan Bohnice  
28   Kadlec Vít   2005   TTC Elizza Praha  
29   Stach Matěj   2003   SK DDM Kotlářka EN Praha  
30   Podrazil Václav   2005   AC Sparta Praha  
31   Havránek Jakub   2002   Lokomotiva Vršovice  
32   Buchar Michael   1999   SK DDM Kotlářka EN Praha  
33   Pašek Adam   2002   TJ Slavoj Praha  
34   Knobloch Miroslav   2002   Lokomotiva Vršovice  
35   Kopecký Michael   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha  
36   Komín Ondřej   1999   Slovan Bohnice  
37   Němec Filip   2002   SK DDM Kotlářka EN Praha  
38   Bartoň Tomáš   2001   AC Sparta Praha  
39   Kořének František   2002   SK DDM Kotlářka EN Praha  
40   Pour Tomáš   1999   TJ Střížkov  
40   Šíp Martin   2006   SK DDM Kotlářka EN Praha  
40   Rochowanski Jan   2005   TTC Elizza Praha  
43   Dvořák Jan   2000   SK DDM Kotlářka EN Praha  
44   Šusta Petr   2003   AC Sparta Praha  
45   Veselý Filip   2001   Lokomotiva Vršovice  
46   Buček Tadeáš   2002   TJ Slavoj Praha  
47   Šmíd Miroslav   2003   AC Sparta Praha  
48   Rulc Lukáš   2003   AC Sparta Praha  
49   Poncar Karel   2001   ZŠ Lužiny  
50   Pour Lukáš   1999   Sokol Nusle  
51   Lanžhotský Vojtěch   2003   SK DDM Kotlářka EN Praha  
52   Redlich Michal   2003   ZŠ Lužiny  
53   Soukup Vojtěch   2002   ZŠ Lužiny  
54   Hájek Alexander   2001   Avia Čakovice  
55   Suchý Adam   2002   Sokol Stodůlky  
56   Zítek Martin   2000   AC Sparta Praha  
56   Podrazil Vojtěch   2003   AC Sparta Praha  
58   Šrenk Štěpán   2001   ZŠ Lužiny  
58   Hlaváč Jan   2001   ZŠ Lužiny  
60   Pfleger Michal   2003   TJ Slavoj Praha  
61   Suk Matouš   2001   AC Sparta Praha  
62   Kratochvíl David   2002   TTC Elizza Praha  
63   Stoilov Jonáš   2000   Stadion Žižkov  
63   Vícha Matěj   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha  
65   Michlík Michal   2003   Slavoj Praha  
66   Náhlík Pavol   2002   SK DDM Kotlářka EN Praha  
               
    DOROSTENKY          
               
    jméno   nar.   klub  
1   Štricová Niamh   2002   SK DDM Kotlářka EN Praha  
2   Kohlmannová Aneta   2001   AC Sparta Praha  
3   Šimůnková Veronika   2002   TJ Slavoj Praha  
4   Dvořáková Anna   2000   Avia Čakovice  
5   Mrázková Lia   2002   Slovan Bohnice  
6   Sommerová Helena   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha  
7   Bartoňová Tereza   2003   Slovan Bohnice  
8   Kelnárová Antonie   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha  
9   Melicharová Iveta   1999   TTC Elizza Praha  
9   Handlová Natálie   2004   Slovan Bohnice  
11   Blažková Anežka   2002   Lokomotiva Vršovice  
12   Maršíková Jana   1999   Slovan Bohnice  
13   Jantačová Zuzana   1999   SK Vršovice  
14   Rosová Kateřina   2001   TTC Elizza Praha  
15   Pražáková Šárka   2001   TTC Elizza Praha  
16   Kalinová Martina   2002   TTC Elizza Praha  
17   Krupičková Tereza   2001   Slovan Bohnice  
18   Kadlecová Taťána   2002   TTC Elizza Praha  
19   Jungwirthová Andrea   2005   AC Sparta Praha  
20   Seidlová Monika   2000   SK DDM Kotlářka EN Praha  
21   Buchtová  Tereza   2001   SK DDM Kotlářka EN Praha  

 

  

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0300 Poštovní spořitelna

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist