Konečné žebříčky mládeže PSST

Skupina pro žebříček: 
Mládež
Sezóna: 
2017-2018

 

NEJMLADŠÍ ŽÁCI

   
  jméno nar. klub
1 Sochor David 2007 AC Sparta Praha
2 Rek Lukáš 2007 TJ Slavoj Praha
3 Bertho Tibor 2008 SK DDM Kotlářka EN Praha
4 Procházka Michal 2007 SK DDM Kotlářka EN Praha
5 Jandus Martin 2008 TTC Klánovice
6 Svoboda Sebastian 2007 SK DDM Kotlářka EN Praha
7 Havelka Richard 2007 TTC Elizza Praha
8 Petrtýl Šimon 2008 TTC Elizza Praha
9 Kadlec Vojtěch 2008 TTC Elizza Praha
10 Maděra Vojtěch 2007 SK DDM Kotlářka EN Praha
11 Kaucký Filip 2008 SK DDM Kotlářka EN Praha
12 Cafmeyer Nathan 2009 TTC Elizza Praha
13 Neuberg Lukáš 2007 ZŠ Lužiny 06
14 Ulrich Martin 2007 SK DDM Kotlářka EN Praha
15 Mašek Jan 2009 TTC Elizza Praha
16 Červinka Jakub 2007 TJ Avia Čakovice
17 Lebeda Lukáš 2009 TTC Elizza Praha
18 Šindelář Matěj 2007 TJ Lokomotiva Vršovice
19 Martinek Lukáš 2009 TTC Praha
20 Douda Michal 2008 Stadion Žižkov - DDM Ulita
21 Hromas Vít 2007 SK DDM Kotlářka EN Praha
22 Divecký Jonáš 2007 SK DDM Kotlářka Praha
23 Kubík Lukáš 2007 AC Sparta Praha
24 Hanzal Marek 2008 TJ Slavoj Praha
25 Jindra Patrik 2007 ZŠ Lužiny 06
26 Vočka Marek 2008 SK DDM Kotlářka Praha
27 Florek Benjamín 2008 TTC Elizza Praha
28 Hanzal Tomáš 2008 TJ Slavoj Praha
29 Chvátal Hubert 2007 Slovan KST Bohnice
30 Cafmeyer John Thomas 2011 TTC Elizza Praha
31 Ziegler Filip 2007 TTC Elizza Praha
32 Andera Jakub 2010 SK DDM Kotlářka Praha
32 Durdiš Matěj 2010 TTC Elizza Praha
34 Josefi Rafael 2007 TJ Lokomotiva Vršovice
34 Müller Martin 2007 TJ Lokomotiva Vršovice
36 Voborský Vojtěch 2010 SK HAMR
37 Horák Mikuláš 2009 SK DDM Kotlářka Praha
37 Semrád Marek 2008 Sokol Stodůlky
       
 

NEJMLADŠÍ ŽÁKYNĚ

   
  jméno nar. klub
1 Melíšková Tereza 2007 AC Sparta Praha
2 Maršíková Eliška 2007 Slovan KST Bohnice
3 Mikešová Adéla 2008 TJ Slavoj Praha
4 Kadlecová Lucie 2008 Lokomotiva Vršovice
5 Vorbsová Barbora 2007 Avia Čakovice
6 Havlíčková Eva 2008 TJ Slavoj Praha
7 Slavíčková Eliška 2009 TJ Slavoj Praha
8 Kemlinková Nela 2008 TTC Elizza Praha
9 Jindrová Barbora 2007 ZŠ Lužiny 06
10 Vaňková Lenka 2007 Avia Čakovice
10 Bartoňová Anička 2010 Slovan KST Bohnice
12 Suchá Karolína 2007 ZŠ Lužiny 06
12 Lorenzová Amálie 2010 Slovan KST Bohnice
12 Lorenzová Evelína 2008 Slovan KST Bohnice
       
 

MLADŠÍ ŽÁCI

   
  jméno nar. klub
1 Šíp Martin 2006 SK DDM Kotlářka EN Praha
2 Podrazil Václav 2005 AC Sparta Praha
3 Kopecký Michael 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
4 Rochowanski Jan 2005 TTC Elizza Praha
5 Benák Vít 2005 TTC Elizza Praha
6 Zacharda Jáchym 2005 TTC Elizza Praha
7 Sochor David 2007 AC Sparta Praha
8 Remunda Matheos 2006 TTC Elizza Praha
9 Benák Jan 2005 TTC Elizza Praha
10 Luxemburk Filip 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
11 Nádvorník Václav 2006 TJ Slavoj Praha
12 Rein Tomáš 2005 ZŠ Lužiny
13 Rek Adam 2005 ZŠ Lužiny
14 Ošmera Jan 2006 TTC Elizza Praha
15 Bertho Tadeáš 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
16 Gräf Adam 2005 TJ Slavoj Praha
17 Rek Lukáš 2007 Slavoj Praha
18 Slavíček Jan 2005 TJ Slavoj Praha
19 Rulc Michal 2006 AC Sparta Praha
20 Klein Matouš 2006 TJ Slavoj Praha
21 Garček Tomáš 2005 TTC Klánovice
22 Sládek Ondřej 2006 TJ Slavoj Praha
23 Bezděk Metoděj 2005 Stadion Žižkov
24 Marhol Jan 2006 AC Sparta Praha
25 Matoušek Václav 2005 TTC Praha
26 Trávníček Antonín 2006 ZŠ Lužiny
27 Douda Tomáš 2005 Stadion Žižkov
28 Jandus Martin 2008 TTC KLánovice
29 Šimek Ondřej 2006 Slovan Bohnice
30 Filip Jan 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
31 Juppa Jáchym 2006 Slovan Bohnice
32 Hruška Adam 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
33 Kokoška Matěj 2006 TJ Lokomotiva Vršovice
34 Puk David 2005 TTC Elizza Praha
35 Šindelář Matěj 2004 TJ Lokomotiva Vršovice
36 Kačenka Dominik 2006 ABC Braník
37 Procházka Michal 2007 SK DDM Kotlářka EN Praha
38 Ohera Richard 2006 ZŠ Lužiny 06
39 Veselý Patrik 2006 TJ Lokomotiva Vršovice
40 Svoboda Sebastian 2007 SK DDM Kotlářka EN Praha
41 Komárek Jakub 2006 TJ Slavoj Praha
42 Havelka Richard 2007 TTC Elizza Praha
43 Čermák Ondřej 2005 ABC Braník
44 Urban Jakub 2006 TJ Avia Čakovice
45 Tuček Filip 2006 TJ Lokomotiva Vršovice
46 Chloupek Matyáš 2006 SK DDM Kotlářka Praha
47 Halamíček Vendelín 2006 TJ Slavoj Praha
48 Kaňka Filip 2005 TTC Elizza Praha
48 Zahálka Tobiáš 2005 neregistrovaný
50 Bertho Tibor 2008 SK DDM Kotlářka Praha
50 Lev Jakub 2006 SK DDM Kotlářka Praha
52 Talián Tomáš 2006 ABC Braník
53 Vlasák Viktor 2006 TJ Slovan Bohnice
54 Kozák Martin 2006 TJ Střížkov
55 Cziviš Vojtěch 2005 SK DDM Kotlářka Praha
56 Vojíř Patrik 2005 ABC Braník
56 Horník Šimon 2006 SK DDM Kotlářka EN Praha
58 Kašpárek Vít 2005 TJ Avia Čakovice
59 Cindr Jáchym 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
59 Ulrich Martin 2007 SK DDM Kotlářka Praha
61 Červinka Jakub 2007 TJ Avia Čakovice
61 Anděl Šimon 2006 TJ Lokomotiva Vršovice
61 Holík Šimon 2006 SK DDM Kotlářka EN Praha
64 Pavlíček Matyáš 2005 TTC Klánovice
65 Cafmeyer Nathan 2009 TTC Elizza Praha
65 Hejný Vojtěch 2007 TJ Střížkov
       
 

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

   
  jméno nar. klub
1 Sommerová Helena 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
2 Jungwirthová Andrea 2005 AC Sparta Praha
3 Horká Nela 2005 TJ Lokomotiva Vršovice
4 Petříková Kateřina 2006 AC Sparta Praha
5 Bendová Amálie 2005 Sokol Nusle
6 Kadlecová Renata 2005 TJ Lokomotiva Vršovice
7 Zuzáková Anežka 2006 TJ Slovan Bohnice
8 Kazilová Ema 2006 TJ Avia Čakovice
9 Hánová Barbora 2005 SK Vršovice
10 Jirsová Konstantina 2006 TJ Lokomotiva Vršovice
11 Kolářová Aneta 2006 TJ Avia Čakovice
12 Postránecká Andrea 2005 ZŠ Lužiny 06
12 Vorbsová Barbora 2007 TJ Avia Čakovice
14 Maršíková Eliška 2007 Slovan Bohnice
14 Mužíková Adéla 2006 TJ Slavoj Praha
       
 

STARŠÍ ŽÁCI

   
  jméno nar. klub
1 Stach Matěj 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
2 Kaucký Jakub 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
3 Šíp Martin 2006 SK DDM Kotlářka EN Praha
4 Šmíd Miroslav 2003 AC Sparta Praha
5 Kopecký Michael 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
6 Gajda Jonáš 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
7 Rulc Lukáš 2003 AC Sparta Praha
8 Šusta Petr 2003 AC Sparta Praha
9 Zacharda Jáchym 2005 TTC Elizza Praha
10 Lanžhotský Vojtěch 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
11 Kadavý Ondřej 2003 KST Bohnice
12 Redlich Michal 2003 ZŠ Lužiny
13 Remunda Matheos 2006 TTC Elizza Praha
14 Benák Jan 2005 TTC Elizza Praha
15 Podrazil Václav 2005 AC Sparta Praha
16 Podrazil Vojtěch 2003 AC Sparta Praha
17 Benák Vít 2005 TTC Elizza Praha
18 Rein Tomáš 2005 ZŠ Lužiny
19 Luxemburk Filip 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
20 Pfleger Michal 2003 TJ Slavoj Praha
21 Višňa Johan 2004 SK DDM Kotlářka Praha
22 Michlík Michal 2003 TJ Slavoj Praha
23 Nádvorník Václav 2006 TJ Slavoj Praha
24 Rochowanski Jan 2005 TTC Elizza Praha
25 Rek Adam 2005 ZŠ Lužiny
26 Melíšek Ondřej 2004 AC Sparta Praha
27 Vrana Jakub 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
28 Koňák David 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
29 Havlík Tomáš 2003 Lokomotiva Vršovice
30 Sloup Richard 2003 TTC Elizza Praha
31 Ošmera Jan 2005 TTC Elizza Praha
32 Košacký Adam 2004 TJ Slovan Bohnice
33 Skala Petr 2003 TJ Slovan Bohnice
34 Bertho Tadeáš 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
35 Kubíček Dominik 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
36 Hudák Tomáš 2004 ZŠ Lužiny 06
37 Kuboš Filip 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
38 Slavíček Jan 2005 TJ Slavoj Praha
38 Juřík Martin 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
40 Macek Lukáš 2003 SK Vršovice
41 Jerhot Adam 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
42 Obrhel Adam 2004 neregistrovaný
43 Mašek Milan 2004 TJ Slavoj Praha
44 Příbramský Jan 2004 TJ Lokomotiva Vršovice
45 Melichar Václav 2004 AC Sparta Praha
46 Lamoš Vítězslav 2004 TTC Elizza Praha
47 Dufek Jakub 2004 TJ Lokomotiva Vršovice
47 Tuček Filip 2006 TJ Lokomotiva Vršovice
49 Dvořáček Martin 2004 SK DDM Kotlářka Praha
49 Zlámal Vojtěch 2004 TTC Elizza Praha
51 Čopák Marek 2004 ZŠ Lužiny
51 Nesvačil Jiří 2003 ZŠ Lužiny 06
53 Janoušek Tadeáš  2003 AC Sparta Praha
54 Sládek Ondřej 2006 TJ Slavoj Praha
55 Veselý Patrik 2006 TJ Lokomotiva Vršovice
56 Barták Michal 2003 TJ Slovan Bohnice
57 Fišer Jan 2004 TTC Klánovice
57 Garček Tomáš 2005 TTC Klánovice
59 Záruba Matouš 2003 ZŠ Lužiny
59 Ruis Robin 2003 TJ Lokomotiva Vršovice
61 Barák Erik 2004 TTC Elizza Praha
62 Rulc Michal 2006 AC Sparta Praha
63 Hejný Matěj 2004 TJ Střížkov
63 Horník Šimon 2006 SK DDM Kotlářka EN Praha
63 Nasli Nicolas 2004 TJ Lokomotiva Vršovice
63 Urban Jakub 2006 Avia Čakovice
63 Vlasák Viktor 2006 Slovan KST Bohnice
63 Rek Lukáš 2007 TJ Slavoj Praha
68 Kaňka Filip 2005 TTC Elizza Praha
68 Piroutek Ondřej 2003 AC Sparta Praha
68 Remeš Adam 2004 SK DDM Kotlářka Praha
68 Říha Samuel 2003 AC Sparta Praha
       
 

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

   
  jméno nar. klub
1 Sommerová Helena 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
2 Pokorná Eva 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
3 Strnadová Karolína 2003 TTC Elizza Praha
4 Bartoňová Tereza 2003 Slovan Bohnice
5 Handlová Natálie 2004 Slovan KST Bohnice
6 Franeková Věra 2003 TTC Elizza Praha
7 Jungwirthová Andrea 2005 AC Sparta Praha
8 Cmíralová Natálie 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
9 Vydrová Lucie 2004 TTC Elizza Praha
10 Horká Nela 2005 TJ Lokomotiva Vršovice
11 Petříková Kateřina 2006 AC Sparta Praha
12 Zuzáková Anežka 2006 TJ Slovan Bohnice
13 Fabiánová Natálie 2004 AC Sparta Praha
14 Jirsová Konstantina 2006 TJ Lokomotiva Vršovice
15 Hánová Barbora 2005 SK Vršovice
16 Kadlecová Renata 2005 TJ Lokomotiva Vršovice
16 Kadlecová Lucie 2008 TJ Lokomotiva Vršovice
       
 

DOROSTENCI

   
  jméno nar. klub
1 Průša David 2000 TTC Elizza Praha
2 Stach Matěj 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
3 Čamr František 2000 TTC Elizza Praha
4 Černota Filip 2001 Lokomotiva Vršovice
5 Přída Kryštof 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
6 Dvořák Petr 2000 TTC Elizza Praha
7 Krameš Jan 2002 Lokomotiva Vršovice
8 Beran Matěj 2001 SK DDM Kotlářka EN Praha
9 Beran Tomáš 2001 SK DDM Kotlářka EN Praha
10 Kaucký Jakub 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
11 Němec Filip 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
12 Knobloch Miroslav 2002 Lokomotiva Vršovice
13 Khalaila Adam 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
14 Skopec Daniel 2001 AC Sparta Sparta
15 Marat Filip 2002 TTC Elizza Praha
16 Šebl Jáchym 2000 TJ Slavoj Praha
17 Kubelka Martin 2001 SK DDM Kotlářka EN Praha
18 Šíp Martin 2006 SK DDM Kotlářka EN Praha
19 Podrazil Václav 2005 AC Sparta Praha
20 Kadavý Ondřej 2003 TJ Slovan Bohnice
21 Vaněk Petr 2001 TJ Slavoj Praha
22 Veselý Filip 2001 Lokomotiva Vršovice
23 Havránek Jakub 2002 Lokomotiva Vršovice
24 Kopecký Michael 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
25 Sochor Adam 2002 AC Sparta Praha
26 Rulc Lukáš 2003 AC Sparta Praha
27 Šusta Petr 2003 AC Sparta Praha
28 Kořének František 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
29 Filípek Martin 2000 SK DDM Kotlářka EN Praha
30 Zacharda Jáchym 2005 TTC Elizza Praha
31 Lanžhotský Vojtěch 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
32 Rochowanski Jan 2005 TTC Elizza Praha
33 Šmíd Miroslav 2003 AC Sparta Praha
34 Benák Jan 2005 TTC Elizza Praha
35 Bruk Martin 2002 SK HAMR
36 Daníček Adam 2000 TTC Elizza Praha
37 Slavík Radek 2000 TTC Elizza Praha
38 Benák Vít 2005 TTC Elizza Praha
39 Gajda Jonáš 2004 SK DDM Kotlářka Praha
40 Poncar Karel 2001 ZŠ Lužiny
41 Hájek Alexander 2001 Avia Čakovice
42 Remunda Matheos 2006 TTC Elizza Praha
43 Vícha Matěj 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
44 Pastorek Lukáš 2000 SK DDM Kotlářka EN Praha
45 Kulveit Jonáš 2001 TJ Slavoj Praha
46 Brož Patrik 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
47 Cihlář Matěj 2000 Slovan Bohnice
48 Zítek Martin 2000 AC Sparta Praha
49 Podrazil Vojtěch 2003 AC Sparta Praha
50 Rašek Eduard 2002 SK HAMR
51 Hlaváč Jan 2001 ZŠ Lužiny
51 Pfleger Michal 2003 TJ Slavoj Praha
53 Kubíček Dominik 2004 SK DDM Kotlářka Praha
54 Juřík Martin 2003 SK DDM Kotlářka Praha
55 Stoilov Jonáš 2000 Stadion Žižkov
56 Michlík Michal 2003 Slavoj Praha
57 Melíšek Ondřej 2004 AC Sparta Praha
58 Jerhot Adam 2003 SK DDM Kotlářka Praha
59 Vrana Jakub 2004 SK DDM Kotlářka Praha
60 Waldmann Martin 2002 SK DDM Kotlářka Praha
61 Soukup Vojtěch 2002 ZŠ Lužiny
62 Burkert Ondřej 2002 Stadion Žižkov
62 Macek Lukáš 2003 SK Vršovice
64 Redlich Michal 2003 ZŠ Lužiny
64 Brabec Jan 2001 Lokomotiva Vršovice
64 Ezr František 2000 SK DDM Kotlářka Praha
64 Melichar Václav 2004 AC Sparta Praha
64 Ošmera Jan 2006 TTC Elizza Praha
69 Janoušek Tadeáš 2003 AC Sparta Praha
69 Kuboš Filip 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
69 Mašek Milan 2004 TJ Slavoj Praha
69 Schönbauer Jakub 2004 SK DDM Kotlářka Praha
       
 

DOROSTENKY

   
  jméno nar. klub
1 Štricová Niamh 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
2 Sommerová Helena 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
3 Kohlmannová Aneta 2001 AC Sparta Praha
4 Šimůnková Veronika 2002 TJ Slavoj Praha
5 Handlová Natálie 2004 Slovan Bohnice
6 Pokorná Eva 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
7 Bartoňová Tereza 2003 Slovan Bohnice
8 Rosová Kateřina 2001 TTC Elizza Praha
9 Dvořáková Anna 2000 Avia Čakovice
10 Blažková Anežka 2002 Lokomotiva Vršovice
11 Pražáková Šárka 2001 TTC Elizza Praha
12 Jungwirthová Andrea 2005 AC Sparta Praha
13 Strnadová Karolína 2003 TTC Elizza Praha
14 Franeková Věra 2003 TTC Elizza Praha
15 Petříková Katteřina 2006 AC Sparta Praha
16 Mrázková Lia 2002 Slovan Bohnice
17 Kalinová Martina 2002 TTC Elizza Praha
18 Horká Natálie 2005 Lokomotiva Vršovice
19 Fabiánová Natálie 2004 AC Sparta Praha
20 Cmíralová Natálie 2003 SK DDM Kotlářka Praha
20 Zuzáková Anežka 2006 Slovan Bohnice

 

 

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0300 Poštovní spořitelna

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist