Redukované žebříčky mládeže PSST

Skupina pro žebříček: 
Mládež
Sezóna: 
2014-2015

 

NEJMLADŠÍ ŽÁCI
jméno nar. klub
1 Vyčítal Jan 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
2 Lebeda Josef 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
3 Luxemburk Filip 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
4 Kopecký Michael 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
5 Melíšek Ondřej 2004 Avia Čakovice
6 Podrazil Václav 2005 TTC Praha
7 Koběrský Matěj 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
8 Sedláček Lukáš 2004 Slavoj Praha
9 Bulíř Adam 2004 Avia Čakovice
10 Gräf Adam 2005 Slavoj Praha
11 Berka Jan 2004 ZŠ Lužiny
12 Chaloupka David 2004 AC Sparta Praha
13 Kadlec Vít 2005 Sportovní Jižní Město
14 Sochor David 2007 Stadion Žižkov - DDM Ulita
15 Matej Daniel 2004 Lokomotiva Vršovice
16 Zlámal Vojtěch 2004 Sportovní Jižní Město
17 Gajda Jonáš 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
18 Šíp Martin 2006 SK DDM Kotlářka EN Praha
19 Kukla Štěpán 2006 SK DDM Kotlářka EN Praha
20 Wegmann Tomáš 2004 KST Zbraslav
21 Benák Vít 2005 Sportovní Jižní Město
22 Bareš Petr 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
23 Shrokoryadov Roman 2004 SK Vršovice
23 Šimpach Albert 2004 Slovan Bohnice
23 Šmolík Martin 2004 Stadion Žižkov - DDM Ulita
23 Douda Tomáš 2005 Stadion Žižkov - DDM Ulita
23 Remunda Matheos 2006 AC Sparta Praha
28 Junek Tobiáš 2005 KST Zbraslav
29 Bělovský Maxim 2004 Sportovní Jižní Město
29 Bartoš Martin 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
NEJMLADŠÍ ŽÁKYNĚ
jméno nar. klub
1 Sommerová Helena 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
2 Handlová Natálie 2004 Slovan Bohnice
3 Kelnárová Antonie 2005 ZŠ Lužiny
4 Urbanová Tereza 2004 Slavoj Praha
5 Horká Nela 2005 Lokomotiva Vršovice
6 Rakušanová Tereza 2004 Lokomotiva Vršovice
7 Šritrová Markéta 2006 Slovan Bohnice
8 Krupičková Aneta 2005 Slovan Bohnice
MLADŠÍ ŽÁCI
jméno nar. klub
1 Krameš Jan 2002 Lokomotiva Vršovice
2 Přída Kryštof 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
3 Marat Filip 2002 Sportovní Jižní Město
4 Pašek Adam 2002 Slavoj Praha
5 Kaucký Jakub 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
6 Knobloch Miroslav 2002 Lokomotiva Vršovice
7 Buček Tadeáš 2002 Slavoj Praha
8 Havránek Jakub 2002 Lokomotiva Vršovice
9 Sochor Adam 2002 Stadion Žižkov
10 Průša Ondřej  2002 Lokomotiva Vršovice
11 Zeman Martin 2002 Sportovní Jižní Město
12 Zeman Vítek 2002 Sportovní Jižní Město
13 Vyčítal Jan 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
14 Náhlik Pavol 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
15 Bendzák Jakub 2003 Lokomotiva Vršovice
16 Bartoš Martin 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
17 Brož Patrik 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
18 Lebeda Josef 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
19 Bulíř Adam 2004 Avia Čakovice
20 Šimpach Matěj 2002 Slovan Bohnice
21 Podrazil Vojtěch 2003 TTC Praha
22 Kratochvíl David 2002 Sportovní Jižní Město
23 Sloup Richard 2003 Lokomotiva Vršovice
24 Kopecký Michael 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
25 Melíšek Ondřej 2004 Avia Čakovice
26 Blažek Jan 2002 Lokomotiva Česká Lípa
27 Matej Daniel 2004 Lokomotiva Vršovice
28 Podrazil Václav 2005 TTC Praha
29 Šimpach Albert 2004 Slovan Bohnice
29 Appollonio Nikola 2002 Sportovní Jižní Město
31 Janoušek Marek 2002 TTC Praha
31 Macek Lukáš 2003 SK Praha Vršovice
31 Veith Pavel 2003 SK Praha Vršovice
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ
jméno nar. klub
1 Šimůnková Veronika 2002 Slavoj Praha
2 Sommerová Helena 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
3 Bartoňová Tereza 2003 Slovan Bohnice
4 Mrázková Lia 2002 Slovan Bohnice
5 Blažková Anežka 2002 Lokomotiva Vršovice
6 Lorencová Kateřina 2003 Slavoj Praha
7 Popová Jana 2002 Slovan Bohnice
8 Popová Veronika 2002 Slovan Bohnice
STARŠÍ ŽÁCI
jméno nar. klub
1 Průša David 2000 Sportovní Jižní Město
2 Černota Filip 2001 AC Sparta Praha
3 Šebl Jáchym 2000 Slavoj Praha
4 Kulveit Jonáš 2001 Slavoj Praha
5 Dvořák Jan 2000 SK DDM Kotlářka EN Praha
6 Dvořák Petr 2000 Sportovní Jižní Město
7 Daníček Adam 2000 Sportovní Jižní Město
8 Železný Daniel 2000 AC Sparta Praha
9 Přída Kryštof 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
10 Marat Filip 2002 Sportovní Jižní Město
11 Skopec Daniel 2001 Lokomotiva Vršovice
12 Sládek Matyáš 2000 Slavoj Praha
13 Pašek Adam 2002 Slavoj Praha
14 Krameš Jan 2002 Lokomotiva Vršovice
15 Chrástek Martin 2000 Sportovní Jižní Město
16 Petr Adam 2000 TTC Praha
17 Sedláček Tomáš 2001 TTC Praha
18 Beran Matěj 2001 SK DDM Kotlářka EN Praha
19 Hlaváč Jan 2001 ZŠ Lužiny
20 Knobloch Miroslav 2002 Lokomotiva Vršovice
21 Zoulík Jonáš 2000 TTC Klánovice
22 Fryš David 2001 TTC Klánovice
23 Čáha Jiří 2000 Slovan Bohnice
24 Průša Ondřej  2002 Lokomotiva Vršovice
25 Cihlář Matěj 2000 Slovan Bohnice
26 Buček Tadeáš 2002 Slavoj Praha
27 Cafourek Tomáš 2000 TJ Radlice
28 Saidl Petr 2001 TTC Klánovice
29 Hájek Alexander 2000 Avia Čakovice
30 Kaucký Jakub 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
31 Havránek Jakub 2002 Lokomotiva Vršovice
32 Veselý Filip 2001 Lokomotiva Vršovice
33 Beran Tomáš 2001 SK DDM Kotlářka EN Praha
34 Jílek Tomáš 2000 ZŠ Lužiny
35 Vávra Adam 2000 Slavoj Praha
36 Vaněk Petr 2001 Slavoj Praha
37 Vodička Michal 2000 Slavoj Praha
38 Bendzák Jakub 2003 Lokomotiva Vršovice
39 Krátký Jan 2000 SK DDM Kotlářka EN Praha
40 Svoboda Šimon 2000 TJ Radlice
41 Kuba Vojtěch 2000 AC Sparta Praha
42 Koronház Gabriel 2000 ZŠ Lužiny
42 Fales Matyáš 2001 AC Sparta Praha
42 Černý Vojtěch 2001 TTC Klánovice
42 Šícha Filip 2001 ZŠ Lužiny
46 Svoboda Jakub 2000 ABC Braník
46 Mareš Michael 2000 Avia Čakovice
46 Podrazil Vojtěch 2003 TTC Praha
46 Lebeda Josef 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
46 Podrazil Václav 2005 TTC Praha
STARŠÍ ŽÁKYNĚ
jméno nar. klub
1 Šimůnková Veronika 2002 Slavoj Praha
2 Kohlmanová Aneta 2001 AC Sparta Praha
3 Dvořáková Anna 2000 Avia Čakovice
4 Mrázková Lia 2002 Slovan Bohnice
5 Sommerová Helena 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
6 Slezáková Hana 2000 Slovan Bohnice
7 Bartoňová Tereza 2003 Slovan Bohnice
8 Zachařová Dominika 2000 ZŠ Lužiny
9 Lorencová Kateřina 2003 Slavoj Praha
DOROSTENCI
jméno nar. klub
1 Kučera Stanislav 1997 SK DDM Kotlářka EN Praha
2 Němeček Jakub 1997 SK DDM Kotlářka EN Praha
3 Vítovec Martin 1997 SK DDM Kotlářka EN Praha
4 Dusík Stanislav 1998 SK DDM Kotlářka EN Praha
5 Bútora Michal 1997 SK DDM Kotlářka EN Praha
6 Marat Petr 1999 Sportovní Jižní Město
7 Krejcar Vilém 1998 SK DDM Kotlářka EN Praha
8 Šálený David 1999 SK DDM Kotlářka EN Praha
9 Průša David 2000 Sportovní Jižní Město
10 Škarban Jan 1998 Slavoj Praha
11 Truc Petr 1998 Sportovní Jižní Město
12 Fausek Matěj 1999 Sportovní Jižní Město
13 Slobodzian Adam 1997 Sportovní Jižní Město
14 Pašek Dominik 1998 Slavoj Praha
15 Jež Dominik 1997 SK DDM Kotlářka EN Praha
16 Rejent Štěpán 1997 SK DDM Kotlářka EN Praha
17 Šimůnek Ondřej 1999 Slavoj Praha
18 Bialas Filip 1998 Sportovní Jižní Město
19 Buchar Michael 1999 SK DDM Kotlářka EN Praha
20 Šebl Jáchym 2000 Slavoj Praha
21 Kubát Petr 1999 SK DDM Kotlářka EN Praha
22 Zeidler Michal 1997 Slavoj Praha
23 Daníček Adam 2000 Sportovní Jižní Město
24 Macháček Oldřich 1998 SK DDM Kotlářka EN Praha
25 Šimůnek Daniel 1997 Sportovní Jižní Město
26 Vokál Roman 1997 Stadion Žižkov
27 Žiačik Jan 1998 Slovan Bohnice
28 Lamprecht Matyáš 1997 Sokol Nusle
29 Vokál Jan 1997 Stadion Žižkov
30 Stuchlík Jan 1998 SK DDM Kotlářka EN Praha
31 Lácha Petr 1998 AC Sparta Praha
32 Marat Filip 2002 Sportovní Jižní Město
33 Komín Ondřej 1999 Slovan Bohnice
34 Černota Filip 2001 AC Sparta Praha
35 Štěrba Ondřej 1997 Sokol Běchovice
36 Dlouhý Jakub 1998 SK DDM Kotlářka EN Praha
37 Kulveit Jonáš 2001 Slavoj Praha
38 Wichterle David 1998 SK DDM Kotlářka EN Praha
38 Chrástek Martin 2000 Sportovní Jižní Město
38 Železný Daniel 2000 AC Sparta Praha
41 Dvořák Petr 2000 Sportovní Jižní Město
42 Ščuka Martin 1998 TTC Klánovice
43 Zoulík Jonáš 2000 TTC Klánovice
44 Laube David 1999 Sokol Nusle
45 Brabec Matyáš 1997 SK DDM Kotlářka EN Praha
46 Vávra Aleš 1998 ZŠ Lužiny
47 Miškovský Jakub 1997 Slovan Bohnice
48 Hájek Jan 1998 ABC Braník
49 Dvořák Matyáš 1998 Slovan Bohnice
50 Šafář Daniel 1997 ZŠ Lužiny
50 Oliva Matěj 1998 ZŠ Lužiny
50 Kušta Petr 1998 TJ Střížkov
50 Runštuk Tomáš 1998 TJ Střížkov
50 Wichterle Filip 1998 SK DDM Kotlářka EN Praha
50 Hájek Ondřej 1998 ABC Braník
50 Krameš Jan 2002 Lokomotiva Vršovice
50 Přída Kryštof 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
DOROSTENKY
1 jméno nar. klub
2 Diblíková Klára 1997 Slavoj Praha
3 Luňová Veronika 1997 Sportovní Jižní Město
4 Vávrová Ivana 1998 Slavoj Praha
5 Drgoňová Veronika 1997 ABC Braník
5 Medalová Anna 1998 Sportovní Jižní Město
7 Sommerová Helena 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
8 Slezáková Hana 2000 Slovan Bohnice
9 Maršíková Jana 1999 Slovan Bohnice
9 Uzlová Veronika 1997 Sportovní Jižní Město
Melicharová Iveta 1999 Sportovní Jižní Město

 

  

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0300 Poštovní spořitelna

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist