Soutěže družstev mládeže v sezoně 2023/2024

Dne 7. ledna 2024 se ve Sportovním areálu Hamr v Praze - Braníku uskutečnil 2. turnaj Přeboru Prahy družstev kategorie U15. Přeborníkem Prahy se v kategorii chlapců stali Lukáš Lebeda, Matěj Durdis a Marek Nemčík z družstva TTC Elizza Praha A, stříbrnou medaili vybojovali Richard Běchal, Jáchym Chyba a Ondřej Martinec z družstva TTC Elizza Praha B a na bronzovou příčku se dostali Antonín Kézr, David Kodeš, Albert Reinold a Filip Bednář z družstva SK DDM Kotlářka Praha A. V kategorii děvčat jsou novými přebornicemi Prahy Michaela Alinčová a Kateřina Durdisová z TTC Elizza Praha, stříbrnou medaili vybojovali Anna Bartoňová a Amálie Lorenzová z družstva Slovan KST Bohnice A a bronzovou medaili si odnesou Tereza Rousová, Karolína Petra Reková a Phan Nguyen Ha Linh z družstva TJ Slavoj Praha.

Dne 16. prosince 2023 se na stejním místě uskutečnil 1. turnaj v kategoriích U13 a U19. Ve smíšených družstvech v kategorii U13 vede po prvním turnaji družstvo TJ Slavoj Praha, na druhém místě je družstvo TTC Praha a na třetí příčce družstvo SK DDM Kotlářka Praha. V soutěži chlapců U19 se o 1. místo dělí družstva TTC Elizza Praha A a SK DDM Kotlářka Praha A, jejich vzájemný zápas byl po dohodě odložen, třetí jsou zatím hráči družstva SK DDM Kotlářka Praha B. V kategorii děvčat po prvním turnaji vede družstvo TTC Elizza Praha B, na druhém místě je A družstvo ze stejného oddílu a na třetí příčce družstvo TJ Slavoj Praha.

Dne 12. listopadu 2023 se ve Sportovním areálu Hamr v Praze - Braníku uskutečnil 1. turnaj Přeboru Prahy družstev kategorie U15. V kategorii chlapců jsou po prvním turnaji na medailových pozicích postupně A, B a C družstvo z oddílu TTC Elizza Praha, v kategorii děvčat vede po prvním turnaji družstvo TTC Elizza Praha, na druhém místě je družstvo Slovan KST Bohnice A a na třetí příčce družstvo TJ Slavoj Praha. 

2. turnaj v kategoriích U13 a U19 se uskuteční v neděli 5. května 2024 ve Sportovním areálu Hamr v Praze - Braníku.

Seznam přihlášených družstev v jednotlivých kategoriích je dole v příloze, kvalifikace se odehrála pouze v kategorii chlapců U19, kde bylo přihlášeno 7 družstev s právem startu. Ta se uskutečnila 15. října 2023 za účasti družstev AC Sparta Praha, SK DDM Kotlářka Praha C a TJ Slavoj Praha. Do 1. třídy postoupila družstva AC Sparta Praha a TJ Slavoj Praha.

Výsledky 1. třídy:

1. třída chlapců kategorie U19: https://stis.ping-pong.cz/tabulka/svaz-420101/rocnik-2023/soutez-5535/

1. třída dívek kategorie U19: https://stis.ping-pong.cz/tabulka/svaz-420101/rocnik-2023/soutez-5536/

1. třída chlapců kategorie U15: https://stis.ping-pong.cz/tabulka/svaz-420101/rocnik-2023/soutez-5537/

1. třída dívek kategorie U15: https://stis.ping-pong.cz/tabulka/svaz-420101/rocnik-2023/soutez-5538/

1. třída kategorie U13: https://stis.ping-pong.cz/tabulka/svaz-420101/rocnik-2023/soutez-5539/

 

 

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0600 MONETA Money Bank a. s.

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist