Žebříček mužů PSST

Skupina pro žebříček: 
Muži
Sezóna: 
2011-2012

 

žeb hráč nar KLUB
1 VRÁBLÍK Jiří 1983 Lokomotiva Vršovice
2 BARDOŇ Michal 1978 Lokomotiva Vršovice
3 OBEŠLO Michal 1989 SF SKK El Niňo Praha
4 TREGLER Tomáš 1990 SF SKK El Niňo Praha
5 KONEČNÝ Tomáš 1985 SF SKK El Niňo Praha
6 OBEŠLO Marek 1991 SK Kotlářka Praha
7 KAUCKÝ Petr 1975 SK Kotlářka Praha
8 OBEŠLO František 1991 SK Kotlářka Praha
9 PLACHÝ Josef 1971 SF SKK El Niňo Praha
10 REITŠPIES David 1996 SF SKK El Niňo Praha
11 BENEŠ Denis 1993 SK Kotlářka Praha
12 MAZURA Lukáš 1992 SK Kotlářka Praha
13 ŠEDIVÝ Zdeněk 1978 TTC Elizza Praha
14 DUSPIVA Jan 1990 Lokomotiva Vršovice
15 HLAVÁČEK Tomáš 1979 TTC Elizza Praha
16 SOJKA Lukáš 1992 Lokomotiva Vršovice
17 THANG DO Trong 1985 TTC Elizza Praha
18 MÁLEK Tomáš 1996 SF SKK El Niňo Praha
19 KORBEL Filip 1994 SF SKK El Niňo Praha
20 VACULÍK Petr 1979 TTC Elizza Praha
21 AUFRERE Alexis 1987 AC Sparta Praha
21 KUBÁT Michal 1992 AC Sparta Praha
21 NEJEDLÝ Petr 1978 TTC Elizza Praha
21 NOVÁK Robert 1977 AC Sparta Praha
21 STIBOR Michal 1983 AC Sparta Praha
21 ŠIMEČEK Jan 1960 Lokomotiva Vršovice
21 ŠMATLÁK Jiří 1985 TTC Elizza Praha
21 ŠVEC Jakub 1990 TTC Elizza Praha
21 TESÁREK Lukáš 1979 TTC Elizza Praha
21 VAŇÁSEK Jiří 1971 SF SKK El Niňo Praha
31 BUCIFAL Aleš 1970 Sokol Michle Praha
31 KOŠÁK Vojtěch 1987 Lokomotiva Vršovice
31 KUBÍK Jiří 1993 SF SKK El Niňo Praha
31 KUČERA Stanislav 1997 SF SKK El Niňo Praha
31 KUDRNA Jan 1993 TTC Elizza Praha
31 NĚMEČEK Jakub 1997 SF SKK El Niňo Praha
31 NOVOTNÝ Petr 1985 Sokol Michle Praha
31 PĚNKAVA Luboš 1995 SF SKK El Niňo Praha
31 ROCHOWANSKI Pavel 1973 TTC Elizza Praha
31 VOŘÍŠEK Tomáš 1993 SF SKK El Niňo Praha
41 BENÁK Libor 1969 Sokol Michle Praha
41 BOCHŇÁK David 1995 SF SKK El Niňo Praha
41 HÜTTL Michal 1989 Avia Čakovice
41 JAVŮREK Petr 1968 KT Praha
41 KOLÁŘ Vlastimil 1959 KT Praha
41 PANSKÝ Lukáš 1986 AC Sparta Praha
41 PAPÍRNÍK Pavel 1971 Lokomotiva Vršovice
41 PETŘÍK Aleš 1975 Avia Čakovice
41 RADNICOVÁ Lenka 1979 Sokol Nusle Praha
41 VÍTOVEC Martin 1997 SF SKK El Niňo Praha
51 AMBROŽ Adam 1983 Sokol Michle Praha
51 BROŽ Pavel 1977 Slovan Bohnice
51 HRONOVÁ Dagmar 1967 PSK Olymp Praha
51 JUKLÍK Tomáš 1973 Kyje
51 KADAVÝ Vladimír 1963 Slovan Bohnice
51 KUBA Josef 1972 ABC Branik
51 PLACHÝ Ladislav 1966 SF SKK El Niňo Praha
51 POSPÍŠIL Milan 1954 Lokomotiva Vršovice
51 RYS Vilém 1969 PSK Olymp Praha
51 ŠINDELÁŘ Daniel 1993 SF SKK El Niňo Praha
61 BRAŇKA Štěpán 1987 TTC Elizza Praha
61 BÚTORA Michal 1997 SF SKK El Niňo Praha
61 DRECHSLER Petr 1973 ABC Branik
61 FIALKA Zdeněk 1978 ABC Branik
61 CHARAMZA Ondřej 1975 Kyje
61 KOČVARA Martin 1970 Střížkov
61 MARŠÍK Richard 1970 Slovan Bohnice
61 MARTYNEK Zbygniew 1975 PSK Olymp Praha
61 MATĚJKA Martin 1976 TTC Klánovice
61 MELÍŠEK Roman 1979 TTC Elizza Praha
61 MÍLEK Petr 1978 Střížkov
61 NOVOTNÝ Petr 1976 Slovan Bohnice
61 POČTA Tomáš 1981 SF SKK El Niňo Praha
61 REMEŠ Zdeněk 1948 SF SKK El Niňo Praha
61 SKŘIVÁNEK Petr 1993 SF SKK El Niňo Praha
61 SRNKA Jan 1981 Sokol Nusle Praha
61 SVÁTA Tomáš 1967 KT Praha
61 TLUSTÝ Miroslav 1978 TTC Elizza Praha
61 URBAN Oto 1987 Střížkov
61 VAŠÁTKO Zdeněk 1968 Sokol Nusle Praha
81 BĚHALOVÁ Kateřina 1971 Slovan Bohnice
81 BRAUN Tomáš 1969 Sokol Michle Praha
81 ČERNÝ Jiří 1990 Avia Čakovice
81 GAYDOŠ Vít 1990 AC Sparta Praha
81 HANZAL Petr 1979 TTC Klánovice
81 HRDÝ Martin 1972 TTC Alimpex Praha
81 KUBA Miloslav 1973 TTC Klánovice
81 MACHALA Ladislav 1969 ABC Branik
81 MELICHAR Jiří 1979 Avia Čakovice
81 PALUŠ Matej 1989 Slovan Bohnice
81 PÍŠAN Ondřej 1984 Sokol Nusle Praha
81 PLÁŠEK Pavel 1992 SF SKK El Niňo Praha
81 PLCH Jiří 1948 Sokol Nusle Praha
81 PODEŠVA Jiří 1988 SF SKK El Niňo Praha
81 RADOUŠ Jaromír 1958 Slovan Bohnice
81 SUCHOMEL Tomáš 1965 Avia Čakovice
81 TICHÝ Květoslav 1950 Sokol Nusle Praha
81 VICH Pavel 1948 Kyje
81 VOJÁČEK Miloš 1969 Avia Čakovice
81 VRÁTNÝ Martin 1990 Sokol Nusle Praha
101 ABDULLIN Denis 1989 AC Sparta Praha
101 BALÁK Pavel 1956 TTC Alimpex Praha
101 BAYER Aleš 1978 Avia Čakovice
101 BRANŽOVSKÝ Milan 1954 TTC Klánovice
101 CENDELÍN Jan 1988 PSK Olymp Praha
101 ČERNOCH Jan 1956 Sokol Michle Praha
101 ČERNÝ Martin 1979 Stadion Žižkov - DDM ULITA
101 ČERVENKA Jan 1983 AC Sparta Praha
101 DUŠEK Jan 1976 TTC Elizza Praha
101 FEXA Martin 1977 TTC Klánovice
101 FINGER Miroslav 1980 Slovan Bohnice
101 FIŠAR Jiří 1974 Střížkov
101 FLÍDR Josef 1960 Stadion Žižkov - DDM ULITA
101 HARALÍK Stanislav 1948 Sokol Michle Praha
101 HOFMAN Jaroslav 1953 Malešice
101 HRABĚ Václav 1951 Sokol Nusle Praha
101 HRBÁČEK Milan 1968 Lokomotiva Vršovice
101 HRON Jiří 1964 PSK Olymp Praha
101 HRUŠKA Jan 1969 Sokol Nusle Praha
101 HUDEK Tomáš 1968 TTC Klánovice
101 CHADT Jiří 1978 ABC Branik
101 JARONĚK Aleš 1947 Střížkov
101 KABA Radka 1975 Slavoj Praha
101 KAČABA Vojtěch 1981 Sokol Nusle Praha
101 KÁRNÍK Tomáš 1989 TTC Klánovice
101 KAUCKÝ Roman 1973 Lokomotiva Vršovice
101 KODĚRA Miloš 1973 Sokol Michle Praha
101 KUČALA Viktor 1968 Kyje
101 KUTIL Jan 1964 Stadion Žižkov - DDM ULITA
101 LEBL Ondřej 1990 SF SKK El Niňo Praha
101 MARTIŠKA Jan 1986 AC Sparta Praha
101 MUSIL Michal 1990 Slavoj Praha
101 NEJEDLÝ Pavel 1970 TTC Alimpex Praha
101 NĚMEČEK Jiří 1963 PSK Olymp Praha
101 PEŠINA Jiří 1974 Lokomotiva Vršovice
101 PIŠTORA Josef 1951 Sokol Michle Praha
101 POLEDNE Jan 1985 TTC Elizza Praha
101 PONCAR Patrik 1991 Střížkov
101 POSPÍŠIL David 1979 Slavoj Praha
101 SEDLÁČEK Prokop 1990 SF SKK El Niňo Praha
101 SKLENÁŘ Ondřej 1990 Slavoj Praha
101 ŠENK Jakub 1994 AC Sparta Praha
101 ŠIMÁČEK Milan 1963 Slovan Bohnice
101 TICHÝ Jiří 1986 Sokol Michle Praha
101 TOULA Vladimír 1956 Avia Čakovice
101 VAJBAR Michal 1982 AC Sparta Praha
101 VALAŠÍK Lukáš 1984 Sokol Michle Praha
101 VAŇHA Jiří 1983 Sokol Michle Praha
101 VOTÍPKA Emanuel 1943 Sokol Michle Praha
101 ZUNT Zdeněk 1972 Lokomotiva Vršovice
151 AMBROŽ Jiří 1947 Sokol Michle Praha
151 BIELINA Václav 1950 Sokol Praha 5 - Stodůlky
151 BIRNBAUM Erik 1975 Slovan Bohnice
151 BLAŽEK Pavel 1968 Střížkov
151 BOŠ Petr 1977 Sokol Praha 5 - Stodůlky
151 BROTHÁNEK Jan 1977 TTC Klánovice
151 CACEK Jan 1988 Pankrác
151 ČERVEŇÁK Miroslav 1979 TTC Klánovice
151 DREŠER Jan 1978 SF SKK El Niňo Praha
151 DUCHOSLAV Petr 1977 Stadion Žižkov - DDM ULITA
151 DVOŘÁK Jakub 1994 Avia Čakovice
151 HONDLÍK Josef 1966 Pankrác
151 HOZMAN Bohumil 1954 Malešice
151 CHADIMA Pavel 1981 Stadion Žižkov - DDM ULITA
151 CHARAMZA Ondřej 1997 Avia Čakovice
151 KÁRA Petr 1966 Sokol Nusle Praha
151 KLOUČEK Ondřej 1979 Slovan Bohnice
151 KOCÁBEK Pavel 1950 PSK Olymp Praha
151 KOCIÁN Ladislav 1949 Sokol Michle Praha
151 KOČVARA Vlastimil 1948 Střížkov
151 KOTRBÁČEK Petr 1964 Kyje
151 KREMLA Tomáš 1972 ABC Branik
151 KUBOVÝ Petr 1960 KT Praha
151 LEXA Karel 1945 Lokomotiva Vršovice
151 LINERT Martin 1972 Slavoj Praha
151 MÁKA Jiří 1946 Sokol Michle Praha
151 MAREČEK Vladislav 1954 Lokomotiva Vršovice
151 MOTYČKA Oldřich 1949 Sokol Michle Praha
151 MÜHLHAUSER Zdeněk 1987 Sokol Michle Praha
151 MÜLLER TRIBENSEE Timo 1992 Slovan Bohnice
151 NAVRÁTIL Jiří 1992 SF SKK El Niňo Praha
151 NGUYEN NGOC Bach 1990 Avia Čakovice
151 OBRAZ Martin 1966 Střížkov
151 PETŘÍK Filip 1993 Avia Čakovice
151 PROKŠ Vladimír 1961 TTC Alimpex Praha
151 RADIL Milan 1951 Sokol Michle Praha
151 RŮŽIČKA Filip 1988 Slovan Bohnice
151 ŘEPÍK Jaroslav 1977 SK OAZA Praha
151 SCHMELZ Richard 1985 Sokol Nusle Praha
151 SCHMIDTMAYER František 1964 AC Sparta Praha
151 STEHLÍK Martin 1977 Střížkov
151 ŠICHAN Martin 1991 Střížkov
151 ŠIMBERSKÝ Jiří 1950 Kyje
151 TICHÝ Jiří 1975 Sokol Kbely
151 URBAN Pavel 1948 Lokomotiva Vršovice
151 VOMLEL Lukáš 1974 Slovan Bohnice
151 VYVADILOVÁ Jitka 1992 SF SKK El Niňo Praha
151 ZAHRÁDKA David 1995 Slavoj Praha
151 ZÁMYSLICKÝ Jaroslav 1958 Sokol Michle Praha
151 ZÁZVORKA Jan 1993 Avia Čakovice
201 BALCAR Zdeněk 1959 Slovan Bohnice
201 BLÁHA Milan 1949 Slovan Bohnice
201 BOHUMSKÝ Petr 1971 Slavoj Praha
201 BOZDĚCH Jan 1983 AC Sparta Praha
201 ČIHÁK Josef 1969 ABC Branik
201 DALEŠICKÝ Josef 1963 Stadion Žižkov - DDM ULITA
201 DYRŠMÍD Milan 1956 Sokol Nové Vysočany
201 EBERL Milan 1950 PSK Olymp Praha
201 FLEKAČ Tomáš 1985 Stadion Žižkov - DDM ULITA
201 GREGOR Martin 1990 Sokol Nusle Praha
201 HANZAL Petr 1973 Sokol Petrovice I.
201 HANZLÍK Tomáš 1984 Avia Čakovice
201 HATAŠ Martin 1963 Sokol Radotín
201 HOUŠKA Jaroslav 1959 Slovan Bohnice
201 HUDEC Lukáš 1992 SF SKK El Niňo Praha
201 HUŇA Vladimír 1969 Zelená Liška
201 JIROUŠEK Pavel 1963 Zelená Liška
201 JÍROVEC Martin 1960 Sokol Praha 5 - Stodůlky
201 KADLEC Tomáš 1973 TTC Elizza Praha
201 KARDA Martin 1993 Sokol Nusle Praha
201 KAŠPAR Ladislav 1949 Avia Čakovice
201 KOHOUT Radek 1969 ABC Branik
201 LAUBE Petr 1976 Sokol Petrovice I.
201 LOMSKÝ Gustav 1956 Avia Čakovice
201 MAREK Petr 1991 Zelená Liška
201 MATOUŠEK Jan 1974 Sokol Petrovice I.
201 MYSLIVEC Jiří 1975 Střížkov
201 NEŘOLD Kryštof 1995 SF SKK El Niňo Praha
201 PECKA Milan 1964 Sokol Petrovice I.
201 PERŠL Martin 1966 Slovan Bohnice
201 PEŘINA Tadeáš 1989 TTC Elizza Praha
201 PLOC Marek 1979 PSK Olymp Praha
201 POLÁK Aleš 1977 TTC Elizza Praha
201 POSPÍŠIL Antonín 1964 Sokol Praha 5 - Stodůlky
201 PROCHÁZKA Radek 1970 SK Dolní Měcholupy
201 PRŮŠA Martin 1967 TTC Elizza Praha
201 RAISER Dan 1990 TTC Klánovice
201 RŮŽIČKA Jakub 1984 TTC Elizza Praha
201 SATORIE Michal 1974 Pankrác
201 SEDLÁŘ Jan 1986 Pankrác
201 SEMRÁD Martin 1975 Lokomotiva Vršovice
201 SLAVATA Josef 1952 Slovan Bohnice
201 ŠAFÁŘ Radovan 1987 ABC Branik
201 ŠTĚDRÝ Adam 1989 TTC Klánovice
201 TRUC Petr 1979 TTC Elizza Praha
201 TVRDÝ Miroslav 1959 Slavoj Praha
201 VALEŠ Zbyněk 1987 Sokol Michle Praha
201 VIDLÁK Miloš 1983 ABC Branik
201 VOJTĚCH Radek 1977 Sokol Petrovice I.
201 VOŽICKÝ Bohumil 1957 TTC Elizza Praha
251 BARTOŠEK Jan 1984 AC Sparta Praha
251 BERÁNEK Václav 1983 AC Sparta Praha
251 BLAŽEK Jan 1964 Lokomotiva Vršovice
251 BUDIŠ Ondřej 1962 PSK Olymp Praha
251 ČEČÁK Milan 1978 Sokol Praha 5 - Stodůlky
251 DVOŘÁK Jan 1971 Sokol Kbely
251 FILIP Michal 1971 Slovan Bohnice
251 FORGÁČ Andrej 1987 Stadion Žižkov - DDM ULITA
251 FRIDRICH Miloslav 1958 Slovan Bohnice
251 GAO MING Ming 1971 Kyje
251 HADRAVA Petr 1965 Stadion Žižkov - DDM ULITA
251 HAVELKA Daniel 1982 Avia Čakovice
251 CHOCOVÁ Alena 1977 Stadion Žižkov - DDM ULITA
251 JAROŠ Petr 1963 Lokomotiva Vršovice
251 JUHASZ Martin 1981 TTC Elizza Praha
251 KAIL Roman 1974 Sokol Kbely
251 KAUCKÝ Vladimír 1944 SF SKK El Niňo Praha
251 KOČVARA Tomáš 1982 Pankrác
251 KOHOUT Pavel 1976 SK Dolní Měcholupy
251 KOTRČ Tomáš 1988 SF SKK El Niňo Praha
251 KRUCHINA Jiří 1972 Sokol Nové Vysočany
251 KUCHAŘ Michal 1955 Sokol Suchdol-Sedlec
251 LÜDER Jan 1969 Střížkov
251 MAZÁNEK Jiří 1975 SK OAZA Praha
251 MORAVEC Roman 1958 SK OAZA Praha
251 NOUSEK Jiří 1953 Sokol Nové Vysočany
251 PAVLOVSKÝ Tomáš 1958 SK OAZA Praha
251 PLUSKA Oleh 1970 Sokol Nusle Praha
251 POSPÍŠIL Jan 1965 TTC Klánovice
251 PROVAZNÍK Petr 1971 Střížkov
251 RUCKÝ Přemysl 1979 Avia Čakovice
251 RŮŽIČKA Jiří 1962 Sokol Radotín
251 RYCHLÝ Tomáš 1971 Slovan Bohnice
251 SLOBODZIAN Adam 1997 TTC Elizza Praha
251 SLOBODZIAN Vladimír 1954 TTC Elizza Praha
251 SMRČINA Zdeněk 1962 Zelená Liška
251 STIBOR Martin 1990 AC Sparta Praha
251 SVOBODA Robert 1972 TTC Alimpex Praha
251 ŠILHÁNEK Luděk 1989 Orion Praha
251 ŠOBÁŇ Radek 1987 Lokomotiva Vršovice
251 TARAŇKO Mikhail 1981 Avia Čakovice
251 TOMEK Jakub 1966 Malešice
251 VANČURA Karel 1990 Sokol Nusle Praha
251 VEDRAL František 1954 Malešice
251 VIRT Jiří 1950 Malešice
251 VOKURKA Miloslav 1972 SK Slivenec
251 VOREL Martin 1969 Malešice
251 ZIKA Jaroslav 1972 ABC Branik
251 ZIMČÍK Lukáš 1988 SF SKK El Niňo Praha
251 ŽYDEL Jan 1989 Avia Čakovice
301 AKO David 1993 Sokol Žižkov
301 BEDNÁŘ Petr 1963 Malešice
301 BLAŽEK Bohumír 1956 Sokol Kbely
301 BROŽ Josef 1952 SK Dolní Měcholupy
301 BUDÍK Bohuslav 1956 Sokol Nusle Praha
301 ČAPEK Karel 1962 SK OAZA Praha
301 DAŇHEL Jaroslav 1978 Stadion Žižkov - DDM ULITA
301 DIBLÍKOVÁ Klára 1997 Slavoj Praha
301 DLOUHÝ Karel 1969 SK OAZA Praha
301 DOBEŠ Tomáš 1966 Slovan Bohnice
301 DOLEŽAL Karel 1963 Sokol Kbely
301 DRAHOTA Jiří 1944 Sokol Nusle Praha
301 DUŠEK Robert 1978 Orion Praha
301 DUŠEK Zdeněk 1975 Orion Praha
301 EZR Petr 1958 SF SKK El Niňo Praha
301 FIŠER Martin 1959 Pankrác
301 GERDŽIKOV Svetoslav 1939 Zelená Liška
301 HADRAVA Miloslav 1955 Kyje
301 HANÁK Michal 1979 SK Dolní Měcholupy
301 HLAVÁČEK Ivan 1944 Lokomotiva Vršovice
301 HOFFMAN Pavel 1974 Sokol Břevnov Hradčany
301 HOLUB Roman 1965 Sokol Břevnov Hradčany
301 HRDLIČKA Jakub 1985 Sokol Michle Praha
301 HULEŠ Jiří 1956 SK Slivenec
301 CHALUPA Jaroslav 1983 Sokol Břevnov Hradčany
301 IBL Josef 1945 Zelená Liška
301 JAMRICH Robert 1979 Sokol Praha Podolí
301 JANEBA Vladimír 1939 Slovan Bohnice
301 JAROŠ Petr 1982 SK OAZA Praha
301 JIRÁSEK Jiří 1949 Sokol Suchdol-Sedlec
301 KANZELSBERGER Martin 1972 Sokol Žižkov
301 KARTAŠ Zdeněk 1964 Sokol Nové Vysočany
301 KLIMOVIČ Filip 1993 Slavoj Praha
301 KOLAŘÍK Zdeněk 1947 Sokol Kbely
301 KOLDA Petr 1972 Střížkov
301 KOTRČ Pavel 1977 Stadion Žižkov - DDM ULITA
301 KOUBEK Arnošt 1956 SK OAZA Praha
301 KRÁL Ludvík 1984 ABC Branik
301 KRENK Tomáš 1969 ABC Branik
301 KUBĚNA Tomáš 1984 Sokol Radotín
301 KUBEŠ Václav 1985 Slovan Bohnice
301 KUBOVÝ Jan 1992 AC Sparta Praha
301 KUDRNA Petr 1963 Sokol Michle Praha
301 LANC Pavel 1962 TTC Elizza Praha
301 LHOTKA Zdeněk 1932 Kyje
301 LIPTÁK Milan 1980 Pankrác
301 MACH Jakub 1985 Avia Čakovice
301 MARAT Petr 1999 TTC Elizza Praha
301 MAREK Vladimír 1960 Sokol Petrovice I.
301 MARTINEK Patrik 1974 SK OAZA Praha
301 MATOUŠEK Pavel 1965 Orion Praha
301 MELINE Jéróme 1973 Sokol Žižkov
301 MELOUN Petr 1965 SK Slivenec
301 MIROVSKÝ Ondřej 1979 Slovan Bohnice
301 MORÁVEK Jiří 1965 SK Slivenec
301 MÜLLER Radek 1980 Pankrác
301 MÜLLER Václav 1952 Pankrác
301 NEVMERŽICKÝ Vadim 1958 Sokol Praha 5 - Stodůlky
301 NOVOTNÝ Václav 1947 Sokol Petrovice I.
301 NOVOTNÝ Vladimír 1953 Malešice
301 PACÁK Miroslav 1969 Pankrác
301 PECKA Zdeněk 1960 Sokol Petrovice I.
301 PÍCHA David 1971 TTC Elizza Praha
301 PINKAS Jan 1956 Slovan Bohnice
301 PLÁŠEK Jan 1990 AC Sparta Praha
301 PLETICHA Jaroslav 1949 Sokol Břevnov Hradčany
301 POKORNÁ Tereza 1983 Sokol Nusle Praha
301 POSPÍŠIL Alois 1957 SK Slivenec
301 PRŮŠA David 2000 TTC Elizza Praha
301 PŘÁDA Jaroslav 1956 Avia Čakovice
301 RUZHA Lumír 1927 Kyje
301 RŮŽIČKA Petr 1960 Sokol Radotín
301 RŮŽIČKA Václav 1945 Sokol Suchdol-Sedlec
301 SEMIÁN Richard 1973 Konstruktiva Praha
301 SKOUMAL Adam 1969 ABC Branik
301 SRB Vladimír 1951 Sokol Kbely
301 STACH Jiří 1965 Sokol Radotín
301 STANĚK Jiří 1985 TTC Elizza Praha
301 STRÁNSKÝ Zdeněk 1953 Sokol Praha 5 - Stodůlky
301 SVOBODA Vladimír 1956 Sokol Kbely
301 ŠIMÁNEK Lubomír 1943 SK Slivenec
301 ŠIMEK Jan 1949 Avia Čakovice
301 ŠIMŮNEK Daniel 1997 TTC Elizza Praha
301 ŠMOLÍK Jindřich 1942 Stadion Žižkov - DDM ULITA
301 TÁBORSKÝ Roman 1985 ABC Branik
301 THOMKA Pavel 1966 Sokol Břevnov Hradčany
301 TRÁVNÍČEK Michal 1979 Sokol Břevnov Hradčany
301 TŮMA Ladislav 1978 Pankrác
301 ULRYCH Jiří 1975 Sokol Radotín
301 VANĚK Martin 1975 Stadion Žižkov - DDM ULITA
301 VEJŽVALDA Vladislav 1942 Zelená Liška
301 VESELÝ Luboš 1965 Sokol Kbely
301 VITALJIČ Ivo 1955 TTC Elizza Praha
301 VOHÁK Karel 1939 Kyje
301 VŘEŠŤÁL Milan 1989 Sokol Žižkov
301 ZÁHATŇANSKÝ Martin 1984 AC Sparta Praha
301 ZÚBRIK Mário 1969 Sokol Suchdol-Sedlec
301 ŽĎÁRSKÝ Zdeněk 1949 Zelená Liška
301 ŽELEZNÝ Miroslav 1967 Lokomotiva Vršovice
301 ŽERAVA Miroslav 1946 Kyje
401 ADÁMEK Jiří 1948 Sokol Nové Vysočany
401 AKOPYAN Artur 1969 TTC Elizza Praha
401 BENEŠ Karel 1959 Sokol Nusle Praha
401 BERNÝ Lukáš 1950 SK OAZA Praha
401 BOŠTÍKOVÁ Věra 1958 Konstruktiva Praha
401 BRENNER Zdeněk 1956 SK OAZA Praha
401 BRETTSCHNEIDER Zdeněk 1960 Sokol Nusle Praha
401 BROTHÁNEK Zdeněk 1954 TTC Klánovice
401 BRŮČKOVÁ Marie 1971 Sokol Praha 9 - Běchovice II
401 BŘEČŤAN Radek 1972 Sokol Radotín
401 ČERVEŇÁK Marian 1984 Sokol Žižkov
401 ČIHÁK Josef 1992 ABC Branik
401 DOLANSKÝ Roman 1973 Lokomotiva Vršovice
401 ELČKNER Miroslav 1946 Sokol Žižkov
401 EZR Václav 1996 SF SKK El Niňo Praha
401 FABIAN Jiří 1958 SK OAZA Praha
401 FAUSEK Matěj 1999 TTC Elizza Praha
401 FIŠER Petr 1983 Pankrác
401 GARGULÁK František 1950 Sokol Praha 5 - Stodůlky
401 GEBAUER René 1977 Sokol Nusle Praha
401 HÁJEK Bedřich 1972 Malešice
401 HÁJEK Filip 1987 Sokol Michle Praha
401 HÁJEK Karel 1953 Sokol Petrovice I.
401 HAMOUZ Vladislav 1959 Avia Čakovice
401 HOJOVEC Ondřej 1960 Sokol Suchdol-Sedlec
401 HORČÁK Martin 1974 Sokol Žižkov
401 HRDLIC Roman 1969 TTC Klánovice
401 HRDÝ Jiří 1955 Sokol Kbely
401 HRUBEC Vladimír 1957 Orion Praha
401 CHLUMSKÝ Petr 1996 TTC Praha - klub rekreačního ST
401 JELÍNEK Tomáš 1972 TTC Praha - klub rekreačního ST
401 JEŽ Dominik 1997 Avia Čakovice
401 JIRKŮ Jaromír 1991 PSK Olymp Praha
401 JIROŠ Martin 1972 TTC Klánovice
401 JIŘIČKA Miroslav 1957 Malešice
401 KAČINETZ Alan 1965 SK OAZA Praha
401 KALAŠ Vladislav 1985 Sokol Praha 5 - Stodůlky
401 KALÍŠEK Jiří 1948 Sokol Nové Vysočany
401 KLINDERA Antonín 1946 Sokol Nové Vysočany
401 KOBRAS Ludvík 1964 Sokol Nové Vysočany
401 KOMÁRKOVÁ Kateřina 1981 Sokol Nusle Praha
401 KONOPA Josef 1943 Zelená Liška
401 KONOPÁSEK Luboš 1964 Sokol Praha 5 - Stodůlky
401 KOREC Ladislav 1945 Konstruktiva Praha
401 KOS Pavel 1954 SK OAZA Praha
401 KOŤÁTKO Pravoslav 1963 Sokol Suchdol-Sedlec
401 KOZDERA Pavel 1982 Sokol Žižkov
401 KRÁL Daniel 1992 Orion Praha
401 KRÁL Lukáš 1984 Sokol Petrovice I.
401 KRÁSA Karel 1942 PSK Olymp Praha
401 KRAUZ Samuel 1953 Kyje
401 KRIEGER Karel 1957 Zelená Liška
401 KUDRNA Jiří 1959 Sokol Michle Praha
401 KUCHARČÍK Jan 1992 Slovan Bohnice
401 LANDA Josef 1951 SK Slivenec
401 LUKÁČ Michal 1955 Sokol Petrovice I.
401 MÁRA Karel 1966 SK Dolní Měcholupy
401 MAREK Jaroslav 1953 Malešice
401 MIKŠÁTKO Martin 1983 AC Sparta Praha
401 MOTLÍKOVÁ Ilona 1954 Sokol Nusle Praha
401 NÁGR Pavel 1966 Lokomotiva Vršovice
401 NĚMICKÝ Jiří 1938 Konstruktiva Praha
401 NESKUSIL Josef 1948 Sokol Kbely
401 NGUYEN VAN Vui 1958 Avia Čakovice
401 NOVOTNÝ Miroslav 1951 SF SKK El Niňo Praha
401 NYKL Karel 1947 KT Praha
401 PAVLÍČEK Ladislav 1952 Zelená Liška
401 PILINA Jan 1991 Pankrác
401 POCZ Štefan 1954 PSK Olymp Praha
401 POLUK Alexandr 1954 Avia Čakovice
401 PROCHÁZKA František 1944 Střížkov
401 RANDÁČEK Miroslav 1980 SK Dolní Měcholupy
401 REMUNDA Štěpán 1975 TTC Praha - klub rekreačního ST
401 ROD Karel 1960 Sokol Petrovice I.
401 RUKAVIČKA Tomáš 1994 AC Sparta Praha
401 RŮŽIČKA Vladimír 1950 Sokol Břevnov Hradčany
401 ŘÍHA Karel 1944 Avia Čakovice
401 SEJPKA Ladislav 1938 Kyje
401 SCHÜTZNER Vladimír 1962 Sokol Petrovice I.
401 SKOUPÝ Libor 1968 Malešice
401 SLOVÁČEK Jakub 1985 Sokol Žižkov
401 SMRKOVSKÝ Petr 1965 Konstruktiva Praha
401 STEJSKAL Radek 1962 Sokol Praha 5 - Stodůlky
401 STOČES Petr 1956 SK OAZA Praha
401 STŘEDA Martin 1972 Lokomotiva Vršovice
401 ŠARŠOUN Jaroslav 1937 Sokol Břevnov Hradčany
401 ŠOLTÉS David 1995 SF SKK El Niňo Praha
401 ŠPRINGER Karel 1967 Sokol Radotín
401 ŠTENCEK Jiří 1987 Stadion Žižkov - DDM ULITA
401 TRUC Petr 1998 TTC Elizza Praha
401 VANIŠ Michal 1992 TTC Elizza Praha
401 VENCÁLEK Jiří 1969 Zelená Liška
401 VESELÝ Milan 1954 Sokol Michle Praha
401 VLÁČIL Jiří 1984 Sokol Žižkov
401 VODAL Petr 1990 AC Sparta Praha
401 VOJTA Libor 1971 SK Dolní Měcholupy
401 VOJTA Martin 1968 SK Dolní Měcholupy
401 VOŘÍŠEK Lukáš 1992 Lokomotiva Vršovice
401 ZAJÍČEK Luděk 1947 Sokol Petrovice I.
401 ZERKAL Sergey 1966 Slovan Bohnice
501 ADÁŠEK Jan 1961 SK Revatti Praha
501 BAJTLER Martin 1959 SK Revatti Praha
501 BARBORA Jiří 1934 Sokol Praha 5 - Stodůlky
501 BÁRTA Ladislav 1991 AC Sparta Praha
501 BENEŠ Milan 1954 SK Slivenec
501 BIALAS Filip 1998 TTC Elizza Praha
501 BLAHO Martin 1956 Sokol Petrovice I.
501 BOTKA Michal 1989 VŠSK MFF Praha
501 BRATKA Arnošt 1950 SK Slivenec
501 BUKOVSKÝ Petr 1947 Konstruktiva Praha
501 ČERNÝ Ondřej 1982 Sokol Nové Vysočany
501 DALEŠICKÝ Tomáš 1991 Stadion Žižkov - DDM ULITA
501 DIBLÍK Radek 1969 ABC Branik
501 DUFEK Stanislav 1940 Malešice
501 DUSÍK Stanislav 1998 SF SKK El Niňo Praha
501 FARMAČKA Martin 1974 Sokol Kbely
501 FIALA Aleš 1973 TTC Praha - klub rekreačního ST
501 FRAIT František 1955 SK Slivenec
501 HABRYCH Richard 1960 SK Dolní Měcholupy
501 HÁJEK Luděk 1973 TTC Klánovice
501 HAJNÝ Josef 1935 Zelená Liška
501 HANEK Stanislav 1947 Lokomotiva Vršovice
501 HARTMANN Miroslav 1959 Sokol Praha 5 - Stodůlky
501 HLADÍK Ivo 1966 Sokol Praha 5 - Stodůlky
501 HOLUB Martin 1978 Pankrác
501 HONEK Jan 1964 AC Sparta Praha
501 HOURA Tomáš 1996 Stadion Žižkov - DDM ULITA
501 HOUSAR Ondřej 1988 VŠSK MFF Praha
501 HRABAL Ladislav 1938 TTC Klánovice
501 HRUBAN Vladimír 1953 Sokol Praha 5 - Stodůlky
501 HRUBÝ Jan 1967 Sokol Kbely
501 HUBAČ Martin 1991 AC Sparta Praha
501 JÁGR Martin 1960 Sokol Praha 5 - Stodůlky
501 JIRÁT Jan 1994 TTC Klánovice
501 JIRČÍK Stanislav 1961 Sokol Nusle Praha
501 JŮZEK Karel 1953 SK Slivenec
501 KACHLÍK Jan 1949 Sokol Petrovice I.
501 KLATOVSKÝ Karel 1939 Sokol Suchdol-Sedlec
501 KLOFANDA Ladislav 1951 Sokol Kbely
501 KLOUČEK Martin 1973 Sokol Kbely
501 KOLAŘÍK Ivan 1955 Sokol Praha Podolí
501 KOTRČ Michal 1958 SF SKK El Niňo Praha
501 KRÁL Ludvík 1961 ABC Branik
501 KRATOCHVÍL Karel 1990 TTC Klánovice
501 KROLOP David 1991 AC Sparta Praha
501 KROUPA Rudolf 1949 AC Sparta Praha
501 KRUPA Zdeněk 1942 Sokol Praha 5 - Stodůlky
501 KUTTLER Karel 1945 Sokol Petrovice I.
501 LACMAN Jiří 1948 TTC Klánovice
501 LÁGNER Petr 1974 Sokol Radotín
501 LÁTAL Jan 1983 AC Sparta Praha
501 LUXEMBURK Jaroslav 1971 Konstruktiva Praha
501 MACHÁČEK Oldřich 1998 SF SKK El Niňo Praha
501 MALÝ Aleš 1957 Sokol Petrovice I.
501 MARKES Zbyněk 1966 ABC Branik
501 MATOUŠEK Jiří 1942 Konstruktiva Praha
501 MERHAUTOVÁ Alena 1951 Sokol Praha 5 - Stodůlky
501 MERKL Roman 1994 AC Sparta Praha
501 MICHÁLEK David 1988 TTC Klánovice
501 MICHÁLEK Vojtěch 1985 Sokol Petrovice I.
501 MOTLÍK Pavel 1959 Sokol Nusle Praha
501 MRLINA Jan 1981 SK Slivenec
501 NOSÁL Vilém 1943 Lokomotiva Vršovice
501 NOVÝ Karel 1956 TTC Elizza Praha
501 OLACH Miloslav 1945 Sokol Žižkov
501 PEJCHAL Vlastimil 1962 Pankrác
501 PILNÝ Pavel 1944 Slovan Bohnice
501 PLATIL Stanislav 1946 TTC Klánovice
501 POCZ Tomáš 1979 PSK Olymp Praha
501 PŘEUČIL Jiří 1947 SK Slivenec
501 PTÁK Pavel 1971 Sokol Nusle Praha
501 REJENT Stepan 1997 TTC Elizza Praha
501 ROZKOŠ Michal 1966 SF SKK El Niňo Praha
501 RŮŽIČKA Dominik 1998 TTC Elizza Praha
501 SHRBENÝ Josef 1982 AC Sparta Praha
501 SKÁLA Patrik 1966 Sokol Praha Podolí
501 STEJSKAL Tomáš 1992 Sokol Žižkov
501 STUDNIČNÝ Jaromír 1947 Sokol Suchdol-Sedlec
501 SVOBODOVÁ Nikola 1992 Střížkov
501 ŠEVČÍK Ivan 1959 TTC Praha - klub rekreačního ST
501 ŠILAR Bohuslav 1960 Stadion Žižkov - DDM ULITA
501 ŠIMŮNEK Ondřej 1999 Slavoj Praha
501 ŠINDELÁŘ Michal 1973 PSK Olymp Praha
501 ŠPRONGL Jaroslav 1972 Sokol Praha 9 - Běchovice II
501 ŠRÁMEK Daniel 1989 Avia Čakovice
501 TÁBORSKÝ Michal 1967 Sokol Praha Podolí
501 TOMAN Bedřich 1946 Konstruktiva Praha
501 TREJBAL Václav 1958 Sokol Žižkov
501 TŘESOHLAVÝ Josef 1956 Sokol Praha 5 - Stodůlky
501 TUREK Tomáš 1967 PSK Olymp Praha
501 TUŠKA Jan 1994 TTC Klánovice
501 TVRDÍK Petr 1953 Konstruktiva Praha
501 ULBERT Václav 1946 SK OAZA Praha
501 VINIKAR Luboš 1953 Pankrác
501 VLČEK Martin 1985 TTC Elizza Praha
501 VRBA Karel 1948 Sokol Kbely
501 VYVADIL Jiří 1961 SF SKK El Niňo Praha
501 WAVREČKA Ronald 1974 Sokol Nusle Praha
501 ZÁHORSKÝ Vladislav 1960 Sokol Praha Podolí
501 ZÁVORA Jiří 1942 Sokol Michle Praha
601 ANTCZAK Krzysztof 1959 Kyje
601 BAXA Karel 1966 Stadion Žižkov - DDM ULITA
601 BEDNARZ Karol 1985 Střížkov
601 BEKE Jiří 1985 SF SKK El Niňo Praha
601 BLÁHA Tomáš 1996 AC Sparta Praha
601 BOTEK Radomír 1970 SK Revatti Praha
601 BOUBLÍK Martin 1977 TTC Elizza Praha
601 BROŽEK Jan 1932 Zelená Liška
601 BUCK Pavol 1985 SK Vršovice
601 CÍZNER Josef 1942 Sokol Praha 5 - Stodůlky
601 ČERNÝ Pavel 1973 Konstruktiva Praha
601 DANÍČEK Adam 2000 TTC Elizza Praha
601 DUNDER Jiří 1964 SK Vršovice
601 DUŠEK Jiří 1936 Sokol Žižkov
601 DVOŘÁK Jiří 1949 SK Vršovice
601 DVOŘÁK Pavel 1974 TTC Praha - klub rekreačního ST
601 ERBEN Michal 1982 Sokol Nové Vysočany
601 FARKAŠ Tibor 1955 TTC Praha - klub rekreačního ST
601 FAUSEK Jiří 1971 TTC Elizza Praha
601 FIŠERA Jan 1990 Sokol Nové Vysočany
601 FIŠERA Petr 1958 Sokol Nové Vysočany
601 FOREJT Lukáš 1985 PSK Olymp Praha
601 FORMÁČEK Jiří 1938 Avia Čakovice
601 FRANC Michal 1999 TTC Elizza Praha
601 FROLÍK Jindřich 1941 Lokomotiva Vršovice
601 GECKO Jiří 1990 Sokol Michle Praha
601 GOLD Roman 1976 AC Sparta Praha
601 HÁJEK Luděk 1995 TTC Klánovice
601 HERČÍK Lubomír 1954 Avia Čakovice
601 HEZINA Jiří 1945 SK OAZA Praha
601 HOUČEK Jaroslav 1968 TTC Praha - klub rekreačního ST
601 HRBEK Ivan 1955 SK Slivenec
601 HUDEC Tomáš 1996 AC Sparta Praha
601 HURTOVÁ Petra 1974 TTC Praha - klub rekreačního ST
601 CHEREDNIK Konstantin 1973 TTC Praha - klub rekreačního ST
601 CHMELÍK David 1969 Sokol Praha 9 - Běchovice II
601 JANSA Jiří 1957 TTC Praha - klub rekreačního ST
601 JANTAČ Petr 1996 SK Vršovice
601 JENDRUŠČÁK Jaroslav 1950 Pankrác
601 JIRÁK Jiří 1960 Orion Praha
601 JOCH Tomáš 1998 SF SKK El Niňo Praha
601 JONÁK Přemysl 1956 Sokol Nové Vysočany
601 KÁPAR Miroslav 1963 Sokol Žižkov
601 KLEINANDER Michal 1993 AC Sparta Praha
601 KLINER Jiří 1946 Sokol Břevnov Hradčany
601 KONRÁD Jaroslav 1949 Stadion Žižkov - DDM ULITA
601 KORCHAK Oleksandr 1989 SF SKK El Niňo Praha
601 KOTLORZ Lukáš 1989 Sokol Žižkov
601 KOZEL Rudolf 1959 SF SKK El Niňo Praha
601 KREJSA Josef 1948 Orion Praha
601 KUBÁT Jan 1965 Orion Praha
601 KUDĚJ Petr 1995 Lokomotiva Vršovice
601 LÁCHA Petr 1998 AC Sparta Praha
601 MAŇAS Jiří 1963 SK HAMR
601 MICHNA Jiří 1976 Avia Čakovice
601 MODL Josef 1945 Pankrác
601 MUTL David 1980 TTC Praha - klub rekreačního ST
601 NACHER Patrik 1974 SK Revatti Praha
601 NOVÁČEK Vladimír 1954 Sokol Nové Vysočany
601 NOVOTNÝ Martin 1968 PSK Olymp Praha
601 PEKÁREK Václav 1995 Lokomotiva Vršovice
601 PELIKÁN Jan 1992 Střížkov
601 POKORNÝ Jaroslav 1940 Konstruktiva Praha
601 POUČ Roman 1970 TTC Praha - klub rekreačního ST
601 POUR Tomáš 1999 Střížkov
601 POZNÍČEK Josef 1946 PSK Olymp Praha
601 PTÁČEK Jan 1963 Sokol Břevnov Hradčany
601 REICH František 1947 Sokol Praha 9 - Běchovice II
601 REJENT Martin 1968 Sokol Praha 9 - Běchovice II
601 RUML Jiří 1983 Sokol Žižkov
601 SCHWARZ Vlastimil 1993 Sokol Žižkov
601 SIBLÍK Michal 1977 Pankrác
601 SLEPIČKA David 1978 SF SKK El Niňo Praha
601 SRNÍČEK Milan 1964 TTC Praha - klub rekreačního ST
601 STAŠÁK Denis 1994 Střížkov
601 STÝBLO Jiří 1978 Přední Kopanina
601 SUTNAR Bohuslav 1937 Sokol Petrovice I.
601 SVÁTA Jiří 1954 Sokol Kbely
601 SVATOŠ Daniel 1966 Sokol Praha 5 - Stodůlky
601 ŠEDIVÝ Stanislav 1975 TTC Elizza Praha
601 ŠIMEČEK Jan 1995 TTC Elizza Praha
601 ŠIMEK Filip 1985 Sokol Praha 5 - Stodůlky
601 ŠÍREK Evžen 1994 TTC Klánovice
601 TÁBORSKÝ Roman 1951 Sokol Radotín
601 TESAŘÍK Martin 1990 SF SKK El Niňo Praha
601 TICHÝ Stanislav 1948 TTC Klánovice
601 TÖPFER Martin 1992 SF SKK El Niňo Praha
601 TOTZAUER Karel 1941 SK OAZA Praha
601 TRMAL Michal 1970 SK Slivenec
601 TRNKA Josef 1952 Sokol Kbely
601 TRNOVSKÝ Ivo 1961 SK Revatti Praha
601 TRUBL Vladimír 1959 Kyje
601 ŤUÍK Jan 1990 Stadion Žižkov - DDM ULITA
601 TURCMANOVIČ František 1961 Kyje
601 UHL Jiří 1970 SK HAMR
601 VAŇÁSEK Jiří 1995 Avia Čakovice
601 VEJDĚLEK Karel 1960 Stadion Žižkov - DDM ULITA
601 VERNER Pavel 1992 TTC Klánovice
601 VOMLEL Václav 1941 Slovan Bohnice
601 ZAHRADNÍK Václav 1960 TTC Praha - klub rekreačního ST
601 ŽENÍŠEK Jakub 1972 Sokol Praha 5 - Stodůlky
701 APPOLLONIO Lukáš 1999 TTC Elizza Praha
701 BEČKOVSKÝ Petr 1972 SK Vršovice
701 BEŇOVIČ Marek 1992 VŠSK MFF Praha
701 BOLOŇSKÝ Andrej 1976 Sokol Nusle Praha
701 BUŘIL Petr 1959 SK Vršovice
701 ČEBIŠ Petr 1971 Sokol Břevnov Hradčany
701 ČERNÝ Jáchym 1990 Sokol Michle Praha
701 ČERNÝ Martin 1954 Sokol Nové Vysočany
701 ČERVENKA Boris 1964 Sokol Břevnov Hradčany
701 ČIKL Martin 1992 Sokol Žižkov
701 ČÍTEK Roman 1965 SK Slivenec
701 DOBRORUKA Karel 1950 Sokol Praha 5 - Stodůlky
701 DRAHOŠ Jiří 1997 Lokomotiva Vršovice
701 DUSBABA Miroslav 1945 SK OAZA Praha
701 DUSÍLEK Jaromír 1948 Sokol Nové Vysočany
701 DVOŘÁK Jiří 1979 SK Vršovice
701 FEJKS Michal 1982 Sokol Praha 5 - Stodůlky
701 FIALA Bohuslav 1945 TTC Praha - klub rekreačního ST
701 FLEISSIG Petr 1944 Konstruktiva Praha
701 FOUSEK Zdeněk 1962 Sokol Praha 5 - Stodůlky
701 FUČEK Miloslav 1959 TTC Praha - klub rekreačního ST
701 HABA Martin 1984 Sokol Praha Podolí
701 HAFIČ Martin 1979 PSK Olymp Praha
701 HAVLÍČEK Ladislav 1968 TTC Praha - klub rekreačního ST
701 HLAVÁČ Jiří 1949 Pankrác
701 HLAVÁČEK Ondřej 1989 VŠSK MFF Praha
701 HONEK Jan 1991 AC Sparta Praha
701 HRUBÝ Václav 1944 SK OAZA Praha
701 CHYBA Lukáš 1986 Sokol Michle Praha
701 JIRÁSEK Pavel 1968 Sokol Praha Podolí
701 KÁRA Jiří 1949 Kyje
701 KLABEČEK Dominik 1995 SK Vršovice
701 KLEMPÍŘOVÁ Jiřina 1967 Sokol Praha 5 - Stodůlky
701 KLOUDA Rudolf 1934 Sokol Praha Podolí
701 KRÁLOVÁ Michaela 1980 Sokol Žižkov
701 KREJČÍ Pavel 1978 Sokol Žižkov
701 KUBELKA Radek 1965 SK HAMR
701 KUČERA Jan 1955 Kyje
701 KUKLA Vlastimil 1962 Avia Čakovice
701 KULHÁNEK Karel 1929 Sokol Praha Podolí
701 KYCLER Jaroslav 1959 KST OK1OBO Praha
701 LEBOWSKI Ondřej 1969 Sokol Praha 9 - Běchovice II
701 LOKAJ Jan 1949 Sokol Žižkov
701 MAŇURA Martin 1996 Lokomotiva Vršovice
701 MARŠÁLEK Petr 1946 SK Slivenec
701 MATIASOVITS Petr 1997 SF SKK El Niňo Praha
701 MEDAL Miroslav 1960 SK Vršovice
701 MEDALOVÁ Anna 1998 TTC Elizza Praha
701 MICHÁLEK Jan 1950 Sokol Petrovice I.
701 MONYČ Valerij 1972 TTC Praha - klub rekreačního ST
701 MORAVEC Lukáš 1989 TTC Praha - klub rekreačního ST
701 NAJBRTOVÁ Lucie 1974 Stadion Žižkov - DDM ULITA
701 NEBESKÝ Jiří 1947 Konstruktiva Praha
701 PÁCHA Zdeněk 1959 Sokol Břevnov Hradčany
701 PAPOUŠEK Vladimír 1951 Sokol Praha 5 - Stodůlky
701 PAROUBEK Jan 1958 TTC Praha - klub rekreačního ST
701 PATHO Gabriel 1986 VŠSK MFF Praha
701 PATHO Róbert 1986 VŠSK MFF Praha
701 PECKA Tomáš 1998 SF SKK El Niňo Praha
701 PELLER Marek 1973 Konstruktiva Praha
701 PIVKA Vladimír 1963 Orion Praha
701 POULÍČEK Jaroslav 1964 TTC Praha - klub rekreačního ST
701 PROVAZNÍK Lukáš 1995 Střížkov
701 RAFFL Daniel 1998 Lokomotiva Vršovice
701 ŘEZNÍČEK Pavel 1980 Přední Kopanina
701 SAMOHEJL Erich 1935 Zelená Liška
701 SATORIE Miroslav 1939 Pankrác
701 SKÁLA Ladislav 1933 Sokol Praha Podolí
701 SMÍŠEK Jan 1944 TTC Praha - klub rekreačního ST
701 SMÍŠEK Jaroslav 1982 TTC Praha - klub rekreačního ST
701 SOBOTA Miroslav 1971 TTC Praha - klub rekreačního ST
701 SOMOL Jiří 1965 SK HAMR
701 SVĚTLÍK Václav 1964 AC Sparta Praha
701 SVOBODA Petr 1979 TTC Elizza Praha
701 ŠINDELÁŘ Tomáš 1996 SF SKK El Niňo Praha
701 ŠINDLER Petr 1978 TTC Elizza Praha
701 ŠMOLÍK Milan 1971 Stadion Žižkov - DDM ULITA
701 ŠPAČEK Jan 1999 SF SKK El Niňo Praha
701 ŠTANCEL Tobiáš 1993 Sokol Michle Praha
701 ŠTEFAN Nikola 1951 SF SKK El Niňo Praha
701 ŠTĚRBA Ondřej 1997 Avia Čakovice
701 TKAČÍK Ján 1991 SF SKK El Niňo Praha
701 TOMAN Petr 1973 SK HAMR
701 TÖPFER Jakub 1989 SF SKK El Niňo Praha
701 TUREČEK Daniel 1976 Přední Kopanina
701 URBAN Miloš 1949 SK Slivenec
701 VÁGNER Tomáš 1961 PSK Olymp Praha
701 VOHRADSKÝ Stanislav 1946 TTC Elizza Praha
701 VONDRA Michal 1981 TTC Praha - klub rekreačního ST
701 VONDRÁČEK Tomáš 1996 SF SKK El Niňo Praha
701 VOSTRÝ Marek 1973 Sokol Praha 5 - Stodůlky
701 WIMMEROVÁ Lucie 1975 Konstruktiva Praha
701 ZAJÍČEK Jaroslav 1952 SK Dolní Měcholupy
701 ZÁMEK Michal 1966 SK HAMR
701 ZÍD Václav 1960 Sokol Petrovice I.
701 ZIKL Petr 1976 Sokol Praha Podolí
701 ZÜCKER Robert 1979 Sokol Břevnov Hradčany
701 ZVOLÁNEK Václav 1976 Sokol Praha 5 - Stodůlky
701 ŽÁK Josef 1960 Orion Praha
701 ŽELEZNÝ Daniel 2000 Lokomotiva Vršovice
801 BARTHA Attila 1991 VŠSK MFF Praha
801 BRÁZA Jan 1982 Přední Kopanina
801 FRIDRICH Pavel 1986 Slovan Bohnice
801 HEDERVÁRI Robert 1968 Sokol Nusle Praha
801 HEŘMAN Adam 1997 Slovan Bohnice
801 HLAVÁČ Tomáš 1975 Sokol Praha 9 - Běchovice II
801 HOBÍK Zdeněk 1973 Sokol Praha 9 - Běchovice II
801 HRONSKÝ Matěj 1983 KST OK1OBO Praha
801 HRONSKÝ Vladimír 1956 KST OK1OBO Praha
801 HURT František 1949 SK Dolní Měcholupy
801 JANDUS Matěj 1997 Avia Čakovice
801 KOČAŘ Tomáš 1968 Přední Kopanina
801 KRIEGER Jan 1989 Stadion Žižkov - DDM ULITA
801 KUBÍN Jaroslav 1958 Zelená Liška
801 LANGER Jan 1986 Přední Kopanina
801 MOLČANYI Marek 1998 Slovan Bohnice
801 NEMEJOVSKÝ Michal 1988 TTC Praha - klub rekreačního ST
801 NIEDERLE Jiří 1960 SF SKK El Niňo Praha
801 PAVLÍK Václav 1990 VŠSK MFF Praha
801 PFAUSER Lukáš 1981 Pankrác
801 POCAR Jan 1971 SK Vršovice
801 PODROUŽEK Rudolf 1942 KST OK1OBO Praha
801 POSPÍŠIL Marek 1995 SK Vršovice
801 POSPÍŠIL Tomáš 1963 SK HAMR
801 RACEK Jiří 1948 Sokol Suchdol-Sedlec
801 REŽŇÁKOVÁ Dita 1978 KST OK1OBO Praha
801 STANOVSKÝ Petr 1980 KST OK1OBO Praha
801 ŠRYTR Petr 1941 SF SKK El Niňo Praha
801 ŠTURMA Jan 1992 TTC Elizza Praha
801 TEUCHMANN Petr 1957 KST OK1OBO Praha
801 VÁŇA Petr 1964 Sokol Praha 9 - Běchovice II
801 ZÁMEK Tomáš 1999 SF SKK El Niňo Praha
31 N ORLOWSKI Milan 1952 KT Praha
201 N CENDELÍN Rostislav 1984 PSK Olymp Praha
301 N OURODA František 1955 Konstruktiva Praha
401 N LÖSTEROVÁ Anna 1951 Stadion Žižkov - DDM ULITA
501 N EISMANN Miroslav 1946 Slovan Bohnice
501 N JANÍČEK Roman 1973 Orion Praha
501 N KUNERT Ladislav 1958 Sokol Praha 5 - Stodůlky
501 N PETIRA Martin 1981 ABC Branik
501 N ZEIDLER Michal 1997 Slavoj Praha
601 N FRANC Ivan 1946 Sokol Praha Podolí
601 N MICHALEC Jiří 1981 ABC Branik
601 N PLOMER Jan 1978 Orion Praha
601 N RŮŽIČKA Vojtěch 1986 Sokol Žižkov
601 N ŠAFAŘÍKOVÁ Jana 1991 SF SKK El Niňo Praha
601 N TRAXLER Jan 1964 Kyje
701 N DURDIL Ivo 1961 KT Praha
701 N KOŽÍŠEK Jakub 1999 SF SKK El Niňo Praha
701 N SMEJKAL Radek 1970 SK Revatti Praha
701 N VYSTRČIL Tomáš 1959 SK Revatti Praha

 

  

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0300 Poštovní spořitelna

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist