Žebříček mužů PSST

Skupina pro žebříček: 
Muži
Sezóna: 
2012-2013

 

1 Konečný Tomáš (1985) SF SKK El Niňo
2 Obešlo Michal (1989) SF SKK El Niňo
3 Gavlas Antonín ml. (1985) SF SKK El Niňo
4 Tregler Tomáš (1990) SF SKK El Niňo
5 Reitšpies David (1996) SK Kotlářka Praha
6 Kaucký Petr (1975) SK Kotlářka Praha
7 Obešlo František (1991) SK Kotlářka Praha
8 Obešlo Marek (1991) SF SKK El Niňo
9 Kučera Stanislav (1997) SF SKK El Niňo
10 Thang Do Trong (1985) Elizza Praha
11 Málek Tomáš (1996) SF SKK El Niňo
12 Flíček Tomáš (1992) Elizza Praha
13 Hlaváček Tomáš (1979) Elizza Praha
14 Stibor Michal (1983) Sparta Praha
15 Mazura Lukáš (1992) SF SKK El Niňo
16 Beneš Denis (1993) SF SKK El Niňo
17 Vaculík Petr (1979) Elizza Praha
18 Šmatlák Jiří (1985) Elizza Praha
19 Kraml Václav (1969) Elizza Praha
20 Orlowski Milan (1952) KT Praha
21 Javůrek Petr (1968) KT Praha
21 Kubát Michal (1992) Sparta Praha
21 Kubík Jiří (1993) SF SKK El Niňo
21 Kudrna Jan (1993) Elizza Praha
21 Michalka Dušan (1971) Lokomotiva Vršovice
21 Němeček Jakub (1997) SF SKK El Niňo
21 Novák Robert (1977) Sparta Praha
21 Šedivý Zdeněk (1978) Elizza Praha
21 Šimeček Jan (1960) Lokomotiva Vršovice
21 Tesárek Lukáš (1979) Elizza Praha
31 Bucifal Aleš (1970) Sokol Michle
31 Kolář Vlastimil (1959) KT Praha
31 Nejedlý Petr (1978) Elizza Praha
31 Pěnkava Luboš (1995) SF SKK El Niňo
31 Petřík Aleš (1975) Avia Čakovice
31 Rochowanski Pavel (1973) Elizza Praha
31 Švec Jakub (1990) Elizza Praha
31 Vaňásek Jiří (1971) Avia Čakovice
31 Veselý Milan (1989) Sparta Praha
31 Vítovec Martin (1997) SF SKK El Niňo
41 Benák Libor (1969) Sokol Michle
41 Gaydoš Vít (1990) Sparta Praha
41 Hüttl Michal (1989) Avia Čakovice
41 Kaucký Roman (1973) Lokomotiva Vršovice
41 Kocáb Jan (1984) Sparta Praha
41 Kuba Josef (1972) Sokol Michle
41 Paleček David (1987) Sparta Praha
41 Špaček Pavel (1952) SF SKK El Niňo
41 Špaček Zbyněk (1959) SF SKK El Niňo
41 Voříšek Tomáš (1993) SF SKK El Niňo
51 Braňka Štěpán (1987) Elizza Praha
51 Košák Vojtěch (1987) Lokomotiva Vršovice
51 Melíšek Roman (1979) Elizza Praha
51 Novotný Petr (1985) Sokol Michle
51 Počta Tomáš (1981) SF SKK El Niňo
51 Pospíšil Milan (1954) Lokomotiva Vršovice
51 Radnicová Lenka (1979) Sokol Nusle
51 Sojka Lukáš (1992) SF SKK El Niňo
51 Sváta Tomáš (1967) KT Praha
51 Vajbar Michal (1982) Sparta Praha
61 Ambrož Adam (1983) Sokol Michle
61 Braun Tomáš (1969) Sokol Michle
61 Bútora Michal (1997) SF SKK El Niňo
61 Drechsler Petr (1973) ABC Branik
61 Hrabě Václav (1951) Sokol Nusle
61 Hronová Dagmar (1967) PSK Olymp Praha
61 Juklík Tomáš (1973) Kyje
61 Kadavý Vladimír (1963) Slovan Bohnice
61 Kala Petr (1962) Elizza Praha
61 Koděra Miloš (1973) Sokol Michle
61 Martinec Tomáš (1991) Sokol Michle
61 Melichar Jiří (1979) Avia Čakovice
61 Mílek Petr (1978) Střížkov
61 Plachý Ladislav (1966) SF SKK El Niňo
61 Plášek Pavel (1992) SF SKK El Niňo
61 Remeš Zdeněk (1948) SF SKK El Niňo
61 Rys Vilém (1969) PSK Olymp Praha
61 Suchomel Tomáš (1965) Avia Čakovice
61 Šindelář Daniel (1993) SF SKK El Niňo
61 Urban Oto (1987) Střížkov
81 Abdullin Denis (1989) Sparta Praha
81 Adam Lukáš (1985) Sparta Praha
81 Brož Pavel (1977) Slovan Bohnice
81 Hrbáček Milan (1968) Lokomotiva Vršovice
81 Hrdý Martin (1972) TTC Alimpex Praha
81 Hron Jiří (1964) PSK Olymp Praha
81 Charamza Ondřej st. (1975) Kyje
81 Kačaba Vojtěch (1981) Sokol Nusle
81 Kočvara Martin (1970) Střížkov
81 Kutil Jan (1964) Kyje
81 Martiška Jan (1986) Sparta Praha
81 Martynek Zbygniew (1975) PSK Olymp Praha
81 Nejedlý Pavel (1970) TTC Alimpex Praha
81 Novotný Petr (1976) Slovan Bohnice
81 Rulec Jakub (1981) Střížkov
81 Skřivánek Petr (1993) SF SKK El Niňo
81 Šenk Jakub (1994) Sparta Praha
81 Tichý Jiří (1986) Sokol Michle
81 Tlustý Miroslav (1978) Elizza Praha
81 Zunt Zdeněk (1972) Lokomotiva Vršovice
101 Balák Pavel (1956) TTC Alimpex Praha
101 Běhal Aleš (1977) Elizza Praha
101 Birnbaum Erik (1975) Slovan Bohnice
101 Boš Petr (1977) Sokol Stodůlky
101 Branžovský Milan (1954) TTC Klánovice
101 Černý Martin (1979) Stadion Žižkov
101 Černý Zdeněk (1981) Sokol Petrovice I.
101 Duchoslav Petr (1977) Stadion Žižkov
101 Dusík Stanislav (1998) SF SKK El Niňo
101 Dušek Jan (1976) Elizza Praha
101 Fišar Jiří (1974) Střížkov
101 Hruška Jan (1969) Sokol Nusle
101 Hudek Tomáš (1968) TTC Klánovice
101 Chadt Jiří (1978) ABC Branik
101 Charamza Ondřej ml. (1997) Avia Čakovice
101 Chvojka Jaroslav (1975) TTC Klánovice
101 Jaroněk Aleš (1947) Střížkov
101 Jírovec Martin (1960) Sokol Stodůlky
101 Kaba Radka (1975) Slavoj Praha
101 Kárník Tomáš (1989) TTC Klánovice
101 Kézr Aleš (1974) Slovan Bohnice
101 Kremla Tomáš (1972) ABC Branik
101 Kuba Miloslav (1973) TTC Klánovice
101 Kučala Viktor (1968) Sparta Praha
101 Lebl Ondřej (1990) SF SKK El Niňo
101 Machala Ladislav (1969) ABC Branik
101 Marat Petr (1999) Elizza Praha
101 Maršík Richard (1970) Slovan Bohnice
101 Moravec Roman (1958) Pankrác
101 Němeček Jiří (1963) PSK Olymp Praha
101 Nguyen Ngoc Bach (1990) Avia Čakovice
101 Paluš Matej (1989) Slovan Bohnice
101 Plch Jiří st. (1948) Sokol Nusle
101 Poledne Jan (1985) Elizza Praha
101 Průša David (2000) Elizza Praha
101 Radouš Jaromír (1958) Slovan Bohnice
101 Rochowanski Lukáš (1977) Elizza Praha
101 Růžička Filip (1988) Slovan Bohnice
101 Sedláček Vladimír (1971) Sokol Petrovice I.
101 Sklenář Ondřej (1990) Slavoj Praha
101 Slobodzian Adam (1997) Elizza Praha
101 Srnka Jan (1981) Sokol Nusle
101 Strnka Adam (1995) Sokol Michle
101 Šimáček Milan (1963) Slovan Bohnice
101 Tichý Květoslav (1950) Sokol Nusle
101 Veselá Jaroslava (1981) Slovan Bohnice
101 Vich Pavel (1948) Kyje
101 Votípka Emanuel (1943) Sokol Michle
101 Zahrádka David (1995) Slavoj Praha
101 Zámyslický Jaroslav (1958) Sokol Michle
151 Ambrož Jiří (1947) Sokol Michle
151 Balcar Zdeněk (1959) Slovan Bohnice
151 Benoit Arnaud (1986) Sokol Žižkov
151 Beránek Václav ml. (1983) Sparta Praha
151 Bláha Milan (1949) Slovan Bohnice
151 Bozděch Jan (1983) Sparta Praha
151 Brothánek Jan (1977) TTC Klánovice
151 Černoch Jan (1956) Sokol Michle
151 Červeňák Miroslav (1979) TTC Klánovice
151 Dvořák Jakub (1994) Avia Čakovice
151 Fausek Matěj (1999) Elizza Praha
151 Fexa Martin (1977) TTC Klánovice
151 Flídr Josef (1960) Stadion Žižkov
151 Hanzal Petr (1979) TTC Klánovice
151 Haralík Stanislav (1948) Sokol Michle
151 Havazík Ondřej (1993) Sparta Praha
151 Hondlík Josef (1966) Pankrác
151 Chadima Pavel (1981) Stadion Žižkov
151 Janíček Petr (1962) Elizza Praha
151 Kadlec Tomáš (1973) Elizza Praha
151 Kocábek Pavel (1950) PSK Olymp Praha
151 Máka Jiří (1946) Sokol Michle
151 Motyčka Oldřich (1949) Sokol Michle
151 Navrátil Jiří (1992) SF SKK El Niňo
151 Peršl Martin (1966) Slovan Bohnice
151 Petřík Filip (1993) Avia Čakovice
151 Pištora Josef (1951) Sokol Michle
151 Poncar Patrik (1991) Střížkov
151 Pospíšil David (1979) Slavoj Praha
151 Prokš Vladimír (1961) TTC Alimpex Praha
151 Provazník Petr (1971) Střížkov
151 Průša Martin (1967) Elizza Praha
151 Radil Milan (1951) Sokol Michle
151 Rejent Stepan (1997) SF SKK El Niňo
151 Rychlý Tomáš (1971) Slovan Bohnice
151 Řepík Jaroslav (1977) SK OAZA Praha
151 Sedláček Prokop (1990) SF SKK El Niňo
151 Semrád Martin (1975) Lokomotiva Vršovice
151 Schmelz Richard (1985) Sokol Nusle
151 Šichan Martin (1991) Střížkov
151 Štědrý Adam (1989) TTC Klánovice
151 Tichý Jiří (1975) Sokol Kbely
151 Toula Vladimír (1956) Avia Čakovice
151 Urban Pavel (1948) Sokol Michle
151 Vidlák Miloš (1983) ABC Branik
151 Vojáček Miloš (1969) Avia Čakovice
151 Vojtěch Radek (1977) Sokol Petrovice I.
151 Vomlel Lukáš (1974) Slovan Bohnice
151 Vyvadilová Jitka (1992) SF SKK El Niňo
151 Zimčík Lukáš (1988) SF SKK El Niňo
201 Bartošek Jan (1984) Sparta Praha
201 Bielina Václav (1950) Sokol Stodůlky
201 Budiš Ondřej (1962) PSK Olymp Praha
201 Cacek Jan (1988) Pankrác
201 Červenka Jan (1983) Sparta Praha
201 Čihák Josef (1969) ABC Branik
201 Diblíková Klára (1997) Slavoj Praha
201 Drešer Jan (1978) SF SKK El Niňo
201 Ezr Václav (1996) SF SKK El Niňo
201 Flekač Tomáš (1985) Stadion Žižkov
201 Gao Yan Ming (1971) Kyje
201 Houška Jaroslav (1959) Slovan Bohnice
201 Hudec Lukáš (1992) SF SKK El Niňo
201 Huňa Vladimír (1969) Zelená Liška
201 Juhasz Martin (1981) Elizza Praha
201 Kára Petr (1966) Sokol Nusle
201 Klouček Ondřej (1979) Slovan Bohnice
201 Kočvara Vlastimil (1948) Střížkov
201 Kohout Radek (1969) ABC Branik
201 Kotrbáček Petr (1964) Kyje
201 Kubový Jan (1992) Sparta Praha
201 Laube Petr (1976) Sokol Petrovice I.
201 Lexa Karel (1945) Lokomotiva Vršovice
201 Linert Martin (1972) Slavoj Praha
201 Lipták Milan (1980) Pankrác
201 Lüder Jan (1969) Střížkov
201 Mazánek Jiří (1975) SK OAZA Praha
201 Neřold Kryštof (1995) SF SKK El Niňo
201 Obraz Martin (1966) Střížkov
201 Pecka Milan (1964) Sokol Petrovice I.
201 Pešina Jiří (1974) Lokomotiva Vršovice
201 Pícha David (1971) Elizza Praha
201 Ploc Marek (1979) PSK Olymp Praha
201 Pospíšil Antonín (1964) Sokol Stodůlky
201 Pospíšil Jan (1965) TTC Klánovice
201 Satorie Michal (1974) Pankrác
201 Sedlář Jan (1986) Pankrác
201 Schmidtmayer František (1964) Sparta Praha
201 Skoumal Adam (1969) ABC Branik
201 Smrčina Zdeněk (1962) Zelená Liška
201 Šimberský Jiří (1950) Kyje
201 Šimůnek Daniel (1997) Elizza Praha
201 Švec Radek (1986) Sokol Stodůlky
201 Truc Petr (1979) Elizza Praha
201 Tvrdý Miroslav (1959) Slavoj Praha
201 Valeš Zbyněk (1987) Sokol Michle
201 Veletová Ilona (1973) Slovan Bohnice
201 Vítková Hana (1984) Elizza Praha
201 Zázvorka Jan (1993) Avia Čakovice
201 Žiačik Jan ml. (1998) Slovan Bohnice
251 Ako David (1993) Sokol Žižkov
251 Čapek Karel (1962) SK OAZA Praha
251 Dalešický Josef (1963) Stadion Žižkov
251 Dlouhý Karel (1969) SK OAZA Praha
251 Dvořák Jan (1971) Sokol Kbely
251 Ezr Petr (1958) SF SKK El Niňo
251 Filip Michal (1971) Slovan Bohnice
251 Fridrich Miloslav (1958) Slovan Bohnice
251 Gregor Martin (1990) Sokol Nusle
251 Hadrava Miloslav (1955) Kyje
251 Hanzal Petr (1973) Sokol Petrovice I.
251 Hanzlík Tomáš (1984) Avia Čakovice
251 Hofman Jaroslav (1953) Malešice
251 Hozman Bohumil (1954) Malešice
251 Hrdlička Jakub (1985) Sokol Michle
251 Hudec Tomáš (1996) Slovan Bohnice
251 Jamrich Robert (1979) Sokol Břevnov
251 Jaroš Petr (1963) Lokomotiva Vršovice
251 Kail Roman (1974) Sokol Kbely
251 Kašpar Ladislav (1949) Avia Čakovice
251 Kočí Štěpán (1988) Sparta Praha
251 Kočvara Tomáš (1982) Pankrác
251 Kotrč Pavel (1977) Stadion Žižkov
251 Král Lukáš (1984) Pankrác
251 Krenk Tomáš (1969) ABC Branik
251 Lomský Gustav (1956) Avia Čakovice
251 Mareček Vladislav (1954) Lokomotiva Vršovice
251 Matoušek Jan (1974) Sokol Petrovice I.
251 Meline Jéróme (1973) Sokol Žižkov
251 Myslivec Jiří (1975) Střížkov
251 Pacák Miroslav (1969) Pankrác
251 Pašek Dominik (1998) Slavoj Praha
251 Pokorná Tereza (1983) Sokol Nusle
251 Přádová Blanka (1953) Slovan Bohnice
251 Raiser Dan (1990) TTC Klánovice
251 Rucký Přemysl (1979) Avia Čakovice
251 Seidl Josef (1936) Sokol Michle
251 Suchan Michael (1992) SK OAZA Praha
251 Svoboda Robert (1972) TTC Alimpex Praha
251 Šilhánek Luděk (1989) Orion Praha
251 Škarban Jan (1998) Slavoj Praha
251 Šobáň Radek (1987) Lokomotiva Vršovice
251 Thomka Pavel (1966) Sokol Břevnov
251 Tůma Ladislav (1978) Pankrác
251 Vedral František (1954) Malešice
251 Veselý Luboš (1965) PSK Olymp Praha
251 Virt Jiří (1950) Malešice
251 Vokurka Miloslav (1972) Sokol Kbely
251 Vorel Martin (1969) Malešice
251 Vřešťál Milan (1989) Sokol Žižkov
301 Bednář Petr (1963) Malešice
301 Beneš Karel (1959) Sokol Nusle
301 Berný Lukáš (1950) SK OAZA Praha
301 Blažek Bohumír (1956) Sokol Kbely
301 Blažek Jan (1964) Lokomotiva Vršovice
301 Botoněk Ivo (1973) Sokol Břevnov
301 Brož Josef (1952) SK Dolní Měcholupy
301 Budík Bohuslav st. (1956) Sokol Nusle
301 Čečák Milan (1978) Sokol Stodůlky
301 Černá Martina (1983) ABC Branik
301 Červeňák Marian (1984) Sokol Žižkov
301 Dobeš Tomáš (1966) Slovan Bohnice
301 Doležal Karel (1963) Sokol Kbely
301 Dusilová Jana (1972) Sokol Stodůlky
301 Dušek Zdeněk (1975) Orion Praha
301 Dyršmíd Milan (1956) Sokol Nové Vysočany
301 Eberl Milan (1950) PSK Olymp Praha
301 Fišer Martin (1959) Pankrác
301 Fišer Petr (1983) Pankrác
301 Hadrava Petr (1965) Stadion Žižkov
301 Hampl Pavel (1982) Elizza Praha
301 Hanák Michal (1979) SK Dolní Měcholupy
301 Havelka Daniel (1982) Avia Čakovice
301 Hoffman Pavel (1974) Sokol Břevnov
301 Hojovec Ondřej (1960) Sokol Suchdol
301 Huleš Jiří (1956) SK Slivenec
301 Cherednik Konstantin (1973) TTC Praha
301 Chlumský Petr (1996) TTC Praha
301 Ibl Josef (1945) Zelená Liška
301 Janeba Vladimír (1939) Slovan Bohnice
301 Jelínek Tomáš (1972) TTC Praha
301 Jež Dominik (1997) Avia Čakovice
301 Jirásek Jiří st. (1949) Sokol Suchdol
301 Jiroušek Pavel (1963) Zelená Liška
301 Kanzelsberger Martin (1972) Sokol Žižkov
301 Klimovič Filip (1993) Slavoj Praha
301 Kohout Pavel (1976) SK Dolní Měcholupy
301 Kolařík Zdeněk (1947) PSK Olymp Praha
301 Kolda Petr (1972) Střížkov
301 Koubek Arnošt (1956) SK OAZA Praha
301 Král Daniel (1992) Orion Praha
301 Král Ludvík ml. (1984) ABC Branik
301 Kruchina Jiří (1972) Sokol Nové Vysočany
301 Kuběna Tomáš (1984) Sokol Radotín
301 Kubeš Václav (1985) Slovan Bohnice
301 Kubový Petr (1960) KT Praha
301 Kudrna Petr (1963) Sokol Michle
301 Kulveit Drahoslav (1985) Konstruktiva Praha
301 Mach Jakub (1985) Avia Čakovice
301 Maleček Ondřej (1991) Orion Praha
301 Marek Jaroslav (1953) Malešice
301 Martinek Patrik (1974) SK OAZA Praha
301 Matoušek Pavel (1965) Orion Praha
301 Meloun Petr (1965) SK Slivenec
301 Mirovský Ondřej (1979) Slovan Bohnice
301 Müller Radek (1980) Pankrác
301 Müller Václav (1952) Pankrác
301 Nevmeržický Vadim (1958) Sokol Stodůlky
301 Novotný Václav (1947) Sokol Petrovice I.
301 Novotný Vladimír (1953) Malešice
301 Pavlovský Tomáš (1958) SK OAZA Praha
301 Pecka Zdeněk (1960) Sokol Petrovice I.
301 Pilina Jan (1991) Pankrác
301 Pinkas Jan (1956) Slovan Bohnice
301 Píšan Ondřej (1984) Sokol Nusle
301 Pluska Oleh (1970) Sokol Nusle
301 Polák Aleš (1977) Elizza Praha
301 Pospíšil Alois (1957) SK Slivenec
301 Procházka Radek (1970) SK Dolní Měcholupy
301 Přáda Jaroslav (1956) Avia Čakovice
301 Remunda Štěpán (1975) TTC Praha
301 Růžička Jiří (1962) Sokol Radotín
301 Růžička Václav (1945) Sokol Suchdol
301 Schützner Vladimír (1962) Sokol Petrovice I.
301 Slavata Josef (1952) Slovan Bohnice
301 Slobodzian Vladimír (1954) Elizza Praha
301 Smrkovský Petr (1965) Konstruktiva Praha
301 Staněk Jiří (1985) Elizza Praha
301 Stehlík Martin (1977) Střížkov
301 Svoboda Vladimír (1956) Sokol Kbely
301 Svobodová Helena (1958) ABC Branik
301 Ševčík Ivan (1959) TTC Praha
301 Šmolík Jindřich (1942) Stadion Žižkov
301 Štencek Jiří (1987) Stadion Žižkov
301 Táborský Roman (1985) ABC Branik
301 Taraňko Mikhail (1981) Avia Čakovice
301 Tomek Jakub (1966) Malešice
301 Trávníček Michal (1979) Sokol Břevnov
301 Truc Petr ml. (1998) Elizza Praha
301 Ulrych Jiří (1975) Sokol Radotín
301 Vančura Karel (1990) Sokol Nusle
301 Vencálek Jiří (1969) Zelená Liška
301 Vitaljič Ivo (1955) Elizza Praha
301 Vodal Petr (1990) Sparta Praha
301 Vohák Karel (1939) Kyje
301 Vojta Martin (1968) SK Dolní Měcholupy
301 Zúbrik Mário (1969) Sokol Suchdol
301 Železný Miroslav (1967) Lokomotiva Vršovice
301 Žerava Miroslav (1946) Kyje
301 Žydel Jan (1989) Avia Čakovice
401 Adášek Jan (1961) SK Revatti Praha
401 Akopyan Artur (1969) Elizza Praha
401 Bezděka Petr (1991) SF SKK El Niňo
401 Bialas Filip (1998) Elizza Praha
401 Boštíková Věra (1958) Konstruktiva Praha
401 Botka Michal (1989) VŠSK MFF Praha
401 Bratka Arnošt (1950) SK Slivenec
401 Brenner Zdeněk (1956) SK OAZA Praha
401 Dolanský Roman (1973) Lokomotiva Vršovice
401 Drahota Jiří (1944) Sokol Nusle
401 Eismann Miroslav (1946) Slovan Bohnice
401 Farmačka Martin (1974) Sokol Kbely
401 Gerdžikov Svetoslav (1939) Zelená Liška
401 Hájek Bedřich (1972) Malešice
401 Hájek Filip (1987) Sokol Michle
401 Hájek Karel (1953) Sokol Petrovice I.
401 Hájek Luděk st. (1973) TTC Klánovice
401 Hlaváček Ivan (1944) Lokomotiva Vršovice
401 Holub Martin (1978) Pankrác
401 Honek Jan st. (1964) Sparta Praha
401 Hrdlic Roman (1969) TTC Klánovice
401 Hubač Martin (1991) Sparta Praha
401 Chalupa Jaroslav (1983) Sokol Břevnov
401 Chocová Alena (1977) Stadion Žižkov
401 Jankovec Jiří (1978) Sokol Břevnov
401 Ježková Kateřina (1981) Sokol Nusle
401 Jiroš Martin (1972) TTC Klánovice
401 Jiřička Miroslav (1957) Malešice
401 Jůzek Karel (1953) SK Slivenec
401 Kačinetz Alan (1965) SK OAZA Praha
401 Kafuněk David (1971) SK Revatti Praha
401 Kalaš Vladislav (1985) Sokol Stodůlky
401 Kalíšek Jiří (1948) Sokol Nové Vysočany
401 Kartaš Zdeněk (1964) Sokol Nové Vysočany
401 Kaucký Vladimír (1944) SF SKK El Niňo
401 Klindera Antonín (1946) Sokol Nové Vysočany
401 Komárková Kateřina (1981) Sokol Nusle
401 Konopásek Luboš (1964) Sokol Stodůlky
401 Korec Ladislav (1945) Konstruktiva Praha
401 Košek Lukáš (1980) Sparta Praha
401 Koťátko Pravoslav (1963) Sokol Suchdol
401 Kozdera Pavel (1982) Sokol Žižkov
401 Kratochvíl Karel (1990) TTC Klánovice
401 Krauz Samuel (1953) Kyje
401 Krieger Karel (1957) Zelená Liška
401 Kucharčík Jan (1992) Slovan Bohnice
401 Lanc Pavel (1962) Elizza Praha
401 Landa Josef (1951) SK Slivenec
401 Látal Jan (1983) Sparta Praha
401 Lazar Martin (1988) Sokol Stodůlky
401 Lhotka Zdeněk (1932) Kyje
401 Lukáč Michal (1955) Sokol Petrovice I.
401 Lukeš Petr (1992) Sokol Nové Vysočany
401 Macháček Oldřich (1998) SF SKK El Niňo
401 Markes Zbyněk (1966) ABC Branik
401 Marko Jiří (1961) Konstruktiva Praha
401 Merkl Roman (1994) Sparta Praha
401 Michálek David (1988) TTC Klánovice
401 Mikšátko Martin (1983) Sparta Praha
401 Morávek Jiří (1965) SK Slivenec
401 Nágr Pavel (1966) Lokomotiva Vršovice
401 Němický Jiří (1938) Konstruktiva Praha
401 Neskusil Josef (1948) Sokol Kbely
401 Nousek Jiří (1953) Sokol Nové Vysočany
401 Novotný Miroslav (1951) SF SKK El Niňo
401 Pejchal Vlastimil (1962) Pankrác
401 Petira Martin (1981) ABC Branik
401 Pocz Štefan (1954) PSK Olymp Praha
401 Poluk Alexandr (1954) Avia Čakovice
401 Randáček Miroslav (1980) SK Dolní Měcholupy
401 Rod Karel (1960) Sokol Petrovice I.
401 Roskot Michal (1989) Elizza Praha
401 Rotari Vjačeslav (1973) Pankrác
401 Rukavička Tomáš (1994) Sparta Praha
401 Ruzha Lumír (1927) Kyje
401 Růžička Petr (1960) Sokol Radotín
401 Růžička Vladimír (1950) Sokol Břevnov
401 Rybenský Marek (1969) Malešice
401 Říha Karel (1944) Avia Čakovice
401 Sejpka Ladislav (1938) Kyje
401 Semián Richard (1973) Konstruktiva Praha
401 Shim Mi Youngi (1970) SF SKK El Niňo
401 Skoupý Libor (1968) Malešice
401 Sladovník Daniel (1966) SK Revatti Praha
401 Slováček Jakub (1985) Sokol Žižkov
401 Srb Vladimír (1951) PSK Olymp Praha
401 Stejskal Tomáš (1992) Sokol Žižkov
401 Stočes Petr (1956) SK OAZA Praha
401 Stránský Zdeněk (1953) Sokol Stodůlky
401 Středa Martin (1972) Lokomotiva Vršovice
401 Sýs Alan (1992) Sparta Praha
401 Táborský Michal (1967) Sokol Praha Podolí
401 Vaněk Martin (1975) Stadion Žižkov
401 Vejžvalda Vladislav (1942) Zelená Liška
401 Vinikar Luboš (1953) Pankrác
401 Vláčil Jiří (1984) Sokol Žižkov
401 Vojta Libor (1971) SK Dolní Měcholupy
401 Vytisk Václav (1950) Sokol Nové Vysočany
401 Závora Jiří (1942) Sokol Michle
401 Žďárský Zdeněk (1949) Zelená Liška
501 Adámek Jiří (1948) Sokol Nové Vysočany
501 Bajtler Martin (1959) SK Revatti Praha
501 Bartoňová Jitka (1974) Slovan Bohnice
501 Baxa Karel (1966) Stadion Žižkov
501 Beneš Milan (1954) SK Slivenec
501 Bláha Tomáš (1996) Sparta Praha
501 Blažek Pavel (1968) Střížkov
501 Brettschneider Zdeněk (1960) Sokol Nusle
501 Buchar Michael (1999) SF SKK El Niňo
501 Bukovský Petr (1947) Konstruktiva Praha
501 Čebiš Petr (1971) Sokol Břevnov
501 Čihák Josef ml. (1992) ABC Branik
501 Daníček Adam (2000) Elizza Praha
501 Diblík Radek (1969) ABC Branik
501 Elčkner Miroslav (1946) Sokol Žižkov
501 Fabian Jiří (1958) SK OAZA Praha
501 Ferens Eduard (1995) SK Slivenec
501 Fiala Aleš (1973) TTC Praha
501 Frait František (1955) SK Slivenec
501 Gargulák František (1950) Sokol Stodůlky
501 Gebauer René (1977) Sokol Nusle
501 Habrych Richard (1960) SK Dolní Měcholupy
501 Hajný Josef (1935) Zelená Liška
501 Handl Erich (1971) Slovan Bohnice
501 Hartmann Miroslav (1959) Sokol Stodůlky
501 Herčík Lubomír (1954) Avia Čakovice
501 Hladík Ivo (1966) Sokol Stodůlky
501 Houček Jaroslav (1968) TTC Praha
501 Housar Ondřej (1988) VŠSK MFF Praha
501 Hrabal Ladislav (1938) TTC Klánovice
501 Hrdý Jiří (1955) Sokol Kbely
501 Hruban Vladimír (1953) Sokol Stodůlky
501 Hrubec Vladimír (1957) Orion Praha
501 Hrubý Jan (1967) Sokol Kbely
501 Jágr Martin (1960) Sokol Stodůlky
501 Jendruščák Jaroslav (1950) Pankrác
501 Jirát Jan (1994) TTC Klánovice
501 Jirků Jaromír (1991) PSK Olymp Praha
501 Klatovský Karel (1939) Sokol Suchdol
501 Konopa Josef (1943) Zelená Liška
501 Kotrč Michal (1958) SF SKK El Niňo
501 Král Ludvík st. (1961) ABC Branik
501 Krása Karel (1942) PSK Olymp Praha
501 Kroupa Rudolf (1949) Sparta Praha
501 Kuděj Petr (1995) Lokomotiva Vršovice
501 Kuttler Karel (1945) Sokol Petrovice I.
501 Lacman Jiří (1948) TTC Klánovice
501 Luxemburk Jaroslav (1971) Sokol Břevnov
501 Mára Karel (1966) SK Dolní Měcholupy
501 Matoušek Jiří (1942) Konstruktiva Praha
501 Merhautová Alena (1951) Sokol Stodůlky
501 Michálek Vojtěch (1985) Sokol Petrovice I.
501 Motlík Pavel (1959) Sokol Nusle
501 Nguyen Anh Hai (1986) Sokol Běchovice II
501 Nguyen Van Vui (1958) Avia Čakovice
501 Nosál Vilém (1943) Lokomotiva Vršovice
501 Nový Karel (1956) Elizza Praha
501 Oppitz Karel (1951) Sokol Suchdol
501 Pavlíček Ladislav (1952) Zelená Liška
501 Pekárek Václav (1995) Lokomotiva Vršovice
501 Pešek Miroslav (1986) Sokol Nové Vysočany
501 Pilný Pavel (1944) Slovan Bohnice
501 Pleticha Jaroslav (1949) Sokol Břevnov
501 Pouč Roman (1970) TTC Praha
501 Pova Josef (1973) Sparta Praha
501 Přeučil Jiří (1947) SK Slivenec
501 Pták Pavel (1971) Sokol Nusle
501 Rejent Martin (1968) Sokol Běchovice II
501 Richter Jan (1973) Sokol Běchovice II
501 Rozkoš Michal (1966) SF SKK El Niňo
501 Ruml Jiří (1983) Sokol Žižkov
501 Skuhrovský Petr (1988) Orion Praha
501 Slunéčko Jindřich (1947) Sokol Nusle
501 Stejskal Radek (1962) Sokol Stodůlky
501 Studničný Jaromír (1947) Sokol Suchdol
501 Šaršoun Jaroslav (1937) Sokol Břevnov
501 Šilar Bohuslav (1960) Stadion Žižkov
501 Šimeček Jan (1995) Elizza Praha
501 Šimek Jan (1949) Avia Čakovice
501 Špaček Jan (1999) SF SKK El Niňo
501 Toman Bedřich (1946) Konstruktiva Praha
501 Trejbal Václav (1958) Sokol Žižkov
501 Trnovský Ivo (1961) SK Revatti Praha
501 Třesohlavý Josef (1956) Sokol Stodůlky
501 Ťuík Jan (1990) Stadion Žižkov
501 Turek Tomáš (1967) PSK Olymp Praha
501 Tuška Jan (1994) TTC Klánovice
501 Tvrdík Petr (1953) Konstruktiva Praha
501 Ulbert Václav (1946) SK OAZA Praha
501 Verner Pavel (1992) TTC Klánovice
501 Veselý Milan (1954) Sokol Michle
501 Voříšek Lukáš (1992) Sparta Praha
501 Vyvadil Jiří (1961) SF SKK El Niňo
501 Wavrečka Ronald (1974) Sokol Nusle
501 Záhorský Vladislav (1960) Sokol Praha Podolí
501 Zahradníček Jakub (1994) TTC Praha
501 Zahradník Václav (1960) TTC Praha
501 Zajíček Luděk (1947) Sokol Petrovice I.
501 Zeidler Michal (1997) Slavoj Praha
501 Zseller Jiří (1975) Malešice
601 Adámek Miroslav (1953) Sokol Nusle
601 Appollonio Lukáš (1999) Elizza Praha
601 Barbora Jiří (1934) Sokol Stodůlky
601 Bednarz Karol (1985) Střížkov
601 Blaho Martin (1956) Sokol Petrovice I.
601 Botek Radomír (1970) SK Revatti Praha
601 Boublík Martin (1977) Elizza Praha
601 Brož Josef (1959) Sokol Břevnov
601 Brůčková Marie (1971) Sokol Běchovice II
601 Břečťan Radek (1972) Sokol Radotín
601 Buck Pavol (1985) SK Vršovice
601 Courton Ivan (1964) SK HAMR
601 Černý Ondřej (1982) Sokol Nové Vysočany
601 Čítek Roman (1965) SK Slivenec
601 Dufek Stanislav (1940) Malešice
601 Dunder Jiří (1964) SK Vršovice
601 Dvořák Jiří ml. (1979) SK Vršovice
601 Dvořák Jiří st. (1949) SK Vršovice
601 Dvořák Petr (1983) Sokol Běchovice II
601 Fausek Jiří (1971) Elizza Praha
601 Fejks Michal (1982) Sokol Stodůlky
601 Fencl František (1996) Avia Čakovice
601 Fišera Jan (1990) Sokol Nové Vysočany
601 Formáček Jiří (1938) Avia Čakovice
601 Franc Michal (1999) Elizza Praha
601 Gecko Jiří (1990) Sokol Michle
601 Hanek Stanislav st. (1947) Lokomotiva Vršovice
601 Hezina Jiří (1945) SK OAZA Praha
601 Hlaváček Ondřej (1989) VŠSK MFF Praha
601 Honek Jan ml. (1991) Sparta Praha
601 Hrbek Ivan (1955) SK Slivenec
601 Chmelík David (1969) Sokol Běchovice II
601 Jansa Jiří (1957) TTC Praha
601 Jantač Petr (1996) SK Vršovice
601 Jirák Jiří (1960) Orion Praha
601 Jirásek Pavel (1968) Sokol Praha Podolí
601 Jirčík Stanislav (1961) Sokol Nusle
601 Joch Tomáš (1998) SF SKK El Niňo
601 Jonák Přemysl (1956) Sokol Nové Vysočany
601 Kachlík Jan (1949) Sokol Petrovice I.
601 Kápar Miroslav (1963) Sokol Žižkov
601 Kliner Jiří (1946) Sokol Břevnov
601 Klofanda Ladislav (1951) SK Slivenec
601 Kolařík Ivan (1955) Sokol Praha Podolí
601 Korchak Oleksandr (1989) SF SKK El Niňo
601 Kotlorz Lukáš (1989) Elizza Praha
601 Kozel Rudolf (1959) SF SKK El Niňo
601 Krejsa Josef (1948) Orion Praha
601 Krupa Zdeněk (1942) Sokol Stodůlky
601 Kubát Jan st. (1965) Orion Praha
601 Kunert Ladislav (1958) Sokol Stodůlky
601 Lácha Petr (1998) Sparta Praha
601 Malý Aleš (1957) Sokol Petrovice I.
601 Maňas Jiří (1963) SK HAMR
601 Maňura Martin (1996) Lokomotiva Vršovice
601 Michna Jiří (1976) Avia Čakovice
601 Monyč Valerij (1972) TTC Praha
601 Mutl David (1980) TTC Praha
601 Nacher Patrik (1974) SK Revatti Praha
601 Nováček Vladimír (1954) Sokol Nové Vysočany
601 Novotný Martin (1968) PSK Olymp Praha
601 Olach Miloslav (1945) Sokol Žižkov
601 Platil Stanislav (1946) TTC Klánovice
601 Pocz Tomáš (1979) PSK Olymp Praha
601 Popelka Antonín st. (1968) Sokol Břevnov
601 Pour Tomáš (1999) Střížkov
601 Pozníček Josef (1946) PSK Olymp Praha
601 Rezek Jan ml. (1993) Sokol Běchovice II
601 Roubíček Vít (1961) SF SKK El Niňo
601 Růžička Dominik (1998) Elizza Praha
601 Shrbený Josef (1982) Sparta Praha
601 Siblík Michal (1977) Pankrác
601 Slepička David (1978) SF SKK El Niňo
601 Smíšek Jan (1944) TTC Praha
601 Solil Stanislav (1962) SK Dolní Měcholupy
601 Srníček Milan (1964) TTC Praha
601 Stýblo Jiří (1978) Přední Kopanina
601 Svatoš Daniel (1966) Sokol Stodůlky
601 Svobodová Nikola (1992) Střížkov
601 Szilágyi Tomáš (1986) TTC Praha
601 Šebl Jáchym (2000) Slavoj Praha
601 Šimek Filip (1985) Sokol Stodůlky
601 Šindelář Michal (1973) PSK Olymp Praha
601 Šírek Evžen (1994) TTC Klánovice
601 Šprongl Jaroslav (1972) Sokol Běchovice II
601 Šrámek Daniel (1989) Avia Čakovice
601 Švec Ondřej (1992) VŠSK MFF Praha
601 Tiep Hoangvan (1989) VŠSK MFF Praha
601 Tkačík Ján (1991) SF SKK El Niňo
601 Totzauer Karel (1941) SK OAZA Praha
601 Trnka Josef (1952) Sokol Kbely
601 Trubl Vladimír (1959) Kyje
601 Turcmanovič František (1961) Kyje
601 Uhl Jiří (1970) SK HAMR
601 Vejdělek Karel (1960) Stadion Žižkov
601 Vlček Martin (1985) Elizza Praha
601 Vokál Jan (1997) Stadion Žižkov
601 Zajíček Jaroslav (1952) SK Dolní Měcholupy
601 Zerkal Sergey (1966) Slovan Bohnice
601 Železný Daniel (2000) Sparta Praha
701 Bartoň Aleš (1971) Sparta Praha
701 Batík Lukáš (1983) ABC Branik
701 Beňovič Marek (1992) VŠSK MFF Praha
701 Boloňský Andrej (1976) Sokol Nusle
701 Brožek Jan (1932) Zelená Liška
701 Cízner Josef (1942) Sokol Stodůlky
701 Černý Jiří (1977) Elizza Praha
701 Černý Pavel (1973) Konstruktiva Praha
701 Červenka Boris (1964) Sokol Břevnov
701 Dalešický Tomáš (1991) Stadion Žižkov
701 Dobroruka Karel (1950) Sokol Stodůlky
701 Dufek Karel (1953) Sokol Radotín
701 Dusílek Jaromír (1948) Sokol Nové Vysočany
701 Dušek Jiří (1936) Sokol Žižkov
701 Dvořák Pavel (1974) TTC Praha
701 Erben Michal (1982) Sokol Nové Vysočany
701 Fišera Petr (1958) Sokol Nové Vysočany
701 Fleissig Petr (1944) Konstruktiva Praha
701 Forejt Lukáš (1985) PSK Olymp Praha
701 Fridrich Pavel (1986) Slovan Bohnice
701 Haba Martin (1984) Sokol Praha Podolí
701 Hájek Luděk ml. (1995) TTC Klánovice
701 Hévr Gabriel (1999) TTC Praha
701 Hlaváč Tomáš (1975) Sokol Běchovice II
701 Hrubý Václav (1944) SK OAZA Praha
701 Hurt František (1949) SK Dolní Měcholupy
701 Chyba Lukáš (1986) Sokol Michle
701 John Adam (1998) Sparta Praha
701 Kára Jiří (1949) Kyje
701 Kavická Andrea (1991) Stadion Žižkov
701 Klabeček Dominik (1995) SK Vršovice
701 Klíma Tomáš (1967) Elizza Praha
701 Klouda Rudolf (1934) Sokol Praha Podolí
701 Kop František (1968) SK Slivenec
701 Králová Michaela (1980) Sokol Žižkov
701 Krieger Jan (1989) Stadion Žižkov
701 Kubánek Vojtěch (1998) Sparta Praha
701 Kubelka Radek (1965) SK HAMR
701 Kubín Jaroslav (1958) Zelená Liška
701 Kučera Jan (1955) Kyje
701 Kučírek Ondřej (1988) Přední Kopanina
701 Kulhánek Karel (1929) Sokol Praha Podolí
701 Lhoták Petr (1965) Zelená Liška
701 Lokaj Jan (1949) Sokol Žižkov
701 Maršálek Petr (1946) SK Slivenec
701 Matuška František (1962) Sokol Petrovice I.
701 Medal Miroslav (1960) Elizza Praha
701 Michalec Jiří (1981) ABC Branik
701 Michálek Jan (1950) Sokol Petrovice I.
701 Modl Josef (1945) Pankrác
701 Molčanyi Marek (1998) Slovan Bohnice
701 Moravec Lukáš (1989) TTC Praha
701 Nebeský Jiří (1947) Konstruktiva Praha
701 Paroubek Jan (1958) TTC Praha
701 Paroubek Pavel (1988) TTC Praha
701 Patho Gabriel (1986) VŠSK MFF Praha
701 Patho Róbert (1986) VŠSK MFF Praha
701 Pecka Tomáš (1998) SF SKK El Niňo
701 Pelikán Jan (1992) Střížkov
701 Peller Marek (1973) Konstruktiva Praha
701 Pocar Jan (1971) SK Vršovice
701 Pokorný Jaroslav (1940) Konstruktiva Praha
701 Pospíšil Marek (1995) SK Vršovice
701 Poulíček Jaroslav (1964) TTC Praha
701 Procházka František (1944) Střížkov
701 Procházka Ivan (1946) Sokol Běchovice II
701 Provazník Lukáš (1995) Střížkov
701 Ptáček Jan (1963) Sokol Břevnov
701 Reich František (1947) Sokol Běchovice II
701 Rezek Jan st. (1962) Sokol Běchovice II
701 Řezníček Pavel (1980) Přední Kopanina
701 Samohejl Erich (1935) Zelená Liška
701 Skopec Daniel (2001) Lokomotiva Vršovice
701 Smíšek Jaroslav (1982) TTC Praha
701 Sobota Miroslav (1971) TTC Praha
701 Sutnar Bohuslav (1937) Sokol Petrovice I.
701 Suvorov Maxim (1989) Sparta Praha
701 Sváta Jiří (1954) Sokol Kbely
701 Šedivý Stanislav (1975) Elizza Praha
701 Šimánek Lubomír (1943) SK Slivenec
701 Šindelář Tomáš (1996) SF SKK El Niňo
701 Špringer Karel (1967) Sokol Radotín
701 Šrytr Petr (1941) SF SKK El Niňo
701 Táborský Roman (1951) Sokol Radotín
701 Trmal Michal (1970) SK Slivenec
701 Tůma Martin (1982) TTC Praha
701 Vágner Tomáš (1961) PSK Olymp Praha
701 Vohradský Stanislav (1946) Elizza Praha
701 Vokál Roman (1997) Stadion Žižkov
701 Vondra Michal (1981) TTC Praha
701 Vondráček Tomáš (1996) SF SKK El Niňo
701 Vostrý Marek (1973) Sokol Stodůlky
701 Vrba Karel (1948) Sokol Kbely
701 Vystrčil Tomáš (1959) SK Revatti Praha
701 Winter Daniel (1974) VŠSK MFF Praha
701 Záleský Jan (1992) Sokol Radotín
701 Zikl Petr (1976) Sokol Praha Podolí
701 Zücker Robert (1979) Sokol Břevnov
701 Zvolánek Václav (1976) Sokol Stodůlky
701 Žák Josef (1960) Orion Praha
801 Bačáková Jitka (1999) Sparta Praha
801 Barták Jan (1971) Sokol Suchdol
801 Bartha Attila (1991) VŠSK MFF Praha
801 Bartoň Antonín (2001) Slovan Bohnice
801 Bečkovský Petr (1972) SK Vršovice
801 Bráza Jan (1982) Přední Kopanina
801 Buřil Petr (1959) SK Vršovice
801 Čáha Jiří (2000) Slovan Bohnice
801 Černý Martin (1954) Sokol Nové Vysočany
801 David Miroslav (1956) Sokol Nové Vysočany
801 Drahoš Jiří (1997) Lokomotiva Vršovice
801 Dvořák Daniel (1998) Střížkov
801 Fales Matyáš (2001) Sparta Praha
801 Fritsch Roland (1999) Sparta Praha
801 Fryč Martin (1998) Střížkov
801 Fuček Miloslav (1959) TTC Praha
801 Gál Pavol (1984) VŠSK MFF Praha
801 Hadač Emil (1963) Sokol Břevnov
801 Havlíček Ladislav (1968) TTC Praha
801 Hedervári Robert (1968) Sokol Nusle
801 Hermach Luboš (1964) TTC Praha
801 Hlaváč Jiří (1949) Konstruktiva Praha
801 Hobík Zdeněk (1973) Sokol Běchovice II
801 Hofmanová Ivana (1987) Stadion Žižkov
801 Hojdová Martina (1999) Sparta Praha
801 Hronský Matěj (1983) KST OK1OBO Praha
801 Hronský Vladimír (1956) KST OK1OBO Praha
801 Chuong Lekhanh (1989) VŠSK MFF Praha
801 Jalovecký Miloslav (1934) Pankrác
801 Jandus Matěj (1997) Avia Čakovice
801 Jantačová Zuzana (1999) SK Vršovice
801 Jaroš Martin (1973) SK HAMR
801 Jůzová Michaela (1985) VŠSK MFF Praha
801 Kareta Filip (1988) Sokol Petrovice I.
801 Kleinander Michal (1993) Sparta Praha
801 Kochlöffl Roman (1964) PSK Olymp Praha
801 Koubek Michal (1997) Sokol Michle
801 Kramer Martin (1998) Sokol Michle
801 Kratochvíl Jiří (1949) KST OK1OBO Praha
801 Kraumann Michal (1956) Elizza Praha
801 Krejčí Pavel (1978) Sokol Žižkov
801 Kycler Jaroslav (1959) KST OK1OBO Praha
801 Lain Lukáš (1984) Konstruktiva Praha
801 Marat Filip (2002) Elizza Praha
801 Marek Jaroslav (1963) Sokol Břevnov
801 Matiasovits Petr (1997) SF SKK El Niňo
801 Medalová Anna (1998) Elizza Praha
801 Mikšátko Miroslav (1959) KST OK1OBO Praha
801 Mrázek Michal (2000) Slovan Bohnice
801 Nemejovský Michal (1988) TTC Praha
801 Niederle Jiří (1960) SF SKK El Niňo
801 Papoušek Vladimír (1951) Sokol Stodůlky
801 Paulus Michal (1986) Sparta Praha
801 Pavlík Václav (1990) VŠSK MFF Praha
801 Pešek Libor (1978) Přední Kopanina
801 Pfauser Lukáš (1981) Pankrác
801 Pivka Vladimír (1963) Orion Praha
801 Podroužek Rudolf (1942) KST OK1OBO Praha
801 Racek Jiří (1948) Sokol Suchdol
801 Raffl Daniel (1998) Lokomotiva Vršovice
801 Rek Martin (1968) SK Slivenec
801 Remeň Jan (1998) Sparta Praha
801 Satorie Miroslav (1939) Pankrác
801 Setnička Lukáš (1998) Sparta Praha
801 Staněk Václav (1946) KST OK1OBO Praha
801 Stanovský Petr (1980) KST OK1OBO Praha
801 Sýkora Michal (1984) Konstruktiva Praha
801 Šádek Filip (2000) Střížkov
801 Šindelář Jan (1987) Lokomotiva Vršovice
801 Šlapák Radek (1999) Sparta Praha
801 Šmidt Karel st. (1957) SK Vršovice
801 Šmolík Milan (1971) Stadion Žižkov
801 Štefan Nikola (1951) SF SKK El Niňo
801 Teuchmann Petr (1957) KST OK1OBO Praha
801 Tichý Stanislav (1948) TTC Klánovice
801 Tureček Daniel (1976) Přední Kopanina
801 Urban Miloš (1949) SK Slivenec
801 Váňa Petr (1964) Sokol Běchovice II
801 Vošický Otto (1970) VŠSK MFF Praha
801 Vrecion Pavel (1964) Sokol Stodůlky
801 Výborný Zdeněk (1955) KST OK1OBO Praha
801 Yaghob Jakub (1999) Sparta Praha
801 Zábranský Josef (1964) Sokol Břevnov
801 Zámek Michal (1966) SK HAMR
801 Zýková Renata (1961) Lokomotiva Vršovice
101N Běhalová Kateřina (1971) Slovan Bohnice
151N Bohumský Petr (1971) Slavoj Praha
251N Kocourek Hynek (1977) Sokol Žižkov
251N Kudrna Jiří (1959) Sokol Michle
301N Cendelín Jan (1988) PSK Olymp Praha
301N Kocian Ladislav (1949) Sokol Michle
301N Marek Vladimír (1960) Sokol Petrovice I.
301N Pokorná Helena (1961) SF SKK El Niňo
401N Čeřovský Petr (1959) Sokol Michle
401N Dušek Robert (1978) Orion Praha
401N Klempířová Jiřina (1967) Sokol Stodůlky
401N Loukotová Regina (1971) SF SKK El Niňo
501N Kotrč Tomáš (1988) SF SKK El Niňo
501N Šimůnek Ondřej (1999) Slavoj Praha
501N Záhatňanský Martin (1984) Sparta Praha
601N Beke Jiří (1985) SF SKK El Niňo
601N Farkaš Tibor (1955) TTC Praha
601N Horčák Martin (1974) Sokol Žižkov
601N Kobras Ludvík (1964) Sokol Nové Vysočany
601N Skrčený Václav (1998) Lokomotiva Vršovice
701N Hlaváček Jan (1976) PSK Olymp Praha
701N Janoušek Richard (1966) Orion Praha
701N Krameš Jan (2002) Lokomotiva Vršovice
701N Lamprecht Matyáš (1997) Sokol Nusle
701N Stuchlík Jan (1998) SF SKK El Niňo

 

  

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0300 Poštovní spořitelna

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist