Žebříček mužů PSST

Skupina pro žebříček: 
Muži
Sezóna: 
2013-2014

 

1 Tregler Tomáš (1990) SF SKK El Nino 51-60 Bútora Michal (1997) SF SKK El Nino
2 Reitšpies David (1996) SF SKK El Nino Drechsler Petr (1973) Sokol Nusle
3 Obešlo Michal (1989) SF SKK El Nino Juklík Tomáš (1973) Kyje
4 Gavlas Antonín ml. (1985) SF SKK El Nino Kézr Aleš (1974) Slovan Bohnice
5 Kaucký Petr (1975) SK Kotlářka Praha Kocáb Jan (1984) Sparta Praha
6 Obešlo Marek (1991) SF SKK El Nino Marat Petr (1999) Elizza Praha
7 Havlík Tomáš (1986) Elizza Praha Melichar Jiří (1979) Avia Čakovice
8 Kučera Stanislav (1997) SK Kotlářka Praha Paleček David (1987) Sparta Praha
9 Málek Tomáš (1996) SK Kotlářka Praha Šindelář Daniel (1993) SF SKK El Nino
10 Němeček Jakub (1997) SF SKK El Nino Šulc Martin (1986) Avia Čakovice
11 Vaculík Petr (1979) Elizza Praha 61-80 Adam Lukáš (1985) Sparta Praha
12 Panský Jindřich (1960) KT Praha Ambrož Adam (1983) Sokol Michle
13 Flíček Tomáš (1992) Elizza Praha Braun Tomáš (1969) Sokol Michle
14 Plachý Josef ml. (1971) SF SKK El Nino Brož Pavel (1977) Slovan Bohnice
15 Orlowski Milan (1952) KT Praha Černota Filip (2001) Sparta Praha
16 Hlaváček Tomáš (1979) Elizza Praha Gaydoš Vít (1990) Sparta Praha
17 Kubík Jiří (1993) SF SKK El Nino Hrbáček Milan (1968) Lokomotiva Vršovice
18 Šedivý Zdeněk (1978) Elizza Praha Kadavý Vladimír (1963) Slovan Bohnice
19 Javůrek Petr (1968) KT Praha Koděra Miloš (1973) Sokol Michle
20 Korbel Filip ml. (1994) SF SKK El Nino Lánský Jakub (1988) Sparta Praha
21-30 Alka Rostislav (1985) Elizza Praha Maršík Richard (1970) Slovan Bohnice
Bartošek Vít (1986) Sparta Praha Martinec Tomáš (1991) Sokol Michle
Csölle Szilard (1974) Lokomotiva Vršovice Martiška Jan (1986) Sparta Praha
Kolář Vlastimil (1959) KT Praha Novotný Petr (1976) Slovan Bohnice
Kraml Václav (1969) Elizza Praha Plášek Pavel (1992) SF SKK El Nino
Kubát Jan ml. (1989) Sparta Praha Průša David (2000) Elizza Praha
Kuchař Jan (1989) Sparta Praha Šenk Jakub (1994) Sparta Praha
Novák Robert (1977) Sparta Praha Urban Oto (1987) Střížkov
Sojka Lukáš (1992) SF SKK El Nino Vajbar Michal (1982) Sparta Praha
Vítovec Martin (1997) SF SKK El Nino Veselá Jaroslava (1981) Slovan Bohnice
31-40 Bucifal Aleš (1970) Sokol Michle
Kudrna Jan (1993) Elizza Praha N 80 Skřivánek Petr (1993) SF SKK El Nino
Nejedlý Petr (1978) Elizza Praha
Pěnkava Luboš (1995) Elizza Praha 81-100 Ezr Václav (1996) SF SKK El Nino
Petřík Aleš (1975) Avia Čakovice Fausek Matěj (1999) Elizza Praha
Rochowanski Pavel (1973) Elizza Praha Hrabě Václav (1951) Sokol Nusle
Šimeček Jan (1960) Sokol Michle Hrdý Martin (1972) TTC Alimpex Praha
Šmatlák Jiří (1985) Elizza Praha Chvojka Jaroslav (1975) TTC Klánovice
Špaček Zbyněk (1959) SF SKK El Nino Janíček Petr (1962) Elizza Praha
Vaňásek Jiří (1971) Avia Čakovice Kačaba Vojtěch (1981) Sokol Nusle
41-50 Benák Libor (1969) Sokol Michle Kala Petr (1962) Elizza Praha
Dusík Stanislav (1998) SF SKK El Nino Kočvara Martin (1970) Střížkov
Hüttl Michal (1989) Avia Čakovice Kutil Jan (1964) Kyje
Kaucký Roman (1973) Lokomotiva Vršovice Nguyen Ngoc Bach (1990) Avia Čakovice
Kuba Josef (1972) Sokol Michle Plch Jiří st. (1948) Sokol Nusle
Novotný Petr (1985) Sokol Michle Remeš Zdeněk (1948) SF SKK El Nino
Pospíšil Milan (1954) Lokomotiva Vršovice Rochowanski Lukáš (1977) Elizza Praha
Špaček Pavel (1952) SF SKK El Nino Slobodzian Adam (1997) Elizza Praha
Voříšek Tomáš (1993) SF SKK El Nino Suchomel Tomáš (1965) Avia Čakovice
Vrňák Tomáš (1981) SF SKK El Nino Švec Radek (1986) Sokol Michle
Tinkl Pavel (1977) Sokol Stodůlky
Vašátko Zdeněk (1968) Avia Čakovice
Zunt Zdeněk (1972) Lokomotiva Vršovice
N 100 Braňka Štěpán Elizza Praha
101-150 Abdullin Denis (1989) Sparta Praha 151-200 Ambrož Jiří (1947) Sokol Michle
Benoit Arnaud (1986) Sokol Žižkov Balák Pavel (1956) TTC Alimpex Praha
Černoch Jan (1956) Sokol Michle Balcar Zdeněk (1959) Slovan Bohnice
Černý Zdeněk (1981) Sokol Petrovice I. Bartošek Jan (1984) Sparta Praha
Duchoslav Petr (1977) Stadion Žižkov Bozděch Jan (1983) Sparta Praha
Dušek Jan (1976) Elizza Praha Brothánek Jan (1977) TTC Klánovice
Fišar Jiří (1974) Střížkov Černý Martin (1979) Stadion Žižkov
Flídr Josef (1960) Stadion Žižkov Červenka Jan (1983) Sparta Praha
Havazík Ondřej (1993) Sparta Praha Čihák Josef (1969) ABC Branik
Herout Tomáš (1985) Slovan Bohnice Drešer Jan (1978) SF SKK El Nino
Hron Jiří (1964) PSK Olymp Praha Dvořák Jakub (1994) Avia Čakovice
Hruška Jan (1969) Sokol Nusle Eberl Milan (1950) Sokol Nusle
Hudek Tomáš (1968) TTC Klánovice Fexa Martin (1977) TTC Klánovice
Chadt Jiří (1978) ABC Branik Flekač Tomáš (1985) Stadion Žižkov
Charamza Ondřej ml. (1997) Avia Čakovice Hanzal Petr (1973) Sokol Petrovice I.
Charamza Ondřej st. (1975) Kyje Hanzal Petr (1979) TTC Klánovice
Jaroněk Aleš (1947) Střížkov Hondlík Josef (1966) Pankrác
Juhasz Martin (1981) Elizza Praha Jež Dominik (1997) Avia Čakovice
Kaba Radka (1975) Slavoj Praha Jírovec Martin (1960) Sokol Stodůlky
Kárník Tomáš (1989) TTC Klánovice Kadlec Tomáš (1973) Elizza Praha
Kremla Tomáš (1972) ABC Branik Klouček Ondřej (1979) Slovan Bohnice
Kuba Miloslav (1973) TTC Klánovice Kocábek Pavel (1950) Sokol Nusle
Lebl Ondřej (1990) SF SKK El Nino Kočvara Vlastimil (1948) Střížkov
Merhaut Jaroslav (1948) Sokol Stodůlky Kučala Viktor (1968) Lokomotiva Vršovice
Nejedlý Pavel (1970) TTC Alimpex Praha Lazar Martin (1988) Sokol Stodůlky
Němeček Jiří (1963) PSK Olymp Praha Linert Martin (1972) Slavoj Praha
Pánek Libor (1959) SF SKK El Nino Motyčka Oldřich (1949) Sokol Michle
Panský Lukáš (1986) Sparta Praha Obraz Martin (1966) Střížkov
Pešina Jiří (1974) Lokomotiva Vršovice Pecka Milan (1964) Sokol Petrovice I.
Píšan Ondřej (1984) Sokol Nusle Petřík Filip (1993) Avia Čakovice
Plachý Ladislav (1966) SF SKK El Nino Pištora Josef (1951) Sokol Michle
Počta Tomáš (1981) SF SKK El Nino Prokš Vladimír (1961) TTC Alimpex Praha
Poledne Jan (1985) Elizza Praha Provazník Petr (1971) Střížkov
Poncar Patrik (1991) Střížkov Radouš Jaromír (1958) Slovan Bohnice
Pospíšil David (1979) Slavoj Praha Růžička Filip (1988) Slovan Bohnice
Průša Martin (1967) Elizza Praha Rys Vilém (1969) PSK Olymp Praha
Rousek Tomáš (1967) Avia Čakovice Řepík Jaroslav (1977) SK OAZA Praha
Rulec Jakub (1981) Střížkov Sedlář Jan (1986) Pankrác
Sedláček Vladimír (1971) Sokol Petrovice I. Semrád Martin (1975) Sokol Stodůlky
Schmelz Richard (1985) Sokol Nusle Štědrý Adam (1989) TTC Klánovice
Sklenář Ondřej (1990) Slavoj Praha Tichý Jiří (1986) Sokol Michle
Srnka Jan (1981) Sokol Nusle Tichý Květoslav (1950) Sokol Nusle
Šálený David (1999) SF SKK El Nino Toula Vladimír (1956) Avia Čakovice
Šimáček Milan (1963) Slovan Bohnice Tůma Michal (1969) PSK Olymp Praha
Truc Petr (1979) Elizza Praha Urban Pavel (1948) Sokol Michle
Vojáček Miloš (1969) Avia Čakovice Veletová Ilona (1973) Slovan Bohnice
Vojtěch Radek (1977) Sokol Petrovice I. Vich Pavel (1948) Kyje
Votípka Emanuel (1943) Sokol Michle Vomlel Lukáš (1974) Slovan Bohnice
Zahrádka David (1995) Slavoj Praha Vyvadilová Jitka (1992) SF SKK El Nino
Žiačik Jan ml. (1998) Slovan Bohnice Zámyslický Jaroslav (1958) Sokol Michle
N 150 Birnbaum Erik (1975) Slovan Bohnice
Haralík Stanislav (1948) Sokol Michle
201-250 Beránek Václav ml. (1983) Sparta Praha 251-300 Ako David (1993) Sokol Žižkov
Bielina Václav (1950) Sokol Stodůlky Budík Bohuslav ml. (1980) Sokol Nusle
Bláha Milan (1949) Slovan Bohnice Budiš Ondřej (1962) PSK Olymp Praha
Boš Petr (1977) Sokol Stodůlky Čapek Karel (1962) SK OAZA Praha
Branžovský Milan (1954) TTC Klánovice Dlouhý Karel (1969) SK OAZA Praha
Buchar Michael (1999) SF SKK El Nino Dobeš Tomáš (1966) Slovan Bohnice
Cacek Jan (1988) Pankrác Dušek Zdeněk (1975) Orion Praha
Čečák Milan (1978) Sokol Stodůlky Dvořák Jan (1971) Sokol Kbely
Červeňák Miroslav (1979) TTC Klánovice Filip Michal (1971) Slovan Bohnice
Finger Miroslav (1980) Slovan Bohnice Fridrich Miloslav (1958) Slovan Bohnice
Gregor Martin (1990) Sokol Nusle Gao Yan Ming (1971) Kyje
Hanzlík Tomáš (1984) Avia Čakovice Hampl Pavel (1982) Elizza Praha
Hrdlička Jakub (1985) Sokol Michle Hofman Jaroslav (1953) Malešice
Huňa Vladimír (1969) Zelená Liška Hozman Bohumil (1954) Malešice
Jamrich Robert (1979) Sokol Břevnov Chalupa Jaroslav (1983) Sokol Břevnov
Kára Petr (1966) Sokol Nusle Kail Roman (1974) Sokol Kbely
Kocian Ladislav (1949) Sokol Michle Kanzelsberger Martin (1972) Sokol Žižkov
Kočí Štěpán (1988) Sparta Praha Kašpar Ladislav (1949) Avia Čakovice
Kohout Radek (1969) ABC Branik Kočvara Tomáš (1982) Pankrác
Kubeš Václav (1985) Slovan Bohnice Kotrbáček Petr (1964) Kyje
Kubový Jan (1992) Sparta Praha Král Daniel (1992) Orion Praha
Lipták Milan (1980) Pankrác Král Lukáš (1984) Pankrác
Lipták Ondřej (1956) Sokol Stodůlky Krauz Samuel (1953) Kyje
Máka Jiří (1946) Sokol Michle Krenk Tomáš (1969) ABC Branik
Mareček Vladislav (1954) Lokomotiva Vršovice Kulveit Drahoslav (1985) KK Konstruktiva Praha
Matoušek Jan (1974) Sokol Petrovice I. Lexa Karel (1945) Lokomotiva Vršovice
Mazánek Jiří (1975) SK OAZA Praha Lomský Gustav (1956) Avia Čakovice
Navrátil Jiří (1992) SF SKK El Nino Lüder Jan (1969) Střížkov
Pašek Dominik (1998) Slavoj Praha Mach Jakub (1985) Avia Čakovice
Pospíšil Jan (1965) TTC Klánovice Maleček Ondřej (1991) Orion Praha
Přáda Jaroslav (1956) Avia Čakovice Mirovský Ondřej (1979) Slovan Bohnice
Radil Milan (1951) Sokol Michle Müller Radek (1980) Pankrác
Raiser Dan (1990) TTC Klánovice Pacák Miroslav (1969) Pankrác
Rejent Stepan (1997) SF SKK El Nino Pavlovský Tomáš (1958) SK OAZA Praha
Rychlý Tomáš (1971) Slovan Bohnice Peršl Martin (1966) Slovan Bohnice
Satorie Michal (1974) Pankrác Ploc Marek (1979) PSK Olymp Praha
Seidl Josef (1936) Sokol Michle Procházka Radek (1970) SK Dolní Měcholupy
Schmidtmayer František (1964) Sparta Praha Rucký Přemysl (1979) Avia Čakovice
Smrčina Zdeněk (1962) Zelená Liška Sedláček Prokop (1990) SF SKK El Nino
Staněk Jiří (1985) Elizza Praha Slavata Josef (1952) Slovan Bohnice
Šimůnek Ondřej (1999) Slavoj Praha Šilhánek Luděk (1989) Orion Praha
Škarban Jan (1998) Slavoj Praha Šimberský Jiří (1950) Kyje
Tichý Jiří (1975) Sokol Kbely Taraňko Mikhail (1981) Avia Čakovice
Trávníček Michal (1979) Sokol Břevnov Thomka Pavel (1966) Sokol Břevnov
Truc Petr ml. (1998) Elizza Praha Vedral František (1954) Malešice
Tvrdý Miroslav (1959) Slavoj Praha Veselý Luboš (1965) PSK Olymp Praha
Valeš Zbyněk (1987) Sokol Michle Vokurka Miloslav (1972) Sokol Kbely
Vidlák Miloš (1983) ABC Branik Vorel Martin (1969) Malešice
Vitaljič Ivo (1955) Elizza Praha Vřešťál Milan (1989) Sokol Žižkov
Zázvorka Jan (1993) Avia Čakovice Žydel Jan (1989) Avia Čakovice
N 250 Zimčík Lukáš (1988) SF SKK El Nino N 300 Černá Martina (1983) ABC Branik
301-400 Adášek Jan (1961) SK RTTI Poplatky.com 301-400 Martinek Patrik (1974) SK Dolní Měcholupy
Akopyan Artur (1969) Elizza Praha Matoušek Pavel (1965) Orion Praha
Barcal Petr (1966) TTC Praha Meline Jéróme (1973) Sokol Žižkov
Bednář Petr (1963) Malešice Meloun Petr (1965) SK Slivenec
Bialas Filip (1998) Elizza Praha Merkl Roman (1994) Sparta Praha
Blažek Jan (1964) Lokomotiva Vršovice Müller Václav (1952) Pankrác
Blažek Pavel (1968) Střížkov Myslivec Jiří (1975) Střížkov
Brož Josef (1952) SK Dolní Měcholupy Nevmeržický Vadim (1958) Sokol Stodůlky
Budík Bohuslav st. (1956) Sokol Nusle Nousek Jiří (1953) Sokol Nové Vysočany
Červeňák Marian (1984) Sokol Žižkov Pecka Zdeněk (1960) Sokol Petrovice I.
Čihák Josef ml. (1992) ABC Branik Pilina Jan (1991) Pankrác
Dalešický Josef (1963) Stadion Žižkov Pinkas Jan (1956) Slovan Bohnice
Daníček Adam (2000) Elizza Praha Pluska Oleh (1970) Sokol Nusle
Dolanský Roman (1973) Lokomotiva Vršovice Poluk Alexandr (1954) Sokol Kbely
Dyršmíd Milan (1956) Sokol Nové Vysočany Pospíšil Alois (1957) SK Slivenec
Farmačka Martin (1974) Sokol Kbely Remunda Štěpán (1975) TTC Praha
Fišer Martin (1959) Pankrác Rod Karel (1960) Sokol Petrovice I.
Fišer Petr (1983) Pankrác Růžička Václav (1945) Sokol Suchdol
Forgáč Andrej (1987) Stadion Žižkov Růžička Vladimír (1950) Sokol Břevnov
Hadrava Miloslav (1955) Kyje Rybář Martin (1963) SK RTTI Poplatky.com
Hadrava Petr (1965) Stadion Žižkov Semián Richard (1973) KK Konstruktiva Praha
Hájek Karel (1953) Sokol Petrovice I. Sladovník Daniel (1966) SK RTTI Poplatky.com
Hájek Luděk st. (1973) TTC Klánovice Smrkovský Petr (1965) KK Konstruktiva Praha
Hoffman Pavel (1974) Sokol Břevnov Srb Vladimír (1951) PSK Olymp Praha
Hofmanová Ivana (1987) Stadion Žižkov Stehlík Martin (1977) Střížkov
Hojovec Ondřej (1960) Sokol Suchdol Stejskal Tomáš (1992) Sokol Žižkov
Houška Jaroslav (1959) Slovan Bohnice Stránský Zdeněk (1953) Sokol Stodůlky
Hudec Tomáš (1996) Slovan Bohnice Suchan Michael (1992) SK OAZA Praha
Huleš Jiří (1956) SK Slivenec Svoboda Robert (1972) TTC Alimpex Praha
Chadima Pavel (1981) Stadion Žižkov Svoboda Vladimír (1956) Sokol Kbely
Chlumský Petr (1996) TTC Praha Sýs Alan (1992) Sparta Praha
Janeba Vladimír (1939) Slovan Bohnice Šebl Jáchym (2000) Slavoj Praha
Jaroš Petr (1963) Lokomotiva Vršovice Ševčík Ivan (1959) TTC Praha
Jelínek Tomáš (1972) TTC Praha Šimůnek Daniel (1997) Elizza Praha
Jiroušek Pavel (1963) Zelená Liška Šindelář Jan (1987) Lokomotiva Vršovice
Kafuněk David (1971) SK RTTI Poplatky.com Šmolík Jindřich (1942) Stadion Žižkov
Kartaš Zdeněk (1964) Sokol Nové Vysočany Šobáň Radek (1987) Lokomotiva Vršovice
Klimovič Filip (1993) Slavoj Praha Štencek Jiří (1987) Stadion Žižkov
Kohout Pavel (1976) SK Dolní Měcholupy Táborský Roman (1985) ABC Branik
Kolda Petr (1972) Střížkov Tomek Jakub (1966) Malešice
Kotrč Pavel (1977) Stadion Žižkov Tůma Ladislav (1978) Pankrác
Koubek Arnošt (1956) SK OAZA Praha Vaněk Martin (1975) Stadion Žižkov
Kruchina Jiří (1972) Sokol Nové Vysočany Virt Jiří (1950) Malešice
Kubera František (1962) SK OAZA Praha Vohák Karel (1939) Sokol Kbely
Kucharčík Jan (1992) Slovan Bohnice Vojta Martin (1968) SK Dolní Měcholupy
Lanc Pavel (1962) Elizza Praha Vožický Bohumil (1957) Elizza Praha
Látal Jan (1983) Sparta Praha Zúbrik Mário (1969) Sokol Suchdol
Laube Petr (1976) Sokol Petrovice I. Zuzčák Patrik (1976) Sokol Stodůlky
Macháček Oldřich (1998) SF SKK El Nino Železný Miroslav (1967) Lokomotiva Vršovice
Marko Jiří (1961) KK Konstruktiva Praha Žerava Miroslav (1946) Kyje
N 400 Cherednik Konstantin TTC Praha
Novotný Václav  Sokol Petrovice I.
401-500 Bartoňová Jitka (1974) Slovan Bohnice 401-500 Lukáč Michal (1955) Sokol Petrovice I.
Beneš Karel (1959) Sokol Nusle Lukeš Petr (1992) Sokol Nové Vysočany
Beneš Milan (1954) SK Slivenec Luxemburk Jaroslav (1971) Sokol Břevnov
Berný Lukáš (1950) SK OAZA Praha Mára Karel (1966) SK Dolní Měcholupy
Bláha Tomáš (1996) Sparta Praha Marek Jaroslav (1953) Malešice
Boicherot Rémy (1988) Sparta Praha Marek Vladimír (1960) Sokol Petrovice I.
Boštíková Věra (1958) KK Konstruktiva Praha Matuška František (1962) Sokol Petrovice I.
Botka Michal (1989) VŠSK MFF Praha Michálek David (1988) TTC Klánovice
Bratka Arnošt (1950) SK Slivenec Nágr Pavel (1966) Lokomotiva Vršovice
Buyssens Jeroen (1976) Sparta Praha Němický Jiří (1938) KK Konstruktiva Praha
David Jan (1979) ABC Branik Neskusil Josef (1948) Sokol Kbely
Doležal Karel (1963) Střížkov Nguyen Van Vui (1958) Avia Čakovice
Domnosil Tomáš (1984) Slovan Bohnice Novotný Miroslav (1951) SF SKK El Nino
Drahota Jiří (1944) Sokol Nusle Nový Karel (1956) Elizza Praha
Fabian Jiří (1958) SK OAZA Praha Ouroda František (1955) KK Konstruktiva Praha
Frait František (1955) SK Slivenec Pastír Jiří (1971) Sokol Běchovice II
Gebauer René (1977) Sokol Nusle Pekárek Václav (1995) Lokomotiva Vršovice
Gerdžikov Svetoslav (1939) Zelená Liška Petira Martin (1981) ABC Branik
Hájek Bedřich (1972) Malešice Pícha David (1971) Elizza Praha
Hladík Ivo (1966) Sokol Stodůlky Pocz Štefan (1954) PSK Olymp Praha
Hlaváček Ivan (1944) Lokomotiva Vršovice Randáček Miroslav (1980) SK Dolní Měcholupy
Holub Martin (1978) Pankrác Richter Jan (1973) Sokol Běchovice II
Horčák Martin (1974) Sokol Žižkov Roskot Michal (1989) Elizza Praha
Housar Ondřej (1988) VŠSK MFF Praha Ruzha Lumír (1927) Kyje
Hrdlic Roman (1969) TTC Klánovice Růžička Petr (1960) Sokol Radotín
Hrdý Jiří (1955) Sokol Kbely Sejpka Ladislav (1938) Kyje
Hrubec Vladimír (1957) Orion Praha Schützner Vladimír (1962) Sokol Petrovice I.
Hubač Martin (1991) Sparta Praha Sixta Jaroslav (1955) Sokol Stodůlky
Chocová Alena (1977) Stadion Žižkov Skoupý Libor (1968) Malešice
Jágr Martin (1960) Sokol Stodůlky Slováček Jakub (1985) Sokol Žižkov
Jankovec Jiří (1978) Sokol Břevnov Stínil Václav (1950) ABC Branik
Jirásek Jiří st. (1949) Sokol Suchdol Stočes Petr (1956) SK OAZA Praha
Jirků Jaromír (1991) PSK Olymp Praha Suvorov Maxim (1989) Sparta Praha
Jiroš Martin (1972) TTC Klánovice Svoboda Igor (1969) Sokol Nusle
Jůzek Karel (1953) SK Slivenec Šimánek Lubomír (1943) SK Slivenec
Kačinetz Alan (1965) SK OAZA Praha Šimeček Jan (1995) Elizza Praha
Kalaš Vladislav (1985) Sokol Stodůlky Šimek Jan (1949) Avia Čakovice
Kalíšek Jiří (1948) Sokol Nové Vysočany Šimon Milan (1959) ABC Branik
Klofanda Ladislav (1951) SK Slivenec Šrámek Daniel (1989) Avia Čakovice
Konopa Josef (1943) Zelená Liška Toman Bedřich (1946) KK Konstruktiva Praha
Košek Lukáš (1980) Sparta Praha Turek Tomáš (1967) PSK Olymp Praha
Koťátko Pravoslav (1963) Sokol Suchdol Ulrych Jiří (1975) Sokol Radotín
Kozdera Pavel (1982) Sokol Žižkov Vácha Petr (1972) SK OAZA Praha
Král Ludvík ml. (1984) ABC Branik Vencálek Jiří (1969) Zelená Liška
Kratochvíl Karel (1990) TTC Klánovice Vláčil Jiří (1984) Sokol Žižkov
Krieger Karel (1957) Zelená Liška Voříšek Lukáš (1992) Sparta Praha
Kubát Petr (1999) SF SKK El Nino Vytisk Václav (1950) Sokol Nové Vysočany
Kuběna Tomáš (1984) Sokol Radotín Wavrečka Ronald (1974) Sokol Nusle
Landa Josef (1951) SK Slivenec Zajíček Luděk (1947) Sokol Petrovice I.
Říha Karel (1944) Avia Čakovice Zerkal Sergey (1966) Slovan Bohnice
N 500 Botoněk Ivo (1973) Sokol Břevnov
Kulveit Jonáš (2001) Slavoj Praha
Luňová Veronika (1997) Elizza Praha
Pokorná Tereza (1983) Sokol Nusle
501-600 Adámek Jiří (1948) Sokol Nové Vysočany 501-600 Lhoták Petr (1965) Zelená Liška
Bajtler Martin (1959) SK RTTI Poplatky.com Lhotka Zdeněk (1932) Kyje
Baxa Karel (1966) Stadion Žižkov Matoušek Jiří (1942) KK Konstruktiva Praha
Bednarz Karol (1985) TTC Praha Michálek Vojtěch (1985) Sokol Petrovice I.
Bláha Jaroslav (1953) Orion Praha Mikšátko Martin (1983) Sparta Praha
Brenner Zdeněk (1956) SK OAZA Praha Motlík Pavel (1959) Sokol Nusle
Brůčková Marie (1971) Sokol Běchovice II Nacher Patrik (1974) SK RTTI Poplatky.com
Bukovský Petr (1947) KK Konstruktiva Praha Novotný Vladimír (1953) Malešice
Černý Ondřej (1982) Sokol Nové Vysočany Oppitz Karel (1951) Sokol Suchdol
Diblík Radek (1969) ABC Branik Pavlíček Ladislav (1952) Zelená Liška
Dufek Stanislav (1940) Malešice Pejchal Vlastimil (1962) Pankrác
Dvořák Petr (1983) Sokol Běchovice II Pešek Miroslav (1986) Sokol Nové Vysočany
Dvořák Petr (2000) Elizza Praha Pilný Pavel (1944) Slovan Bohnice
Fausek Jiří (1971) Elizza Praha Pocz Tomáš (1979) PSK Olymp Praha
Fejks Michal (1982) TTC Praha Pouč Roman (1970) TTC Praha
Franc Michal (1999) Elizza Praha Pour Tomáš (1999) Střížkov
Gargulák František (1950) Sokol Stodůlky Pova Josef (1973) Sparta Praha
Habera Michal (1993) VŠSK MFF Praha Provazník Lukáš (1995) Střížkov
Habrych Richard (1960) SK Dolní Měcholupy Přeučil Jiří (1947) SK Slivenec
Hajný Josef (1935) Zelená Liška Pták Pavel (1971) Sokol Nusle
Halodová Petra (1974) TTC Praha Rejent Martin (1968) Sokol Běchovice II
Hamáček Jan (1958) SK HAMR Ruml Jiří (1983) Sokol Žižkov
Handl Erich (1971) Slovan Bohnice Skála Patrik (1966) Sokol Podolí
Hanek Stanislav st. (1947) Lokomotiva Vršovice Slunéčko Jindřich (1947) Sokol Nusle
Hartmann Miroslav (1959) SK Slivenec Stejskal Radek (1962) Sokol Stodůlky
Havel Jiří (1976) SK RTTI Poplatky.com Středa Martin (1972) Lokomotiva Vršovice
Honč Ondřej (1970) Sparta Praha Studničný Jaromír (1947) Sokol Suchdol
Honek Jan st. (1964) Sokol Suchdol Svatoš Daniel (1966) Sokol Stodůlky
Houček Jaroslav (1968) TTC Praha Svobodová Nikola (1992) Střížkov
Hruban Vladimír (1953) Sokol Stodůlky Szilágyi Tomáš (1986) TTC Praha
Hrubý Jan (1967) Sokol Kbely Šilar Bohuslav (1960) Stadion Žižkov
Hrubý Václav (1944) SK OAZA Praha Šírek Evžen (1994) TTC Klánovice
Jansa Jiří (1957) TTC Praha Špaček Jan (1999) SF SKK El Nino
Jendruščák Jaroslav (1950) Pankrác Šprongl Jaroslav (1972) Sokol Běchovice II
Kachlík Jan (1949) KK Konstruktiva Praha Táborský Michal (1967) Sokol Podolí
Kaucký Vladimír (1944) SF SKK El Nino Tkačík Ján (1991) SF SKK El Nino
Klatovský Karel (1939) Sokol Suchdol Trnka Josef (1952) Sokol Kbely
Klindera Antonín (1946) Sokol Nové Vysočany Třesohlavý Josef (1956) Sokol Stodůlky
Kobras Ludvík (1964) Sokol Nové Vysočany Ťuík Jan (1990) Stadion Žižkov
Kolařík Ivan (1955) Sokol Podolí Turcmanovič František (1961) Kyje
Konopásek Luboš (1964) Sokol Stodůlky Tuška Jan (1994) TTC Klánovice
Korec Ladislav (1945) KK Konstruktiva Praha Tvrdík Petr (1953) KK Konstruktiva Praha
Kotlorz Lukáš (1989) Elizza Praha Uhl Jiří (1970) SK HAMR
Kotrč Michal (1958) SF SKK El Nino Verner Pavel (1992) TTC Klánovice
Krajč Rudolf (1950) SK HAMR Vojta Libor (1971) SK Dolní Měcholupy
Král Ludvík st. (1961) ABC Branik Vyvadil Jiří (1961) SF SKK El Nino
Krejsa Josef (1948) Orion Praha Záhorský Vladislav (1960) Sokol Podolí
Kroupa Rudolf (1949) Sparta Praha Zahradníček Jakub (1994) TTC Praha
Kunert Ladislav (1958) Sokol Stodůlky Žďárský Zdeněk (1949) Zelená Liška
Kuttler Karel (1945) Sokol Petrovice I. Železný Daniel (2000) AC Sparta Praha
N 600 Kolařík Zdeněk (1947) Sokol Břevnov
Filip Miroslav TTC Praha
601-700 Adámek Miroslav (1953) Sokol Nusle 601-700 Modl Josef (1945) Pankrác
Barbora Jiří (1934) Sokol Stodůlky Monyč Valerij (1972) TTC Praha
Beňovič Marek (1992) VŠSK MFF Praha Moravec Lukáš (1989) TTC Praha
Blaho Martin (1956) Sokol Petrovice I. Mutl David (1980) TTC Praha
Boloňský Andrej (1976) Sokol Nusle Nagy Ondrej (1964) Sokol Běchovice II
Botek Radomír (1970) SK RTTI Poplatky.com Němec Václav (1981) SK Slivenec
Brettschneider Zdeněk (1960) Sokol Nusle Nosál Vilém (1943) Lokomotiva Vršovice
Buck Pavol (1985) SK Vršovice Nováček Vladimír (1954) Sokol Nové Vysočany
Cízner Josef (1942) Sokol Stodůlky Novotný Martin (1968) PSK Olymp Praha
Courton Ivan (1964) SK HAMR Olach Miloslav (1945) Sokol Žižkov
Černý Pavel (1973) KK Konstruktiva Praha Patho Gabriel (1986) VŠSK MFF Praha
Červenka Boris (1964) Sokol Břevnov Patho Róbert (1986) VŠSK MFF Praha
Čítek Roman (1965) SK Slivenec Pecka Tomáš (1998) SF SKK El Nino
Dunder Jiří (1964) SK Vršovice Pelikán Jan (1992) Střížkov
Dvořák Jan nejml. (2000) SF SKK El Nino Peller Marek (1973) KK Konstruktiva Praha
Dvořák Jiří ml. (1979) SK Vršovice Platil Stanislav (1946) TTC Klánovice
Dvořák Jiří st. (1949) SK Vršovice Pleticha Jaroslav (1949) Sokol Břevnov
Elčkner Miroslav (1946) Sokol Žižkov Popelka Antonín st. (1968) Sokol Břevnov
Erben Michal (1982) Sokol Nové Vysočany Pozníček Josef (1946) PSK Olymp Praha
Farář Petr (1979) Sokol Běchovice II Procházka Ivan (1946) Sokol Běchovice II
Fiala Aleš (1973) TTC Praha Přída Kryštof (2002) SF SKK El Nino
Formáček Jiří (1938) Avia Čakovice Ptáček Jan (1963) Sokol Břevnov
Frolík Jindřich (1941) Lokomotiva Vršovice Reich František (1947) Sokol Běchovice II
Gecko Jiří (1990) Sokol Michle Roubíček Vít (1961) SF SKK El Nino
Haba Martin (1984) TTC Praha Rozkoš Michal (1966) SF SKK El Nino
Hedervári Robert (1968) Sokol Nusle Samohejl Erich (1935) Zelená Liška
Helisová Kateřina (1981) VŠSK MFF Praha Siblík Michal (1977) Pankrác
Herčík Lubomír (1954) Avia Čakovice Slepička David (1978) SF SKK El Nino
Hezina Jiří (1945) SK OAZA Praha Smíšek Jaroslav (1982) TTC Praha
Hoke Daniel (1999) Elizza Praha Srníček Milan (1964) TTC Praha
Hrabal Ladislav (1938) TTC Klánovice Šaršoun Jaroslav (1937) Sokol Břevnov
Hrbek Ivan (1955) SK Slivenec Šimek Filip (1985) Sokol Stodůlky
Chmelík David (1969) Sokol Běchovice II Šindelář Michal (1973) PSK Olymp Praha
Jantač Petr (1996) SK Vršovice Šrytr Petr (1941) SF SKK El Nino
Jirčík Stanislav (1961) Sokol Nusle Šultys Jaroslav (1947) Slovan Bohnice
Jiřička Miroslav (1957) Malešice Tichý Pavel (1969) Malešice
Jonák Přemysl (1956) Sokol Nové Vysočany Traxler Jan (1964) Sokol Žižkov
Kliner Jiří (1946) Sokol Břevnov Trejbal Václav (1958) Sokol Žižkov
Korchak Oleksandr (1989) SF SKK El Nino Trubl Vladimír (1959) Kyje
Kozel Rudolf (1959) SF SKK El Nino Vaňásek Jiří ml. (1995) Avia Čakovice
Krupa Zdeněk (1942) Sokol Stodůlky Vejdělek Karel (1960) Stadion Žižkov
Kuděj Petr (1995) Lokomotiva Vršovice Veselý Vladimír (1974) Sokol Běchovice II
Lacman Jiří (1948) TTC Klánovice Vodička Šimon (1996) Sokol Nusle
Lácha Petr (1998) Sparta Praha Vokál Jan (1997) Stadion Žižkov
Lamprecht Matyáš (1997) Sokol Nusle Vokál Roman (1997) Stadion Žižkov
Makal František (1976) Sokol Podolí Vrba Karel (1948) Sokol Kbely
Malich Lukáš (1980) Sokol Stodůlky Zahradník Václav (1960) TTC Praha
Malý Aleš (1957) Sokol Petrovice I. Záleský Jan (1992) Sokol Radotín
Marat Filip (2002) Elizza Praha Zatroch Ondrej (1983) Sokol Běchovice II
Mládek Bohuslav (1948) Lokomotiva Vršovice Zikl Petr (1976) Sokol Podolí
N 700 Hladík Petr (1981) Sokol Žižkov
Kápar Miroslav (1963) Sokol Žižkov
Maňas Jiří (1963) SK HAMR
Markes Zbyněk (1966) ABC Branik
Mička Štěpán (1980) SK RTTI Poplatky.com
Michalec Jiří (1981) ABC Branik
Rybenský Marek (1969) Malešice
Vodal Petr (1990) Sparta Praha
Zajíček Jaroslav (1952) SK Dolní Měcholupy
701-800 Antošová Klára (1989) TTC Praha 701-800 Lebeda Josef (2004) SF SKK El Nino
Arsenjev Petr (1976) SK Slivenec Lokaj Jan (1949) Sokol Žižkov
Bárta Vít (1956) TTC Praha Malát Ondřej (1999) TTC Praha
Bartha Attila (1991) VŠSK MFF Praha Maršálek Petr (1946) SK Slivenec
Bašta Přemysl (1996) Sokol Nusle Mastný Martin (1979) TTC Praha
Bauer Václav (1985) KK Konstruktiva Praha Medal Miroslav (1960) Elizza Praha
Bečkovský Petr (1972) SK Vršovice Millerová Marie Anna (1996) SK Vršovice
Bednárik Martin (1973) Slovan Bohnice Najbrtová Lucie (1974) Stadion Žižkov
Beran Matěj (2001) SF SKK El Nino Nebeský Jiří (1947) KK Konstruktiva Praha
Beran Tomáš (2001) SF SKK El Nino Nový Pavel (1974) TTC Klánovice
Boublík Jan (1977) Elizza Praha Ondráček Petr (1979) SK Slivenec
Brož Josef (1959) Sokol Břevnov Paroubek Jan (1958) TTC Praha
Brož Zdeněk (1963) Sokol Břevnov Paroubek Pavel (1988) TTC Praha
Buřil Petr (1959) SK Vršovice Pocar Jan (1971) SK Vršovice
Černý Martin (1954) Sokol Nové Vysočany Podrazil Jiří (1962) TTC Praha
Dalešický Tomáš (1991) Stadion Žižkov Pospíšil Marek (1995) SK Vršovice
Dusbaba Miroslav (1945) SK OAZA Praha Procházka Ivan ml. (1983) Sokol Běchovice II
Dvořák Pavel (1974) TTC Praha Rezek Jan ml. (1993) Sokol Běchovice II
Farkaš Tibor (1955) TTC Praha Rezek Jan st. (1962) Sokol Běchovice II
Fišera Petr (1958) Sokol Nové Vysočany Setnička Lukáš (1998) Sparta Praha
Fleissig Petr (1944) KK Konstruktiva Praha Shrbený Josef (1982) Sparta Praha
Forejt Lukáš (1985) PSK Olymp Praha Skopec Daniel (2001) AC Sparta Praha
Fuček Miloslav (1959) TTC Praha Smíšek Jan (1944) TTC Praha
Hausmann Josef (1958) KST OBO Praha Sobota Miroslav (1971) TTC Praha
Havlíček Ladislav (1968) TTC Praha Sutnar Bohuslav (1937) Sokol Petrovice I.
Havránek Jakub (2002) Lokomotiva Vršovice Ščuka Martin (1998) TTC Klánovice
Hlaváč Jiří (1949) KK Konstruktiva Praha Šedivý Stanislav (1975) Elizza Praha
Hlaváč Tomáš (1975) Sokol Běchovice II Šinákl Jan (1975) SK HAMR
Hobík Zdeněk (1973) Sokol Běchovice II Šindelář Tomáš (1996) SF SKK El Nino
Jirák Jiří (1960) Orion Praha Štefan Nikola (1951) SF SKK El Nino
Jirásek Pavel (1968) Sokol Podolí Štěrba Ondřej (1997) Sokol Běchovice II
John Adam (1998) Sparta Praha Tichý Stanislav (1948) TTC Klánovice
Kadlec Miroslav (1984) SK Slivenec Totzauer Karel (1941) SK OAZA Praha
Kára Jiří (1949) Kyje Trmota Zdeněk (1965) TTC Praha
Kaucký Jakub (2003) SF SKK El Nino Trnovský Ivo (1961) SK RTTI Poplatky.com
Klabeček Dominik (1995) SK Vršovice Tschunko Josef (1963) SK HAMR
Klouda Rudolf (1934) Sokol Podolí Ulbert Václav (1946) SK OAZA Praha
Kochlöffl Roman (1964) PSK Olymp Praha Urban Miloš (1949) SK Slivenec
Kop František (1968) SK Slivenec Váňa Petr (1964) TTC Praha
Kosmák Tomáš (1965) Sokol Běchovice II Vohradský Stanislav (1946) Elizza Praha
Králová Michaela (1980) Sokol Žižkov Vošický Otto (1970) VŠSK MFF Praha
Krameš Jan (2002) Lokomotiva Vršovice Vránová Helena (1976) Sokol Stodůlky
Krejčí Pavel (1978) Sokol Žižkov Vyčítal Jan (2004) SF SKK El Nino
Krieger Jan (1989) Stadion Žižkov Winter Daniel (1974) VŠSK MFF Praha
Kroiher Martin (1968) SK HAMR Zábranský Josef (1964) Sokol Břevnov
Kubánek Vojtěch (1998) Sparta Praha Zahradnický Radek (1976) SK HAMR
Kubát Jan st. (1965) Orion Praha Zeman Petr (1971) SK Dolní Měcholupy
Kubelka Radek (1965) SK HAMR Zseller Jiří (1975) Malešice
Kučera Jan (1955) Kyje Zücker Robert (1979) Sokol Břevnov
Kulhánek Karel (1929) Sokol Podolí Zvolánek Václav (1976) Sokol Stodůlky
N 800 Brožek Jan (1932) Zelená Liška
Čeleda Emil (1965) Sokol Nusle
Dusilová Jana (1972) Sokol Stodůlky
Hanšpach Daniel (1963) Malešice
Jeřábek Pavel SK RTTI Poplatky.com
Luňová Zuzana (1970) Elizza Praha
Nedvěd Jiří (1981) TTC Praha
Němec Tomáš (1984) SK Slivenec
Papoušek Vladimír (1951) Sokol Stodůlky
Smejkal Radek SK RTTI Poplatky.com
Suková Helena (1965) SK RTTI Poplatky.com
Šichan Martin (1991) Střížkov
Trmal Michal (1970) SK Slivenec
Vystrčil Tomáš (1959) SK RTTI Poplatky.com
801-835 Bartoš Martin (2003) SF SKK El Nino
Belukha Oleksandr (1992) KST OBO Praha
Buriánek Václav (1956) TTC Praha
Čáha Jiří (2000) Slovan Bohnice
Di Munno Daniel (1994) SK Vršovice
Fales Matyáš (2001) Sparta Praha
Fritsch Roland (1999) Sparta Praha
Hodoušek David (1995) Stadion Žižkov
Hronský Vladimír (1956) KST OBO Praha
Jantačová Zuzana (1999) SK Vršovice
Jaroš Martin (1973) SK HAMR
Kelbl Jiří (1999) TTC Praha
Knobloch Miroslav ml. (2002) Lokomotiva Vršovice
Komín Ondřej (1999) Slovan Bohnice
Kováč Rudolf (1990) SK HAMR
Krejčíř Antonín (2001) Sparta Praha
Kušta Petr (1998) Střížkov
Michálek Jan (1950) Sokol Petrovice I.
Mikšátko Miroslav (1959) KST OBO Praha
Niederle Jiří (1960) SF SKK El Nino
Pražák Bohumil (1967) Slovan Bohnice
Rajmon Ondřej (1997) Sparta Praha
Reisnerová Martina (1996) Sokol Nusle
Rosa Vladimír (1969) SK HAMR
Satorie Miroslav (1939) Pankrác
Sedláček Tomáš (2001) TTC Praha
Staněk Václav (1946) KST OBO Praha
Svatoň Petr (1971) Orion Praha
Šlapák Radek (1999) Sparta Praha
Šmidt Ivan (1960) SK Vršovice
Šmidt Karel st. (1957) SK Vršovice
Teuchmann Petr (1957) KST OBO Praha
Tučková Eliška (1986) Sokol Běchovice II
Veselý Filip ml. (2001) Lokomotiva Vršovice
Yaghob Jakub (1999) Sparta Praha
N 835 Bačáková Jitka (1999) Sparta Praha
N 835 Hojdová Martina (1999) Sparta Praha
N 835 Libič Ladislav (1980) Stadion Žižkov
N 835 Racek Jiří (1948) Sokol Suchdol
N 835 Sýkora Jíří (1984) TTC Praha
N 835 Šmolík Milan (1971) Stadion Žižkov
N 835 Vágner Tomáš (1961) PSK Olymp Praha
N 835 Kopecký Michael (2005) SF SKK El Nino
N 835 Hlaváček Petr (1972) ABC Branik

 

  

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0300 Poštovní spořitelna

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist