Žebříček mužů PSST

Skupina pro žebříček: 
Muži
Sezóna: 
2014-2015

 

1 Gavlas Antonín ml. (1985) El Niňo
2 Reitšpies David (1996) El Niňo
N Bai He (1987) El Niňo
3 Kaucký Petr (1975) SK Kotlářka Praha
N4 Kobes Kristián (1990) El Niňo
5 Kučera Stanislav (1997) SK Kotlářka Praha
6 Obešlo Marek (1991) SF SKK EL Niňo Praha
7 Schwarzer Antonín (1989) El Niňo
8 Panský Jindřich (1960) KT Praha
9 Němeček Jakub (1997) SF SKK EL Niňo Praha
10 Málek Tomáš (1996) SK Kotlářka Praha
N Plachý Josef ml. (1971) El Niňo
11 Havlík Tomáš (1986) Elizza Praha
12 Orlowski Milan (1952) KT Praha
13 Obešlo František (1991) SF SKK EL Niňo Praha
N14 Turček Peter (1996) SF SKK EL Niňo Praha
N15 Landers Michael (1994) Sparta Praha
16 Javůrek Petr (1968) KT Praha
17 Thang Do Trong (1985) Elizza Praha
N Hrnčiřík Jan (1977) Elizza Praha
18 Flíček Tomáš (1992) Elizza Praha
19 Vaculík Petr (1979) Elizza Praha
20 Šedivý Zdeněk (1978) Elizza Praha
21-30 Hlaváček Tomáš (1979) Elizza Praha
21-30 Kolář Vlastimil (1959) KT Praha
21-30 Kubát Jan ml. (1989) Sparta Praha
21-30 Novák Robert (1977) Sparta Praha
21-30 Pěnkava Luboš (1995) Elizza Praha
21-30 Šablatura Michal (1995) El Niňo
21-30 Šimeček Jan (1960) Sokol Michle
21-30 Vítovec Martin (1997) SF SKK EL Niňo Praha
21-30 Vondra Miroslav (1978) Lokomotiva Vršovice
21-30 Voříšek Tomáš (1993) El Niňo
N Kraml Václav (1969) Elizza Praha
31-40 Bartošek Vít (1986) Sparta Praha
31-40 Kaucký Roman (1973) Lokomotiva Vršovice
31-40 Kocáb Jan (1984) Sparta Praha
31-40 Kubík Jiří (1993) SF SKK EL Niňo Praha
31-40 Kuchař Jan (1989) Sparta Praha
31-40 Nejedlý Petr (1978) Elizza Praha
31-40 Petřík Aleš (1975) Avia Čakovice
31-40 Šálený David (1999) El Niňo
31-40 Šmatlák Jiří (1985) Elizza Praha
31-40 Valenta Jan (2001) SF SKK EL Niňo Praha
N Tesárek Lukáš (1979) Elizza Praha
41-50 Bucifal Aleš (1970) Sokol Michle
41-50 Černota Filip (2001) Sparta Praha
41-50 Dusík Stanislav (1998) SF SKK EL Niňo Praha
41-50 Fausek Matěj (1999) Elizza Praha
41-50 Hüttl Michal (1989) Avia Čakovice
41-50 Marat Petr (1999) Elizza Praha
41-50 Průša David (2000) Elizza Praha
41-50 Rochowanski Pavel (1973) Elizza Praha
41-50 Šulc Martin (1986) Avia Čakovice
41-50 Vaňásek Jiří (1971) Avia Čakovice
51-60 Benák Libor (1969) Sokol Michle
51-60 Bútora Michal (1997) El Niňo
51-60 Juklík Tomáš (1973) Sparta Praha
51-60 Kuba Josef (1972) Sokol Michle
51-60 Paleček David (1987) Sparta Praha
51-60 Pospíšil Milan (1954) Lokomotiva Vršovice
51-60 Rochowanski Lukáš (1977) Elizza Praha
51-60 Slobodzian Adam (1997) Elizza Praha
51-60 Sojka Lukáš (1992) SF SKK EL Niňo Praha
51-60 Šenk Jakub (1994) Sparta Praha
61-80 Adam Lukáš (1985) Sparta Praha
61-80 Dlouhý Jiří (1972) Sokol Nusle
61-80 Drechsler Petr (1973) Sokol Nusle
61-80 Dušek Jan (1976) Elizza Praha
61-80 Ezr Václav (1996) El Niňo
61-80 Gaydoš Vít (1990) Sparta Praha
61-80 Hrdý Martin (1972) TTC Alimpex Praha
61-80 Chvojka Jaroslav (1975) TTC Klánovice
61-80 Janíček Petr (1962) Elizza Praha
61-80 Kézr Aleš (1974) Bohnice
61-80 Krejcar Vilém (1998) El Niňo
61-80 Lánský Jakub (1988) Sparta Praha
61-80 Maršík Richard (1970) Bohnice
61-80 Martinec Tomáš (1991) Sokol Michle
61-80 Plášek Pavel (1992) Bohnice
61-80 Švec Radek (1986) Sokol Michle
61-80 Truc Petr (1979) Elizza Praha
61-80 Vajbar Michal (1982) Sparta Praha
61-80 Vašátko Zdeněk (1968) Avia Čakovice
61-80 Veselá Jaroslava (1981) Bohnice
81-100 Ambrož Adam (1983) Sokol Michle
81-100 Brož Pavel (1977) Bohnice
81-100 Havazík Ondřej (1993) Sparta Praha
81-100 Hrabě Václav (1951) Sokol Nusle
81-100 Hudek Tomáš (1968) TTC Klánovice
81-100 Chadt Jiří (1978) Sokol Nusle
81-100 Kadavý Vladimír (1963) Bohnice
81-100 Koděra Miloš (1973) Sokol Michle
81-100 Kuba Miloslav (1973) TTC Klánovice
81-100 Martiška Jan (1986) Sparta Praha
81-100 Novotný Petr (1976) Bohnice
81-100 Panský Lukáš (1986) Sparta Praha
81-100 Plachý Ladislav (1966) El Niňo
81-100 Plch Jiří st. (1948) Sokol Nusle
81-100 Počta Tomáš (1981) El Niňo
81-100 Remeš Zdeněk (1948) El Niňo
81-100 Suchomel Tomáš (1965) Avia Čakovice
81-100 Tichý Jiří (1986) Sokol Michle
81-100 Trnka Václav (1970) Avia Čakovice
81-100 Vojtěch Radek (1977) Elizza Praha
N Běhal Aleš (1977) Elizza Praha
101-150 Abdullin Denis (1989) Sparta Praha
101-150 Balák Pavel (1956) TTC Alimpex Praha
101-150 Černoch Jan (1956) Sokol Michle
101-150 Černý Martin (1979) Stadion Žižkov
101-150 Černý Zdeněk (1981) Sokol Petrovice I.
101-150 De Filippo Martin (1986) Střížkov
101-150 Duchoslav Petr (1977) Stadion Žižkov
101-150 Fexa Martin (1977) TTC Klánovice
101-150 Fišar Jiří (1974) Střížkov
101-150 Flekač Tomáš (1985) Stadion Žižkov
101-150 Flídr Josef (1960) Stadion Žižkov
101-150 Hanzal Petr (1979) TTC Klánovice
101-150 Hrbáček Milan (1968) Lokomotiva Vršovice
101-150 Hron Jiří (1964) PSK Olymp Praha
101-150 Hubinger Lukáš (1989) Sokol Michle
101-150 Charamza Ondřej ml. (1997) Avia Čakovice
101-150 Charamza Ondřej st. (1975) Avia Čakovice
101-150 Jež Dominik (1997) El Niňo
101-150 Juhasz Martin (1981) Elizza Praha
101-150 Kadlec Tomáš (1973) Elizza Praha
101-150 Kala Petr (1962) Elizza Praha
101-150 Kárník Tomáš (1989) TTC Klánovice
101-150 Kocábek Pavel (1950) Sokol Nusle
101-150 Kočvara Martin (1970) Střížkov
101-150 Krošlak Pavol (1964) PSK Olymp Praha
101-150 Kučala Viktor (1968) Sparta Praha
101-150 Kutil Jan (1964) Stadion Žižkov
101-150 Moravec Roman (1958) Pankrác
101-150 Nejedlý Pavel (1970) TTC Alimpex Praha
101-150 Němeček Jiří (1963) PSK Olymp Praha
101-150 Nguyen Ngoc Bach (1990) Avia Čakovice
101-150 Olejár Filip (1986) Sokol Stodůlky
101-150 Pašek Dominik (1998) Slavoj Praha
101-150 Pešina Jiří (1974) Lokomotiva Vršovice
101-150 Pospíšil David (1979) Slavoj Praha
101-150 Prokš Vladimír (1961) TTC Alimpex Praha
101-150 Radouš Jaromír (1958) Bohnice
101-150 Rousek Tomáš (1967) Avia Čakovice
101-150 Rulec Jakub (1981) Střížkov
101-150 Růžička Filip (1988) Bohnice
101-150 Rys Vilém (1969) PSK Olymp Praha
101-150 Sedláček Vladimír (1971) Sokol Petrovice I.
101-150 Sklenář Ondřej (1990) Slavoj Praha
101-150 Šimáček Milan (1963) Bohnice
101-150 Štědrý Adam (1989) TTC Klánovice
101-150 Tinkl Pavel (1977) Sokol Stodůlky
101-150 Truc Petr ml. (1998) Elizza Praha
101-150 Urban Oto (1987) Střížkov
101-150 Vojáček Miloš (1969) Avia Čakovice
101-150 Zunt Zdeněk (1972) Lokomotiva Vršovice
N Kačaba Vojtěch (1981) Sokol Nusle
N Šindelář Daniel (1993) El Niňo
151-200 Balcar Zdeněk (1959) Bohnice
151-200 Bartošek Jan (1984) Sparta Praha
151-200 Betuštiak Petr (1977) Pankrác
151-200 Bohumský Petr (1971) Slavoj Praha
151-200 Bozděch Jan (1983) Sparta Praha
151-200 Branžovský Milan (1954) TTC Klánovice
151-200 Brothánek Jan (1977) TTC Klánovice
151-200 Buchar Michael (1999) El Niňo
151-200 Červenka Jan (1983) Sparta Praha
151-200 Daníček Adam (2000) Elizza Praha
151-200 Diblíková Klára (1997) Slavoj Praha
151-200 Dvořák Jakub (1994) Avia Čakovice
151-200 Eberl Milan (1950) Sokol Nusle
151-200 Hampl Pavel (1982) Elizza Praha
151-200 Haralík Stanislav (1948) Sokol Michle
151-200 Hašek Milan (1967) PSK Olymp Praha
151-200 Hondlík Josef (1966) Pankrác
151-200 Hozman Bohumil (1954) Sokol Petrovice I.
151-200 Hruška Jan (1969) Sokol Nusle
151-200 Jaroněk Aleš (1947) Střížkov
151-200 Jírovec Martin (1960) Sokol Stodůlky
151-200 Kaba Radka (1975) Slavoj Praha
151-200 Klouček Ondřej (1979) Bohnice
151-200 Kočvara Vlastimil (1948) Střížkov
151-200 Lazar Martin (1988) Sokol Stodůlky
151-200 Lebl Ondřej (1990) El Niňo
151-200 Merhaut Jaroslav (1948) Sokol Stodůlky
151-200 Merkl Roman (1994) Sparta Praha
151-200 Milek Petr (1978) Střížkov
151-200 Motyčka Oldřich (1949) Sokol Michle
151-200 Obraz Martin (1966) Střížkov
151-200 Pecka Milan (1964) Sokol Petrovice I.
151-200 Pištora Josef (1951) Sokol Michle
151-200 Provazník Petr (1971) Střížkov
151-200 Rychlý Tomáš (1971) Bohnice
151-200 Schmelz Richard (1985) Sokol Nusle
151-200 Schmidtmayer František (1964) Sparta Praha
151-200 Sladovník Daniel (1966) SK RTTI Poplatky.com
151-200 Srnka Jan (1981) Sokol Nusle
151-200 Staněk Jiří (1985) Elizza Praha
151-200 Svoboda Robert (1972) TTC Alimpex Praha
151-200 Šilhánek Luděk (1989) Orion Praha
151-200 Tichý Květoslav (1950) Sokol Nusle
151-200 Tůma Michal (1969) PSK Olymp Praha
151-200 Veletová Ilona (1973) Bohnice
151-200 Vomlel Lukáš (1974) Bohnice
151-200 Votípka Emanuel (1943) Sokol Michle
151-200 Zahrádka David (1995) Lokomotiva Vršovice
151-200 Zámyslický Jaroslav (1958) Sokol Michle
151-200 Žiačik Jan ml. (1998) Bohnice
201-250 Ambrož Jiří (1947) Sokol Michle
201-250 Bialas Filip (1998) Elizza Praha
201-250 Bláha Milan (1949) Bohnice
201-250 Boš Petr (1977) Sokol Stodůlky
201-250 Cacek Jan (1988) Pankrác
201-250 Čihák Josef (1969) ABC Branik
201-250 Dvořák Petr (2000) Elizza Praha
201-250 Forgáč Andrej (1987) Stadion Žižkov
201-250 Fridrich Miloslav (1958) Bohnice
201-250 Hanzal Petr (1973) Sokol Petrovice I.
201-250 Hanzlík Tomáš (1984) Avia Čakovice
201-250 Houška Jaroslav (1959) Bohnice
201-250 Hrdlička Jakub (1985) Sokol Michle
201-250 Chalupa Jaroslav (1983) Sokol Břevnov
201-250 Chlumský Petr (1996) TTC Praha
201-250 Jamrich Robert (1979) Sokol Břevnov
201-250 Kafuněk David (1971) SK RTTI Poplatky.com
201-250 Kočí Štěpán (1988) Sparta Praha
201-250 Kotrbáček Petr (1964) Kyje
201-250 Král Lukáš (1984) Pankrác
201-250 Krenk Tomáš (1969) ABC Branik
201-250 Kubát Petr (1999) El Niňo
201-250 Kubera František (1962) SK OAZA Praha
201-250 Kubový Jan (1992) Sparta Praha
201-250 Lipták Milan (1980) Pankrác
201-250 Matoušek Jan (1974) Sokol Petrovice I.
201-250 Matoušek Pavel (1965) Orion Praha
201-250 Novotná Markéta (1977) Bohnice
201-250 Peršl Martin (1966) Bohnice
201-250 Petřík Filip (1993) Avia Čakovice
201-250 Poledne Jan (1985) SK RTTI Poplatky.com
201-250 Poncar Patrik (1991) Střížkov
201-250 Pospíšil Jan (1965) TTC Klánovice
201-250 Průša Martin (1967) Elizza Praha
201-250 Radil Milan (1951) Sokol Michle
201-250 Raiser Dan (1990) TTC Klánovice
201-250 Rotari Vjačeslav (1973) Lokomotiva Vršovice
201-250 Rybář Martin (1963) SK RTTI Poplatky.com
201-250 Řepík Jaroslav (1977) SK OAZA Praha
201-250 Satorie Michal (1974) Pankrác
201-250 Sedlář Jan (1986) Pankrác
201-250 Semrád Martin (1975) Sokol Stodůlky
201-250 Šebl Jáchym (2000) Slavoj Praha
201-250 Šimůnek Ondřej (1999) Slavoj Praha
201-250 Urban Pavel (1948) Sokol Michle
201-250 Valeš Zbyněk (1987) Sokol Michle
201-250 Vidlák Miloš (1983) Sokol Stodůlky
201-250 Vich Pavel (1948) Kyje
201-250 Vyvadilová Jitka (1992) El Niňo
201-250 Zázvorka Jan (1993) Avia Čakovice
N Beránek Václav ml. (1983) Sparta Praha
251-300 Akopyan Artur (1969) Elizza Praha
251-300 Barcal Petr (1966) TTC Praha
251-300 Blažek Pavel (1968) Střížkov
251-300 Budík Bohuslav ml. (1980) Sokol Nusle
251-300 Červeňák Miroslav (1979) TTC Klánovice
251-300 Čihák Josef ml. (1992) ABC Branik
251-300 Dobeš Tomáš (1966) Bohnice
251-300 Dušek Zdeněk (1975) Orion Praha
251-300 Filip Michal (1971) Bohnice
251-300 Fišer Martin (1959) Pankrác
251-300 Hájek Bedřich (1972) Malešice
251-300 Hamáček Jan (1958) SK HAMR
251-300 Kára Petr (1966) Sokol Nusle
251-300 Kašpar Ladislav (1949) Avia Čakovice
251-300 Kočvara Tomáš (1982) Pankrác
251-300 Kohout Radek (1969) ABC Branik
251-300 Krauz Samuel (1953) Kyje
251-300 Laube Petr (1976) Sokol Petrovice I.
251-300 Lomský Gustav (1956) Avia Čakovice
251-300 Mach Jakub (1985) Avia Čakovice
251-300 Máka Jiří (1946) Sokol Michle
251-300 Mareček Vladislav (1954) Lokomotiva Vršovice
251-300 Marek Vladimír (1960) Sokol Petrovice I.
251-300 Mazánek Jiří (1975) SK OAZA Praha
251-300 Müller Radek (1980) Pankrác
251-300 Navrátil Jiří (1992) El Niňo
251-300 Pacák Miroslav (1969) Pankrác
251-300 Pavlovský Tomáš (1958) SK OAZA Praha
251-300 Ploc Marek (1979) PSK Olymp Praha
251-300 Přáda Jaroslav (1956) Avia Čakovice
251-300 Remunda Štěpán (1975) TTC Praha
251-300 Rucký Přemysl (1979) Avia Čakovice
251-300 Růžička Vladimír (1950) Sokol Břevnov
251-300 Skříčková Ivana (1987) Avia Čakovice
251-300 Suvorov Maxim (1989) El Niňo
251-300 Sýs Alan (1992) Sparta Praha
251-300 Ševčík Ivan (1959) TTC Praha
251-300 Šimberský Jiří (1950) Kyje
251-300 Taraňko Mikhail (1981) Avia Čakovice
251-300 Thomka Pavel (1966) Sokol Břevnov
251-300 Tomek Jakub (1966) Malešice
251-300 Trávníček Michal (1979) Sokol Břevnov
251-300 Tvrdý Miroslav (1959) Slavoj Praha
251-300 Vedral František (1954) Malešice
251-300 Veselý Luboš (1965) PSK Olymp Praha
251-300 Vitaljič Ivo (1955) Elizza Praha
251-300 Vokurka Miloslav (1972) Pankrác
251-300 Vorel Martin (1969) Malešice
251-300 Zimčík Lukáš (1988) El Niňo
251-300 Žydel Jan (1989) Avia Čakovice
301-400 Adášek Jan (1961) SK RTTI Poplatky.com
301-400 Ako David (1993) Sokol Žižkov
301-400 Bajtler Martin (1959) SK RTTI Poplatky.com
301-400 Blažek Jan (1964) Lokomotiva Vršovice
301-400 Boštíková Věra (1958) KK Konstruktiva Praha
301-400 Brož Josef (1952) SK Dolní Měcholupy
301-400 Budík Bohuslav st. (1956) Sokol Nusle
301-400 Čapek Karel (1962) SK OAZA Praha
301-400 Dalešický Josef (1963) Stadion Žižkov
301-400 Dlouhý Karel (1969) SK OAZA Praha
301-400 Doležal Karel (1963) Střížkov
301-400 Domnosil Tomáš (1984) Bohnice
301-400 Dyršmíd Milan (1956) Sokol Nové Vysočany
301-400 Fišer Petr (1983) Pankrác
301-400 Gao Yan Ming (1971) Kyje
301-400 Hadrava Miloslav (1955) Kyje
301-400 Hadrava Petr (1965) Stadion Žižkov
301-400 Hájek Luděk st. (1973) TTC Klánovice
301-400 Havel Jiří (1976) SK RTTI Poplatky.com
301-400 Hoffman Pavel (1974) Sokol Břevnov
301-400 Hořejší Jiří (1963) SK HAMR
301-400 Hrubec Vladimír (1957) Orion Praha
301-400 Huleš Jiří (1956) SK Slivenec
301-400 Huňa Vladimír (1969) Zelená Liška
301-400 Chadima Pavel (1981) Stadion Žižkov
301-400 Janeba Vladimír (1939) Bohnice
301-400 Jaroš Petr (1963) Lokomotiva Vršovice
301-400 Jelínek Tomáš (1972) TTC Praha
301-400 Jiroš Martin (1972) TTC Klánovice
301-400 Jiroušek Pavel (1963) Zelená Liška
301-400 Kačinetz Alan (1965) SK OAZA Praha
301-400 Kanzelsberger Martin (1972) Sokol Žižkov
301-400 Kartaš Zdeněk (1964) Sokol Nové Vysočany
301-400 Klimovič Filip (1993) Slavoj Praha
301-400 Kohout Pavel (1976) SK Dolní Měcholupy
301-400 Kolda Petr (1972) Střížkov
301-400 Košek Lukáš (1980) Sparta Praha
301-400 Kotrč Pavel (1977) Stadion Žižkov
301-400 Koubek Arnošt (1956) SK OAZA Praha
301-400 Krajč Rudolf (1950) SK HAMR
301-400 Krameš Jan (2002) Lokomotiva Vršovice
301-400 Kruchina Jiří (1972) Sokol Nové Vysočany
301-400 Kubeš Václav (1985) Sokol Michle
301-400 Kucharčík Jan (1992) Bohnice
301-400 Kuchař Michal (1955) Sokol Suchdol
301-400 Kulveit Drahoslav (1985) KK Konstruktiva Praha
301-400 Kulveit Jonáš (2001) Slavoj Praha
301-400 Látal Jan (1983) Sparta Praha
301-400 Lev Daniel (1996) Elizza Praha
301-400 Lexa Karel (1945) Lokomotiva Vršovice
301-400 Lüder Jan (1969) Střížkov
301-400 Lukáč Michal (1955) Sokol Petrovice I.
301-400 Maleček Ondřej (1991) Orion Praha
301-400 Marko Jiří (1961) KK Konstruktiva Praha
301-400 Martinek Patrik (1974) SK Dolní Měcholupy
301-400 Matuška František (1962) Sokol Petrovice I.
301-400 Meline Jéróme (1973) Sokol Žižkov
301-400 Myslivec Jiří (1975) Střížkov
301-400 Nacher Patrik (1974) SK RTTI Poplatky.com
301-400 Nousek Jiří (1953) Sokol Nové Vysočany
301-400 Pastír Jiří (1971) Sokol Běchovice II
301-400 Pecka Zdeněk (1960) Sokol Petrovice I.
301-400 Pícha David (1971) Elizza Praha
301-400 Pilina Jan (1991) Pankrác
301-400 Pinkas Jan (1956) Bohnice
301-400 Pluska Oleh (1970) Sokol Nusle
301-400 Pocz Štefan (1954) PSK Olymp Praha
301-400 Poluk Alexandr (1954) Sokol Kbely
301-400 Popelka Antonín st. (1968) Sokol Břevnov
301-400 Pour Tomáš (1999) Střížkov
301-400 Procházka Radek (1970) SK Dolní Měcholupy
301-400 Rod Karel (1960) Sokol Petrovice I.
301-400 Růžička Václav (1945) Sokol Suchdol
301-400 Seidl Josef (1936) Sokol Michle
301-400 Semián Richard (1973) KK Konstruktiva Praha
301-400 Shim Mi Youngi (1970) El Niňo
301-400 Schützner Vladimír (1962) Sokol Petrovice I.
301-400 Skoumal Adam (1969) ABC Branik
301-400 Skoupý Libor (1968) Malešice
301-400 Slavata Josef (1952) Bohnice
301-400 Slobodzian Vladimír (1954) Elizza Praha
301-400 Smrčina Zdeněk (1962) Zelená Liška
301-400 Smrkovský Petr (1965) KK Konstruktiva Praha
301-400 Srb Vladimír (1951) PSK Olymp Praha
301-400 Stehlík Martin (1977) Střížkov
301-400 Stejskal Tomáš (1992) Sokol Žižkov
301-400 Svoboda Vladimír (1956) Sokol Kbely
301-400 Šmolík Jindřich (1942) Stadion Žižkov
301-400 Šobáň Radek (1987) Lokomotiva Vršovice
301-400 Štencek Jiří (1987) Stadion Žižkov
301-400 Tůma Ladislav (1978) Pankrác
301-400 Uhl Jiří (1970) SK HAMR
301-400 Vaněk Martin (1975) Stadion Žižkov
301-400 Vožický Bohumil (1957) Elizza Praha
301-400 Vřešťál Milan (1989) Sokol Žižkov
301-400 Zahradníček Jakub (1994) TTC Praha
301-400 Zatroch Ondrej (1983) Sokol Běchovice II
301-400 Zúbrik Mário (1969) Sokol Suchdol
301-400 Zuzčák Patrik (1976) Sokol Stodůlky
301-400 Žambokréthyová Milena (1989) Avia Čakovice
N Černá Martina (1983) ABC Branik
N Ezr Petr (1958) SF SKK EL Niňo Praha
N Luňová Veronika (1997) Elizza Praha
401-500 Bartoňová Jitka (1974) Bohnice
401-500 Berný Lukáš (1950) SK OAZA Praha
401-500 Bielina Václav (1950) Sokol Stodůlky
401-500 Botek Radomír (1970) SK RTTI Poplatky.com
401-500 Botoněk Ivo (1973) Sokol Břevnov
401-500 Brenner Zdeněk (1956) SK OAZA Praha
401-500 Čečák Milan (1978) Sokol Stodůlky
401-500 Červeňák Marian (1984) Sokol Žižkov
401-500 David Jan (1979) ABC Branik
401-500 Dolanský Roman (1973) Lokomotiva Vršovice
401-500 Dufek Stanislav (1940) Malešice
401-500 Fabian Jiří (1958) SK OAZA Praha
401-500 Fejks Michal (1982) TTC Praha
401-500 Gebauer René (1977) Sokol Nusle
401-500 Gerdžikov Svetoslav (1939) Zelená Liška
401-500 Handl Erich (1971) Bohnice
401-500 Herčík Lubomír (1954) Avia Čakovice
401-500 Hladík Ivo (1966) Sokol Stodůlky
401-500 Hlaváček Ivan (1944) Lokomotiva Vršovice
401-500 Hojovec Ondřej (1960) Sokol Suchdol
401-500 Holub Martin (1978) Pankrác
401-500 Houček Jaroslav (1968) TTC Praha
401-500 Hrdlic Roman (1969) TTC Klánovice
401-500 Hrdý Jiří (1955) Sokol Kbely
401-500 Hromek Emil (1944) Sokol Nové Vysočany
401-500 Hrubý Jan (1967) Sokol Kbely
401-500 Hubač Martin (1991) Sparta Praha
401-500 Jankovec Jiří (1978) Sokol Břevnov
401-500 Jirásek Jiří st. (1949) Sokol Suchdol
401-500 Jiřička Miroslav (1957) Malešice
401-500 Kalaš Vladislav (1985) Sokol Stodůlky
401-500 Kalíšek Jiří (1948) Sokol Nové Vysočany
401-500 Klatovský Karel (1939) Sokol Suchdol
401-500 Klindera Antonín (1946) Sokol Nové Vysočany
401-500 Kobras Ludvík (1964) Sokol Nové Vysočany
401-500 Kolařík Zdeněk (1947) SK Dolní Měcholupy
401-500 Korec Ladislav (1945) KK Konstruktiva Praha
401-500 Korchak Oleksandr (1989) El Niňo
401-500 Koťátko Pravoslav (1963) Sokol Suchdol
401-500 Král Ludvík ml. (1984) ABC Branik
401-500 Kratochvíl Karel (1990) TTC Klánovice
401-500 Krieger Karel (1957) Zelená Liška
401-500 Kuděj Petr (1995) Lokomotiva Vršovice
401-500 Lachout Miroslav (1954) Orion Praha
401-500 Landa Josef (1951) SK Slivenec
401-500 Lhoták Petr (1965) Zelená Liška
401-500 Lipták Ondřej (1956) Sokol Stodůlky
401-500 Luxemburk Jaroslav (1971) Sokol Břevnov
401-500 Mára Karel (1966) SK Dolní Měcholupy
401-500 Marat Filip (2002) Elizza Praha
401-500 Marek Jaroslav (1953) Malešice
401-500 Michálek David (1988) TTC Klánovice
401-500 Mirovský Ondřej (1979) Avia Čakovice
401-500 Müller Václav (1952) Pankrác
401-500 Nágr Pavel (1966) Lokomotiva Vršovice
401-500 Němický Jiří (1938) KK Konstruktiva Praha
401-500 Neskusil Josef (1948) Sokol Kbely
401-500 Nevmeržický Vadim (1958) Sokol Stodůlky
401-500 Nguyen Van Vui (1958) Avia Čakovice
401-500 Novotný Martin (1968) PSK Olymp Praha
401-500 Novotný Václav (1947) Sokol Petrovice I.
401-500 Nový Karel (1956) Elizza Praha
401-500 Oppitz Karel (1951) Sokol Suchdol
401-500 Ouroda František (1955) KK Konstruktiva Praha
401-500 Pekárek Václav (1995) Lokomotiva Vršovice
401-500 Petira Martin (1981) ABC Branik
401-500 Pospíšil Alois (1957) SK Slivenec
401-500 Provazník Lukáš (1995) Střížkov
401-500 Přída Kryštof (2002) El Niňo
401-500 Richter Jan (1973) Sokol Běchovice II
401-500 Roskot Michal (1989) Elizza Praha
401-500 Ruzha Lumír (1927) Kyje
401-500 Říha Karel (1944) Avia Čakovice
401-500 Sejpka Ladislav (1938) Kyje
401-500 Scholleová Dana (1961) Bohnice
401-500 Slováček Jakub (1985) Sokol Žižkov
401-500 Stočes Petr (1956) SK OAZA Praha
401-500 Stránský Zdeněk (1953) Sokol Stodůlky
401-500 Středa Martin (1972) Lokomotiva Vršovice
401-500 Suchan Michael (1992) SK OAZA Praha
401-500 Svoboda Igor (1969) Sokol Nusle
401-500 Šimánek Lubomír (1943) SK Slivenec
401-500 Šimeček Jan (1995) Elizza Praha
401-500 Šimon Milan (1959) ABC Branik
401-500 Šprongl Jaroslav (1972) Sokol Běchovice II
401-500 Šrámek Daniel (1989) Avia Čakovice
401-500 Táborský Roman (1985) ABC Branik
401-500 Ťuík Jan (1990) Stadion Žižkov
401-500 Turek Tomáš (1967) PSK Olymp Praha
401-500 Vencálek Jiří (1969) Zelená Liška
401-500 Verner Pavel (1992) TTC Klánovice
401-500 Vláčil Jiří (1984) Sokol Žižkov
401-500 Vohák Karel (1939) Sokol Kbely
401-500 Vojta Martin (1968) SK Dolní Měcholupy
401-500 Vytisk Václav (1950) Sokol Nové Vysočany
401-500 Zajíček Luděk (1947) Sokol Petrovice I.
401-500 Zerkal Sergey (1966) Bohnice
401-500 Zseller Jiří (1975) Malešice
401-500 Žďárský Zdeněk (1949) Zelená Liška
401-500 Železný Miroslav (1967) Lokomotiva Vršovice
N Drahota Jiří (1944) Sokol Nusle
N Hájek Karel (1953) Sokol Petrovice I.
N Kaucký Vladimír (1944) El Niňo
N Klempířová Jiřina (1967) Sokol Stodůlky
N Kopřiva Jan (1947) ABC Branik
N Lanc Pavel (1962) Elizza Praha
501-600 Adámek Jiří (1948) Sokol Nové Vysočany
501-600 Baxa Karel (1966) Stadion Žižkov
501-600 Beneš Karel (1959) Sokol Nusle
501-600 Beneš Milan (1954) SK Slivenec
501-600 Beran Matěj (2001) El Niňo
501-600 Beran Tomáš (2001) El Niňo
501-600 Bláha Jaroslav (1953) Orion Praha
501-600 Bratka Arnošt (1950) SK Slivenec
501-600 Brůčková Marie (1971) Sokol Běchovice II
501-600 Bukovský Petr (1947) KK Konstruktiva Praha
501-600 Celler Jiří (1988) Sokol Stodůlky
501-600 Courton Ivan (1964) SK HAMR
501-600 Černý Ondřej (1982) Sokol Nové Vysočany
501-600 Diblík Radek (1969) ABC Branik
501-600 Dunder Jiří (1964) SK Vršovice
501-600 Dvořák Jiří ml. (1979) SK Vršovice
501-600 Erben Michal (1982) Sokol Nové Vysočany
501-600 Ezr František (2000) El Niňo
501-600 Farář Petr (1979) Sokol Běchovice II
501-600 Fausek Jiří (1971) Elizza Praha
501-600 Fiala Aleš (1973) TTC Praha
501-600 Habera Michal (1993) VŠSK MFF Praha
501-600 Hanek Stanislav st. (1947) Lokomotiva Vršovice
501-600 Hanšpach Daniel (1963) Malešice
501-600 Hartmann Miroslav (1959) SK Slivenec
501-600 Helisová Kateřina (1981) VŠSK MFF Praha
501-600 Hezina Jiří (1945) SK OAZA Praha
501-600 Hoke Daniel (1999) Elizza Praha
501-600 Honč Ondřej (1970) Sparta Praha
501-600 Hrbek Ivan (1955) SK Slivenec
501-600 Chmelík David (1969) Sokol Běchovice II
501-600 Jágr Martin (1960) Sokol Stodůlky
501-600 Jansa Jiří (1957) TTC Praha
501-600 Jantač Petr (1996) SK Vršovice
501-600 Jirčík Stanislav (1961) Sokol Nusle
501-600 Jirků Jaromír (1991) PSK Olymp Praha
501-600 Jonák Přemysl (1956) Sokol Nové Vysočany
501-600 Joska Tomáš (1967) SK HAMR
501-600 Jůzek Karel (1953) SK Slivenec
501-600 Kadlec Antonín (1972) SK OAZA Praha
501-600 Kachlík Jan (1949) SK Vršovice
501-600 Kaucký Jakub (2003) El Niňo
501-600 Klofanda Ladislav (1951) SK Slivenec
501-600 Kolařík Ivan (1955) Sokol Podolí
501-600 Komín Ondřej (1999) Bohnice
501-600 Konopa Josef (1943) Zelená Liška
501-600 Konopásek Luboš (1964) Sokol Stodůlky
501-600 Kotlorz Lukáš (1989) Elizza Praha
501-600 Král Ludvík st. (1961) ABC Branik
501-600 Krejsa Josef (1948) Orion Praha
501-600 Kubišta Jan (1958) Sparta Praha
501-600 Lácha Petr (1998) Sparta Praha
501-600 Lamprecht Matyáš (1997) Sokol Nusle
501-600 Martykiewiecz Dušan (1979) PSK Olymp Praha
501-600 Matoušek Jiří (1942) KK Konstruktiva Praha
501-600 Merhautová Alena (1951) Sokol Stodůlky
501-600 Michálek Vojtěch (1985) Sokol Petrovice I.
501-600 Moravec Lukáš (1989) TTC Praha
501-600 Motlík Pavel (1959) Sokol Nusle
501-600 Nagy Ondrej (1964) Sokol Běchovice II
501-600 Novotný Vladimír (1953) Malešice
501-600 Patho Gabriel (1986) VŠSK MFF Praha
501-600 Patho Róbert (1986) VŠSK MFF Praha
501-600 Pavlíček Ladislav (1952) Zelená Liška
501-600 Pejchal Vlastimil (1962) Pankrác
501-600 Pešek Miroslav (1986) Sokol Nové Vysočany
501-600 Pilný Pavel (1944) Bohnice
501-600 Pouč Roman (1970) TTC Praha
501-600 Procházka Ivan ml. (1983) Sokol Běchovice II
501-600 Přeučil Jiří (1947) SK Slivenec
501-600 Ptáček Jan (1963) Sokol Břevnov
501-600 Randáček Miroslav (1980) SK Dolní Měcholupy
501-600 Skála Patrik (1966) Sokol Podolí
501-600 Skopec Daniel (2001) Sparta Praha
501-600 Slunéčko Jindřich (1947) Sokol Nusle
501-600 Studničný Jaromír (1947) Sokol Suchdol
501-600 Svatoš Daniel (1966) Sokol Stodůlky
501-600 Svobodová Nikola (1992) Střížkov
501-600 Szilágyi Tomáš (1986) TTC Praha
501-600 Šilar Bohuslav (1960) Stadion Žižkov
501-600 Šindelář Michal (1973) PSK Olymp Praha
501-600 Šírek Evžen (1994) TTC Klánovice
501-600 Táborský Michal (1967) Sokol Podolí
501-600 Tichý Dominik (1999) Sokol Nusle
501-600 Tkačík Ján (1991) El Niňo
501-600 Toman Bedřich (1946) KK Konstruktiva Praha
501-600 Trnka Josef (1952) Sokol Kbely
501-600 Třesohlavý Josef (1956) Sokol Stodůlky
501-600 Turcmanovič František (1961) Kyje
501-600 Tuška Jan (1994) TTC Klánovice
501-600 Tvrdík Petr (1953) KK Konstruktiva Praha
501-600 Urban Miloš (1949) SK Slivenec
501-600 Veselý Vladimír (1974) Sokol Běchovice II
501-600 Vodička Šimon (1996) Sokol Nusle
501-600 Voříšek Lukáš (1992) Sparta Praha
501-600 Vyvadil Jiří (1961) El Niňo
501-600 Wavrečka Ronald (1974) Sokol Nusle
501-600 Winter Daniel (1974) VŠSK MFF Praha
501-600 Záhorský Vladislav (1960) Sokol Podolí
501-600 Zimmel Václav (1978) ABC Branik
N Bláha Tomáš (1996) Sparta Praha
N Novotný Miroslav (1951) El Niňo
N Policar David (1973) Sokol Kbely
601-700 Arsenjev Petr (1976) SK Slivenec
601-700 Bárta Vít (1956) TTC Praha
601-700 Bašta Přemysl (1996) Sokol Nusle
601-700 Bauer Radek (1965) Pankrác
601-700 Bednárik Martin (1973) Bohnice
601-700 Blaho Martin (1956) Sokol Petrovice I.
601-700 Boublík Jan (1977) Elizza Praha
601-700 Brůček František (1966) Sokol Běchovice II
601-700 Čáha Jiří (2000) Bohnice
601-700 Černý Pavel (1973) KK Konstruktiva Praha
601-700 Červenka Boris (1964) Sokol Břevnov
601-700 Čítek Roman (1965) SK Slivenec
601-700 Dalešický Tomáš (1991) Stadion Žižkov
601-700 Dorko Tomáš (1991) SK HAMR
601-700 Dusbaba Miroslav (1945) SK OAZA Praha
601-700 Dvořák Jiří st. (1949) SK Vršovice
601-700 Dvořák Petr (1983) Sokol Běchovice II
601-700 Elčkner Miroslav (1946) Sokol Žižkov
601-700 Formáček Jiří (1938) Avia Čakovice
601-700 Frait František (1955) SK Slivenec
601-700 Frolík Jindřich (1941) Lokomotiva Vršovice
601-700 Fuček Miloslav (1959) TTC Praha
601-700 Gargulák František (1950) Sokol Stodůlky
601-700 Haba Martin (1984) TTC Praha
601-700 Habrych Richard (1960) SK Dolní Měcholupy
601-700 Hajný Josef (1935) Zelená Liška
601-700 Havlíček Ladislav (1968) TTC Praha
601-700 Havlíková Jana (1976) Avia Čakovice
601-700 Hedervári Robert (1968) Sokol Nusle
601-700 Hložek Vojtěch (1986) ABC Branik
601-700 Hrabal Ladislav (1938) TTC Klánovice
601-700 Hruban Vladimír (1953) Sokol Stodůlky
601-700 Chýleová Eva (1979) Bohnice
601-700 Jirásek Pavel (1968) Sokol Podolí
601-700 Kára Jiří (1949) Kyje
601-700 Knobloch Miroslav ml. (2002) Lokomotiva Vršovice
601-700 Kotrč Michal (1958) El Niňo
601-700 Krameš Jan st. (1975) Lokomotiva Vršovice
601-700 Krieger Jan (1989) Stadion Žižkov
601-700 Kroupa Rudolf (1949) Sparta Praha
601-700 Kunert Ladislav (1958) Sokol Stodůlky
601-700 Kuttler Karel (1945) Sokol Petrovice I.
601-700 Lacman Jiří (1948) TTC Klánovice
601-700 Makal František (1976) Sokol Podolí
601-700 Malý Aleš (1957) Sokol Petrovice I.
601-700 Maňas Jiří (1963) SK HAMR
601-700 Maršíková Jitka (1947) Bohnice
601-700 Mervart Josef (1986) Sokol Břevnov
601-700 Mládek Bohuslav (1948) Lokomotiva Vršovice
601-700 Mucha Aleš (1974) Orion Praha
601-700 Mutl David (1980) TTC Praha
601-700 Najbertová Lucie (1974) Stadion Žižkov
601-700 Nosál Vilém (1943) Lokomotiva Vršovice
601-700 Nováček Vladimír (1954) Sokol Nové Vysočany
601-700 Novák Jan (1951) Orion Praha
601-700 Nový Pavel (1974) TTC Klánovice
601-700 Olach Miloslav (1945) Sokol Žižkov
601-700 Paroubek Pavel (1988) TTC Praha
601-700 Pecka Tomáš (1998) El Niňo
601-700 Pelikán Jan (1992) Střížkov
601-700 Peller Marek (1973) KK Konstruktiva Praha
601-700 Platil Stanislav (1946) TTC Klánovice
601-700 Pleticha Jaroslav (1949) Sokol Břevnov
601-700 Pocz Tomáš (1979) PSK Olymp Praha
601-700 Potůček Václav (1979) SK RTTI Poplatky.com
601-700 Poulíček Jaroslav (1964) TTC Praha
601-700 Pozníček Josef (1946) PSK Olymp Praha
601-700 Procházka Ivan (1946) Sokol Běchovice II
601-700 Rejent Martin (1968) Sokol Běchovice II
601-700 Rezek Jan ml. (1993) Sokol Běchovice II
601-700 Rezek Jan st. (1962) Sokol Běchovice II
601-700 Rozkoš Michal (1966) El Niňo
601-700 Ruml Jiří (1983) Sokol Žižkov
601-700 Samohejl Erich (1935) Zelená Liška
601-700 Sedláček Tomáš (2001) TTC Praha
601-700 Siblík Michal (1977) Pankrác
601-700 Smíšek Jan (1944) TTC Praha
601-700 Smíšek Jaroslav (1982) TTC Praha
601-700 Sochor Adam (2002) Stadion Žižkov
601-700 Sutnar Bohuslav (1937) Sokol Petrovice I.
601-700 Šaršoun Jaroslav (1937) Sokol Břevnov
601-700 Šinákl Jan (1975) SK HAMR
601-700 Šrytr Petr (1941) El Niňo
601-700 Štěrba Ondřej (1997) Sokol Běchovice II
601-700 Tichý Pavel (1969) Malešice
601-700 Totzauer Karel (1941) SK OAZA Praha
601-700 Trejbal Václav (1958) Sokol Žižkov
601-700 Trnka Miloš (1970) Kyje
601-700 Trnovský Ivo (1961) SK RTTI Poplatky.com
601-700 Trubl Vladimír (1959) Kyje
601-700 Váňa Petr (1964) TTC Praha
601-700 Vanka Petr (1965) Malešice
601-700 Vejdělek Karel (1960) Stadion Žižkov
601-700 Vohradský Stanislav (1946) Elizza Praha
601-700 Vokál Jan (1997) Stadion Žižkov
601-700 Vokál Roman (1997) Stadion Žižkov
601-700 Vrba Karel (1948) Sokol Kbely
601-700 Zahradník Václav (1960) TTC Praha
601-700 Zikl Petr (1976) Sokol Podolí
601-700 Žerava Miroslav (1946) Kyje
N Čebiš Petr (1971) Sokol Břevnov
N Dvořáková Lucie (1978) Bohnice
N Filip Miroslav (1966) TTC Praha
N Fišer Josef (1983) Sokol Žižkov
N Halodová Petra (1974) TTC Praha
N Honek Jan st. (1964) Sokol Suchdol
N Horčák Martin (1974) Sokol Žižkov
N Housar Ondřej (1988) VŠSK MFF Praha
N Hrabálek Petr (1961) Sokol Suchdol
N Kozel Rudolf (1959) El Niňo
N Ščuka Martin (1998) TTC Klánovice
N Zajíček Jaroslav (1952) SK Dolní Měcholupy
701-800 Bařák Tomáš (1974) Zelená Liška
701-800 Bauer Václav (1985) KK Konstruktiva Praha
701-800 Bečkovský Petr (1972) SK Vršovice
701-800 Blažková Anežka ml. (2002) Lokomotiva Vršovice
701-800 Boloňský Andrej (1976) Sokol Nusle
701-800 Brož Zdeněk (1963) Sokol Břevnov
701-800 Brožek Jan (1932) Zelená Liška
701-800 Brýna Karel (1963) KST OBO Praha
701-800 Buriánek Václav (1956) TTC Praha
701-800 Buřil Petr (1959) SK Vršovice
701-800 Cihlář Matěj (2000) Bohnice
701-800 Černý Martin (1954) Sokol Nové Vysočany
701-800 Černý Václav (1964) Bulldogs Pub
701-800 Dvořák Aleš (1980) Sokol Podolí
701-800 Fales Matyáš (2001) Sparta Praha
701-800 Farkaš Tibor (1955) TTC Praha
701-800 Fišera Petr (1958) Sokol Nové Vysočany
701-800 Fleissig Petr (1944) KK Konstruktiva Praha
701-800 Fliegel František (1943) Bulldogs Pub
701-800 Forejt Lukáš (1985) PSK Olymp Praha
701-800 Fritsch Roland (1999) Sparta Praha
701-800 Groh Alexander (1997) Elizza Praha
701-800 Hausmann Josef (1958) KST OBO Praha
701-800 Havránek Jakub (2002) Lokomotiva Vršovice
701-800 Hladík Petr (1981) Sokol Žižkov
701-800 Hlaváč Jiří (1949) KK Konstruktiva Praha
701-800 Hlaváček Petr (1972) ABC Branik
701-800 Hobík Zdeněk (1973) Sokol Běchovice II
701-800 Horák Tomáš (1969) Bulldogs Pub
701-800 Hronský Vladimír (1956) KST OBO Praha
701-800 Chládek Jan (1978) TTC Praha
701-800 Jantačová Zuzana (1999) SK Vršovice
701-800 Jaroš Martin (1973) SK HAMR
701-800 Jendruščák Jaroslav (1950) Pankrác
701-800 Jeřábek Pavel (1974) SK RTTI Poplatky.com
701-800 Kadavá Tereza (1998) Bohnice
701-800 Kalicher Miroslav (1958) Bulldogs Pub
701-800 Kápar Miroslav (1963) Sokol Žižkov
701-800 Kelbl Jiří (1999) TTC Praha
701-800 Klabeček Dominik (1995) SK Vršovice
701-800 Kliner Jiří (1946) Sokol Břevnov
701-800 Klouček Martin (1973) Sokol Kbely
701-800 Klouda Rudolf (1934) Sokol Podolí
701-800 Knorek Timotheus (1992) VŠSK MFF Praha
701-800 Kobliha Pavel (1968) KST OBO Praha
701-800 Kochlöffl Roman (1964) PSK Olymp Praha
701-800 Kop František (1968) SK Slivenec
701-800 Kouba Jan (1999) Bohnice
701-800 Kozák Vladimír (1962) Bulldogs Pub
701-800 Králová Michaela (1980) Sokol Žižkov
701-800 Krejčí Pavel (1978) Sokol Žižkov
701-800 Krupa Zdeněk (1942) Sokol Stodůlky
701-800 Kučera Jan (1955) Kyje
701-800 Kulhánek Karel (1929) Sokol Podolí
701-800 Kušta Petr (1998) Střížkov
701-800 Lebeda Josef (2004) El Niňo
701-800 Litomiský Petr (1982) Sokol Nové Vysočany
701-800 Lokaj Jan (1949) Sokol Žižkov
701-800 Luňová Zuzana (1970) Elizza Praha
701-800 Malát Ondřej (1999) TTC Praha
701-800 Maršálek Petr (1946) SK Slivenec
701-800 Mička Štěpán (1980) SK RTTI Poplatky.com
701-800 Modl Josef (1945) Pankrác
701-800 Náhlik Pavol (2002) El Niňo
701-800 Nebeský Jiří (1947) KK Konstruktiva Praha
701-800 Nedvěd Jiří (1981) TTC Praha
701-800 Niederle Jiří (1960) El Niňo
701-800 Ondráček Petr (1979) SK Slivenec
701-800 Paroubek Jan (1958) TTC Praha
701-800 Pocar Jan (1971) SK Vršovice
701-800 Podrazil Jiří (1962) TTC Praha
701-800 Pospíšil Marek (1995) SK Vršovice
701-800 Pražák Bohumil (1967) Bohnice
701-800 Pták Pavel (1971) Sokol Nusle
701-800 Roubíček Vít (1961) El Niňo
701-800 Sixta Jaroslav (1955) Sokol Stodůlky
701-800 Slepička David (1978) El Niňo
701-800 Smejkal Radek (1970) SK RTTI Poplatky.com
701-800 Suk Matouš (2001) Sparta Praha
701-800 Suková Helena (1965) SK RTTI Poplatky.com
701-800 Svatoň Petr (1971) Orion Praha
701-800 Šedivý Stanislav (1975) Elizza Praha
701-800 Šimek Filip (1985) Sokol Stodůlky
701-800 Šmidt Ivan (1960) SK Vršovice
701-800 Štefan Nikola (1951) El Niňo
701-800 Tichý Stanislav (1948) TTC Klánovice
701-800 Traxler Jan (1964) Sokol Žižkov
701-800 Trmota Zdeněk (1965) TTC Praha
701-800 Trojan Petr (1972) SK Vršovice
701-800 Veselý Filip (1983) VŠSK MFF Praha
701-800 Veselý Filip ml. (2001) Lokomotiva Vršovice
701-800 Vobruba Aleš (1959) SK Slivenec
701-800 Vošický Otto (1970) VŠSK MFF Praha
701-800 Vystrčil Tomáš (1959) SK RTTI Poplatky.com
701-800 Wichterle David (1998) El Niňo
701-800 Wichterle Filip (1998) El Niňo
701-800 Zábranský Josef (1964) Sokol Břevnov
701-800 Zahradnický Radek (1976) SK HAMR
701-800 Zelinka Mikuláš (1991) VŠSK MFF Praha
701-800 Zücker Robert (1979) Sokol Břevnov
N Barbora Jiří (1934) Sokol Stodůlky
N Bartoňová Eva (1958) Sokol Kbely
N Dvořák Pavel (1974) TTC Praha
N Jirák Jiří (1960) Orion Praha
N Kocánek Jiří (1980) Elizza Praha
N Kubát Jan st. (1965) Orion Praha
N Laube David (1999) Sokol Nusle
N Shrbený Josef (1982) Sparta Praha
N Skopal Tadeáš (1981) ABC Branik
N Stuchlík Jan (1998) El Niňo
N Ulbert Václav (1946) SK OAZA Praha
801-850 Bartoš Martin (2003) El Niňo
801-850 Di Munno Daniel (1994) SK Vršovice
801-850 Horák Vítek (2002) Bulldogs Pub
801-850 Chalupský Tomáš (1968) Bulldogs Pub
801-850 Kopecký Michael (2005) El Niňo
801-850 Krejčíř Antonín (2001) Sparta Praha
801-850 Kuba Vojtěch (2000) Sparta Praha
801-850 Melíšek Ondřej (2004) Sparta Praha
801-850 Monyč Valerij (1972) TTC Praha
801-850 Moravka Tomáš (1987) KST OBO Praha
801-850 Mužík Martin (2003) SK Vršovice
801-850 Podrazil Václav (2005) TTC Praha
801-850 Podrazil Vojtěch (2003) TTC Praha
801-850 Sobota Miroslav (1971) TTC Praha
801-850 Staněk Václav (1946) KST OBO Praha
801-850 Šlapák Radek (1999) Sparta Praha
801-850 Šmidt Karel st. (1957) SK Vršovice
801-850 Šusta Petr (2003) Sparta Praha
801-850 Teuchmann Petr (1957) KST OBO Praha
801-850 Tučková Eliška (1986) Sokol Běchovice II
801-850 Veselý Tomáš (2001) Sparta Praha
N Bartoň Aleš (1971) Sparta Praha
N Hofman Jan (2005) Sparta Praha
N Horák Hynek (1980) Bulldogs Pub
N Koběrský Matěj (2004) El Niňo
N Kroiher Martin (1968) SK HAMR
N Luxemburk Filip (2005) El Niňo
N Mamchur Viktoriya (1980) TTC Praha
N Margaritov Dimitr (1953) Sokol Břevnov
N Milota Martin (1992) VŠSK MFF Praha
N Peregrin Jan (1951) Zelená Liška
N Rosa Vladimír (1969) SK HAMR
N Srb Tomáš (1964) TTC Praha
N Špinar Michal (1998) Elizza Praha
N Vágner Tomáš (1961) PSK Olymp Praha

 

  

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0300 Poštovní spořitelna

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist