Žebříček mužů PSST

Skupina pro žebříček: 
Muži
Sezóna: 
2015-2016

 

N1 Bai He (1987) SF SKK El Niňo
2 Reitšpies David (1996) SF SKK El Niňo
N3 Kobes Kristián (1990) SF SKK El Niňo
4 Kaucký Petr (1975) SF SKK El Niňo
5 Němeček Jakub (1997) SF SKK El Niňo
6 Kučera Stanislav (1997) SF SKK El Niňo
7 Panský Jindřich (1960) KT Praha
8 Obešlo Marek (1991) SF SKK El Niňo
9 Málek Tomáš (1996) SF SKK El Niňo
10 Schwarzer Antonín (1989) SF SKK El Niňo
11 Holáň Jan (1993) Elizza Praha
12 Obešlo František (1991) SF SKK El Niňo
13 Havlík Tomáš (1986) KT Praha
14 Hrnčiřík Jan (1977) Elizza Praha
15 Orlowski Milan (1952) KT Praha
N16 Turček Peter (1996) SF SKK El Niňo
17 Javůrek Petr (1968) KT Praha
18 Voříšek Tomáš (1993) SF SKK El Niňo
19 Hlaváček Tomáš (1979) Elizza Praha
20 Kraml Václav (1969) Elizza Praha
21-30 Dusík Stanislav (1998) SF SKK El Niňo
21-30 Kézr Aleš (1974) Slovan KST Bohnice
21-30 Novotný Petr (1977) Elizza Praha
21-30 Petřík Aleš (1975) Avia Čakovice
21-30 Průša David (2000) Elizza Praha
21-30 Stibor Michal (1983) AC Sparta Praha
21-30 Strejc Filip (1998) AC Sparta Praha
21-30 Šedivý Zdeněk (1978) Elizza Praha
21-30 Vítovec Martin (1997) SF SKK El Niňo
21-30 Vorlíček Luboš (1968) Sokol Michle
31-40 Černota Filip (2001) AC Sparta Praha
31-40 Hüttl Michal (1989) Avia Čakovice
31-40 Cholínský Jan (1965) AC Sparta Praha
31-40 Kocáb Jan (1984) AC Sparta Praha
31-40 Kolář Vlastimil (1959) Lokomotiva Vršovice
31-40 Kuchař Jan (1989) AC Sparta Praha
31-40 Marat Petr (1999) Elizza Praha
31-40 Šablatura Michal (1995) SF SKK El Niňo
31-40 Šálený David (1999) SF SKK El Niňo
31-40 Vaňásek Jiří (1971) Avia Čakovice
41-60 Bartošek Vít (1986) AC Sparta Praha
41-60 Bucifal Aleš (1970) Sokol Michle
41-60 De Filippo Martin (1986) Střížkov
41-60 Ezr Václav (1996) SF SKK El Niňo
41-60 Fausek Matěj (1999) Elizza Praha
41-60 Havlíček Tomáš (1992) AC Sparta Praha
41-60 Juklík Tomáš (1973) AC Sparta Praha
41-60 Krejcar Vilém (1998) SF SKK El Niňo
41-60 Kuba Josef (1972) Lokomotiva Vršovice
41-60 Kubát Jan ml. (1989) AC Sparta Praha
41-60 Kubík Jiří (1993) Lokomotiva Vršovice
41-60 Maršík Richard (1970) Slovan KST Bohnice
41-60 Nejedlý Petr (1978) Elizza Praha
41-60 Olejár Filip (1986) Sokol Stodůlky
41-60 Půlpán David (1993) SF SKK El Niňo
41-60 Radnicová Lenka (1979) Sokol Nusle
41-60 Slobodzian Adam (1997) Elizza Praha
41-60 Šimeček Jan (1960) Sokol Michle
41-60 Šmatlák Jiří (1985) Elizza Praha
41-60 Šulc Martin (1986) Avia Čakovice
41-60 N Tesárek Lukáš (1979) Elizza Praha
61-80 Adam Lukáš (1985) AC Sparta Praha
61-80 Benák Libor (1969) Sokol Michle
61-80 Brož Pavel (1977) Slovan KST Bohnice
61-80 Dlouhý Jiří (1972) Sokol Nusle
61-80 Drechsler Petr (1973) Sokol Nusle
61-80 Gaydoš Vít (1990) AC Sparta Praha
61-80 Hrdý Martin (1972) Sokol Nusle
61-80 Kadavý Vladimír (1963) Slovan KST Bohnice
61-80 Kočvara Martin (1970) Střížkov
61-80 Lánský Jakub (1988) AC Sparta Praha
61-80 Novotný Petr (1976) Avia Čakovice
61-80 Novotný Petr (1985) Sokol Michle
61-80 Plachý Ladislav (1966) SF SKK El Niňo
61-80 Pospíšil Milan (1954) Lokomotiva Vršovice
61-80 Šenk Jakub (1994) AC Sparta Praha
61-80 Škarban Jan (1998) Slavoj Praha
61-80 Švec Radek (1986) Sokol Michle
61-80 Tinkl Pavel (1977) Sokol Stodůlky
61-80 Urban Oto (1987) Střížkov
61-80 Vajbar Michal (1982) AC Sparta Praha
61-80 N Vašátko Zdeněk (1968) Avia Čakovice
61-80 N Melichar Jiří (1979) Avia Čakovice
81-100 Ambrož Adam (1983) Sokol Michle
81-100 Dušek Jan (1976) Elizza Praha
81-100 Fišar Jiří (1974) Střížkov
81-100 Hubinger Lukáš (1989) Sokol Michle
81-100 Chadt Jiří (1978) Sokol Nusle
81-100 Charamza Ondřej ml. (1997) Avia Čakovice
81-100 Koděra Miloš (1973) Sokol Michle
81-100 Milek Petr (1978) Střížkov
81-100 Mráz Jiří (1963) Lokomotiva Vršovice
81-100 Němeček Jiří (1963) PSK Olymp
81-100 Pašek Dominik (1998) Slavoj Praha
81-100 Plášek Pavel (1992) Avia Čakovice
81-100 Počta Tomáš (1981) SF SKK El Niňo
81-100 Remeš Zdeněk (1948) SF SKK El Niňo
81-100 Rys Vilém (1969) PSK Olymp
81-100 Sladovník Daniel (1966) SK Start Praha
81-100 Špaček Zbyněk (1959) SF SKK El Niňo
81-100 Tichý Jiří (1986) Sokol Michle
81-100 Veselá Jaroslava (1981) Sokol Nusle
81-100 Vojtěch Radek (1977) Elizza Praha
81-100 N Braňka Štěpán (1987) Elizza Praha
81-100 N Tlustý Miroslav (1978) Elizza Praha
101-150 Birnbaum Erik (1975) Slovan KST Bohnice
101-150 Branžovský Milan (1954) TTC Klánovice
101-150 Budík Bohuslav ml. (1980) Pankrác
101-150 Černoch Jan (1956) Sokol Michle
101-150 Černý Zdeněk (1981) Sokol Petrovice
101-150 Dvořák Petr (2000) Elizza Praha
101-150 Fexa Martin (1977) TTC Klánovice
101-150 Flekač Tomáš (1985) Stadion Žižkov
101-150 Havazík Ondřej (1993) AC Sparta Praha
101-150 Hrabě Václav (1951) Sokol Nusle
101-150 Hrbáček Milan (1968) Lokomotiva Vršovice
101-150 Hron Jiří (1964) PSK Olymp
101-150 Charamza Ondřej st. (1975) Avia Čakovice
101-150 Chvojka Jaroslav (1975) TTC Klánovice
101-150 Janíček Petr (1962) SK Start Praha
101-150 Jaroněk Aleš (1947) Střížkov
101-150 Juhasz Martin (1981) Elizza Praha
101-150 Kačaba Vojtěch (1981) Sokol Nusle
101-150 Kadlec Tomáš (1973) Elizza Praha
101-150 Kafuněk David (1971) SK Start Praha
101-150 Kárník Tomáš (1989) TTC Klánovice
101-150 Kocábek Pavel (1950) Sokol Nusle
101-150 Kuba Miloslav (1973) TTC Klánovice
101-150 Kučala Viktor (1968) AC Sparta Praha
101-150 Kutil Jan (1964) Stadion Žižkov
101-150 Martinec Tomáš (1991) Sokol Michle
101-150 Martiška Jan (1986) AC Sparta Praha
101-150 Moravec Roman (1958) Pankrác
101-150 Nejedlý Pavel (1970) Avia Čakovice
101-150 Novotná Markéta (1977) Avia Čakovice
101-150 Panský Lukáš (1986) AC Sparta Praha
101-150 Pištora Josef (1951) Sokol Michle
101-150 Plch Jiří st. (1948) Sokol Nusle
101-150 Pospíšil David (1979) Slavoj Praha
101-150 Remunda Štěpán (1975) TTC Praha
101-150 Růžička Filip (1988) Slovan KST Bohnice
101-150 Sedláček Vladimír (1971) Sokol Petrovice
101-150 Sklenář Ondřej (1990) Slavoj Praha
101-150 Staněk Jiří (1985) Elizza Praha
101-150 Stano Peter (1989) AC Sparta Praha
101-150 Suchomel Tomáš (1965) Avia Čakovice
101-150 Šebl Jáchym (2000) Slavoj Praha
101-150 Šilhánek Luděk (1989) Orion Praha
101-150 Šimáček Milan (1963) Avia Čakovice
101-150 Šimůnek Ondřej (1999) Slavoj Praha
101-150 Toman Vojtěch (1986) Orion Praha
101-150 Veletová Ilona (1973) Slovan KST Bohnice
101-150 Vojáček Miloš (1969) Avia Čakovice
101-150 Vyvadilová Jitka (1992) SF SKK El Niňo
101-150 Zuzčák Patrik (1976) Sokol Stodůlky
101-150 N Merhaut Jaroslav (1948) Sokol Stodůlky
101-150 N Truc Petr (1979) Elizza Praha
151-200 Abdullin Denis (1989) AC Sparta Praha
151-200 Balák Pavel (1956) Avia Čakovice
151-200 Bohumský Petr (1971) Slavoj Praha
151-200 Bozděch Jan (1983) AC Sparta Praha
151-200 Černý Martin (1979) Stadion Žižkov
151-200 Červenka Jan (1983) AC Sparta Praha
151-200 Daníček Adam (2000) Elizza Praha
151-200 Diblíková Klára (1997) Slavoj Praha
151-200 Duchoslav Petr (1977) Stadion Žižkov
151-200 Filip Michal (1971) Slovan KST Bohnice
151-200 Hanzal Petr (1979) TTC Klánovice
151-200 Haralík Stanislav (1948) Sokol Michle
151-200 Hondlík Josef (1966) Pankrác
151-200 Hruška Jan (1969) Sokol Nusle
151-200 Hudek Tomáš (1968) TTC Klánovice
151-200 Hyršl Ondřej (1986) Orion Praha
151-200 Jančiga Roman (1981) Elizza Praha
151-200 Jež Dominik (1997) SF SKK El Niňo
151-200 Jírovec Martin (1960) Sokol Stodůlky
151-200 Kaba Radka (1975) Slavoj Praha
151-200 Kala Petr (1962) SK Start Praha
151-200 Kára Petr (1966) Sokol Nusle
151-200 Kubera František (1962) SK OAZA Praha
151-200 Lazar Martin (1988) Sokol Stodůlky
151-200 Matoušek Jan (1974) Sokol Petrovice
151-200 Müller Radek (1980) Pankrác
151-200 Navrátil Jiří (1992) SF SKK El Niňo
151-200 Pecka Milan (1964) Sokol Petrovice
151-200 Plachý Jiří (1967) SF SKK El Niňo
151-200 Poncar Patrik (1991) Střížkov
151-200 Pour Tomáš (1999) Střížkov
151-200 Prokš Vladimír (1961) Sokol Nusle
151-200 Průša Martin (1967) Elizza Praha
151-200 Rucký Přemysl (1979) Orion Praha
151-200 Rybář Martin (1963) SK Start Praha
151-200 Řepík Jaroslav (1977) SK OAZA Praha
151-200 Sedlář Jan (1986) Pankrác
151-200 Semrád Martin (1975) Sokol Stodůlky
151-200 Schmidtmayer František (1964) AC Sparta Praha
151-200 Tichý Květoslav (1950) Sokol Nusle
151-200 Toula Vladimír (1956) Avia Čakovice
151-200 Truc Petr ml. (1998) Elizza Praha
151-200 Veselý Vojtěch (1981) Sokol Michle
151-200 Vidlák Miloš (1983) Sokol Stodůlky
151-200 Vich Pavel (1948) Avia Čakovice
151-200 Votípka Emanuel (1943) Sokol Michle
151-200 Vyskočil Michal (1990) Avia Čakovice
151-200 Zámyslický Jaroslav (1958) Sokol Michle
151-200 Zapletal Jan (1987) Pankrác
151-200 Zunt Zdeněk (1972) Lokomotiva Vršovice
151-200 N Pešina Jiří (1974) Lokomotiva Vršovice
151-200 N Stach Matěj (2003) SF SKK El Niňo
201-250 Ambrož Jiří (1947) Sokol Michle
201-250 Balcar Zdeněk (1959) Slovan KST Bohnice
201-250 Beránek Václav ml. (1983) AC Sparta Praha
201-250 Bialas Filip (1998) Elizza Praha
201-250 Bláha Milan (1949) Slovan KST Bohnice
201-250 Boš Petr (1977) Sokol Stodůlky
201-250 Červeňák Miroslav (1979) TTC Klánovice
201-250 Eberl Milan (1950) Sokol Nusle
201-250 Forgáč Andrej (1987) Stadion Žižkov
201-250 Fridrich Miloslav (1958) Slovan KST Bohnice
201-250 Hampl Pavel (1982) Elizza Praha
201-250 Herrmann Vít (1973) Sokol Břevnov
201-250 Houška Jaroslav (1959) Slovan KST Bohnice
201-250 Hozman Bohumil (1954) Sokol Petrovice
201-250 Chlumský Petr (1996) AC Sparta Praha
201-250 Jelínek Tomáš (1972) TTC Praha
201-250 Klouček Ondřej (1979) Slovan KST Bohnice
201-250 Kočí Štěpán (1988) AC Sparta Praha
201-250 Kočvara Vlastimil (1948) Střížkov
201-250 Kohout Radek (1969) ABC Branik
201-250 Kotrbáček Petr (1964) Kyje
201-250 Král Lukáš (1984) Pankrác
201-250 Krameš Jan (2002) Lokomotiva Vršovice
201-250 Kubát Petr (1999) SF SKK El Niňo
201-250 Kubový Jan (1992) AC Sparta Praha
201-250 Kucharčík Jan (1992) Slovan KST Bohnice
201-250 Kuchař Michal (1955) Sokol Suchdol
201-250 Laube Petr (1976) Sokol Petrovice
201-250 Linert Martin (1972) Slavoj Praha
201-250 Motyčka Oldřich (1949) Sokol Michle
201-250 Obraz Martin (1966) Střížkov
201-250 Peršl Martin (1966) Avia Čakovice
201-250 Píšan Ondřej (1984) Sokol Nusle
201-250 Ploc Marek (1979) PSK Olymp
201-250 Pospíšil Jan (1965) TTC Klánovice
201-250 Provazník Petr (1971) Střížkov
201-250 Radil Milan (1951) Sokol Michle
201-250 Raiser Dan (1990) TTC Klánovice
201-250 Rotari Vjačeslav (1973) Lokomotiva Vršovice
201-250 Rulec Jakub (1981) Střížkov
201-250 Rychlý Tomáš (1971) Slovan KST Bohnice
201-250 Satorie Michal (1974) Pankrác
201-250 Suvorov Maxim (1989) SF SKK El Niňo
201-250 Štědrý Adam (1989) TTC Klánovice
201-250 Štencek Jiří (1987) Stadion Žižkov
201-250 Urban Pavel (1948) Sokol Michle
201-250 Vomlel Lukáš (1974) Slovan KST Bohnice
201-250 Zahradníček Jakub (1994) TTC Praha
201-250 Zázvorka Jan (1993) Avia Čakovice
201-250 Zimčík Lukáš (1988) SF SKK El Niňo
201-250 N Boubelík Tomáš (1967) PSK Olymp
201-250 N Srnka Jan (1981) Sokol Nusle
201-250 N Svoboda Robert (1972) Avia Čakovice
251-300 Abrahám Petr (1963) Orion Praha
251-300 Ako David (1993) Sokol Žižkov
251-300 Akopyan Artur (1969) Elizza Praha
251-300 Bartošek Jan (1984) AC Sparta Praha
251-300 Čečák Milan (1978) Sokol Stodůlky
251-300 Ducháček Josef (1960) SF SKK El Niňo
251-300 Dušek Zdeněk (1975) Orion Praha
251-300 Dyršmíd Milan (1956) Sokol Nové Vysočany
251-300 Fišer Martin (1959) Pankrác
251-300 Hamáček Jan (1958) SK HAMR
251-300 Hanzal Petr (1973) Sokol Petrovice
251-300 Hanzlík Tomáš (1984) Avia Čakovice
251-300 Hofman Jaroslav (1953) Malešice
251-300 Huleš Jiří (1956) Orion Praha
251-300 Huňa Vladimír (1969) Zelená Liška
251-300 Chalupa Jaroslav (1983) Sokol Břevnov
251-300 Kačinetz Alan (1965) SK OAZA Praha
251-300 Kanzelsberger Martin (1972) Sokol Žižkov
251-300 Kaucký Jakub (2003) SF SKK El Niňo
251-300 Kolda Petr (1972) Střížkov
251-300 Krauz Samuel (1953) Kyje
251-300 Krenk Tomáš (1969) ABC Branik
251-300 Kulveit Jonáš (2001) Slavoj Praha
251-300 Lipták Milan (1980) Pankrác
251-300 Lipták Ondřej (1956) Sokol Stodůlky
251-300 Lomský Gustav (1956) Avia Čakovice
251-300 Máka Jiří (1946) Sokol Michle
251-300 Marek Vladimír (1960) Sokol Petrovice
251-300 Mazánek Jiří (1975) SK OAZA Praha
251-300 Musil Michal (1990) Orion Praha
251-300 Nguyen Dominik (1978) AC Sparta Praha
251-300 Pacák Miroslav (1969) Pankrác
251-300 Přída Kryštof (2002) SF SKK El Niňo
251-300 Ryšavý Filip (1988) Sokol Michle
251-300 Skoumal Adam (1969) ABC Branik
251-300 Stehlík Martin (1977) Střížkov
251-300 Stejskal Tomáš (1992) Sokol Žižkov
251-300 Ševčík Ivan (1959) Kyje
251-300 Šimberský Jiří (1950) Malešice
251-300 Šobáň Radek (1987) Lokomotiva Vršovice
251-300 Taraňko Mikhail (1981) Avia Čakovice
251-300 Tůma Ladislav (1978) Pankrác
251-300 Tvrdý Miroslav (1959) Slavoj Praha
251-300 Valeš Zbyněk (1987) Sokol Michle
251-300 Vedral František (1954) Malešice
251-300 Veselý Luboš (1965) PSK Olymp
251-300 Vokurka Miloslav (1972) TTC Praha
251-300 Vorel Martin (1969) Malešice
251-300 Zatroch Ondrej (1983) Sokol Běchovice II
251-300 Žydel Jan (1989) Avia Čakovice
251-300 N Čihák Josef (1969) ABC Branik
251-300 N Klempířová Jiřina (1967) Sokol Stodůlky
301-400 Bartoňová Jitka (1974) Slovan KST Bohnice
301-400 Bednář Petr (1963) Malešice
301-400 Beran Matěj (2001) SF SKK El Niňo
301-400 Beran Tomáš (2001) SF SKK El Niňo
301-400 Berný Lukáš (1950) SK OAZA Praha
301-400 Bielina Václav (1950) Sokol Stodůlky
301-400 Blažek Jan (1964) Lokomotiva Vršovice
301-400 Blažek Pavel (1968) Střížkov
301-400 Bratka Arnošt (1950) SK Slivenec
301-400 Brož Josef (1952) SK Dolní Měcholupy
301-400 Budiš Ondřej (1962) PSK Olymp
301-400 Cankař Radek (1978) Slovan KST Bohnice
301-400 Čapek Karel (1962) SK OAZA Praha
301-400 Černá Martina (1983) ABC Branik
301-400 Dalešický Josef (1963) Stadion Žižkov
301-400 Dlouhý Karel (1969) SK OAZA Praha
301-400 Dobeš Tomáš (1966) Slovan KST Bohnice
301-400 Dolanský Roman (1973) Lokomotiva Vršovice
301-400 Doležal Karel (1963) Střížkov
301-400 Domnosil Tomáš (1984) Slovan KST Bohnice
301-400 Fabian Jiří (1958) SK OAZA Praha
301-400 Fausek Jiří (1971) Elizza Praha
301-400 Hájek Luděk st. (1973) TTC Klánovice
301-400 Hák Zdeněk (1987) Sokol Stodůlky
301-400 Havel Jiří (1976) SK Start Praha
301-400 Hoffman Pavel (1974) Sokol Břevnov
301-400 Hrdlička Jakub (1985) Sokol Michle
301-400 Jankovec Jiří (1978) Sokol Břevnov
301-400 Jaroš Petr (1963) Lokomotiva Vršovice
301-400 Jiroš Martin (1972) TTC Klánovice
301-400 Jiroušek Pavel (1963) Zelená Liška
301-400 Kašpar Ladislav (1949) Avia Čakovice
301-400 Kočvara Tomáš (1982) Pankrác
301-400 Kotrč Pavel (1977) Stadion Žižkov
301-400 Koubek Arnošt (1956) SK OAZA Praha
301-400 Krajč Rudolf (1950) SK HAMR
301-400 Král Ludvík ml. (1984) ABC Branik
301-400 Krameš Jan st. (1975) Lokomotiva Vršovice
301-400 Kruchina Jiří (1972) Sokol Nové Vysočany
301-400 Kubeš Václav (1985) Sokol Michle
301-400 Lamprecht Matyáš (1997) Sokol Nusle
301-400 Laštůvka Petr (1982) Kyje
301-400 Látal Jan (1983) AC Sparta Praha
301-400 Lev Daniel (1996) Elizza Praha
301-400 Lhoták Petr (1965) Zelená Liška
301-400 Lösterová Anna (1951) Stadion Žižkov
301-400 Luxemburk Jaroslav (1971) Sokol Břevnov
301-400 Mach Jakub (1985) Avia Čakovice
301-400 Mára Karel (1966) SK Dolní Měcholupy
301-400 Marat Filip (2002) Elizza Praha
301-400 Marko Jiří (1961) KK Konstruktiva Praha
301-400 Martinek Patrik (1974) SK Dolní Měcholupy
301-400 Matoušek Pavel (1965) Orion Praha
301-400 Matuška František (1962) Sokol Petrovice
301-400 Meline Jéróme (1973) Sokol Žižkov
301-400 Merkl Roman (1994) AC Sparta Praha
301-400 Mirovský Ondřej (1979) Slovan KST Bohnice
301-400 Myslivec Jiří (1975) Střížkov
301-400 Nevmeržický Vadim (1958) Sokol Stodůlky
301-400 Pastír Jiří (1971) Sokol Nusle
301-400 Pavlovský Tomáš (1958) SK OAZA Praha
301-400 Pekárek Václav (1995) Lokomotiva Vršovice
301-400 Pícha David (1971) Sokol Petrovice
301-400 Pinkas Jan (1956) Slovan KST Bohnice
301-400 Pluska Oleh (1970) Sokol Nusle
301-400 Pocz Štefan (1954) PSK Olymp
301-400 Popelka Antonín st. (1968) Sokol Břevnov
301-400 Pospíšil Alois (1957) SK Slivenec
301-400 Procházka Ivan ml. (1983) Sokol Běchovice II
301-400 Procházka Radek (1970) SK Dolní Měcholupy
301-400 Přáda Jaroslav (1956) Avia Čakovice
301-400 Randáček Miroslav (1980) SK Dolní Měcholupy
301-400 Richter Jan (1973) Sokol Běchovice II
301-400 Růžička Václav (1945) Sokol Suchdol
301-400 Semián Richard (1973) KK Konstruktiva Praha
301-400 Shim Mi Youngi (1970) SF SKK El Niňo
301-400 Schützner Vladimír (1962) Sokol Petrovice
301-400 Skříčková Ivana (1987) Avia Čakovice
301-400 Slavata Josef (1952) Slovan KST Bohnice
301-400 Smrčina Zdeněk (1962) Zelená Liška
301-400 Smrkovský Petr (1965) KK Konstruktiva Praha
301-400 Sochor Adam (2002) Stadion Žižkov
301-400 Stránský Zdeněk (1953) Sokol Stodůlky
301-400 Svoboda Vladimír (1956) Sokol Kbely
301-400 Sýs Alan (1992) AC Sparta Praha
301-400 Šimeček Jan (1995) Elizza Praha
301-400 Šmolík Jindřich (1942) Stadion Žižkov
301-400 Šprongl Jaroslav (1972) Sokol Běchovice II
301-400 Thomka Pavel (1966) Sokol Břevnov
301-400 Tichý Dominik (1999) Sokol Nusle
301-400 Tomek Jakub (1966) Malešice
301-400 Turek Tomáš (1967) PSK Olymp
301-400 Uhl Jiří (1970) SK HAMR
301-400 Vaněk Martin (1975) Stadion Žižkov
301-400 Vojta Martin (1968) SK Dolní Měcholupy
301-400 Vožický Bohumil (1957) Elizza Praha
301-400 Vřešťál Milan (1989) Sokol Žižkov
301-400 Zúbrik Mário (1969) Sokol Suchdol
301-400 Železný Miroslav (1967) Lokomotiva Vršovice
301-400 Žiačik Jan ml. (1998) Slovan KST Bohnice
301-400 N Hájek Bedřich (1972) Malešice
301-400 N Kocian Ladislav (1949) Sokol Michle
301-400 N Lacinová Petra (1967) Sokol Nusle
301-400 N Svobodová Helena (1958) Avia Čakovice
401-500 Arsenjev Petr (1976) SK Slivenec
401-500 Bajtler Martin (1959) SK Start Praha
401-500 Beneš Karel (1959) Sokol Nusle
401-500 Bláha Jaroslav (1953) Orion Praha
401-500 Bláha Tomáš (1996) AC Sparta Praha
401-500 Boštíková Věra (1958) KK Konstruktiva Praha
401-500 Brothánek Jan (1977) TTC Klánovice
401-500 Brůčková Marie (1971) Sokol Běchovice II
401-500 Budík Bohuslav st. (1956) Sokol Nusle
401-500 Celler Jiří (1988) Sokol Stodůlky
401-500 Cihlář Matěj (2000) Slovan KST Bohnice
401-500 Červeňák Marian (1984) Sokol Žižkov
401-500 Čihák Josef ml. (1992) ABC Branik
401-500 Diblík Radek (1969) ABC Branik
401-500 Dorko Tomáš (1991) SK HAMR
401-500 Drahota Jiří (1944) Sokol Nusle
401-500 Dunder Jiří (1964) SK Vršovice
401-500 Dvořák Jiří ml. (1979) SK Vršovice
401-500 Elčkner Miroslav ml. (1974) Sokol Žižkov
401-500 Fišer Petr (1983) Pankrác
401-500 Gebauer René (1977) Sokol Nusle
401-500 Gerdžikov Svetoslav (1939) Zelená Liška
401-500 Habera Michal (1993) VŠSK MFF Praha
401-500 Hadrava Miloslav (1955) Kyje
401-500 Hladík Ivo (1966) Sokol Stodůlky
401-500 Hojovec Ondřej (1960) Sokol Suchdol
401-500 Hoke Daniel (1999) Elizza Praha
401-500 Holub Martin (1978) Pankrác
401-500 Holub Roman (1965) Sokol Břevnov
401-500 Horčák Martin (1974) TTC Klánovice
401-500 Hořejší Jiří (1963) SK HAMR
401-500 Hrdlic Roman (1969) TTC Klánovice
401-500 Hrubec Vladimír (1957) Orion Praha
401-500 Hrubý Jan (1967) Sokol Kbely
401-500 Hubač Martin (1991) AC Sparta Praha
401-500 Cherednik Konstantin (1973) TTC Klánovice
401-500 Chocová Alena (1977) Avia Čakovice
401-500 Jantač Petr (1996) SK Vršovice
401-500 Kalaš Vladislav (1985) Sokol Stodůlky
401-500 Kalíšek Jiří (1948) Sokol Nové Vysočany
401-500 Kartaš Zdeněk (1964) Sokol Nové Vysočany
401-500 Klatovský Karel (1939) Sokol Suchdol
401-500 Klímková Veronika (1980) Elizza Praha
401-500 Klimovič Filip (1993) Slavoj Praha
401-500 Kobras Ludvík (1964) Sokol Nové Vysočany
401-500 Kolařík Zdeněk (1947) SK Dolní Měcholupy
401-500 Komín Ondřej (1999) Slovan KST Bohnice
401-500 Konopásek Luboš (1964) Sokol Stodůlky
401-500 Kopřiva Jan (1947) ABC Branik
401-500 Korchak Oleksandr (1989) SF SKK El Niňo
401-500 Košek Lukáš (1980) AC Sparta Praha
401-500 Koťátko Pravoslav (1963) Sokol Suchdol
401-500 Kotlorz Lukáš (1989) Elizza Praha
401-500 Kratochvíl Karel (1990) TTC Klánovice
401-500 Kubišta Jan (1958) AC Sparta Praha
401-500 Lüder Jan (1969) Střížkov
401-500 Martykiewiecz Dušan (1979) PSK Olymp
401-500 Michálek David (1988) TTC Klánovice
401-500 Nágr Pavel (1966) Lokomotiva Vršovice
401-500 Nacher Patrik (1974) SK Start Praha
401-500 Němický Jiří (1938) Avia Čakovice
401-500 Nousek Jiří (1953) Sokol Nové Vysočany
401-500 Novotný Václav (1947) Sokol Petrovice
401-500 Pejchal Vlastimil (1962) Pankrác
401-500 Pešek Miroslav (1986) Sokol Nové Vysočany
401-500 Peštuka Zdeněk (1960) Pankrác
401-500 Petira Martin (1981) ABC Branik
401-500 Pína Jan (1986) Lokomotiva Vršovice
401-500 Pleticha Jaroslav (1949) Sokol Břevnov
401-500 Pocz Tomáš (1979) PSK Olymp
401-500 Poluk Alexandr (1954) Sokol Kbely
401-500 Prokopenko Oleg (1986) SF SKK El Niňo
401-500 Provazník Lukáš (1995) Střížkov
401-500 Rozkoš Michal (1966) SF SKK El Niňo
401-500 Ruml Jiří (1983) Sokol Žižkov
401-500 Rybenský Marek (1969) Malešice
401-500 Říha Karel (1944) Avia Čakovice
401-500 Seidl Josef (1936) Sokol Michle
401-500 Semaník Viktor (1972) Kyje
401-500 Skoupý Libor (1968) Malešice
401-500 Slováček Jakub (1985) Sokol Žižkov
401-500 Stočes Petr (1956) SK OAZA Praha
401-500 Středa Martin (1972) Lokomotiva Vršovice
401-500 Svatoš Daniel (1966) Sokol Stodůlky
401-500 Svoboda Igor (1969) Sokol Nusle
401-500 Svobodová Nikola (1992) Střížkov
401-500 Táborský Michal (1967) Sokol Podolí
401-500 Turcmanovič František (1961) Kyje
401-500 Ulrych Jiří (1975) SK OAZA Praha
401-500 Vencálek Jiří (1969) Zelená Liška
401-500 Verner Pavel (1992) TTC Klánovice
401-500 Vláčil Jiří (1984) Sokol Žižkov
401-500 Vodička Šimon (1996) Sokol Nusle
401-500 Vu Duy Tiep (1987) Lokomotiva Vršovice
401-500 Vytisk Václav (1950) Sokol Nové Vysočany
401-500 Wavrečka Ronald (1974) Sokol Nusle
401-500 Zajíček Luděk (1947) Sokol Petrovice
401-500 Zerkal Sergey (1966) Slovan KST Bohnice
401-500 Zimmel Václav (1978) ABC Branik
401-500 Žďárský Zdeněk (1949) Zelená Liška
401-500 N Kaucký Vladimír (1944) SF SKK El Niňo
401-500 N Kunert Ladislav (1958) Sokol Stodůlky
401-500 N Pecka Zdeněk (1960) Sokol Petrovice
401-500 N Vítek Milan (1978) Sokol Běchovice II
401-500 N Závora Jiří (1942) Sokol Michle
501-600 Bauer Radek (1965) Pankrác
501-600 Baxa Karel (1966) Stadion Žižkov
501-600 Bednárik Martin (1973) Slovan KST Bohnice
501-600 Beneš Milan (1954) SK Slivenec
501-600 Botek Radomír (1970) SK Start Praha
501-600 Botoněk Ivo (1973) Sokol Břevnov
501-600 Brenner Zdeněk (1956) SK OAZA Praha
501-600 Černý Ondřej (1982) Sokol Nové Vysočany
501-600 Dalešický Tomáš (1991) Stadion Žižkov
501-600 Dufek Stanislav (1940) Malešice
501-600 Dvořák Jiří st. (1949) SK Vršovice
501-600 Dvořák Petr (1983) Sokol Běchovice II
501-600 Elčkner Miroslav (1946) Sokol Žižkov
501-600 Ezr František (2000) SF SKK El Niňo
501-600 Farář Petr (1979) Sokol Běchovice II
501-600 Fejks Michal (1982) TTC Praha
501-600 Fišer Josef (1983) Sokol Žižkov
501-600 Frait František (1955) SK Slivenec
501-600 Gargulák František (1950) Sokol Stodůlky
501-600 Habrych Richard (1960) SK Dolní Měcholupy
501-600 Hanke Tomáš (1976) Sokol Kbely
501-600 Hanšpach Daniel (1963) Malešice
501-600 Hartmann Miroslav (1959) SK Slivenec
501-600 Havránek Jakub (2002) Lokomotiva Vršovice
501-600 Hejný Jakub (1977) Střížkov
501-600 Helisová Kateřina (1981) VŠSK MFF Praha
501-600 Hezina Jiří (1945) SK OAZA Praha
501-600 Hladík Petr (1981) Sokol Žižkov
501-600 Hlaváček Ivan (1944) Lokomotiva Vršovice
501-600 Hnilička Jiří (1985) SK Vršovice
501-600 Honč Ondřej (1970) AC Sparta Praha
501-600 Honek Jan st. (1964) Sokol Suchdol
501-600 Horák Tomáš (1969) Bulldogs P
501-600 Hrbek Ivan (1955) SK Slivenec
501-600 Hrdý Jiří (1955) Sokol Kbely
501-600 Hrubý Václav (1944) SK OAZA Praha
501-600 Chmelík David (1969) Sokol Běchovice II
501-600 Jágr Martin (1960) Sokol Stodůlky
501-600 Jiřička Miroslav (1957) Malešice
501-600 Jůzek Karel (1953) SK Slivenec
501-600 Kadlec Antonín (1972) SK OAZA Praha
501-600 Kadlec Vít (2005) Elizza Praha
501-600 Kachlík Jan (1949) SK Slivenec
501-600 Klindera Antonín (1946) Sokol Nové Vysočany
501-600 Knobloch Miroslav ml. (2002) Lokomotiva Vršovice
501-600 Kolařík Ivan (1955) Sokol Podolí
501-600 Konopa Josef (1943) Zelená Liška
501-600 Kotrč Michal (1958) SF SKK El Niňo
501-600 Kouba Jan (1999) Slovan KST Bohnice
501-600 Kozel Rudolf (1959) SF SKK El Niňo
501-600 Král Ludvík st. (1961) ABC Branik
501-600 Krieger Karel (1957) Zelená Liška
501-600 Kubáň Tomáš (1969) Sokol Kbely
501-600 Lodek Jan (1966) Sokol Petrovice
501-600 Lukáč Michal (1955) Sokol Petrovice
501-600 Makal František (1976) Sokol Podolí
501-600 Maňas Jiří (1963) SK HAMR
501-600 Marek Jaroslav (1953) Malešice
501-600 Maršíková Martina (1973) SK HAMR
501-600 Matoušek Jiří (1942) KK Konstruktiva Praha
501-600 Michálek Vojtěch (1985) Sokol Petrovice
501-600 Moravec Lukáš (1989) TTC Praha
501-600 Motlík Pavel (1959) Sokol Nusle
501-600 Náhlik Pavol (2002) SF SKK El Niňo
501-600 Novotný Miroslav (1951) SF SKK El Niňo
501-600 Nový Pavel (1974) TTC Klánovice
501-600 Oppitz Karel (1951) Sokol Suchdol
501-600 Ouroda František (1955) KK Konstruktiva Praha
501-600 Patho Gabriel (1986) VŠSK MFF Praha
501-600 Platil Stanislav (1946) TTC Klánovice
501-600 Pouč Roman (1970) Sokol Nusle
501-600 Průša Ondřej ml. (2002) Elizza Praha
501-600 Ptáček Jan (1963) Sokol Břevnov
501-600 Rejent Martin (1968) Sokol Běchovice II
501-600 Satrapa Jan (1968) Sokol Petrovice
501-600 Sedláček Tomáš (2001) SF SKK El Niňo
501-600 Sejpka Ladislav (1938) Sokol Běchovice II
501-600 Skála Patrik (1966) Sokol Podolí
501-600 Skopec Daniel (2001) AC Sparta Praha
501-600 Slunéčko Jindřich (1947) Sokol Nusle
501-600 Smíšek Jaroslav (1982) TTC Praha
501-600 Studničný Jaromír (1947) Sokol Suchdol
501-600 Šilar Bohuslav (1960) Stadion Žižkov
501-600 Šimánek Lubomír (1943) SK Slivenec
501-600 Šinákl Jan (1975) SK HAMR
501-600 Šírek Evžen (1994) TTC Klánovice
501-600 Šrámek Daniel (1989) Avia Čakovice
501-600 Tkačík Ján (1991) SF SKK El Niňo
501-600 Toman Bedřich (1946) KK Konstruktiva Praha
501-600 Traxler Jan (1964) Kyje
501-600 Trejbal Václav (1958) Sokol Žižkov
501-600 Trnka Miloš (1970) Kyje
501-600 Třesohlavý Josef (1956) Sokol Stodůlky
501-600 Ťuík Jan (1990) Stadion Žižkov
501-600 Tvrdík Petr (1953) KK Konstruktiva Praha
501-600 Vejžvalda Vladislav (1942) Zelená Liška
501-600 Veselý Filip ml. (2001) Lokomotiva Vršovice
501-600 Vyvadil Jiří (1961) SF SKK El Niňo
501-600 Záhorský Vladislav (1960) Sokol Podolí
501-600 Zseller Jiří (1975) Malešice
501-600 N Adamčíková Dana (1956) ABC Branik
501-600 N Dvořáková Lucie (1978) Slovan KST Bohnice
501-600 N Fales Matyáš (2001) AC Sparta Praha
501-600 N Hadrava Petr (1965) Stadion Žižkov
501-600 N Ibl Josef (1945) Malešice
501-600 N Kozdera Pavel (1982) Sokol Žižkov
501-600 N Kušta Petr (1998) Střížkov
501-600 N Mikšátko Martin (1983) AC Sparta Praha
501-600 N Novák Jan (1951) Orion Praha
501-600 N Vojta Libor (1971) SK Dolní Měcholupy
601-700 Adámek Jiří (1948) Sokol Nové Vysočany
601-700 Bárta Vít (1956) TTC Praha
601-700 Beke Jiří (1985) SF SKK El Niňo
601-700 Blaho Martin (1956) Sokol Petrovice
601-700 Boloňský Andrej (1976) Sokol Nusle
601-700 Brůček František (1966) Sokol Běchovice II
601-700 Bukovský Petr (1947) KK Konstruktiva Praha
601-700 Cízner Josef (1942) Slovan Svobo
601-700 Courton Ivan (1964) SK HAMR
601-700 Čáha Jiří (2000) Slovan KST Bohnice
601-700 Červenka Boris (1964) Sokol Břevnov
601-700 Čítek Roman (1965) SK Slivenec
601-700 Dvořák Pavel (1974) TTC Praha
601-700 Erben Michal (1982) Sokol Nové Vysočany
601-700 Farkaš Tibor (1955) TTC Praha
601-700 Fiala Aleš (1973) TTC Praha
601-700 Filip Miroslav (1966) TTC Praha
601-700 Forejt Lukáš (1985) PSK Olymp
601-700 Frolík Jindřich (1941) Lokomotiva Vršovice
601-700 Groh Alexander (1997) Elizza Praha
601-700 Haba Martin (1984) TTC Praha
601-700 Hajný Josef (1935) Zelená Liška
601-700 Handl Erich (1971) Slovan KST Bohnice
601-700 Hanek Stanislav st. (1947) Lokomotiva Vršovice
601-700 Hedervári Robert (1968) Sokol Nusle
601-700 Hložek Vojtěch (1986) ABC Branik
601-700 Hořínek Pavel (1976) Kyje
601-700 Hrabal Ladislav (1938) TTC Klánovice
601-700 Hruban Vladimír (1953) Sokol Stodůlky
601-700 Chaloupek Petr (1961) Slovan KST Bohnice
601-700 Jansa Jiří (1957) TTC Praha
601-700 Jirků Jaromír (1991) PSK Olymp
601-700 Jonák Přemysl (1956) Sokol Nové Vysočany
601-700 Joska Tomáš (1967) SK HAMR
601-700 Jursa David (1987) Sokol Kbely
601-700 Kadavá Tereza (1998) Slovan KST Bohnice
601-700 Karpíšek Ondřej (1986) Střížkov
601-700 Khalaila Adam (2002) SF SKK El Niňo
601-700 Khozeuly Yedil (1962) SF SKK El Niňo
601-700 Kliner Jiří (1946) Sokol Břevnov
601-700 Klouček Martin (1973) Sokol Kbely
601-700 Kocánek Jiří (1980) Elizza Praha
601-700 Kop František (1968) SK Slivenec
601-700 Kopecký Michael (2005) SF SKK El Niňo
601-700 Kozák Vladimír (1962) Bulldogs P
601-700 Krejsa Josef (1948) Orion Praha
601-700 Krieger Jan (1989) Stadion Žižkov
601-700 Kubelka Martin (2001) SF SKK El Niňo
601-700 Kučera Dušan (1976) Sokol Kbely
601-700 Kuttler Karel (1945) Sokol Petrovice
601-700 Litomiský Petr (1982) Sokol Nové Vysočany
601-700 Lokaj Jan (1949) Sokol Žižkov
601-700 Luňová Zuzana (1970) Elizza Praha
601-700 Mládek Bohuslav (1948) Lokomotiva Vršovice
601-700 Mutl David (1980) TTC Praha
601-700 Nagy Ondrej (1964) Sokol Běchovice II
601-700 Němec Filip (2002) SF SKK El Niňo
601-700 Neskusil Josef (1948) Sokol Kbely
601-700 Nováček Vladimír (1954) Sokol Nové Vysočany
601-700 Novák Milan (1975) SK HAMR
601-700 Novotný Marek (1976) Slovan KST Bohnice
601-700 Novotný Martin (1968) PSK Olymp
601-700 Olach Miloslav (1945) Sokol Žižkov
601-700 Pastorek Lukáš (2000) SF SKK El Niňo
601-700 Patho Róbert (1986) VŠSK MFF Praha
601-700 Pavlíček Ladislav (1952) Zelená Liška
601-700 Peller Marek (1973) KK Konstruktiva Praha
601-700 Podrazil Jiří (1962) TTC Praha
601-700 Podrazil Václav (2005) TTC Praha
601-700 Potůček Václav (1979) SK Start Praha
601-700 Pozníček Josef (1946) PSK Olymp
601-700 Procházka Ivan (1946) Sokol Běchovice II
601-700 Přeučil Jiří (1947) SK Slivenec
601-700 Rezek Jan ml. (1993) Sokol Běchovice II
601-700 Rychtarik David (1982) Kyje
601-700 Siblík Michal (1977) Pankrác
601-700 Skopal Tadeáš (1981) ABC Branik
601-700 Suková Helena (1965) SK Start Praha
601-700 Sutnar Bohuslav (1937) Sokol Petrovice
601-700 Svatoň Petr (1971) Orion Praha
601-700 Svoboda Maxim (2002) SF SKK El Niňo
601-700 Szilágyi Tomáš (1986) TTC Praha
601-700 Šaršoun Jaroslav (1937) Sokol Břevnov
601-700 Šrytr Petr (1941) SF SKK El Niňo
601-700 Tichý Pavel (1969) Malešice
601-700 Totzauer Karel (1941) SK OAZA Praha
601-700 Trnka Josef (1952) Sokol Kbely
601-700 Trnovský Ivo (1961) SK Start Praha
601-700 Tuška Jan (1994) TTC Klánovice
601-700 Veselý Vladimír (1974) Sokol Běchovice II
601-700 Vobruba Aleš (1959) SK Slivenec
601-700 Vokál Jan (1997) Stadion Žižkov
601-700 Vokál Roman (1997) Stadion Žižkov
601-700 Vošický Otto (1970) VŠSK MFF Praha
601-700 Vystrčil Tomáš (1959) SK Start Praha
601-700 Winter Daniel (1974) VŠSK MFF Praha
601-700 Zahradník Václav (1960) TTC Praha
601-700 Zajíček Jaroslav (1952) SK Dolní Měcholupy
601-700 Zelinka Mikuláš (1991) VŠSK MFF Praha
601-700 Zítek Martin (2002) AC Sparta Praha
601-700 N Betuvsky Martinov Ivan (1973) SK Start Praha
601-700 N Havlíková Jana (1976) Avia Čakovice
601-700 N Horák Dominik (1988) Sokol Stodůlky
601-700 N Polášek Lukáš (1976) SK Vršovice
701-800 Barbora Jiří (1937) Slovan Svobo
701-800 Bartoň Aleš (1971) AC Sparta Praha
701-800 Bartoň Tomáš (2001) AC Sparta Praha
701-800 Bartoňová Eva (1958) Sokol Kbely
701-800 Bauer Václav (1985) KK Konstruktiva Praha
701-800 Bečan Martin (1988) Stadion Žižkov
701-800 Bečkovský Petr (1972) SK Vršovice
701-800 Bendzák Jakub (2003) Elizza Praha
701-800 Blažková Anežka ml. (2002) Lokomotiva Vršovice
701-800 Brož Patrik (2002) SF SKK El Niňo
701-800 Brož Zdeněk (1963) Sokol Břevnov
701-800 Bruk Martin (2002) SK HAMR
701-800 Brýna Karel (1963) KST OBO Pra
701-800 Buriánek Václav (1956) TTC Praha
701-800 Burka Václav (1998) Elizza Praha
701-800 Černý Jakub (1984) Avia Čakovice
701-800 Černý Martin (1954) Sokol Nové Vysočany
701-800 Černý Pavel (1973) KK Konstruktiva Praha
701-800 Čížek Václav (1964) Slovan Svobo
701-800 Dusbaba Miroslav (1945) SK OAZA Praha
701-800 Dusílek Jaromír (1948) Sokol Kbely
701-800 Dušek Jiří (1986) Lokomotiva Vršovice
701-800 Dvořák Aleš (1980) Sokol Podolí
701-800 Fuček Miloslav (1959) TTC Praha
701-800 Grisa Vladimír (1968) TTC Klánovice
701-800 Hausmann Josef (1958) KST OBO Pra
701-800 Havlíček Ladislav (1968) TTC Praha
701-800 Hlaváček Petr (1972) ABC Branik
701-800 Horák Vítek (2002) Bulldogs P
701-800 Hruška Rudolf (1968) AC Sparta Praha
701-800 Janda Jiří (1969) Bulldogs P
701-800 Jantačová Zuzana (1999) SK Vršovice
701-800 Jaroš Martin (1973) SK HAMR
701-800 Jedlička Jan (1988) AC Sparta Praha
701-800 Jeřábek Michal (1979) Kyje
701-800 Jeřábek Pavel (1974) SK Start Praha
701-800 Jirák Jiří (1960) Orion Praha
701-800 Jirásek Pavel (1968) Sokol Podolí
701-800 Kalicher Miroslav (1958) Bulldogs P
701-800 Kára Jiří (1949) Kyje
701-800 Klabeček Dominik (1995) SK Vršovice
701-800 Kleinander Michal (1993) AC Sparta Praha
701-800 Klouda Rudolf (1934) Sokol Podolí
701-800 Korec Ladislav (1945) KK Konstruktiva Praha
701-800 Koutník Roman (1974) Stadion Žižkov
701-800 Kozák Pavel (1972) Sokol Stodůlky
701-800 Kozák Vojtěch ml. (2001) Sokol Stodůlky
701-800 Kratochvíl David (2002) Elizza Praha
701-800 Kreis Pavel (1945) Slovan Svobo
701-800 Krejčí Pavel (1978) Sokol Žižkov
701-800 Krupa Zdeněk (1942) Slovan Svobo
701-800 Kučera Jan (1955) Kyje
701-800 Kulhánek Karel (1929) Sokol Podolí
701-800 Marcinčik Michal (1966) Orion Praha
701-800 Maršálek Petr (1946) SK Slivenec
701-800 Mička Zdeněk (1953) Slovan Svobo
701-800 Mikšátko Roman (1961) Zelená Liška
701-800 Najbertová Lucie (1974) Stadion Žižkov
701-800 Niederle Jiří (1960) SF SKK El Niňo
701-800 Ondráček Petr (1979) SK Slivenec
701-800 Papoušek Vladimír (1951) Sokol Stodůlky
701-800 Paroubek Jan (1958) TTC Praha
701-800 Paroubek Pavel (1988) TTC Praha
701-800 Petr Adam (2000) TTC Praha
701-800 Pocar Jan (1971) SK Vršovice
701-800 Podrazil Vojtěch (2003) TTC Praha
701-800 Pospíšil Marek (1995) SK Vršovice
701-800 Poulíček Jaroslav (1964) TTC Praha
701-800 Pražák Bohumil (1967) Slovan KST Bohnice
701-800 Rezek Jan st. (1962) Sokol Běchovice II
701-800 Rosa Vladimír (1969) SK HAMR
701-800 Samohejl Erich (1935) Zelená Liška
701-800 Sixta Jaroslav (1955) Sokol Stodůlky
701-800 Slepička David (1978) SF SKK El Niňo
701-800 Suchý Adam ml. (2002) Sokol Stodůlky
701-800 Suk Matouš (2001) AC Sparta Praha
701-800 Svoboda Milan (1951) SK Slivenec
701-800 Šálek Pavel (1987) AC Sparta Praha
701-800 Šedivý Stanislav (1975) Elizza Praha
701-800 Šimon Milan (1959) ABC Branik
701-800 Šindelář Michal (1973) PSK Olymp
701-800 Šíp Martin (2006) SF SKK El Niňo
701-800 Špinar Michal (1998) Elizza Praha
701-800 Štefan Nikola (1951) SF SKK El Niňo
701-800 Šusta Petr (2003) AC Sparta Praha
701-800 Tiep Hoangvan (1989) VŠSK MFF Praha
701-800 Tichý Stanislav (1948) TTC Klánovice
701-800 Trmota Zdeněk (1965) TTC Praha
701-800 Trubl Vladimír (1959) Kyje
701-800 Vacek Bohumil (1957) AC Sparta Praha
701-800 Váňa Petr (1964) TTC Praha
701-800 Vanka Petr (1965) Malešice
701-800 Vohradský Stanislav (1946) Elizza Praha
701-800 Vrba Karel (1948) Sokol Kbely
701-800 Wichterle Filip (1998) SF SKK El Niňo
701-800 Zábranský Josef (1964) Sokol Břevnov
701-800 Zikl Petr (1976) Sokol Podolí
701-800 Zücker Robert (1979) Sokol Břevnov
701-800 Zvolánek Václav (1976) Sokol Břevnov
701-800 Žerava Miroslav (1946) Kyje
701-800 N Batík Lukáš (1983) ABC Branik
701-800 N Formáček Jiří (1938) Avia Čakovice
701-800 N Chourová Natálie (2000) Sokol Nusle
701-800 N Jendruščák Jaroslav (1950) Pankrác
701-800 N Kelbl Jiří (1999) TTC Praha
701-800 N Kleinander Michael (1967) AC Sparta Praha
701-800 N Koběrský Matěj (2004) SF SKK El Niňo
701-800 N Kochlöffl Roman (1964) PSK Olymp
701-800 N Kuba Vojtěch (2000) AC Sparta Praha
701-800 N Luxemburk Filip (2005) SF SKK El Niňo
701-800 N Mucha Aleš (1974) Orion Praha
701-800 N Reich František (1947) Sokol Běchovice II
701-800 N Sobota Miroslav (1971) TTC Praha
701-800 N Ščuka Martin (1998) TTC Klánovice
701-800 N Vostrý Marek (1973) Sokol Stodůlky
701-800 N Zahradnický Radek (1976) SK HAMR
801-900 Buřil Petr (1959) SK Vršovice
801-900 Černý Václav (1964) Bulldogs P
801-900 Fleissig Petr (1944) KK Konstruktiva Praha
801-900 Fliegel František (1943) Bulldogs P
801-900 Fritsch Roland (1999) AC Sparta Praha
801-900 Grisa Daniel (2003) TTC Klánovice
801-900 Havliš Filip (2002) Sokol Stodůlky
801-900 Hobík Zdeněk (1973) Sokol Běchovice II
801-900 Hofman Jan (2005) AC Sparta Praha
801-900 Hronský Vladimír (1956) KST OBO Pra
801-900 Chládek Jan (1978) TTC Praha
801-900 Lasák Radovan (1971) AC Sparta Praha
801-900 Mallarino Marco (2002) SF SKK El Niňo
801-900 Mamchur Viktoriya (1980) TTC Praha
801-900 Margaritov Dimitr (1953) Sokol Břevnov
801-900 Melíšek Ondřej (2004) AC Sparta Praha
801-900 Milota Martin (1992) VŠSK MFF Praha
801-900 Modl Josef (1945) Pankrác
801-900 Mužík Martin (2003) SK Vršovice
801-900 Nebeský Jiří (1947) KK Konstruktiva Praha
801-900 Netušilová Marta (1975) SK Start Praha
801-900 Pecháček David (1976) Lokomotiva Vršovice
801-900 Pilný Pavel (1944) Slovan KST Bohnice
801-900 Plošek Lukáš (1987) Sokol Břevnov
801-900 Rulc Lukáš nejml. (2003) AC Sparta Praha
801-900 Seidlová Monika (2000) SF SKK El Niňo
801-900 Staněk Václav (1946) KST OBO Pra
801-900 Stýblo Jaroslav (1973) SK OAZA Praha
801-900 Šmidt Karel st. (1957) SK Vršovice
801-900 Šraga Jan (1974) SK HAMR
801-900 Trojan Petr (1972) SK Vršovice
801-900 Veselý Filip (1983) VŠSK MFF Praha
801-900 Vrecion Pavel (1964) Sokol Stodůlky
801-900 Zdeněk Jan (1968) AC Sparta Praha

 

  

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0300 Poštovní spořitelna

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist