Žebříček mužů PSST

Skupina pro žebříček: 
Muži
Sezóna: 
2016-2017

 

poř. hráč klub
1 Kleprlík Jakub (1986) SF SKK El Niňo
2 Reitšpies David (1996) SF SKK El Niňo
3 N Bardoň Michal (1978) SF SKK El Niňo
4 Bajger Ondřej (1994) SF SKK El Niňo
5 Kučera Stanislav (1997) SF SKK El Niňo
6 N Kalužný Samuel (1997) Elizza Praha
7 Kaucký Petr (1975) SF SKK El Niňo
8 Němeček Jakub (1997) SF SKK El Niňo
9 Obešlo Marek (1991) SF SKK El Niňo
10 Zlámal Jaromír (1987) AC Sparta Praha
11 Panský Jindřich (1960) KT Praha
12 Málek Tomáš (1996) SF SKK El Niňo
13 Havlík Tomáš (1986) KT Praha
14 N Turček Peter (1996) Elizza Praha
15 Hrnčiřík Jan (1977) Elizza Praha
16 Laboutka Luděk (1966) Elizza Praha
17 Holáň Jan (1993) Elizza Praha
18 Javůrek Petr (1968) KT Praha
19 Štepka Miroslav (1990) AC Sparta Praha
20 Orlowski Milan (1952) KT Praha
20 N Plachý Josef ml. (1971) SF SKK El Niňo
20 N Thang Do Trong (1985) Elizza Praha
21-30 Černota Filip (2001) AC Sparta Praha
21-30 Hlaváček Tomáš (1979) Elizza Praha
21-30 Kubát Jan ml. (1989) AC Sparta Praha
21-30 Merta David (1990) Elizza Praha
21-30 Novotný Petr (1977) Elizza Praha
21-30 Průša David (2000) Elizza Praha
21-30 Strejc Filip (1998) AC Sparta Praha
21-30 Šálený David (1999) SF SKK El Niňo
21-30 Šedivý Zdeněk (1978) Elizza Praha
21-30 Vítovec Martin (1997) SF SKK El Niňo
30 N Novák Robert (1977) AC Sparta Praha
31-40 De Filippo Martin (1986) Střížkov
31-40 Dusík Stanislav (1998) SF SKK El Niňo
31-40 Fausek Matěj (1999) Elizza Praha
31-40 Kočvara Martin (1970) Střížkov
31-40 Krejcar Vilém (1998) SF SKK El Niňo
31-40 Kuchař Jan (1989) AC Sparta Praha
31-40 Marat Petr (1999) Elizza Praha
31-40 Nejedlý Petr (1978) Sokol Michle
31-40 Stach Matěj (2003) SF SKK El Niňo
31-40 Šablatura Michal (1995) SF SKK El Niňo
41-50 Bartošek Vít (1986) AC Sparta Praha
41-50 Bucifal Aleš (1970) Sokol Michle
41-50 Ezr Václav (1996) SF SKK El Niňo
41-50 Hořejší Radim (1976) Sokol Michle
41-50 Hüttl Michal (1989) Avia Čakovice
41-50 Kolář Vlastimil (1959) Lokomotiva Vršovice
41-50 Šimeček Jan (1960) Sokol Michle
41-50 Špaček Zbyněk (1959) SF SKK El Niňo
41-50 Šulc Martin (1986) Avia Čakovice
41-50 Vaňásek Jiří (1971) Avia Čakovice
50 N Vrňák Tomáš (1981) SF SKK El Niňo
51-60 Benák Libor (1969) Sokol Michle
51-60 Drechsler Petr (1973) Sokol Nusle
51-60 Krameš Jan (2002) Lokomotiva Vršovice
51-60 Kuba Josef (1972) Lokomotiva Vršovice
51-60 Novotný Petr (1976) Avia Čakovice
51-60 Olejár Filip (1986) Sokol Stodůlky
51-60 Petřík Aleš (1975) Avia Čakovice
51-60 Půlpán David (1993) SF SKK El Niňo
51-60 Tinkl Pavel (1977) Sokol Stodůlky
51-60 Urban Oto (1987) Střížkov
61-80 Adam Lukáš (1985) AC Sparta Praha
61-80 Ambrož Adam (1983) Sokol Michle
61-80 Dušek Jan (1976) Elizza Praha
61-80 Dvořák Petr (2000) Elizza Praha
61-80 Hrdý Martin (1972) Avia Čakovice
61-80 Juklík Tomáš (1973) AC Sparta Praha
61-80 Lánský Jakub (1988) AC Sparta Praha
61-80 Melichar Jiří (1979) Avia Čakovice
61-80 Mráz Jiří (1963) Lokomotiva Vršovice
61-80 Novotný Petr (1985) Sokol Michle
61-80 Pašek Dominik (1998) Slavoj Praha
61-80 Plachý Ladislav (1966) SF SKK El Niňo
61-80 Pospíšil Milan (1954) Lokomotiva Vršovice
61-80 Sladovník Daniel (1966) SK Start Praha
61-80 Slobodzian Adam (1997) Elizza Praha
61-80 Stano Peter (1989) AC Sparta Praha
61-80 Šenk Jakub (1994) AC Sparta Praha
61-80 Škarban Jan (1998) Slavoj Praha
61-80 Tenglová Vendula (1993) Sokol Nusle
61-80 Tichý Jiří (1986) Sokol Michle
80 N Švec Radek (1986) Sokol Michle
81-100 Brož Pavel (1977) Bohnice
81-100 Fišar Martin (1978) Střížkov
81-100 Hrbáček Milan (1968) Sokol Nusle
81-100 Charamza Ondřej ml. (1997) Avia Čakovice
81-100 Janíček Petr (1962) SK Start Praha
81-100 Kadavý Vladimír (1963) Bohnice
81-100 Kaucký Jakub (2003) SF SKK El Niňo
81-100 Koděra Miloš (1973) Sokol Michle
81-100 Kuba Miloslav (1973) SK Start Praha
81-100 Kubát Petr (1999) SF SKK El Niňo
81-100 Lamr Martin (1981) Elizza Praha
81-100 Maršík Richard (1970) Bohnice
81-100 Přída Kryštof (2002) SF SKK El Niňo
81-100 Remeš Zdeněk (1948) SF SKK El Niňo
81-100 Rochowanski Lukáš (1977) Elizza Praha
81-100 Růžička Jakub (1984) Elizza Praha
81-100 Sedláček Vladimír (1971) Sokol Petrovice
81-100 Suvorov Maxim (1989) SF SKK El Niňo
81-100 Šimůnek Ondřej (1999) Slavoj Praha
81-100 Šmatlák Jiří (1985) Orion Praha
100 N Charamza Ondřej st. (1975) Avia Čakovice
100 N Plášek Pavel (1992) Avia Čakovice
101-150 Beran Matěj (2001) SF SKK El Niňo
101-150 Branžovský Milan (1954) TTC Klánovice
101-150 Budík Bohuslav ml. (1980) Sokol Nusle
101-150 Červenka Jan (1983) AC Sparta Praha
101-150 Daníček Adam (2000) Elizza Praha
101-150 Diblíková Klára (1997) Slavoj Praha
101-150 Dlouhý Jiří (1972) Sokol Nusle
101-150 Flekač Tomáš (1985) Stadion Žižkov - Ulita
101-150 Gomola Jan (1987) Pankrác
101-150 Hašek Milan (1967) PSK Olymp
101-150 Havazík Ondřej (1993) AC Sparta Praha
101-150 Hron Jiří (1964) PSK Olymp
101-150 Hubinger Lukáš (1989) Sokol Michle
101-150 Hudek Tomáš (1968) TTC Klánovice
101-150 Chadt Jiří (1978) Sokol Nusle
101-150 Chvojka Jaroslav (1975) TTC Klánovice
101-150 Jírovec Martin (1960) Sokol Stodůlky
101-150 Juhasz Martin (1981) Elizza Praha
101-150 Kaba Radka (1975) Slavoj Praha
101-150 Kadlec Tomáš (1973) Elizza Praha
101-150 Kafuněk David (1971) SK Start Praha
101-150 Kocábek Pavel (1950) Sokol Nusle
101-150 Milek Petr (1978) Střížkov
101-150 Müller Radek (1980) Pankrác
101-150 Navrátil Jiří (1992) SF SKK El Niňo
101-150 Nejedlý Pavel (1970) Avia Čakovice
101-150 Němeček Jiří (1963) PSK Olymp
101-150 Novotná Markéta (1977) Avia Čakovice
101-150 Pištora Josef (1951) Sokol Michle
101-150 Plachý Jiří (1967) SF SKK El Niňo
101-150 Plch Jiří st. (1948) Sokol Nusle
101-150 Počta Tomáš (1981) SF SKK El Niňo
101-150 Pospíšil David (1979) Slavoj Praha
101-150 Provazník Petr (1971) Střížkov
101-150 Radouš Jaromír (1958) Bohnice
101-150 Rucký Přemysl (1979) Orion Praha
101-150 Růžička Filip (1988) Bohnice
101-150 Rys Vilém (1969) PSK Olymp
101-150 Řepík Jaroslav (1977) SK OAZA Praha
101-150 Sklenář Ondřej (1990) Slavoj Praha
101-150 Suchomel Tomáš (1965) Avia Čakovice
101-150 Šebl Jáchym (2000) Slavoj Praha
101-150 Šilhánek Luděk (1989) Orion Praha
101-150 Šimáček Milan (1963) Avia Čakovice
101-150 Vojáček Miloš (1969) Avia Čakovice
101-150 Vojtěch Radek (1977) Elizza Praha
101-150 Zámyslický Jaroslav (1958) Sokol Michle
101-150 Zapletal Jan (1987) Pankrác
101-150 Zunt Zdeněk (1972) Lokomotiva Vršovice
101-150 Zuzčák Patrik (1976) Sokol Stodůlky
150 N Martinec Tomáš (1991) Sokol Michle
150 N Rousek Tomáš (1967) Avia Čakovice
151-200 Abdullin Denis (1989) AC Sparta Praha
151-200 Ambrož Jiří (1947) Sokol Michle
151-200 Balák Pavel (1956) Avia Čakovice
151-200 Beran Tomáš (2001) SF SKK El Niňo
151-200 Bialas Filip (1998) Elizza Praha
151-200 Bohumský Petr (1971) Slavoj Praha
151-200 Buchar Michael (1999) SF SKK El Niňo
151-200 Černoch Jan (1956) Sokol Michle
151-200 Černý Martin (1979) Stadion Žižkov - Ulita
151-200 Ducháček Josef (1960) SF SKK El Niňo
151-200 Fexa Martin (1977) TTC Klánovice
151-200 Gaydoš Vít (1990) AC Sparta Praha
151-200 Hák Zdeněk (1987) Sokol Stodůlky
151-200 Hanzal Petr (1979) TTC Klánovice
151-200 Haralík Stanislav (1948) Sokol Michle
151-200 Hondlík Josef (1966) Pankrác
151-200 Hozman Bohumil (1954) Sokol Petrovice
151-200 Hyršl Ondřej (1986) Orion Praha
151-200 Chlumský Petr (1996) TTC Praha
151-200 Kadlec Vít (2005) Elizza Praha
151-200 Kárník Tomáš (1989) TTC Klánovice
151-200 Kočí Štěpán (1988) AC Sparta Praha
151-200 Král Lukáš (1984) Pankrác
151-200 Krameš Jan st. (1975) Lokomotiva Vršovice
151-200 Kubera František (1962) SK OAZA Praha
151-200 Kubový Jan (1992) AC Sparta Praha
151-200 Kučala Viktor (1968) Elizza Praha
151-200 Kulveit Jonáš (2001) Slavoj Praha
151-200 Lazar Martin (1988) Sokol Stodůlky
151-200 Lebl Ondřej (1990) Pankrác
151-200 Martiška Jan (1986) AC Sparta Praha
151-200 Musil Michal (1990) Orion Praha
151-200 Pecka Milan (1964) Sokol Petrovice
151-200 Poncar Patrik (1991) Střížkov
151-200 Prokš Vladimír (1961) Sokol Nusle
151-200 Průša Martin (1967) Elizza Praha
151-200 Přáda Jaroslav (1958) Sokol Nusle
151-200 Remunda Štěpán (1975) TTC Praha
151-200 Rulec Jakub (1981) Střížkov
151-200 Semrád Martin (1975) Sokol Stodůlky
151-200 Schmidtmayer František (1964) AC Sparta Praha
151-200 Tichý Dominik (1999) Sokol Nusle
151-200 Toman Vojtěch (1986) Orion Praha
151-200 Tůma Michal (1969) PSK Olymp
151-200 Veselý Vojtěch (1981) Sokol Michle
151-200 Vomlel Lukáš (1974) Bohnice
151-200 Votípka Emanuel (1943) Sokol Michle
151-200 Vyskočil Michal (1990) Avia Čakovice
151-200 Vyvadilová Jitka (1992) SF SKK El Niňo
151-200 Zahradníček Jakub (1994) TTC Praha
200 N Panský Lukáš (1986) AC Sparta Praha
201-250 Annayev Sanjar (1995) AC Sparta Praha
201-250 Balcar Zdeněk (1959) Bohnice
201-250 Bartošek Jan (1984) AC Sparta Praha
201-250 Bláha Milan (1949) Bohnice
201-250 Bozděch Jan (1983) AC Sparta Praha
201-250 Cihlář Matěj (2000) Bohnice
201-250 Červeňák Miroslav (1979) TTC Klánovice
201-250 Čihák Josef st. (1969) ABC Branik
201-250 Duchoslav Petr (1977) Stadion Žižkov - Ulita
201-250 Forgáč Andrej (1987) Stadion Žižkov - Ulita
201-250 Hofman Jaroslav (1953) Malešice
201-250 Houška Jaroslav (1959) Bohnice
201-250 Hrabě Václav (1951) Sokol Nusle
201-250 Hruška Jan (1969) Sokol Nusle
201-250 Chovanec Jakub (1992) Sokol Michle
201-250 Jež Dominik (1997) Avia Čakovice
201-250 Kačaba Vojtěch (1981) Sokol Nusle
201-250 Kala Petr (1962) SK Start Praha
201-250 Kantor Jan (1994) AC Sparta Praha
201-250 Kára Petr (1966) Sokol Nusle
201-250 Klouček Ondřej (1979) Bohnice
201-250 Kočvara Tomáš (1982) Pankrác
201-250 Kočvara Vlastimil (1948) Střížkov
201-250 Krenk Tomáš (1969) ABC Branik
201-250 Kutil Jan (1964) Stadion Žižkov - Ulita
201-250 Laube Petr (1976) Sokol Petrovice
201-250 Linert Martin (1972) Slavoj Praha
201-250 Lipták Milan (1980) Pankrác
201-250 Marat Filip (2002) Elizza Praha
201-250 Matoušek Jan (1974) Sokol Petrovice
201-250 Mazánek Jiří (1975) SK OAZA Praha
201-250 Merhaut Jaroslav (1948) Sokol Stodůlky
201-250 Mirovský Ondřej (1979) Bohnice
201-250 Moravec Roman (1958) Pankrác
201-250 Motyčka Oldřich (1949) Sokol Michle
201-250 Píšan Ondřej (1984) Sokol Nusle
201-250 Pour Tomáš (1999) Střížkov
201-250 Rotari Vjačeslav (1973) Lokomotiva Vršovice
201-250 Rybář Martin (1963) SK Start Praha
201-250 Rychlý Tomáš (1971) Bohnice
201-250 Sedlář Jan (1986) Pankrác
201-250 Skopec Daniel (2001) AC Sparta Praha
201-250 Skříčková Ivana (1987) Avia Čakovice
201-250 Stehlík Martin (1977) Střížkov
201-250 Taraňko Mikhail (1981) Avia Čakovice
201-250 Tůma Ladislav (1978) Pankrác
201-250 Vaněk Petr (2001) Slavoj Praha
201-250 Vidlák Miloš (1983) Sokol Stodůlky
201-250 Zahrádka David (1995) Slavoj Praha
201-250 Žydel Jan (1989) Avia Čakovice
251-300 Abrahám Petr (1963) Orion Praha
251-300 Ako David (1993) Sokol Žižkov
251-300 Beránek Václav ml. (1983) AC Sparta Praha
251-300 Brothánek Jan (1977) TTC Klánovice
251-300 Dorko Tomáš (1991) SK HAMR
251-300 Dušek Zdeněk (1975) Orion Praha
251-300 Filip Michal (1971) Bohnice
251-300 Fišer Petr (1983) Pankrác
251-300 Hamáček Jan (1958) SK HAMR
251-300 Hampl Pavel (1982) Elizza Praha
251-300 Hanzal Petr (1973) Sokol Petrovice
251-300 Herrmann Vít (1973) Sokol Břevnov
251-300 Huleš Jiří (1956) Orion Praha
251-300 Jiroušek Pavel (1963) Zelená Liška
251-300 Kanzelsberger Martin (1972) Sokol Žižkov
251-300 Klempířová Jiřina (1967) Sokol Stodůlky
251-300 Klouček Pavel (1987) AC Sparta Praha
251-300 Kolda Petr (1972) Střížkov
251-300 Kugler Filip (1992) Stadion Žižkov - Ulita
251-300 Kucharčík Jan (1992) Sokol Michle
251-300 Kuchař Michal (1955) Sokol Suchdol
251-300 Lamprecht Matyáš (1997) Sokol Nusle
251-300 Marek Vladimír (1960) Sokol Petrovice
251-300 Meline Jéróme (1973) Sokol Žižkov
251-300 Pacák Miroslav (1969) Pankrác
251-300 Pastír Jiří (1971) Sokol Nusle
251-300 Peršl Martin (1966) Avia Čakovice
251-300 Pospíšil Jan (1965) TTC Klánovice
251-300 Procházka Radek (1970) SK Dolní Měcholupy
251-300 Prokopenko Oleg (1986) SF SKK El Niňo
251-300 Radil Milan (1951) Sokol Michle
251-300 Raiser Dan (1990) TTC Klánovice
251-300 Rejent Štěpán (1997) Sokol Běchovice II
251-300 Ryšavý Filip (1988) Sokol Michle
251-300 Satorie Michal (1974) Pankrác
251-300 Sedláček Luděk (1973) Orion Praha
251-300 Sochor Adam (2002) Stadion Žižkov - Ulita
251-300 Stejskal Tomáš (1992) Sokol Žižkov
251-300 Svoboda Robert (1972) Avia Čakovice
251-300 Šimeček Jan (1995) Elizza Praha
251-300 Štencek Jiří (1987) Stadion Žižkov - Ulita
251-300 Toula Vladimír (1956) Avia Čakovice
251-300 Tvrdý Miroslav (1959) Slavoj Praha
251-300 Valeš Zbyněk (1987) Sokol Michle
251-300 Vedral František (1954) Malešice
251-300 Veselý Luboš (1965) PSK Olymp
251-300 Vokurka Miloslav (1972) TTC Praha
251-300 Vorel Martin (1969) Malešice
251-300 Vřešťál Milan (1989) Sokol Žižkov
251-300 Zázvorka Jan (1993) Avia Čakovice
300 N Krajč Rudolf (1950) SK HAMR
300 N Uhl Jiří (1970) SK HAMR
301-350 Bartoňová Jitka (1974) Bohnice
301-350 Blažek Jan (1964) Lokomotiva Vršovice
301-350 Blažek Pavel (1968) Střížkov
301-350 Budiš Ondřej (1962) PSK Olymp
301-350 Čečák Milan (1978) Sokol Stodůlky
301-350 Černá Martina (1983) ABC Branik
301-350 Dlouhý Karel (1969) SK OAZA Praha
301-350 Domnosil Tomáš (1984) Bohnice
301-350 Drbohlav Marek (1970) Sokol Michle
301-350 Dyršmíd Milan (1956) Sokol Nové Vysočany
301-350 Eberl Milan (1950) Sokol Nusle
301-350 Fišer Martin (1959) Pankrác
301-350 Flídr Josef (1960) SK Slivenec
301-350 Fridrich Miloslav (1958) Bohnice
301-350 Hanzlík Tomáš (1984) Avia Čakovice
301-350 Huňa Vladimír (1969) Zelená Liška
301-350 Khalaila Adam (2002) SF SKK El Niňo
301-350 Klimovič Filip (1993) Slavoj Praha
301-350 Kohout Radek (1969) ABC Branik
301-350 Košek Lukáš (1980) AC Sparta Praha
301-350 Kotrbáček Petr (1964) Kyje
301-350 Kubeš Václav (1985) Sokol Michle
301-350 Látal Jan (1983) AC Sparta Praha
301-350 Lipták Ondřej (1956) Sokol Stodůlky
301-350 Mach Jakub (1985) Avia Čakovice
301-350 Martinek Patrik (1974) SK Dolní Měcholupy
301-350 Matějka Zdeněk (1963) Lokomotiva Vršovice
301-350 Matoušek Pavel (1965) Orion Praha
301-350 Matuna Václav (1957) Bohnice
301-350 Merkl Roman (1994) AC Sparta Praha
301-350 Pešek Miroslav (1986) Sokol Nové Vysočany
301-350 Pícha David (1971) Sokol Petrovice
301-350 Ploc Marek (1979) PSK Olymp
301-350 Pluska Oleh (1970) Sokol Nusle
301-350 Procházka Ivan ml. (1983) Sokol Běchovice II
301-350 Randáček Miroslav (1980) SK Dolní Měcholupy
301-350 Reuter Christoph (1987) Sokol Michle
301-350 Satrapa Jan (1968) Sokol Petrovice
301-350 Semián Richard (1973) KK Konstruktiva Praha
301-350 Slováček Jakub (1985) Sokol Žižkov
301-350 Smrčina Zdeněk (1962) Zelená Liška
301-350 Smrkovský Petr (1965) KK Konstruktiva Praha
301-350 Sýs Alan (1992) AC Sparta Praha
301-350 Ševčík Ivan (1959) Kyje
301-350 Šimberský Jiří (1950) Malešice
301-350 Šobáň Radek (1987) Lokomotiva Vršovice
301-350 Thomka Pavel (1966) Sokol Břevnov
301-350 Vu Duy Tiep (1987) Lokomotiva Vršovice
301-350 Zimčík Lukáš (1988) SF SKK El Niňo
301-350 Žiačik Jan ml. (1998) Bohnice
350 N Urban Pavel (1948) Sokol Michle
350 N Vítek Milan (1978) Sokol Běchovice II
350 N Lomský Gustav (1956) Avia Čakovice
350 N Obraz Martin (1966) Střížkov
351-400 Adášek Jan (1961) SK Start Praha
351-400 Akopyan Artur (1969) Elizza Praha
351-400 Bielina Václav (1950) Sokol Stodůlky
351-400 Boštíková Věra (1958) KK Konstruktiva Praha
351-400 Brož Josef (1952) SK Dolní Měcholupy
351-400 Cankař Radek (1978) Bohnice
351-400 Čapek Karel (1962) SK OAZA Praha
351-400 Dolanský Roman (1973) Lokomotiva Vršovice
351-400 Doležal Karel (1963) Střížkov
351-400 Hadrava Miloslav (1955) Kyje
351-400 Hrdlička Jakub (1985) Sokol Michle
351-400 Hubač Martin (1991) AC Sparta Praha
351-400 Chocová Alena (1977) Avia Čakovice
351-400 Jaroš Petr (1963) Lokomotiva Vršovice
351-400 Jelínek Tomáš (1972) TTC Praha
351-400 Jiroš Martin (1972) TTC Klánovice
351-400 Kačinetz Alan (1965) SK OAZA Praha
351-400 Kohout Pavel (1976) SK Dolní Měcholupy
351-400 Král Ludvík ml. (1984) ABC Branik
351-400 Kratochvíl Karel (1990) TTC Klánovice
351-400 Krauz Samuel (1953) Kyje
351-400 Kruchina Jiří (1972) Sokol Nové Vysočany
351-400 Laštůvka Petr (1982) Kyje
351-400 Marko Jiří (1961) KK Konstruktiva Praha
351-400 Matuška František (1962) Sokol Petrovice
351-400 Nágr Pavel (1966) Lokomotiva Vršovice
351-400 Nevmeržický Vadim (1958) Sokol Stodůlky
351-400 Nguyen Dominik (1978) AC Sparta Praha
351-400 Nosál Martin (1989) ABC Branik
351-400 Nousek Jiří (1953) Sokol Nové Vysočany
351-400 Pavlovský Tomáš (1958) SK OAZA Praha
351-400 Pekárek Václav (1995) Lokomotiva Vršovice
351-400 Pešina Jiří (1974) Lokomotiva Vršovice
351-400 Pinkas Jan (1956) Bohnice
351-400 Pospíšil Alois (1957) SK Slivenec
351-400 Richter Jan (1973) Sokol Běchovice II
351-400 Rybenský Marek (1969) Malešice
351-400 Slavata Josef (1952) Bohnice
351-400 Stránský Zdeněk (1953) Sokol Stodůlky
351-400 Svoboda Igor (1969) Sokol Nusle
351-400 Svoboda Vladimír (1956) Sokol Kbely
351-400 Svobodová Nikola (1992) Střížkov
351-400 Šmíd Miroslav (2003) AC Sparta Praha
351-400 Tomek Jakub (1966) Malešice
351-400 Ulrych Jiří (1975) SK OAZA Praha
351-400 Vláčil Jiří (1984) Sokol Žižkov
351-400 Zatroch Ondrej (1983) Sokol Běchovice II
351-400 Zúbrik Mário (1969) Sokol Suchdol
351-400 Žambokréthyová Milena (1989) Kyje
351-400 Železný Miroslav (1967) Lokomotiva Vršovice
400 N Dusilová Jana (1972) Sokol Stodůlky
400 N Klímková Veronika (1980) Elizza Praha
400 N Kocian Ladislav (1949) Sokol Michle
401-500 Arsenjev Petr (1976) SK Slivenec
401-500 Bajtler Martin (1959) SK Start Praha
401-500 Beneš Karel (1959) Sokol Nusle
401-500 Berný Lukáš (1950) SK OAZA Praha
401-500 Bláha Tomáš (1996) AC Sparta Praha
401-500 Bratka Arnošt (1950) SK Slivenec
401-500 Brůčková Marie (1971) Sokol Běchovice II
401-500 Budík Bohuslav st. (1956) Sokol Nusle
401-500 Celler Jiří (1988) Sokol Stodůlky
401-500 Červeňák Marian (1984) Sokol Žižkov
401-500 Čihák Josef ml. (1992) ABC Branik
401-500 Dalešický Josef (1963) Stadion Žižkov - Ulita
401-500 Dunder Jiří (1964) AC Sparta Praha
401-500 Dvořák Jiří ml. (1979) SK Vršovice
401-500 Dvořák Petr (1983) Sokol Běchovice II
401-500 Elčkner Miroslav ml. (1974) Sokol Žižkov
401-500 Ezr Petr (1958) SF SKK El Niňo
401-500 Fabian Jiří (1958) SK OAZA Praha
401-500 Farář Petr (1979) Sokol Běchovice II
401-500 Fausek Jiří (1971) Elizza Praha
401-500 Fišer Josef (1983) Sokol Žižkov
401-500 Hájek Karel (1953) Sokol Petrovice
401-500 Hanke Tomáš (1976) Sokol Kbely
401-500 Hanšpach Daniel (1963) Malešice
401-500 Havel Jiří (1976) SK Start Praha
401-500 Havránek Jakub (2002) Lokomotiva Vršovice
401-500 Hladík Ivo (1966) Sokol Stodůlky
401-500 Hladík Petr (1981) Sokol Žižkov
401-500 Hoke Daniel (1999) Elizza Praha
401-500 Hořejší Jiří (1963) SK HAMR
401-500 Hrdlic Roman (1969) TTC Klánovice
401-500 Hrdý Jiří (1955) Sokol Kbely
401-500 Chalupa Jaroslav (1983) Sokol Břevnov
401-500 Chmelík David (1969) Sokol Běchovice II
401-500 Jankovec Jiří (1978) Sokol Břevnov
401-500 Jantač Petr (1996) SK Vršovice
401-500 Kalaš Vladislav (1985) Sokol Stodůlky
401-500 Kalíšek Jiří (1948) Sokol Nové Vysočany
401-500 Karpíšek Ondřej (1986) Střížkov
401-500 Kartaš Zdeněk (1964) Sokol Nové Vysočany
401-500 Kašpar Ladislav (1949) Avia Čakovice
401-500 Knobloch Miroslav ml. (2002) Lokomotiva Vršovice
401-500 Kobras Ludvík (1964) Sokol Nové Vysočany
401-500 Kolařík Zdeněk (1947) PSK Olymp
401-500 Komín Ondřej (1999) Bohnice
401-500 Konopásek Luboš (1964) Sokol Stodůlky
401-500 Korchak Oleksandr (1989) SF SKK El Niňo
401-500 Kotlorz Lukáš (1989) Elizza Praha
401-500 Kotrč Pavel (1977) Stadion Žižkov - Ulita
401-500 Kouba Jan (1999) Bohnice
401-500 Koubek Arnošt (1956) SK OAZA Praha
401-500 Kubelka Martin (2001) SF SKK El Niňo
401-500 Lhoták Petr (1965) Zelená Liška
401-500 Lüder Jan (1969) Střížkov
401-500 Luxemburk Jaroslav (1971) Sokol Břevnov
401-500 Mára Karel (1966) SK Dolní Měcholupy
401-500 Marek Jaroslav (1953) Malešice
401-500 Maršíková Martina (1973) SK HAMR
401-500 Michálek David (1988) TTC Klánovice
401-500 Myslivec Jiří (1975) Střížkov
401-500 Náhlik Pavol (2002) SF SKK El Niňo
401-500 Němec Filip (2002) SF SKK El Niňo
401-500 Němický Jiří (1938) Avia Čakovice
401-500 Novotný Václav (1947) Sokol Petrovice
401-500 Pecka Zdeněk (1960) Sokol Petrovice
401-500 Pejchal Vlastimil (1962) Pankrác
401-500 Peštuka Zdeněk (1960) Pankrác
401-500 Petira Martin (1981) ABC Branik
401-500 Pína Jan (1986) Lokomotiva Vršovice
401-500 Pocz Štefan (1954) PSK Olymp
401-500 Pocz Tomáš (1979) PSK Olymp
401-500 Podrazil Václav (2005) AC Sparta Praha
401-500 Poluk Alexandr (1954) Sokol Kbely
401-500 Popelka Antonín st. (1968) Sokol Břevnov
401-500 Provazník Lukáš (1995) Střížkov
401-500 Průša Ondřej ml. (2002) Elizza Praha
401-500 Přáda Jaroslav (1956) Avia Čakovice
401-500 Ruml Jiří (1983) Sokol Žižkov
401-500 Růžička Václav (1945) Sokol Suchdol
401-500 Seidl Josef (1936) Sokol Michle
401-500 Schützner Vladimír (1962) Sokol Petrovice
401-500 Skoumal Adam (1969) ABC Branik
401-500 Skoupý Libor (1968) Malešice
401-500 Stočes Petr (1956) SK OAZA Praha
401-500 Šinákl Jan (1975) SK HAMR
401-500 Šmolík Jindřich (1942) Stadion Žižkov - Ulita
401-500 Šprongl Jaroslav (1972) Sokol Běchovice II
401-500 Šrámek Daniel (1989) Avia Čakovice
401-500 Turek Tomáš (1967) PSK Olymp
401-500 Vaněk Martin (1975) Stadion Žižkov - Ulita
401-500 Veselý Filip ml. (2001) Lokomotiva Vršovice
401-500 Vodička Šimon (1996) Sokol Nusle
401-500 Vojta Libor (1971) SK Dolní Měcholupy
401-500 Vojta Martin (1968) SK Dolní Měcholupy
401-500 Vokál Roman (1997) Stadion Žižkov - Ulita
401-500 Vožický Bohumil (1957) Elizza Praha
401-500 Vytisk Václav (1950) Sokol Nové Vysočany
401-500 Zajíček Luděk (1947) Sokol Petrovice
401-500 Zerkal Sergey (1966) Bohnice
401-500 Zimmel Václav (1978) ABC Branik
500 N Diblík Radek (1969) ABC Branik
500 N Dobeš Tomáš (1966) Bohnice
500 N Hájek Luděk st. (1973) TTC Klánovice
500 N Ibl Josef (1945) Malešice
500 N Šindelář Michal (1973) PSK Olymp
501-600 Bartoň Tomáš (2001) AC Sparta Praha
501-600 Bauer Radek (1965) Pankrác
501-600 Bednář Petr (1963) Malešice
501-600 Bláha Jaroslav (1953) Orion Praha
501-600 Botek Radomír (1970) SK Start Praha
501-600 Brettschneider Zdeněk (1960) Sokol Nusle
501-600 Bruk Martin (2002) SK HAMR
501-600 Čáha Jiří (2000) Bohnice
501-600 Čermák Jiří (1958) Sokol Žižkov
501-600 Černý Ondřej (1982) Sokol Nové Vysočany
501-600 Dalešický Tomáš (1991) Stadion Žižkov - Ulita
501-600 Doležel Vladimír (1965) SK HAMR
501-600 Drahota Jiří (1944) Sokol Nusle
501-600 Dvořák Jiří st. (1949) SK Vršovice
501-600 Dvořáková Lucie (1978) Avia Čakovice
501-600 Elčkner Miroslav (1946) Sokol Žižkov
501-600 Faistaver Patrik (1993) Zelená Liška
501-600 Fejks Michal (1982) TTC Praha
501-600 Fiala Aleš (1973) TTC Praha
501-600 Frait František (1955) SK Slivenec
501-600 Gargulák František (1950) Sokol Stodůlky
501-600 Gebauer René (1977) Sokol Nusle
501-600 Gerdžikov Svetoslav (1939) Zelená Liška
501-600 Hájek Bedřich (1972) Malešice
501-600 Handl Erich (1971) Bohnice
501-600 Havlíková Jana (1976) Avia Čakovice
501-600 Helisová Kateřina (1981) VŠSK MFF Praha
501-600 Hlaváček Ivan (1944) Lokomotiva Vršovice
501-600 Hojovec Ondřej (1960) Sokol Suchdol
501-600 Holub Martin (1978) Pankrác
501-600 Holub Roman (1965) Sokol Břevnov
501-600 Honč Ondřej (1970) AC Sparta Praha
501-600 Horčák Martin (1974) TTC Klánovice
501-600 Hořínek Pavel (1976) Kyje
501-600 Houček Jaroslav (1968) TTC Praha
501-600 Hrubec Vladimír (1957) Orion Praha
501-600 Jágr Martin (1960) Sokol Stodůlky
501-600 Joch Tomáš (1998) SK Vršovice
501-600 Joska Tomáš (1967) SK HAMR
501-600 Jursa David (1987) Sokol Kbely
501-600 Jůzek Karel (1953) SK Slivenec
501-600 Kadlec Antonín (1972) SK OAZA Praha
501-600 Klindera Antonín (1946) Sokol Nové Vysočany
501-600 Klouček Martin (1973) Sokol Kbely
501-600 Kňažík Ondřej (1993) Sokol Nové Vysočany
501-600 Kocánek Jiří (1980) Elizza Praha
501-600 Kopecký Michael (2005) SF SKK El Niňo
501-600 Kopřiva Jan (1947) ABC Branik
501-600 Koťátko Pravoslav (1963) Sokol Suchdol
501-600 Kotrč Michal (1958) SF SKK El Niňo
501-600 Kubáň Tomáš (1969) Sokol Kbely
501-600 Kučera Dušan (1976) Sokol Kbely
501-600 Kunert Ladislav (1958) Sokol Stodůlky
501-600 Litomiský Petr (1982) Sokol Nové Vysočany
501-600 Lodek Jan (1966) Sokol Petrovice
501-600 Lösterová Anna (1951) Stadion Žižkov - Ulita
501-600 Lukáč Michal (1955) Sokol Petrovice
501-600 Martykiewiecz Dušan (1979) PSK Olymp
501-600 Michálek Vojtěch (1985) Sokol Petrovice
501-600 Moravec Lukáš (1989) TTC Praha
501-600 Nagy Ondrej (1964) Sokol Běchovice II
501-600 Nacher Patrik (1974) SK Start Praha
501-600 Navrátil Ladislav (1985) Kyje
501-600 Novotný Miroslav (1951) SF SKK El Niňo
501-600 Nový Pavel (1974) TTC Klánovice
501-600 Ouroda František (1955) KK Konstruktiva Praha
501-600 Pastorek Lukáš (2000) SF SKK El Niňo
501-600 Pleticha Jaroslav (1949) Sokol Břevnov
501-600 Podrazil Vojtěch (2003) AC Sparta Praha
501-600 Polášek Lukáš (1976) SK Vršovice
501-600 Přeučil Jiří (1947) SK Slivenec
501-600 Ptáček Jan (1963) Sokol Břevnov
501-600 Říha Karel (1944) Avia Čakovice
501-600 Sága Marián (1985) Elizza Praha
501-600 Sejpka Ladislav (1938) Sokol Běchovice II
501-600 Skála Patrik (1966) Sokol Podolí
501-600 Slunéčko Jindřich (1947) Sokol Nusle
501-600 Středa Martin (1972) Lokomotiva Vršovice
501-600 Studničný Jaromír (1947) Sokol Suchdol
501-600 Suchý Adam ml. (2002) Sokol Stodůlky
501-600 Svatoš Daniel (1966) Sokol Stodůlky
501-600 Szilágyi Tomáš (1986) TTC Praha
501-600 Šimánek Lubomír (1943) SK Slivenec
501-600 Šíp Martin (2006) SF SKK El Niňo
501-600 Táborský Michal (1967) Sokol Podolí
501-600 Tkačík Ján (1991) SF SKK El Niňo
501-600 Traxler Jan (1964) Sokol Žižkov
501-600 Trejbal Václav (1958) Sokol Žižkov
501-600 Trnka Josef (1952) Sokol Kbely
501-600 Trnka Miloš (1970) Kyje
501-600 Třesohlavý Josef (1956) SK Slivenec
501-600 Ťuík Jan (1990) Stadion Žižkov - Ulita
501-600 Vencálek Jiří (1969) Zelená Liška
501-600 Verner Pavel (1992) TTC Klánovice
501-600 Wavrečka Ronald (1974) Sokol Nusle
501-600 Winter Daniel (1974) VŠSK MFF Praha
501-600 Záhorský Vladislav (1960) Sokol Podolí
501-600 Zahradník Václav (1960) TTC Praha
501-600 Zseller Jiří (1975) Malešice
501-600 Žďárský Zdeněk (1949) Zelená Liška
600 N Adamčíková Dana (1956) ABC Branik
600 N Botoněk Ivo (1973) Sokol Břevnov
600 N Dvořáková Anna (2000) Avia Čakovice
600 N Kohlmannová Aneta (2001) AC Sparta Praha
600 N Luňová Zuzana (1970) Elizza Praha
600 N Mareš Petr (1981) Malešice
600 N Novák Milan (1975) SK HAMR
600 N Slepička David (1978) SF SKK El Niňo
600 N Turcmanovič František (1961) Kyje
601-700 Adámek Jiří (1948) Sokol Nové Vysočany
601-700 Barna Izabela (1989) AC Sparta Praha
601-700 Baxa Karel (1966) Stadion Žižkov - Ulita
601-700 Bednárik Martin (1973) Bohnice
601-700 Benák Jan (2005) Elizza Praha
601-700 Benák Vít (2005) Elizza Praha
601-700 Blaho Martin (1956) Sokol Petrovice
601-700 Brenner Zdeněk (1956) SK OAZA Praha
601-700 Brož Patrik (2002) SF SKK El Niňo
601-700 Brůček František (1966) Sokol Běchovice II
601-700 Brýna Karel (1963) TTC Praha
601-700 Bukovský Petr (1947) KK Konstruktiva Praha
601-700 Černý Jakub (1984) Avia Čakovice
601-700 Čítek Roman (1965) SK Slivenec
601-700 Čížek Václav (1964) Slovan Svoboda
601-700 Dufek Stanislav (1940) Malešice
601-700 Erben Michal (1982) Sokol Nové Vysočany
601-700 Ezr František (2000) SF SKK El Niňo
601-700 Filip Miroslav (1966) TTC Praha
601-700 Filípek Martin (2000) SF SKK El Niňo
601-700 Fusová Anička (1964) Sokol Žižkov
601-700 Gajda Jonáš (2004) SF SKK El Niňo
601-700 Groh Alexander (1997) Elizza Praha
601-700 Haba Martin (1984) TTC Praha
601-700 Hajný Josef (1935) Zelená Liška
601-700 Handlová Natálie (2004) Bohnice
601-700 Hartmann Miroslav (1959) SK Slivenec
601-700 Hedervári Robert (1968) Sokol Nusle
601-700 Hejný Jakub (1977) Střížkov
601-700 Hezina Jiří (1945) SK OAZA Praha
601-700 Hložek Vojtěch (1986) ABC Branik
601-700 Holštein Jaroslav (1960) Zelená Liška
601-700 Hrabal Ladislav (1938) TTC Klánovice
601-700 Hrazdira Adam (1987) SK Start Praha
601-700 Hrbek Ivan (1955) SK Slivenec
601-700 Chaloupek Petr (1961) Bohnice
601-700 Jirků Jaromír (1991) PSK Olymp
601-700 Klatovský Karel (1939) Sokol Suchdol
601-700 Kolařík Ivan (1955) Sokol Podolí
601-700 Konopa Josef (1943) Zelená Liška
601-700 Kop František (1968) SK Slivenec
601-700 Kořének František (2002) SF SKK El Niňo
601-700 Kozel Rudolf (1959) SF SKK El Niňo
601-700 Kreis Pavel (1945) Slovan Svoboda
601-700 Krieger Karel (1957) Zelená Liška
601-700 Kubišta Jan (1958) AC Sparta Praha
601-700 Kuděj Petr (1995) Lokomotiva Vršovice
601-700 Kuttler Karel (1945) Sokol Petrovice
601-700 Lexa Karel (1945) Lokomotiva Vršovice
601-700 Makal František (1976) Sokol Podolí
601-700 Matoušek Jiří (1942) KK Konstruktiva Praha
601-700 Mička Zdeněk (1953) Slovan Svoboda
601-700 Mikšátko Roman (1961) Zelená Liška
601-700 Milota Martin (1992) VŠSK MFF Praha
601-700 Mládek Bohuslav (1948) Lokomotiva Vršovice
601-700 Motlík Pavel (1959) Sokol Nusle
601-700 Mutl David (1980) TTC Praha
601-700 Neskusil Josef (1948) Sokol Kbely
601-700 Nováček Vladimír (1954) Sokol Nové Vysočany
601-700 Novák Jan (1951) Orion Praha
601-700 Novák Luboš (1969) Střížkov
601-700 Olach Miloslav (1945) Sokol Žižkov
601-700 Oppitz Karel (1951) Sokol Suchdol
601-700 Patho Gabriel (1986) VŠSK MFF Praha
601-700 Patho Róbert (1986) VŠSK MFF Praha
601-700 Pavlíček Ladislav (1952) Zelená Liška
601-700 Peller Marek (1973) KK Konstruktiva Praha
601-700 Pestr Luděk (1978) Lokomotiva Vršovice
601-700 Petříková Michaela (1991) Avia Čakovice
601-700 Pilný Pavel (1944) Bohnice
601-700 Platil Stanislav (1946) TTC Klánovice
601-700 Potůček Václav (1979) SK Start Praha
601-700 Procházka Ivan (1946) Sokol Běchovice II
601-700 Reich František (1947) Sokol Běchovice II
601-700 Rejent Martin (1968) Sokol Běchovice II
601-700 Rezek Jan st. (1962) Sokol Běchovice II
601-700 Rochowanski Jan (2005) Elizza Praha
601-700 Rulc Lukáš nejml. (2003) AC Sparta Praha
601-700 Ruzha Lumír (1927) TTC Praha
601-700 Rychtarik David (1982) Kyje
601-700 Siblík Michal (1977) Pankrác
601-700 Smíšek Jaroslav (1982) TTC Praha
601-700 Stejskal Radek (1962) Sokol Stodůlky
601-700 Suková Helena (1965) SK Start Praha
601-700 Svatoň Petr (1971) Orion Praha
601-700 Šrytr Petr (1941) SF SKK El Niňo
601-700 Šusta Petr (2003) AC Sparta Praha
601-700 Toman Bedřich (1946) KK Konstruktiva Praha
601-700 Totzauer Karel (1941) SK OAZA Praha
601-700 Trnovský Ivo (1961) SK Start Praha
601-700 Tvrdík Petr (1953) KK Konstruktiva Praha
601-700 Vaňásek Jiří ml. (1995) Avia Čakovice
601-700 Veselý Vladimír (1974) Sokol Běchovice II
601-700 Vokál Jan (1997) Stadion Žižkov - Ulita
601-700 Vošický Otto (1970) VŠSK MFF Praha
601-700 Vránová Helena (1976) Sokol Stodůlky
601-700 Vystrčil Tomáš (1959) SK Start Praha
601-700 Vyvadil Jiří (1961) SF SKK El Niňo
601-700 Zelinka Mikuláš (1991) VŠSK MFF Praha
601-700 Zítek Martin (2002) AC Sparta Praha
700 N Betuštiak Petr (1977) Pankrác
700 N Dvořák Aleš (1980) Sokol Podolí
700 N Habrych Richard (1960) SK Dolní Měcholupy
700 N Hadrava Petr (1965) Stadion Žižkov - Ulita
700 N Hlaváč Tomáš (1975) Sokol Běchovice II
700 N Hruška Rudolf (1968) AC Sparta Praha
700 N Jaroš Martin (1973) SK HAMR
700 N Kleinander Michael (1967) AC Sparta Praha
700 N Kosmák Tomáš (1965) Sokol Běchovice II
700 N Merhautová Alena (1951) Sokol Stodůlky
700 N Merkout Petr (1996) AC Sparta Praha
700 N Novotný Vladimír (1953) Malešice
700 N Rosa Vladimír (1969) SK HAMR
700 N Seidlová Monika (2000) SF SKK El Niňo
700 N Sloup Richard (2003) Elizza Praha
700 N Šilar Bohuslav (1960) Stadion Žižkov - Ulita
700 N Zvolánek Václav (1976) Sokol Břevnov
701-800 Barbora Jiří (1937) Slovan Svoboda
701-800 Bárta Vít (1956) TTC Praha
701-800 Bartoňová Eva (1958) Sokol Kbely
701-800 Baťka Petr (1980) Kyje
701-800 Bauer Václav (1985) KK Konstruktiva Praha
701-800 Bicek Kryštof (1989) Sokol Podolí
701-800 Blažková Anežka ml. (2002) Lokomotiva Vršovice
701-800 Boloňský Andrej (1976) Sokol Nusle
701-800 Brož Zdeněk (1963) Sokol Břevnov
701-800 Buriánek Václav (1956) TTC Praha
701-800 Cízner Josef (1942) Slovan Svoboda
701-800 Courton Ivan (1964) SK HAMR
701-800 Čadil Petr (2001) SK Dolní Měcholupy
701-800 Černý Martin (1954) Sokol Nové Vysočany
701-800 Černý Pavel (1973) KK Konstruktiva Praha
701-800 Červenka Boris (1964) Sokol Břevnov
701-800 Dusílek Jaromír (1948) Sokol Kbely
701-800 Dušek Jiří (1986) Lokomotiva Vršovice
701-800 Forejt Lukáš (1985) PSK Olymp
701-800 Frolík Jindřich (1941) Lokomotiva Vršovice
701-800 Fronk Václav (1976) Kyje
701-800 Fuček Miloslav (1959) TTC Praha
701-800 Gyori Gabriel (1986) Kyje
701-800 Hájek Alexandr (2000) Avia Čakovice
701-800 Hausmann Josef (1958) KST OBO Pra
701-800 Havlíček Ladislav (1968) TTC Praha
701-800 Helcl Daniel (1975) SK Slivenec
701-800 Herčík Lubomír (1954) Avia Čakovice
701-800 Hlaváček Petr (1972) ABC Branik
701-800 Hodač Michal (2001) SK Dolní Měcholupy
701-800 Hofman Jan (2005) AC Sparta Praha
701-800 Hozman Antonín (1972) Slavoj Praha
701-800 Hronský Vladimír (1956) KST OBO Pra
701-800 Hruban Vladimír (1953) Sokol Stodůlky
701-800 Jansa Jiří (1957) TTC Praha
701-800 Jantačová Zuzana (1999) SK Vršovice
701-800 Jedlička Jan (1988) AC Sparta Praha
701-800 Jendruščák Jaroslav (1950) Pankrác
701-800 Jeřábek Michal (1979) Kyje
701-800 Jirák Jiří (1960) Orion Praha
701-800 Jirásek Pavel (1968) Sokol Podolí
701-800 Jonák Přemysl (1956) Sokol Nové Vysočany
701-800 Kácl Jiří (1973) SK Dolní Měcholupy
701-800 Kára Jiří (1949) Kyje
701-800 Khozeuly Yedil (1962) SF SKK El Niňo
701-800 Kliner Jiří (1946) Sokol Břevnov
701-800 Koběrský Matěj (2004) SF SKK El Niňo
701-800 Koutník Roman (1974) Stadion Žižkov - Ulita
701-800 Kozák Pavel (1972) Sokol Stodůlky
701-800 Kozák Vojtěch ml. (2001) Sokol Stodůlky
701-800 Král Ludvík st. (1961) ABC Branik
701-800 Krejsa Josef (1948) Orion Praha
701-800 Krieger Jan (1989) Stadion Žižkov - Ulita
701-800 Krupa Zdeněk (1942) Slovan Svoboda
701-800 Kušta Petr (1998) Střížkov
701-800 Laube David (1999) SK OAZA Praha
701-800 Lokaj Jan (1949) Sokol Žižkov
701-800 Luxemburk Filip (2005) SF SKK El Niňo
701-800 Makovský Zdeněk (1997) Avia Čakovice
701-800 Maršálek Petr (1946) SK Slivenec
701-800 Najbertová Lucie (1974) Stadion Žižkov - Ulita
701-800 Nedvěd Jiří (1981) TTC Praha
701-800 Novotný Marek (1976) Bohnice
701-800 Pátek Roman (1971) SK Slivenec
701-800 Perníkář Tomáš (1985) Sokol Běchovice II
701-800 Petr Adam (2000) TTC Praha
701-800 Pocar Jan (1971) SK Vršovice
701-800 Pospíšil Marek (1995) SK Vršovice
701-800 Poulíček Jaroslav (1964) TTC Praha
701-800 Pozníček Josef (1946) PSK Olymp
701-800 Pražák Bohumil (1967) Bohnice
701-800 Remunda Alexandros Matheos (2006) TTC Praha
701-800 Rezek Jan ml. (1993) Sokol Běchovice II
701-800 Runštuk Tomáš (1998) Střížkov
701-800 Samohejl Erich (1935) Zelená Liška
701-800 Skála Petr (1983) SF SKK El Niňo
701-800 Sochor David (2007) Stadion Žižkov - Ulita
701-800 Stýblo Jaroslav (1973) SK OAZA Praha
701-800 Suk Matouš (2001) AC Sparta Praha
701-800 Sutnar Bohuslav (1937) Sokol Petrovice
701-800 Svoboda Maxim (2002) SF SKK El Niňo
701-800 Svoboda Milan (1951) SK Slivenec
701-800 Šálek Pavel (1987) AC Sparta Praha
701-800 Šedivý Stanislav (1975) Elizza Praha
701-800 Šišková Gabriela (1990) Avia Čakovice
701-800 Špicarová Ivana (1967) Sokol Nusle
701-800 Štefan Nikola (1951) SF SKK El Niňo
701-800 Tichý Pavel (1969) Malešice
701-800 Trubl Vladimír (1959) Kyje
701-800 Vacek Bohumil (1957) AC Sparta Praha
701-800 Váňa Petr (1964) TTC Praha
701-800 Vanka Radek (1966) Bohnice
701-800 Veselý Filip (1983) VŠSK MFF Praha
701-800 Vícha Matěj (2002) SF SKK El Niňo
701-800 Vobruba Aleš (1959) SK Slivenec
701-800 Vrba Karel (1948) Sokol Kbely
701-800 Zábranský Josef (1964) Sokol Břevnov
701-800 Zajíček Jaroslav (1952) SK Dolní Měcholupy
701-800 Zikl Petr (1976) Sokol Podolí
701-800 Žerava Miroslav (1946) Kyje
800 N Adámek Miroslav (1953) Sokol Nusle
800 N Bartoň Lubomír (1960) AC Sparta Praha
800 N Beránek Matěj (2001) SF SKK El Niňo
800 N Burka Václav (1998) Elizza Praha
800 N Havliš Filip (2002) Sokol Stodůlky
800 N Hejný Matěj (2004) Střížkov
800 N Hrabálek Petr (1961) Sokol Suchdol
800 N Jeřábek Pavel (1974) SK Start Praha
800 N Jiřička Miroslav (1957) Malešice
800 N Kadavá Tereza (1998) Bohnice
800 N Kleinander Michal (1993) AC Sparta Praha
800 N Klouda Rudolf (1934) Sokol Podolí
800 N Lev Daniel (1996) Elizza Praha
800 N Lukinykh Ilya (1990) AC Sparta Praha
800 N Marcinčik Michal (1966) Orion Praha
800 N Mikšátko Miroslav (1959) KST OBO Pra
800 N Modl Josef (1945) Pankrác
800 N Nesvačilová Petra (1973) Sokol Nusle
800 N Pecháček David (1976) Lokomotiva Vršovice
800 N Příbramský Jan (2004) SK Vršovice
800 N Rulc Michal (2006) AC Sparta Praha
800 N Šmidt Karel st. (1957) SK Vršovice
800 N Špaček Václav (1940) Kyje
800 N Šraga Jan (1974) SK HAMR
800 N Vostrý Marek (1973) Sokol Stodůlky
800 N Vrecion Pavel (1964) Sokol Stodůlky
800 N Zelinka Adam (2001) Sokol Stodůlky
801-850 Bečan Martin (1988) Stadion Žižkov - Ulita
801-850 Brož Václav (1999) Sokol Břevnov
801-850 Buřil Petr (1959) SK Vršovice
801-850 Černý Jiří (1977) Elizza Praha
801-850 Černý Václav (1973) Sokol Nové Vysočany
801-850 Dusbaba Miroslav (1945) SK OAZA Praha
801-850 Fleissig Petr (1944) KK Konstruktiva Praha
801-850 Flodr Milan (1957) SK Slivenec
801-850 Hlaváč Jiří (1949) KK Konstruktiva Praha
801-850 Hrneček Vojtěch (1973) TTC Praha
801-850 Hroch Michal (1982) VŠSK MFF Praha
801-850 Chutný Bohumír (1950) SK Dolní Měcholupy
801-850 Jungwirthová Andrea (2005) AC Sparta Praha
801-850 Kácl David (2001) SK Dolní Měcholupy
801-850 Kadavý Ondřej (2003) Bohnice
801-850 Kobliha Pavel (1968) KST OBO Pra
801-850 Kotek Miloš (1963) ABC Branik
801-850 Kratochvíl David (2002) Elizza Praha
801-850 Kučera Jan (1955) Kyje
801-850 Kulhánek Karel (1929) Sokol Podolí
801-850 Lejsek Vojtěch (1999) AC Sparta Praha
801-850 Listík Vít (1991) TTC Praha
801-850 Margaritov Dimitr (1953) Sokol Břevnov
801-850 Matoušek Daniel (1993) SK Vršovice
801-850 Melíšek Ondřej (2004) AC Sparta Praha
801-850 Nebeský Jiří (1947) KK Konstruktiva Praha
801-850 Niederle Jiří (1960) SF SKK El Niňo
801-850 Nogoev Zholdoshbek (1994) SF SKK El Niňo
801-850 Ondráček Petr (1979) SK Slivenec
801-850 Papoušek Vladimír (1951) Sokol Stodůlky
801-850 Paroubek Jan (1958) TTC Praha
801-850 Pavlík Václav (1990) VŠSK MFF Praha
801-850 Plošek Lukáš (1987) Sokol Břevnov
801-850 Pour Lukáš (2000) Sokol Nusle
801-850 Racek Jiří (1948) Sokol Suchdol
801-850 Rubáš Ondřej (2000) AC Sparta Praha
801-850 Staněk Václav (1946) KST OBO Pra
801-850 Strudl Jiří (1979) ABC Branik
801-850 Syrovátková Marie (1985) VŠSK MFF Praha
801-850 Šimon Milan (1959) ABC Branik
801-850 Špinar Michal (1998) Elizza Praha
801-850 Štěpánek Tomáš (1999) Avia Čakovice
801-850 Teuchmann Petr (1957) KST OBO Pra
801-850 Trojan Petr (1972) SK Vršovice
801-850 Vanka Petr (1965) Malešice
801-850 Vašák Jaroslav (1957) SK HAMR
801-850 Wichs Sáša (1951) TTC Praha
801-850 Zdeněk Jan (1968) AC Sparta Praha
801-850 Žolnerčík Milan (1959) SK Slivenec

 

  

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0300 Poštovní spořitelna

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist