Žebříček mužů PSST

Skupina pro žebříček: 
Muži
Sezóna: 
2017-2018
pořadí   hráč odddíl
1   Reitšpies David (1996) SF SKK El Niňo
2   Gavlas Antonín ml. (1985) SF SKK El Niňo
3   Kleprlík Jakub (1986) SF SKK El Niňo
4   Pavelka Tomáš (1980) KT Praha
5   Kučera Stanislav (1997) SF SKK El Niňo
6   Kaucký Petr (1975) SF SKK El Niňo
7 N Shouman Mohamed (1993) Elizza Praha
8 N Kalužný Samuel (1997) Elizza Praha
8   Zlámal Jaromír (1987) AC Sparta Praha
9   Hrnčiřík Jan (1977) Elizza Praha
10   Valenta Jan (2001) SF SKK El Niňo
11   Laboutka Luděk (1966) Elizza Praha
12   Panský Jindřich (1960) KT Praha
13   Obešlo Marek (1991) SF SKK El Niňo
14   Havlík Tomáš (1986) KT Praha
15 N Moriya Tsubasa (1996) Elizza Praha
16   Průša David (2000) Elizza Praha
17   Rozínek Vojtěch (1998) SF SKK El Niňo
18   Málek Tomáš (1996) SF SKK El Niňo
19   Hlaváček Tomáš (1979) Elizza Praha
20   Šedivý Zdeněk (1978) Elizza Praha
21-30   Černota Filip (2001) AC Sparta Praha
21-30   Ezr Václav (1996) SF SKK El Niňo
21-30   Hořejší Radim (1976) Sokol Michle
21-30   Kolář Vlastimil (1959) Lokomotiva Vršovice
21-30 N Kreder Benjamin (1997) AC Sparta Praha
21-30   Nejedlý Petr (1978) Sokol Michle
21-30   Stach Matěj (2003) SF SKK El Niňo
21-30   Strejc Filip (1998) AC Sparta Praha
21-30   Šálený David (1999) SF SKK El Niňo
21-30 N Thang Do Trong (1985) Elizza Praha
N 21-30   Javůrek Petr (1968) KT Praha
N 21-30   Obešlo František (1991) SF SKK El Niňo
N 21-30   Orlowski Milan (1952) KT Praha
31-40   De Filippo Martin (1986) Střížkov
31-40   Dvořák Petr (2000) Elizza Praha
31-40   Hájek Michal (1990) AC Sparta Praha
31-40   Cholínský Jan (1965) SF SKK El Niňo
31-40   Kaucký Jakub (2003) SF SKK El Niňo
31-40   Kuba Josef (1972) Lokomotiva Vršovice
31-40   Kubát Jan ml. (1989) AC Sparta Praha
31-40   Kuchař Jan (1989) AC Sparta Praha
31-40   Marat Petr (1999) Elizza Praha
31-40   Špaček Zbyněk (1959) SF SKK El Niňo
N 31-40   Krejcar Vilém (1998) SF SKK El Niňo
N 31-40   Vítovec Martin (1997) SF SKK El Niňo
41-60   Beran Matěj (2001) SF SKK El Niňo
41-60   Bucifal Aleš (1970) Sokol Michle
41-60   Černý Jiří (1990) TTC Praha
41-60   Drechsler Petr (1973) Sokol Nusle
41-60   Hüttl Michal (1989) AC Sparta Praha
41-60   Kočvara Martin (1970) Střížkov
41-60   Krameš Jan ml. (2002) Lokomotiva Vršovice
41-60   Lánský Jakub (1988) AC Sparta Praha
41-60   Olejár Filip (1986) Sokol Stodůlky
41-60   Plachý Ladislav (1966) SF SKK El Niňo
41-60   Pospíšil Milan (1954) Lokomotiva Vršovice
41-60   Přída Kryštof (2002) SF SKK El Niňo
41-60   Půlpán David (1993) SF SKK El Niňo
41-60   Pych Luděk ml. (1996) Střížkov
41-60   Rochowanski Pavel (1973) Elizza Praha
41-60   Šablatura Michal (1995) SF SKK El Niňo
41-60   Šenk Jakub (1994) AC Sparta Praha
41-60   Šimeček Jan (1960) Sokol Michle
41-60   Šmatlák Jiří (1985) Orion Praha
41-60   Tinkl Pavel (1977) Sokol Stodůlky
61-80 N Adam Lukáš (1985) AC Sparta Praha
61-80   Benák Libor (1969) Elizza Praha
61-80   Beran Tomáš (2001) SF SKK El Niňo
61-80   Dlouhý Jiří (1972) Sokol Nusle
61-80   Dušek Jan (1976) Elizza Praha
61-80   Hrdý Martin (1972) AVIA Čakovice
61-80   Kadlec Vít (2005) Elizza Praha
61-80   Kézr Aleš (1974) Bohnice
61-80   Kuba Miloslav (1973) Bohnice
61-80   Kubát Petr (1999) SF SKK El Niňo
61-80   Lamr Martin (1981) Elizza Praha
61-80   Maňhal Daniel (1993) TTC Praha
61-80   Píša Radovan (1974) Elizza Praha
61-80   Plachý Jiří (1967) SF SKK El Niňo
61-80 N Stano Peter (1989) AC Sparta Praha
61-80 N Suvorov Maxim (1989) SF SKK El Niňo
61-80   Švec Radek (1986) Sokol Michle
61-80   Tenglová Vendula (1993) Sokol Nusle
61-80   Tichý Jiří (1986) Sokol Michle
61-80   Urban Oto (1987) Střížkov
81-100   Ambrož Adam (1983) Sokol Michle
81-100   Běhal Aleš (1977) Elizza Praha
81-100   Brož Pavel (1977) Bohnice
81-100   Fišar Martin (1978) Střížkov
81-100   Gaydoš Vít (1990) AC Sparta Praha
81-100   Chlumský Petr (1996) TTC Praha
81-100   Juklík Tomáš (1973) Lokomotiva Vršovice
81-100   Kadavý Vladimír (1963) Bohnice
81-100   Kadlec Tomáš (1973) Elizza Praha
81-100   Kafuněk David (1971) SK Start Praha
81-100   Melichar Jiří (1979) AVIA Čakovice
81-100   Milek Petr (1978) Střížkov
81-100   Novotný Petr (1976) AVIA Čakovice
81-100   Pašek Dominik (1998) Slavoj Praha
81-100   Rulec Jakub (1981) Střížkov
81-100   Sladovník Daniel (1966) SK Start Praha
81-100   Šebl Jáchym (2000) Slavoj Praha
81-100   Šilhánek Luděk (1989) Orion Praha
81-100   Vavřinec Matěj (1993) TTC Praha
81-100   Vojtěch Radek (1977) Elizza Praha
N 81-100   Novotná Markéta (1977) AVIA Čakovice
101-150 N Abdullin Denis (1989) AC Sparta Praha
101-150   Bohumský Petr (1971) Slavoj Praha
101-150   Branžovský Milan (1954) TTC Klánovice
101-150   Černoch Jan (1956) Sokol Michle
101-150   Červenka Jan (1983) AC Sparta Praha
101-150   Flekač Tomáš (1985) Stadion Žižkov
101-150   Gruber Josef (1992) SK OAZA Praha
101-150   Hondlík Josef (1966) Pankrác
101-150   Hrbáček Milan (1968) Sokol Nusle
101-150   Hron Jiří (1964) PSK Olymp
101-150   Hubinger Lukáš (1989) Sokol Michle
101-150   Hudek Tomáš (1968) TTC Klánovice
101-150   Charamza Ondřej ml. (1997) AVIA Čakovice
101-150   Charamza Ondřej st. (1975) AVIA Čakovice
101-150   Jež Dominik (1997) AVIA Čakovice
101-150   Juhasz Martin (1981) Elizza Praha
101-150   Kaba Radka (1975) Slavoj Praha
101-150   Kala Petr (1962) SK Start Praha
101-150   Kantor Jan (1994) AC Sparta Praha
101-150   Kárník Tomáš (1989) TTC Klánovice
101-150   Koděra Miloš (1973) Sokol Michle
101-150   Krameš Jan st. (1975) Lokomotiva Vršovice
101-150   Kulveit Jonáš (2001) Slavoj Praha
101-150   Lebl Ondřej (1990) Pankrác
101-150   Marat Filip (2002) Elizza Praha
101-150   Maršík Richard (1970) Bohnice
101-150   Müller Radek (1980) Pankrác
101-150   Nejedlý Pavel (1970) AVIA Čakovice
101-150   Němeček Jiří (1963) PSK Olymp
101-150   Pištora Josef (1951) Sokol Michle
101-150   Pospíšil David (1979) Slavoj Praha
101-150   Prokš Vladimír (1961) Sokol Nusle
101-150   Provazník Petr (1971) Střížkov
101-150   Průša Martin (1967) Elizza Praha
101-150   Remunda Štěpán (1975) TTC Praha
101-150   Rucký Přemysl (1979) Orion Praha
101-150   Rys Vilém (1969) PSK Olymp
101-150   Řepík Jaroslav (1977) SK OAZA Praha
101-150   Sedláček Vladimír (1971) Sokol Petrovice
101-150   Sklenář Ondřej (1990) Slavoj Praha
101-150   Srnka Jan (1981) Sokol Nusle
101-150   Šimáček Milan (1963) AVIA Čakovice
101-150   Tichý Dominik (1999) Sokol Nusle
101-150   Trnka Václav (1970) Stadion Žižkov
101-150   Vaňásek Jiří (1971) AVIA Čakovice
101-150   Vaněk Petr (2001) Slavoj Praha
101-150   Vojáček Miloš (1969) AVIA Čakovice
101-150   Vyskočil Michal (1990) AVIA Čakovice
101-150   Zahrádka David (1995) Slavoj Praha
101-150   Zahradníček Jakub (1994) TTC Praha
101-150   Zubčák Patrik (1976) Sokol Stodůlky
N 101-150   Martinec Tomáš (1991) Sokol Michle
N 101-150   Mráz Jiří (1963) Lokomotiva Vršovice
N 101-150   Panský Lukáš (1986) AC Sparta Praha
N 101-150   Rochowanski Lukáš (1977) Elizza Praha
151-200   Ambrož Jiří (1947) Sokol Michle
151-200 N Annayev Sanjar (1995) AC Sparta Praha
151-200   Balák Pavel (1956) AVIA Čakovice
151-200   Budík Bohuslav ml. (1980) Sokol Nusle
151-200   Černý Martin (1979) Stadion Žižkov
151-200   Diblíková Klára (1997) Slavoj Praha
151-200   Dorko Tomáš (1991) Pankrác
151-200   Ducháček Josef (1960) SF SKK El Niňo
151-200   Fexa Martin (1977) TTC Klánovice
151-200   Forgáč Andrej (1987) Stadion Žižkov
151-200   Gomola Jan (1987) Pankrác
151-200   Hák Zdeněk (1987) Sokol Stodůlky
151-200   Hanzal Petr (1979) TTC Klánovice
151-200   Haralík Stanislav (1948) Sokol Michle
151-200   Havazík Ondřej (1993) AC Sparta Praha
151-200   Horák Dominik (1988) TTC Praha
151-200   Hrabě Václav (1951) Sokol Nusle
151-200   Janíček Petr (1962) SK Start Praha
151-200   Jiroušek Pavel (1963) ABC Branik
151-200   Jírovec Martin (1960) Sokol Stodůlky
151-200   Khalaila Adam (2002) SF SKK El Niňo
151-200   Knobloch Miroslav ml. (2002) Lokomotiva Vršovice
151-200   Kocábek Pavel (1950) Sokol Nusle
151-200   Král Lukáš (1984) Pankrác
151-200   Krásl Libor (1980) Střížkov
151-200   Kučala Viktor (1968) Elizza Praha
151-200   Kutil Jan (1964) Stadion Žižkov
151-200   Martiška Jan (1986) AC Sparta Praha
151-200   Navrátil Jiří (1992) SF SKK El Niňo
151-200   Píšan Ondřej (1984) Sokol Nusle
151-200   Plch Jiří st. (1948) Sokol Nusle
151-200   Podrazil Václav (2005) AC Sparta Praha
151-200   Polcar Vojtěch (1995) Bohnice
151-200   Přáda Jaroslav (1958) Sokol Nusle
151-200   Radouš Jaromír (1958) Bohnice
151-200   Růžička Filip (1988) Bohnice
151-200   Růžička Jakub (1984) Elizza Praha
151-200   Rybář Martin (1963) SK Start Praha
151-200   Semrád Martin (1975) Sokol Stodůlky
151-200   Suchomel Tomáš (1965) AVIA Čakovice
151-200   Svoboda Robert (1972) AVIA Čakovice
151-200   Šimůnek Ondřej (1999) Slavoj Praha
151-200 N Taraňko Mikhail (1981) AVIA Čakovice
151-200   Tichý Květoslav (1950) Sokol Nusle
151-200   Toula Vladimír (1956) AVIA Čakovice
151-200   Vidlák Miloš (1983) Sokol Stodůlky
151-200   Vokurka Miloslav (1972) TTC Praha
151-200   Vomlel Lukáš (1974) Bohnice
151-200   Votípka Emanuel (1943) Sokol Michle
151-200   Zámyslický Jaroslav (1958) Sokol Michle
151-200   Zunt Zdeněk (1972) Lokomotiva Vršovice
201-250   Balcar Zdeněk (1959) Bohnice
201-250   Bartošek Jan (1984) AC Sparta Praha
201-250   Bialas Filip (1998) Elizza Praha
201-250   Bláha Milan (1949) Bohnice
201-250   Brothánek Jan (1977) TTC Klánovice
201-250   Cihlář Matěj (2000) Bohnice
201-250   Čečák Milan (1978) Sokol Stodůlky
201-250   Červeňák Miroslav (1979) TTC Klánovice
201-250   Čihák Josef st. (1969) ABC Branik
201-250   Hanzal Petr (1973) Sokol Petrovice
201-250   Herrmann Vít (1973) Sokol Stodůlky
201-250   Hofman Jaroslav (1953) Malešice
201-250   Houška Jaroslav (1959) Bohnice
201-250   Hruška Jan (1969) Sokol Nusle
201-250   Jamrich Robert (1979) Orion Praha
201-250   Jírů Libor (1970) Sokol Běchovice II
201-250   Klouček Ondřej (1979) Bohnice
201-250   Klouček Pavel (1987) AC Sparta Praha
201-250   Kočvara Vlastimil (1948) Střížkov
201-250   Kohout Radek (1969) ABC Branik
201-250   Kremla Tomáš (1972) ABC Branik
201-250   Krenk Tomáš (1969) ABC Branik
201-250   Křehnáč Milan (1973) Sokol Běchovice II
201-250   Kubera František (1962) SK OAZA Praha
201-250   Kubový Jan (1992) AC Sparta Praha
201-250   Kucharčík Jan (1992) Sokol Michle
201-250   Linert Martin (1972) Slavoj Praha
201-250   Lipták Milan (1980) Pankrác
201-250   Matějka Zdeněk (1963) Lokomotiva Vršovice
201-250   Mirovský Ondřej (1979) Bohnice
201-250   Motyčka Oldřich (1949) Sokol Michle
201-250   Němec Filip (2002) SF SKK El Niňo
201-250   Pecka Milan (1964) Sokol Petrovice
201-250   Pour Tomáš (1999) Střížkov
201-250   Rochowanski Jan (2005) Elizza Praha
201-250   Rousek Tomáš (1967) AVIA Čakovice
201-250   Rychlý Tomáš (1971) Bohnice
201-250   Sedláček Luděk (1973) Orion Praha
201-250 N Seliverstkin Mikhail (1968) Sokol Stodůlky
201-250   Sochor Adam (2002) AC Sparta Praha
201-250   Stehlík Martin (1977) Střížkov
201-250   Šíp Martin (2006) SF SKK El Niňo
201-250   Švec Ondřej (1977) Malešice
201-250   Toman Vojtěch (1986) Orion Praha
201-250   Tůma Ladislav (1978) Pankrác
201-250   Uhl Jiří (1970) SK HAMR
201-250   Veselý Luboš (1965) Pankrác
201-250   Veselý Vojtěch (1981) Sokol Michle
201-250 N Vu Duy Tiep (1987) Lokomotiva Vršovice
201-250   Zázvorka Jan (1993) AVIA Čakovice
N 201-250   Buchar Michael (1999) SF SKK El Niňo
N 201-250   Vyvadilová Jitka (1992) SF SKK El Niňo
251-300   Abrahám Petr (1963) Orion Praha
251-300   Ako David (1993) Sokol Žižkov
251-300   Benák Vít (2005) Elizza Praha
251-300   Beránek Václav ml. (1983) AC Sparta Praha
251-300   Blažek Jan (1964) Lokomotiva Vršovice
251-300   Budiš Ondřej (1962) PSK Olymp
251-300   Daníček Adam (2000) Elizza Praha
251-300   Dlask Marek (1991) AC Sparta Praha
251-300   Duchoslav Petr (1977) Stadion Žižkov
251-300   Dušek Zdeněk (1975) Orion Praha
251-300   Eberl Milan (1950) Sokol Nusle
251-300   Filip Michal (1971) Bohnice
251-300   Fišer Petr (1983) Pankrác
251-300   Flídr Josef (1960) SK Slivenec
251-300   Hamáček Jan (1958) SK HAMR
251-300   Hozman Bohumil (1954) Sokol Petrovice
251-300   Huleš Jiří (1956) Orion Praha
251-300   Hyršl Ondřej (1986) Orion Praha
251-300   Jiroš Martin (1972) TTC Klánovice
251-300   Kára Petr (1966) Sokol Nusle
251-300   Kohlmannová Aneta (2001) AC Sparta Praha
251-300   Kouba Jan (1999) Bohnice
251-300   Král Martin (1971) Malešice
251-300   Kratochvíl Karel (1990) TTC Klánovice
251-300   Kubelka Martin (2001) SF SKK El Niňo
251-300   Lipták Ondřej (1956) Sokol Stodůlky
251-300   Marek Michal (1979) SK HAMR
251-300   Marek Vladimír (1960) Sokol Petrovice
251-300   Matoušek Jan (1974) Sokol Petrovice
251-300   Matuna Václav (1957) Bohnice
251-300   Mazánek Jiří (1975) SK OAZA Praha
251-300   Moravec Roman (1958) Pankrác
251-300   Pacák Miroslav (1969) Pankrác
251-300   Peršl Martin (1966) AVIA Čakovice
251-300   Poncar Patrik (1991) Střížkov
251-300   Pospíšil Jan (1965) TTC Klánovice
251-300   Procházka Ivan ml. (1983) Sokol Běchovice II
251-300   Radil Milan (1951) Sokol Michle
251-300   Rejent Štěpán (1997) Sokol Běchovice II
251-300   Satorie Michal (1974) Pankrác
251-300   Schmidtmayer František (1964) AC Sparta Praha
251-300   Skopec Daniel (2001) AC Sparta Praha
251-300   Smrkovský Petr (1965) KK Konstruktiva Praha
251-300   Stejskal Tomáš (1992) Sokol Žižkov
251-300   Ševčík Ivan (1959) Malešice
251-300   Šobáň Radek (1987) Lokomotiva Vršovice
251-300   Štencek Jiří (1987) Stadion Žižkov
251-300   Valeš Zbyněk (1987) Sokol Michle
251-300   Vedral František (1954) Malešice
251-300 N Žambokréthyová Milena (1989) Kyje
251-300   Žydel Jan (1989) AVIA Čakovice
N 251-300   Bozděch Jan (1983) AC Sparta Praha
N 251-300   Peřina Tadeáš (1989) Elizza Praha
N 251-300   Pešina Jiří (1974) Lokomotiva Vršovice
N 251-300   Skříčková Ivana (1987) AVIA Čakovice
301-350   Adášek Jan (1961) SK Start Praha
301-350   Baier Miroslav (1991) Lokomotiva Vršovice
301-350   Čuda Jan (1983) Malešice
301-350   Dyršmíd Milan (1956) Sokol Nové Vysočany
301-350   Fišer Josef (1983) Sokol Žižkov
301-350   Hampl Pavel (1982) Elizza Praha
301-350   Havel Jaroslav (1946) PSK Olymp
301-350   Havel Jiří (1976) SK Start Praha
301-350   Holub Roman (1965) Sokol Břevnov
301-350   Huňa Vladimír (1969) Zelená Liška
301-350   Chalupa Jaroslav (1983) AC Sparta Praha
301-350   Kačinetz Alan (1965) SK OAZA Praha
301-350   Kolda Petr (1972) Střížkov
301-350   Kopecký Michael (2005) SF SKK El Niňo
301-350   Krajč Rudolf (1950) SK HAMR
301-350   Krauz Samuel (1953) Malešice
301-350   Kubeš Václav (1985) Sokol Michle
301-350   Laštůvka Petr (1982) Kyje
301-350   Látal Jan (1983) SK Dolní Měcholupy
301-350   Laube Petr (1976) Sokol Petrovice
301-350   Lomský Gustav (1956) AVIA Čakovice
301-350   Mach Jakub (1985) AVIA Čakovice
301-350 N Manko Viktor (1966) Sokol Petrovice
301-350   Matuška František (1962) Sokol Petrovice
301-350 N Maushart Milan (1997) Elizza Praha
301-350   Meline Jéróme (1973) Sokol Žižkov
301-350   Musil Michal (1990) Orion Praha
301-350 N Nguyen Dominik (1978) AC Sparta Praha
301-350   Pastír Jiří (1971) Pankrác
301-350   Pešek Miroslav (1986) Sokol Nové Vysočany
301-350   Pícha David (1971) Sokol Petrovice
301-350   Ploc Marek (1979) PSK Olymp
301-350 N Pluska Oleh (1970) Sokol Nusle
301-350   Poledne Jan (1985) SK Start Praha
301-350   Pospíšil Alois (1957) SK Slivenec
301-350   Procházka Radek (1970) SK Dolní Měcholupy
301-350 N Prokopenko Oleg (1986) SF SKK El Niňo
301-350   Raiser Dan (1990) TTC Klánovice
301-350   Randáček Miroslav (1980) SK Dolní Měcholupy
301-350   Remunda Alexandros Matheos (2006) Elizza Praha
301-350   Rulc Lukáš nejml. (2003) AC Sparta Praha
301-350   Satrapa Jan (1968) Sokol Petrovice
301-350   Stránský Zdeněk (1953) Sokol Stodůlky
301-350   Sýs Alan (1992) AC Sparta Praha
301-350   Šimeček Jan (1995) Elizza Praha
301-350   Thomka Pavel (1966) Bohnice
301-350   Tvrdý Miroslav (1959) Slavoj Praha
301-350   Veselý Filip ml. (2001) Lokomotiva Vršovice
301-350   Vorel Martin (1969) Malešice
301-350   Vožický Bohumil (1957) Elizza Praha
301-350   Železný Miroslav (1967) Lokomotiva Vršovice
N 301-350   Lamprecht Matyáš (1997) Sokol Nusle
351-400   Arsenjev Petr (1976) SK Slivenec
351-400   Bartoňová Jitka (1974) Bohnice
351-400   Bielina Václav (1950) Sokol Stodůlky
351-400   Boštíková Věra (1958) KK Konstruktiva Praha
351-400   Cankař Radek (1978) Bohnice
351-400   Dlouhý Karel (1969) SK OAZA Praha
351-400   Doležal Karel (1963) Střížkov
351-400   Domnosil Tomáš (1984) Bohnice
351-400   Dunder Jiří (1964) AC Sparta Praha
351-400   Elčkner Miroslav ml. (1974) Sokol Žižkov
351-400   Fišer Martin (1959) Pankrác
351-400   Fridrich Miloslav (1958) Bohnice
351-400   Hájek Karel (1953) Sokol Petrovice
351-400   Hanzlík Tomáš (1984) AVIA Čakovice
351-400   Hrdlička Jakub (1985) Sokol Michle
351-400   Jaroš Petr (1963) Lokomotiva Vršovice
351-400   Ježková Kateřina (1981) Sokol Nusle
351-400   Kadavý Ondřej (2003) Bohnice
351-400   Kalista Jan (1979) Stadion Žižkov
351-400   Kanzelsberger Martin (1972) Sokol Žižkov
351-400   Kočí Štěpán (1988) AC Sparta Praha
351-400   Kohout Pavel (1976) SK Dolní Měcholupy
351-400 N Korchak Oleksandr (1989) SF SKK El Niňo
351-400   Košek Lukáš (1980) AC Sparta Praha
351-400   Kotlorz Lukáš (1989) Elizza Praha
351-400   Kruchina Jiří (1972) Sokol Nové Vysočany
351-400   Lüder Jan (1969) Střížkov
351-400   Maršíková Martina (1973) SK HAMR
351-400   Martinek Patrik (1974) SK Dolní Měcholupy
351-400   Myslivec Jiří (1975) Střížkov
351-400   Nevmeržický Vadim (1958) Sokol Stodůlky
351-400   Obraz Martin (1966) Střížkov
351-400   Pecka Zdeněk (1960) Sokol Petrovice
351-400   Pekárek Václav (1995) Lokomotiva Vršovice
351-400   Peštuka Zdeněk (1960) Pankrác
351-400   Podrazil Vojtěch (2003) AC Sparta Praha
351-400   Průša Ondřej ml. (2002) Elizza Praha
351-400   Richter Jan (1973) Sokol Běchovice II
351-400   Schützner Vladimír (1962) Sokol Petrovice
351-400   Slavata Josef (1952) Bohnice
351-400   Slováček Jakub (1985) Sokol Žižkov
351-400   Svoboda Vladimír (1956) Sokol Kbely
351-400   Šimberský Jiří (1950) Malešice
351-400   Tomek Jakub (1966) Malešice
351-400   Tůma Michal (1969) PSK Olymp
351-400   Ulrych Jiří (1975) SK OAZA Praha
351-400   Verner Pavel (1992) TTC Klánovice
351-400   Vítek Milan (1978) Sokol Běchovice II
351-400   Vláčil Jiří (1984) Sokol Žižkov
351-400   Vřešťál Milan (1989) Sokol Žižkov
351-400   Zúbrik Mário (1969) Sokol Suchdol
401-500   Bajtler Martin (1959) SK Start Praha
401-500   Bednář Petr (1963) Malešice
401-500   Benák Jan (2005) Elizza Praha
401-500   Beneš Karel (1959) Sokol Nusle
401-500   Berný Lukáš (1950) SK OAZA Praha
401-500   Bláha Tomáš (1996) AC Sparta Praha
401-500   Blažek Pavel (1968) Střížkov
401-500   Botek Radomír (1970) SK Start Praha
401-500   Bratka Arnošt (1950) SK Slivenec
401-500   Brož Josef (1952) SK Dolní Měcholupy
401-500   Brůčková Marie (1971) Sokol Běchovice II
401-500   Bruk Martin (2002) SK HAMR
401-500   Budík Bohuslav st. (1956) Sokol Nusle
401-500   Celler Jiří (1988) Sokol Stodůlky
401-500   Čapek Karel (1962) SK OAZA Praha
401-500   Čermák Jiří (1958) Sokol Žižkov
401-500   Čihák Josef ml. (1992) ABC Branik
401-500   Dalešický Josef (1963) Stadion Žižkov
401-500 N Dang Tuan Dat (1977) Orion Praha
401-500   Dolanský Roman (1973) Lokomotiva Vršovice
401-500   Drahota Jiří (1944) Sokol Nusle
401-500   Dvořák Jiří ml. (1979) SK Vršovice
401-500   Dvořák Petr (1983) Sokol Běchovice II
401-500   Ezr Petr (1958) SF SKK El Niňo
401-500   Fabian Jiří (1958) SK OAZA Praha
401-500   Farář Petr (1979) Sokol Běchovice II
401-500   Fausek Jiří (1971) Elizza Praha
401-500   Fusová Anička (1964) Sokol Žižkov
401-500   Gajda Jonáš (2004) SF SKK El Niňo
401-500   Hadrava Miloslav (1955) Kyje
401-500   Hájek Luděk st. (1973) TTC Klánovice
401-500   Handlová Natálie (2004) AC Sparta Praha
401-500   Hanšpach Daniel (1963) Malešice
401-500   Havránek Jakub (2002) Lokomotiva Vršovice
401-500   Helisová Kateřina (1981) VŠSK MFF Praha
401-500   Hladík Ivo (1966) Sokol Stodůlky
401-500   Hladík Petr (1981) Sokol Žižkov
401-500   Hojovec Ondřej (1960) Sokol Suchdol
401-500   Horčák Martin (1974) TTC Klánovice
401-500   Hořejší Jiří (1963) SK HAMR
401-500   Hrdlic Roman (1969) TTC Klánovice
401-500   Hrdý Jiří (1955) Sokol Kbely
401-500   Hrubec Vladimír (1957) Orion Praha
401-500   Hubač Martin (1991) AC Sparta Praha
401-500   Hučko Tomáš (1993) Elizza Praha
401-500   Chmelík David (1969) Sokol Běchovice II
401-500   Jantač Petr (1996) SK Vršovice
401-500   Joska Tomáš (1967) SK HAMR
401-500   Jůzek Karel (1953) SK Slivenec
401-500   Kalíšek Jiří (1948) Sokol Nové Vysočany
401-500   Karpíšek Ondřej (1986) Střížkov
401-500   Kartaš Zdeněk (1964) Sokol Nové Vysočany
401-500   Kašpar Ladislav (1949) AVIA Čakovice
401-500   Kňažík Ondřej (1993) Sokol Nové Vysočany
401-500   Kocánek Jiří (1980) Elizza Praha
401-500   Kolařík Zdeněk (1947) PSK Olymp
401-500   Kotrč Pavel (1977) Stadion Žižkov
401-500   Koubek Arnošt (1956) SK OAZA Praha
401-500   Král Ludvík ml. (1984) ABC Branik
401-500   Lhoták Petr (1965) Zelená Liška
401-500   Luxemburk Jaroslav (1971) SF SKK El Niňo
401-500   Mára Karel (1966) SK Dolní Měcholupy
401-500   Marko Jiří (1961) KK Konstruktiva Praha
401-500   Melcher Marek (1983) SK HAMR
401-500   Merhautová Alena (1951) Sokol Stodůlky
401-500   Michálek David (1988) TTC Klánovice
401-500   Navrátil Ladislav (1985) Kyje
401-500   Nosál Martin (1989) ABC Branik
401-500   Nousek Jiří (1953) Sokol Nové Vysočany
401-500   Novosad Rostislav (1960) Bohnice
401-500   Novotný Václav (1947) Sokol Petrovice
401-500   Ouroda František (1955) KK Konstruktiva Praha
401-500   Pavlovský Tomáš (1958) SK OAZA Praha
401-500   Pína Jan (1986) Lokomotiva Vršovice
401-500   Pinkas Jan (1956) Bohnice
401-500   Plucar Ondřej (1989) Zelená Liška
401-500   Pocz Štefan (1954) PSK Olymp
401-500   Pocz Tomáš (1979) PSK Olymp
401-500   Popelka Antonín st. (1968) Sokol Břevnov
401-500   Provazník Lukáš (1995) Střížkov
401-500   Růžička Václav (1945) Sokol Suchdol
401-500   Rybenský Marek (1969) Malešice
401-500   Schauer Patrik (1975) Sokol Kbely
401-500   Skoumal Adam (1969) ABC Branik
401-500   Skoupý Libor (1968) Malešice
401-500   Sochor David (2007) AC Sparta Praha
401-500   Svoboda Igor (1969) Sokol Nusle
401-500   Šimůnková Veronika (2002) Slavoj Praha
401-500   Šinákl Jan (1975) SK HAMR
401-500   Šprongl Jaroslav (1972) Sokol Běchovice II
401-500   Šusta Petr (2003) AC Sparta Praha
401-500   Táborský Michal (1967) Sokol Podolí
401-500   Turek Tomáš (1967) PSK Olymp
401-500   Vaňásek Jiří ml. (1995) AVIA Čakovice
401-500   Vaněk Martin (1975) Stadion Žižkov
401-500   Vencálek Jiří (1969) Zelená Liška
401-500   Vojta Martin (1968) SK Dolní Měcholupy
401-500   Vokál Jan (1997) Stadion Žižkov
401-500   Vokál Roman (1997) Stadion Žižkov
401-500   Zacharda Jáchym ml. (2005) Elizza Praha
401-500 N Zerkal Sergey (1966) Bohnice
401-500   Zítek Martin (2002) AC Sparta Praha
N 401-500   Chocová Alena (1977) AVIA Čakovice
N 401-500   Jelínek Tomáš (1972) TTC Praha
N 401-500   Lacinová Petra (1967) Sokol Nusle
N 401-500   Merkl Roman (1994) AC Sparta Praha
N 401-500   Pleticha Jaroslav (1949) Sokol Břevnov
501-600   Bartoňová Tereza (2003) Bohnice
501-600   Bauer Radek (1965) Pankrác
501-600   Baxa Karel (1966) Stadion Žižkov
501-600   Bicek Kryštof (1989) Sokol Podolí
501-600   Bláha Jaroslav (1953) Orion Praha
501-600   Brejchová Kateřina (1997) VŠSK MFF Praha
501-600   Brettschneider Zdeněk (1960) Sokol Nusle
501-600   Brož Patrik (2002) SF SKK El Niňo
501-600   Brýna Karel (1963) TTC Praha
501-600   Černý Ondřej (1982) Sokol Nové Vysočany
501-600   Čížek Václav (1964) Slovan Svoboda
501-600   Dalešický Tomáš (1991) Stadion Žižkov
501-600 N Doan Manh Hung (1980) Lokomotiva Vršovice
501-600   Dvořáková Anna (2000) AVIA Čakovice
501-600   Elčkner Miroslav (1946) Sokol Žižkov
501-600   Faistaver Patrik (1993) Zelená Liška
501-600   Fejks Michal (1982) TTC Praha
501-600   Filípek Martin (2000) SF SKK El Niňo
501-600   Forejt Lukáš (1985) PSK Olymp
501-600   Gerdžikov Svetoslav (1939) Zelená Liška
501-600   Haba Martin (1984) TTC Praha
501-600   Handl Erich (1971) Bohnice
501-600   Hanke Tomáš (1976) Sokol Kbely
501-600   Havlíková Jana (1976) AVIA Čakovice
501-600   Hejný Jakub (1977) Střížkov
501-600   Helcl Daniel (1975) SK Slivenec
501-600   Hlaváček Ivan (1944) Lokomotiva Vršovice
501-600   Hložek Vojtěch (1986) ABC Branik
501-600 N Hoang Bien (1958) Lokomotiva Vršovice
501-600   Holštein Jaroslav (1960) Zelená Liška
501-600   Holub Martin (1978) Pankrác
501-600   Hořínek Pavel (1976) Kyje
501-600   Houček Jaroslav (1968) TTC Praha
501-600   Hrubý Jan (1967) Sokol Kbely
501-600   Chaloupek Petr (1961) Bohnice
501-600   Jágr Martin (1960) Sokol Stodůlky
501-600   Jirků Jaromír (1991) PSK Olymp
501-600   Jiřička Miroslav (1957) Malešice
501-600   Joch Tomáš (1998) SK Vršovice
501-600   Jursa David (1987) Sokol Kbely
501-600   Kadlec Antonín (1972) SK OAZA Praha
501-600   Kaucký Vladimír (1944) SF SKK El Niňo
501-600   Klouček Martin (1973) Sokol Kbely
501-600   Kobras Ludvík (1964) Sokol Nové Vysočany
501-600   Kočvara Tomáš (1982) Pankrác
501-600   Kolařík Ivan (1955) Sokol Podolí
501-600   Komín Ondřej (1999) Bohnice
501-600   Konopásek Luboš (1964) Sokol Stodůlky
501-600   Kop František (1959) SK Slivenec
501-600   Kořének František (2002) SF SKK El Niňo
501-600   Koťátko Pravoslav (1963) Sokol Suchdol
501-600   Kotrč Michal (1958) SF SKK El Niňo
501-600   Krieger Karel (1957) Zelená Liška
501-600   Kroupa Rudolf (1949) AC Sparta Praha
501-600   Kubáň Tomáš (1969) Sokol Kbely
501-600   Kučera Dušan (1976) Sokol Kbely
501-600   Kunert Ladislav (1958) Sokol Stodůlky
501-600   Lanžhotský Vojtěch (2003) SF SKK El Niňo
501-600   Litomiský Petr (1982) Sokol Nové Vysočany
501-600   Lodek Jan (1966) Sokol Petrovice
501-600   Lukáč Michal (1955) Sokol Petrovice
501-600   Luňová Zuzana (1970) Elizza Praha
501-600   Martykiewiecz Dušan (1979) PSK Olymp
501-600   Michálek Vojtěch (1985) Sokol Petrovice
501-600   Mikšátko Roman (1961) Zelená Liška
501-600   Moravec Lukáš (1989) TTC Praha
501-600   Motlík Pavel (1959) Sokol Nusle
501-600   Nagy Ondrej (1964) Sokol Běchovice II
501-600   Nacher Patrik (1974) SK Start Praha
501-600   Němický Jiří (1938) AVIA Čakovice
501-600   Nový Pavel (1974) TTC Klánovice
501-600   Oppitz Karel (1951) Sokol Suchdol
501-600   Pastorek Lukáš (2000) SF SKK El Niňo
501-600   Patho Róbert (1986) VŠSK MFF Praha
501-600   Pejchal Vlastimil (1962) Pankrác
501-600   Peller Marek (1973) KK Konstruktiva Praha
501-600   Petira Martin (1981) ABC Branik
501-600   Poluk Alexandr (1954) Sokol Kbely
501-600   Prokeš Jan (1977) Sokol Nusle
501-600   Ptáček Jan (1963) Sokol Břevnov
501-600 N Reuter Christoph (1987) Sokol Michle
501-600   Ruml Jiří (1983) ABC Branik
501-600   Ruzha Lumír (1927) TTC Praha
501-600   Rychtarik David (1982) Kyje
501-600   Skála Patrik (1966) Sokol Podolí
501-600   Stejskal Radek (1962) Sokol Stodůlky
501-600   Stočes Petr (1956) SK OAZA Praha
501-600   Středa Martin (1972) Lokomotiva Vršovice
501-600   Studničný Jaromír (1947) Sokol Suchdol
501-600   Suchý Adam ml. (2002) Sokol Stodůlky
501-600   Svatoš Daniel (1966) Sokol Stodůlky
501-600   Šrámek Daniel (1989) AVIA Čakovice
501-600   Traxler Jan (1964) Sokol Žižkov
501-600   Trnovský Ivo (1961) SK Start Praha
501-600   Třesohlavý Josef (1956) SK Slivenec
501-600   Ťuík Jan (1990) Stadion Žižkov
501-600   Vytisk Václav (1950) Sokol Nové Vysočany
501-600   Wavrečka Ronald (1974) Sokol Nusle
501-600   Zahradník Václav (1960) TTC Praha
501-600   Zajíček Luděk (1947) Sokol Petrovice
501-600   Zimmel Václav (1978) ABC Branik
501-600   Zseller Jiří (1975) Malešice
501-600   Žďárský Zdeněk (1949) Zelená Liška
N 501-600   Červeňák Marian (1984) Sokol Žižkov
N 501-600   Hoke Daniel (1999) Elizza Praha
N 501-600   Klimovič Filip (1993) Slavoj Praha
N 501-600   Marek Jaroslav (1953) Malešice
N 501-600   Melíšek Martin (1973) AC Sparta Praha
N 501-600   Nádvorník Václav (2006) Slavoj Praha
601-700   Adámek Jiří (1948) Sokol Nové Vysočany
601-700   Adámek Miroslav (1953) Sokol Nusle
601-700   Bárta Vít (1956) TTC Praha
601-700   Bartoš Martin (1989) Mladí veteráni - VSK ČV
601-700   Bednárik Martin (1973) Bohnice
601-700   Blaho Martin (1956) Sokol Petrovice
601-700   Boloňský Andrej (1976) Sokol Nusle
601-700   Čadil Petr (2001) SK Dolní Měcholupy
601-700   Čáha Jiří (2000) Bohnice
601-700   Černý Jakub (1984) AVIA Čakovice
601-700   Červenka Boris (1964) Sokol Břevnov
601-700   Čítek Roman (1965) SK Slivenec
601-700   Diblík Radek (1969) ABC Branik
601-700   Dufek Stanislav (1940) Malešice
601-700   Dušek Jiří (1986) Lokomotiva Vršovice
601-700   Dvořák Jiří st. (1949) SK Vršovice
601-700   Erben Michal (1982) Sokol Nové Vysočany
601-700   Ezr František (2000) SF SKK El Niňo
601-700   Fiala Aleš (1973) TTC Praha
601-700   Fikejz Miloš (1959) Kyje
601-700   Gargulák František (1950) Sokol Stodůlky
601-700   Hajný Josef (1935) Zelená Liška
601-700   Hartmann Miroslav (1959) SK Slivenec
601-700   Hedervári Robert (1968) Sokol Nusle
601-700   Herčík Lubomír (1954) AVIA Čakovice
601-700   Hodač Michal (2001) SK Dolní Měcholupy
601-700   Hozman Antonín (1972) Elizza Praha
601-700   Hrabálek Petr (1961) Mladí veteráni - VSK ČV
601-700   Hrazdira Adam (1987) SK Start Praha
601-700   Jansa Jiří (1957) TTC Praha
601-700   Jedlička Jan (1988) AC Sparta Praha
601-700   Jeřábek Michal (1979) Kyje
601-700   Jirásek Pavel (1968) Sokol Podolí
601-700   Jiroušek Karel (1987) Slovan Svoboda
601-700   Jonák Přemysl (1956) Sokol Nové Vysočany
601-700   Kácl Jiří (1973) SK Dolní Měcholupy
601-700   Kačírková Martina (1970) Lokomotiva Vršovice
601-700   Kaňka Tomáš (1976) Elizza Praha
601-700   Kára Jiří (1949) Kyje
601-700   Klatovský Karel (1939) Sokol Suchdol
601-700   Kleinander Michal (1993) AC Sparta Praha
601-700   Konopa Josef (1943) Zelená Liška
601-700   Koutník Roman (1974) Stadion Žižkov
601-700   Kozel Rudolf (1959) SF SKK El Niňo
601-700   Kreis Pavel (1945) Slovan Svoboda
601-700   Krieger Jan (1989) Stadion Žižkov
601-700   Levý Jiří (1970) Zelená Liška
601-700   Lexa Karel (1945) Lokomotiva Vršovice
601-700   Lobo Manuel (1959) Mladí veteráni - VSK ČV
601-700   Lösterová Anna (1951) Stadion Žižkov
601-700   Lounek Jan (1952) Mladí veteráni - VSK ČV
601-700   Luxemburk Filip (2005) SF SKK El Niňo
601-700   Makal František (1976) Sokol Podolí
601-700   Matoušek Jiří (1942) KK Konstruktiva Praha
601-700   Melíšek Ondřej (2004) AC Sparta Praha
601-700   Mička Zdeněk (1953) Slovan Svoboda
601-700   Mládek Bohuslav (1948) Lokomotiva Vršovice
601-700   Mutl David (1980) TTC Praha
601-700   Neskusil Josef (1948) Sokol Kbely
601-700   Nosek David (1972) SK HAMR
601-700   Nováček Vladimír (1954) Sokol Nové Vysočany
601-700   Novák Luboš (1969) Střížkov
601-700   Novák Milan (1975) SK HAMR
601-700   Olach Miloslav (1945) Sokol Žižkov
601-700   Patho Gabriel (1986) VŠSK MFF Praha
601-700   Pavlíček Ladislav (1952) Zelená Liška
601-700   Perníkář Tomáš (1985) Sokol Běchovice II
601-700   Pestr Luděk (1978) Lokomotiva Vršovice
601-700   Platil Stanislav (1946) TTC Klánovice
601-700   Polášek Lukáš (1976) SK Vršovice
601-700   Procházka Ivan st. (1946) Sokol Běchovice II
601-700   Přeučil Jiří (1947) SK Slivenec
601-700   Rejent Martin (1968) Sokol Běchovice II
601-700   Rezek Jan st. (1962) Sokol Běchovice II
601-700   Roubíček Vít (1961) Mladí veteráni - VSK ČV
601-700   Říha Karel (1944) AVIA Čakovice
601-700   Sabuka David (1975) Sokol Břevnov
601-700   Sejpka Ladislav (1938) Sokol Běchovice II
601-700   Siblík Michal (1977) Pankrác
601-700   Slepička David (1978) SF SKK El Niňo
601-700   Smíšek Jaroslav (1982) TTC Praha
601-700   Suková Helena (1965) SK Start Praha
601-700   Svatoň Petr (1971) Orion Praha
601-700   Szilágyi Tomáš (1986) TTC Praha
601-700   Šálek Pavel (1987) AC Sparta Praha
601-700   Šindelář Michal (1973) PSK Olymp
601-700   Šrytr Petr (1941) SF SKK El Niňo
601-700   Toman Bedřich (1946) KK Konstruktiva Praha
601-700   Totzauer Karel (1941) SK OAZA Praha
601-700   Trnka Josef (1952) Sokol Kbely
601-700   Trnka Miloš (1970) Kyje
601-700   Tvrdík Petr (1953) KK Konstruktiva Praha
601-700   Váňa Petr (1964) TTC Praha
601-700   Vícha Matěj (2002) SF SKK El Niňo
601-700   Vojta Libor (1971) SK Dolní Měcholupy
601-700   Vošický Otto (1970) VŠSK MFF Praha
601-700   Vránová Helena (1976) Sokol Stodůlky
601-700   Vrba Karel (1948) Sokol Kbely
601-700   Vyvadil Jiří (1961) SF SKK El Niňo
601-700   Winter Daniel (1974) VŠSK MFF Praha
601-700   Záhorský Vladislav (1960) Sokol Podolí
N 601-700   Adamčíková Dana (1956) ABC Branik
N 601-700   Kalina Pavel (1969) Elizza Praha
N 601-700   Rozkoš Michal (1966) SF SKK El Niňo
N 601-700   Růžička Dominik (1998) Elizza Praha
N 601-700   Treybal Václav (1958) Sokol Žižkov
701-800   Bartoň Aleš (1971) AC Sparta Praha
701-800   Bartoňová Eva (1958) Sokol Kbely
701-800   Bauer Václav (1985) KK Konstruktiva Praha
701-800   Brabec Antonín Jan (2001) Lokomotiva Vršovice
701-800   Brodský Adam (2004) AC Sparta Praha
701-800   Brůček František (1966) Sokol Běchovice II
701-800   Bukovský Petr (1947) KK Konstruktiva Praha
701-800   Buriánek Václav (1956) TTC Praha
701-800   Cooke Stephen (1970) KST OBO Pra
701-800   Courton Ivan (1964) SK HAMR
701-800   Čech Ludvík (1958) Mladí veteráni - VSK ČV
701-800   Černý Pavel (1973) KK Konstruktiva Praha
701-800   Češka Petr (1966) SK HAMR
701-800   Dvořák Aleš (1980) Sokol Podolí
701-800   Dvořák Pavel (1974) TTC Praha
701-800   Fuček Miloslav (1959) TTC Praha
701-800   Grisa Daniel (2003) TTC Klánovice
701-800   Hájek Alexandr (2000) AVIA Čakovice
701-800   Hausmann Josef (1958) KST OBO Pra
701-800   Havlíček Ladislav (1968) TTC Praha
701-800   Hezina Jiří (1945) SK OAZA Praha
701-800   Hrabal Ladislav (1938) TTC Klánovice
701-800   Hrabánek Vladimír (1948) Mladí veteráni - VSK ČV
701-800   Hrbek Ivan (1955) SK Slivenec
701-800   Hronský Vladimír (1956) KST OBO Pra
701-800   Hruban Vladimír (1953) Sokol Stodůlky
701-800   Hruška Rudolf (1968) AC Sparta Praha
701-800   Chutný Bohumír (1950) SK Dolní Měcholupy
701-800   Jantačová Zuzana (1999) SK Vršovice
701-800   Jech Martin (1994) AC Sparta Praha
701-800   Jirák Jiří (1960) Orion Praha
701-800   Jirčík Stanislav (1961) Mladí veteráni - VSK ČV
701-800   Kácl David (2001) SK Dolní Měcholupy
701-800   Kalaš Vladislav (1985) Sokol Stodůlky
701-800   Khozeuly Yedil (1962) SF SKK El Niňo
701-800   Kleinander Michael (1967) AC Sparta Praha
701-800   Kozák Pavel (1972) Sokol Stodůlky
701-800   Kozák Vojtěch ml. (2001) Sokol Stodůlky
701-800   Král Ludvík st. (1961) ABC Branik
701-800   Krejsa Josef (1948) Orion Praha
701-800   Krukovskij Vladislav (1987) Sokol Stodůlky
701-800   Krupa Zdeněk (1942) Slovan Svoboda
701-800   Křemel Eduard (1965) TTC Klánovice
701-800   Kuboš Filip (2003) SF SKK El Niňo
701-800   Kušta Petr (1998) Střížkov
701-800   Kuttler Karel (1945) Sokol Petrovice
701-800   Laube David (1999) SK OAZA Praha
701-800   Listík Vít (1991) TTC Praha
701-800   Lukinykh Ilya (1990) AC Sparta Praha
701-800   Makovský Zdeněk (1997) AVIA Čakovice
701-800   Mareš Petr (1981) Malešice
701-800   Margaritov Dimitr (1953) Sokol Břevnov
701-800   Maršálek Petr (1946) SK Slivenec
701-800   Milota Martin (1992) VŠSK MFF Praha
701-800   Modl Josef (1945) KK Konstruktiva Praha
701-800   Najbertová Lucie (1974) Stadion Žižkov
701-800   Nebeský Jiří (1947) KK Konstruktiva Praha
701-800 N Nogoev Zholdoshbek (1994) SF SKK El Niňo
701-800   Novotný Marek (1976) Bohnice
701-800   Novotný Miroslav (1951) SF SKK El Niňo
701-800   Papoušek Vladimír (1951) Sokol Stodůlky
701-800   Pilný Pavel (1944) Bohnice
701-800   Pocar Jan (1971) SK Vršovice
701-800   Podrazil Jiří (1962) TTC Praha
701-800   Pospíšil Marek (1995) SK Vršovice
701-800   Potůček Václav (1979) SK Start Praha
701-800   Poulíček Jaroslav (1964) TTC Praha
701-800   Pour Lukáš (2000) Sokol Nusle
701-800   Pozníček Josef (1946) PSK Olymp
701-800   Pražák Bohumil (1967) Bohnice
701-800   Procházka Michal (2007) SF SKK El Niňo
701-800   Procházka Pavel (1954) SF SKK El Niňo
701-800   Racek Jiří (1948) Sokol Suchdol
701-800   Rosová Kateřina (2001) Elizza Praha
701-800   Rulc Michal (2006) AC Sparta Praha
701-800   Runštuk Tomáš (1998) Střížkov
701-800   Samohejl Erich (1935) Zelená Liška
701-800   Sloup Richard (2003) Elizza Praha
701-800   Strnad Jaroslav (1964) Mladí veteráni - VSK ČV
701-800   Stýblo Jaroslav (1973) SK OAZA Praha
701-800   Suk Matouš (2001) AC Sparta Praha
701-800   Svoboda Milan (1951) SK Slivenec
701-800   Šedivý Stanislav (1975) Elizza Praha
701-800   Šimánek Lubomír (1943) SK Slivenec
701-800   Šraga Jan (1974) SK HAMR
701-800   Štefan Nikola (1951) SF SKK El Niňo
701-800   Štěpánek Tomáš (1999) AVIA Čakovice
701-800   Trmota Zdeněk (1965) TTC Praha
701-800   Trubl Vladimír (1959) Kyje
701-800   Vacek Bohumil (1957) AC Sparta Praha
701-800   Vanka Petr (1965) Malešice
701-800   Vašák Jaroslav (1957) SK HAMR
701-800   Veselý Filip (1983) VŠSK MFF Praha
701-800   Vinař Daniel (1972) SK HAMR
701-800   Vinklářová Veronika (1980) Elizza Praha
701-800   Vobruba Aleš (1959) SK Slivenec
701-800   Vrana Jakub (2004) SF SKK El Niňo
701-800   Waldmann Martin (2002) SF SKK El Niňo
701-800   Wichs Sáša (1951) TTC Praha
701-800   Zábranský Josef (1964) Sokol Břevnov
701-800   Zikl Petr (1976) Sokol Podolí
701-800   Zvolánek Václav (1976) Sokol Břevnov
701-800   Žerava Miroslav (1946) Kyje
N 701-800   Bertho Tadeáš (2005) SF SKK El Niňo
N 701-800   Blažková Anežka ml. (2002) Lokomotiva Vršovice
N 701-800   Klindera Antonín (1946) Sokol Nové Vysočany
N 701-800   Kolář Antonín (2003) Sokol Žižkov
N 701-800   Kopřiva Jan (1947) ABC Branik
N 701-800   Kulhánek Karel (1929) Sokol Podolí
N 701-800   Nesvačilová Petra (1973) Sokol Nusle
N 701-800   Seidlová Monika (2000) SF SKK El Niňo
N 701-800 N Shivashankar Bharadwaj Mithun (1990) Sokol Petrovice
N 701-800   Strouhal Vojtěch (1998) SF SKK El Niňo
N 701-800   Tichý Stanislav (1948) TTC Klánovice
N 701-800   Urban Pavel (1971) Kyje
N 701-800   Veselý Vladimír (1974) Sokol Běchovice II
801-850   Barbora Jiří (1937) Slovan Svoboda
801-850   Bartók Jiří (2001) ABC Branik
801-850   Bilanská Dominika (1996) Sokol Břevnov
801-850   Brož Václav (1999) Sokol Břevnov
801-850   Černý Jiří (1977) Elizza Praha
801-850   Černý Martin (1954) Sokol Nové Vysočany
801-850   Dusbaba Miroslav (1945) SK OAZA Praha
801-850   Fleissig Petr (1944) KK Konstruktiva Praha
801-850   Flodr Milan (1957) SK Slivenec
801-850   Hájek Jan (1998) ABC Branik
801-850   Hájek Ondřej (1998) ABC Branik
801-850   Hanek Stanislav st. (1947) Lokomotiva Vršovice
801-850   Hlaváč Jiří (1949) KK Konstruktiva Praha
801-850   Hlaváček Petr (1972) ABC Branik
801-850   Hrneček Vojtěch (1973) TTC Praha
801-850   Hroch Michal (1982) VŠSK MFF Praha
801-850   Chvátal Zdeněk (1970) Bohnice
801-850   Kalinová Martina (2002) Elizza Praha
801-850   Kliner Jiří (1946) Sokol Břevnov
801-850   Kobliha Pavel (1968) KST OBO Pra
801-850   Kožaný Petr (1977) KST OBO Pra
801-850   Niederle Jiří (1960) SF SKK El Niňo
801-850   Ondráček Petr (1979) SK Slivenec
801-850   Paroubek Jan (1958) TTC Praha
801-850   Pavlík Václav (1990) VŠSK MFF Praha
801-850   Plošek Lukáš (1987) Sokol Břevnov
801-850   Popelka Jaromír ml. (2003) ABC Branik
801-850   Popelka Jaromír st. (1973) ABC Branik
801-850   Přída Antonín (1975) SF SKK El Niňo
801-850   Rezek Jan ml. (1993) Sokol Běchovice II
801-850   Rosa Vladimír (1969) Elizza Praha
801-850   Rubáš Ondřej (2000) AC Sparta Praha
801-850   Staněk Václav (1946) KST OBO Pra
801-850   Sutnar Bohuslav (1937) Sokol Petrovice
801-850   Šimon Milan (1959) ABC Branik
801-850   Trojan Petr (1972) SK Vršovice
N 801-850   Baťka Petr (1980) Kyje
N 801-850   Brenner Zdeněk (1956) SK OAZA Praha
N 801-850   Buřil Petr (1959) SK Vršovice
N 801-850   Grisa Vladimír (1968) TTC Klánovice
N 801-850   Hejný Matěj (2004) Střížkov
N 801-850   Horká Nela (2005) Lokomotiva Vršovice
N 801-850   Janoušek Tadeáš (2003) AC Sparta Praha
N 801-850   Jeřábek Pavel (1974) SK Start Praha
N 801-850   Kápl Roman (1991) VŠSK MFF Praha
N 801-850   Kaucký Filip (2008) SF SKK El Niňo
N 801-850   Kopecký Jan (1971) Bohnice
N 801-850   Kopecký Jaroslav (1973) SF SKK El Niňo
N 801-850   Kumhera Jan (1993) Stadion Žižkov
N 801-850   Lamoš Vítězslav (2004) Elizza Praha
N 801-850   Matoušek Daniel (1993) SK Vršovice
N 801-850   Melichar Václav (2004) AC Sparta Praha
N 801-850   Melichar Vojtěch (2004) AC Sparta Praha
N 801-850   Skoupý Jan (1979) Elizza Praha
N 801-850   Svobodová Nikola (1992) Střížkov
N 801-850   Syrovátková Marie (1985) VŠSK MFF Praha
N 801-850   Špicarová Ivana (1967) Sokol Nusle
N 801-850   Tuček Tomáš (2002) ABC Branik
N 801-850   Vanka Radek (1966) Bohnice
N 801-850   Vostrý Marek (1973) Sokol Stodůlky
N 801-850   Vrecion Pavel (1964) Sokol Stodůlky
N 801-850   Vystrčil Tomáš (1959) SK Start Praha
N 801-850   Závodný Dominik (2003) Střížkov
N 801-850   Závodská Katarína (1964) Lokomotiva Vršovice

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0300 Poštovní spořitelna

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist