Žebříček žen PSST

Skupina pro žebříček: 
Ženy
Sezóna: 
2011-2012

 

žeb hráčka nar KLUB
1 RADNICOVÁ Lenka 1979 Sokol Nusle
2 VESELÁ Jaroslava 1981 Slovan Bohnice
3 VČELÁKOVÁ Jiřina 1981 Slovan Bohnice
4 KABA Radka 1975 Slavoj Praha
5 BĚHALOVÁ Kateřina 1971 Slovan Bohnice
6 HLAVÁČKOVÁ Lenka 1973 Slovan Bohnice
7 VAJCOVÁ Kateřina 1990 Sokol Nusle
8 HUDEČKOVÁ Hana 1987 Slavoj Praha
9 VYVADILOVÁ Jitka 1992 SF El Niňo Praha
10 ZIKMUNDOVÁ Markéta 1977 Slovan Bohnice
11 COUBALOVÁ Martina 1974 Branik
11 HAGINO Petra 1974 Slovan Bohnice
11 KAUCKÁ Olga 1975 Slovan Bohnice
11 KLEMPÍŘOVÁ Jiřina 1967 Sokol Stodůlky
11 NĚMEČKOVÁ Monika 1995 Sokol Nusle
11 PŘÁDOVÁ Blanka 1953 Slovan Bohnice
11 SAMKOVÁ Natálie 1992 Sokol Nusle
11 SCHWARZOVÁ Barbara 1990 Sokol Nusle
11 SVOBODOVÁ Helena 1958 Branik
11 VELETOVÁ Ilona 1973 Slovan Bohnice
21 BARTOŇOVÁ Jitka 1974 Slovan Bohnice
21 ČERNÁ Martina 1983 Branik
21 ČÍŽKOVÁ Sylva 1965 Sokol Nusle
21 DIBLÍKOVÁ Klára 1997 Slavoj Praha
21 DUSILOVÁ Jana 1972 Sokol Stodůlky
21 CHLOUPKOVÁ Pavlína 1991 SF El Niňo Praha
21 KOMÁRKOVÁ Kateřina 1981 Sokol Nusle
21 LIPOVČANOVÁ Helena 1985 Slavoj Praha
21 LÖSTEROVÁ Anna 1951 Stadion Žižkov
21 MARŠÍKOVÁ Jitka 1947 Slovan Bohnice
21 POKORNÁ Tereza 1983 Sokol Nusle
21 RŮŽIČKOVÁ Lucie 1993 Slavoj Praha
21 SCHEINHERROVÁ Lenka 1989 SF El Niňo Praha
21 SCHEUBOVÁ Jana 1962 Branik
21 SPĚVÁKOVÁ Zuzana 1984 Slavoj Praha
21 STOČESOVÁ Sylvie 1976 Branik
21 SUCHOMANOVÁ Jana 1983 Branik
21 ŠPAČKOVÁ Zdeňka 1952 Loko Vršovice
21 ULIHRACHOVÁ Jitka 1956 Branik
21 VOŽEHOVÁ Lucie 1974 Branik
41 ADAMČÍKOVÁ Dana 1956 Branik
41 BULANTOVÁ Pavla 1973 Košíře
41 BURGR-MUŽÍKOVÁ Zdeňka 1980 Elizza Praha
41 HÁJKOVÁ Anna 1945 Sokol Nusle
41 HAVLÍKOVÁ Jana 1976 Čakovice
41 HODKOVÁ Jana 1952 Přední Kopanina
41 HOFMANOVÁ Ivana 1987 Stadion Žižkov
41 JEŽKOVÁ Kateřina 1981 Sokol Nusle
41 KLAUSOVÁ Lucie 1982 Sokol Stodůlky
41 KLUSÁČKOVÁ Zdeňka 1985 SF El Niňo Praha
41 KVASNICOVÁ Lucie 1978 Slovan Bohnice
41 LUŇOVÁ Veronika 1997 Elizza Praha
41 MATOUŠKOVÁ Andrea 1995 Čakovice
41 MERHAUTOVÁ Alena 1951 Sokol Stodůlky
41 POKORNÁ Helena 1961 SF El Niňo Praha
41 POLEDNOVÁ Petra 1994 Elizza Praha
41 STEJSKALOVÁ Šárka 1978 Sokol Stodůlky
41 STRNADOVÁ Karolína 1991 Čakovice
41 VLČKOVÁ Monika 1966 Sokol Nusle
41 VRZALOVÁ Jitka 1956 Branik
61 BLÁHOVÁ Milena 1968 Loko Vršovice
61 HOŠKOVÁ Stanislava 1946 Zelená Liška
61 HURTOVÁ Petra 1974 TTC Praha KRST
61 CHALUPOVÁ Ludmila 1957 Branik
61 JANKOVSKÁ Iveta 1984 Branik
61 JEŘÁBKOVÁ Dana 1953 Zelená Liška
61 KAČÍRKOVÁ Martina 1970 Loko Vršovice
61 KAVICKÁ Andrea 1991 Stadion Žižkov
61 KLÍMKOVÁ Veronika 1980 Elizza Praha
61 KODEROVÁ Mariana 1951 Zelená Liška
61 KOTLANOVÁ Martina 1973 Sokol Stodůlky
61 KRIEGEROVÁ Helena 1956 Zelená Liška
61 NOVÁKOVÁ Hana 1984 Košíře
61 PETŘÍKOVÁ Michaela 1991 Čakovice
61 SCHEUBOVÁ Lucie 1988 Branik
61 SLATINSKÁ Nataša 1954 Přední Kopanina
61 SVOBODOVÁ Šárka 1992 Čakovice
61 ŠAFAŘÍKOVÁ Jana 1991 SF El Niňo Praha
61 ZATOČILOVÁ Barbora 1978 Košíře
81 ADAMOVÁ Božena 1947 Loko Vršovice
81 BLÁHOVÁ Kateřina 1989 Loko Vršovice
81 BÚTOROVÁ Tereza 1999 SF El Niňo Praha
81 KAUCKÁ Hana 1949 SF El Niňo Praha
81 MALÁ Jitka 1977 Přední Kopanina
81 MEDALOVÁ Anna 1998 Elizza Praha
81 NAJBRTOVÁ Lucie 1974 Stadion Žižkov
81 PEJŘILOVÁ Kristýna 1999 SF El Niňo Praha
81 POLÁKOVÁ Růžena 1976 TTC Praha KRST
81 PROSTĚJOVSKÁ Lada 1999 SF El Niňo Praha
81 RATAJOVÁ Jana 1953 SF El Niňo Praha
81 SCHEUBOVÁ Lenka 1990 Branik
81 SOUČKOVÁ Marcela 1970 SF El Niňo Praha
81 ŠIMŮNKOVÁ Stanislava 1948 Přední Kopanina
81 ŠIŠKOVÁ Gabriela 1990 Čakovice
81 ŠPICAROVÁ Ivana 1967 Sokol Nusle
81 ŠTANCLOVÁ Helena 1941 Zelená Liška
81 VYSUŠILOVÁ Stanislava 1943 Branik
81 ZÁVODSKÁ Katarína 1964 Loko Vršovice
81 ZUBÍKOVÁ Zdeňka 1964 Loko Vršovice
81 ZÝKOVÁ Renata 1961 Loko Vršovice
101 BALKOVÁ Růžena 1945 Branik
101 BLÁHOVÁ Romana 1965 TTC Praha KRST
101 ČÁSTKOVÁ Stanislava 1955 Přední Kopanina
101 FILOVÁ Simona 1998 Loko Vršovice
101 FÜRI Silvia 1955 Zelená Liška
101 HRADSKÁ Veronika 1996 Branik
101 KOSŤOVÁ Natálie 1998 Loko Vršovice
101 KOZÁKOVÁ Květoslava 1952 Přední Kopanina
101 KRYLOVÁ Kateřina 1971 Loko Vršovice
101 KYSELÁ Zdeňka 1958 Přední Kopanina
101 LUŇOVÁ Zuzana 1970 Elizza Praha
101 MALÁ Božena 1947 TTC Praha KRST
101 MARKOVÁ Lucie 1998 Elizza Praha
101 MELICHAROVÁ Iveta 1999 Elizza Praha
101 OTRUSINOVÁ Jitka 1983 TTC Praha KRST
101 PORTEŠOVÁ Hana 1971 Přední Kopanina
101 STUPKOVÁ Alena 1990 Branik
101 ŠULCOVÁ Jana 1964 Přední Kopanina
101 VLACHOVÁ Jana 1951 Zelená Liška
101 VLČKOVÁ Natálie 1996 Slavoj Praha
121 BARTOŇOVÁ Tereza 2003 Slovan Bohnice
121 BLAŽKOVÁ Tereza 1998 Branik
121 DONOVALOVÁ Dana 1951 Zelená Liška
121 DRGOŇOVÁ Veronika 1997 Branik
121 KOUBOVÁ Renata 1969 Slovan Bohnice
121 MARŠÍKOVÁ Jana 1999 Slovan Bohnice
121 SLEZÁKOVÁ Hana 2000 Slovan Bohnice
41N CHOUTKOVÁ Magdaléna 1988 Loko Vršovice
41N PATOČKOVÁ Ivanka 1947 Stadion Žižkov
81 N REITSCHLÄGEROVÁ Dita 1989 Sokol Nusle
81 N SÁZELOVÁ Lenka 1959 Sokol Stodůlky
81 N SVĚTLÍKOVÁ Tereza 1987 Loko Vršovice

 

  

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0300 Poštovní spořitelna

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist