Žebříček žen PSST

Skupina pro žebříček: 
Ženy
Sezóna: 
2013-2014

 

1 Radnicová Lenka (1979) Sokol Nusle 61-80 Bulantová Pavla (1973) Košíře
2 Veselá Jaroslava (1981) Slovan Bohnice Grossmannová Jana (1972) Zelená Liška
3 Vondráková Markéta (1980) Sokol Nusle Hájková Anna (1945) Sokol Nusle
4 Běhalová Kateřina (1971) Slovan Bohnice Hošková Stanislava (1946) Zelená Liška
5 Tsekoura Thomais Dimitra (1995) Slavoj Praha Jankovská Iveta (1984) ABC Branik
6 Vajcová Kateřina (1990) Sokol Nusle Jeřábková Dana (1953) Zelená Liška
7 Hošková Denisa (1996) Slavoj Praha Kačírková Martina (1970) Lokomotiva Vršovice
8 Kaba Radka (1975) Slavoj Praha Kášová Adéla (1998) Slovan Bohnice
9 Diblíková Klára (1997) Slavoj Praha Klímková Veronika (1980) Elizza Praha
10 Tenglová Vendula (1993) SF SKK El Nino Krenčíková Eva (1988) SF SKK El Nino
11-20 Blašková Zdena (2001) Slovan Bohnice Kriegerová Helena (1956) Zelená Liška
Dočkalová Kateřina (1985) Stadion Žižkov Luňová Zuzana (1970) Elizza Praha
Klempířová Jiřina (1967) Sokol Stodůlky Malá Jitka (1977) Přední Kopanina
Komárková Kateřina (1981) Sokol Nusle Matoušková Andrea (1995) Avia Čakovice
Němečková Monika (1995) SF SKK El Nino Petříková Michaela (1991) Avia Čakovice
Novotná Markéta (1977) Slovan Bohnice Scheubová Lenka (1990) ABC Branik
Pokorná Tereza (1983) Sokol Nusle Spěváková Zuzana (1984) Slavoj Praha
Procházková Olga (1978) Sokol Nusle Suková Helena (1965) TTC Praha
Suchomanová Jana (1983) ABC Branik Špicarová Ivana (1967) Sokol Nusle
Vítková Hana (1984) Elizza Praha Vávrová Ivana (1998) Slavoj Praha
21-40 Bartoňová Jitka (1974) Slovan Bohnice 81-100 Adamová Božena (1947) Lokomotiva Vršovice
Coubalová Martina (1974) ABC Branik Antošová Klára (1989) TTC Praha
Černá Martina (1983) ABC Branik Bláhová Milena (1968) Lokomotiva Vršovice
Dusilová Jana (1972) Sokol Stodůlky Bláhová Romana (1965) TTC Praha
Dvořáková Lenka (1970) Sokol Stodůlky Čápová Kateřina (1980) Košíře
Hagino Petra (1974) Slovan Bohnice Dvořáková Anna (2000) Avia Čakovice
Hlaváčková Lenka (1973) Slovan Bohnice Hypšová Daniela (1947) ABC Branik
Hofmanová Ivana (1987) Stadion Žižkov Chalupová Ludmila (1957) ABC Branik
Ježková Kateřina (1981) Sokol Nusle Kaucká Hana (1949) SF SKK El Nino
Kaucká Olga (1975) Slovan Bohnice Kotlanová Martina (1973) Sokol Stodůlky
Luňová Veronika (1997) Elizza Praha Otrusinová Jitka (1983) TTC Praha
Merhautová Alena (1951) Sokol Stodůlky Ratajová Jana (1953) SF SKK El Nino
Polednová Petra (1994) Elizza Praha Reisnerová Martina (1996) Sokol Nusle
Shim Mi Youngi (1970) SF SKK El Nino Svobodová Šárka (1992) Avia Čakovice
Scheubová Jana (1962) ABC Branik Šišková Gabriela (1990) Avia Čakovice
Stočesová Sylvie (1976) ABC Branik Štanclová Helena (1941) Zelená Liška
Svobodová Helena (1958) ABC Branik Vránová Helena (1976) Sokol Stodůlky
Ulihrachová Jitka (1956) ABC Branik Vysušilová Stanislava (1943) ABC Branik
Veletová Ilona (1973) Slovan Bohnice Závodská Katarína (1964) Lokomotiva Vršovice
Vyvadilová Jitka (1992) SF SKK El Nino Zýková Renata (1961) Lokomotiva Vršovice
41-60 Adamčíková Dana (1956) ABC Branik 101-120 Bartoňová Tereza (2003) Slovan Bohnice
Dvořáková Lucie (1978) Slovan Bohnice Bláhová Kateřina (1989) Lokomotiva Vršovice
Havlíková Jana (1976) Avia Čakovice Částková Stanislava (1955) Přední Kopanina
Hodková Jana (1952) Přední Kopanina Filová Simona (1998) Lokomotiva Vršovice
Chloupková Pavlína (1991) SF SKK El Nino Jarošová Sylva (1976) Slovan Bohnice
Chocová Alena (1977) Stadion Žižkov Kadavá Tereza (1998) Slovan Bohnice
Chýleová Eva (1979) Slovan Bohnice Kosťová Natálie (1998) Lokomotiva Vršovice
Lipovčanová Helena (1985) Slavoj Praha Krylová Kateřina (1971) Lokomotiva Vršovice
Lösterová Anna (1951) Stadion Žižkov Kyselá Zdeňka (1958) Přední Kopanina
Loukotová Regina (1971) SF SKK El Nino Malá Božena (1947) TTC Praha
Maršíková Jitka (1947) Slovan Bohnice Medalová Anna (1998) Elizza Praha
Pokorná Helena (1961) SF SKK El Nino Melicharová Iveta (1999) Elizza Praha
Růžičková Lucie (1993) Elizza Praha Mrázková Lia (2002) Slovan Bohnice
Scheubová Lucie (1988) ABC Branik Poláková Růžena (1976) Zelená Liška
Slatinská Nataša (1954) Sokol Stodůlky Portešová Hana (1971) Přední Kopanina
Strnadová Karolína (1991) Avia Čakovice Stupková Alena (1990) ABC Branik
Špačková Zdeňka (1952) Lokomotiva Vršovice Šimůnková Stanislava (1948) Přední Kopanina
Vedralová Michaela (1986) Sokol Stodůlky Vlachová Jana (1951) Zelená Liška
Vrzalová Jitka (1956) Přední Kopanina Zatočilová Barbora (1978) Košíře
Zábojová Anna (1991) SF SKK El Nino Zubíková Zdeňka (1964) Lokomotiva Vršovice
121-131 Balková Růžena (1945) ABC Branik
Donovalová Dana (1951) Zelená Liška
Drgoňová Veronika (1997) ABC Branik
Füri Silvia (1955) Zelená Liška
Kozáková Květoslava (1952) Přední Kopanina
Maršíková Jana (1999) Slovan Bohnice
Michlová Hana (1986) SF SKK El Nino
Plíšková Jana (1967) SF SKK El Nino
Procházková Lucie (1999) Slovan Bohnice
Slezáková Hana (2000) Slovan Bohnice
Špicarová Veronika (1995) Sokol Nusle

 

  

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0300 Poštovní spořitelna

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist