Žebříček žen PSST

Skupina pro žebříček: 
Ženy
Sezóna: 
2014-2015

 

1 Radnicová Lenka (1979) Sokol Nusle 61-80 Adamová Božena (1947) Lokomotiva Vršovice
2 Vondráková Markéta (1980) Sokol Nusle   Bulantová Pavla (1973) Košíře
3 Blašková Zdena (2001) SF SKK El Nino   Čápová Kateřina (1980) Košíře
4 Vajcová Kateřina (1990) Sokol Nusle   Dvořáková Anna (2000) Avia Čakovice
5 Veselá Jaroslava (1981) Slovan KST Bohnice   Hájková Anna (1945) Sokol Nusle
6 Procházková Olga (1978) Sokol Nusle   Hošková Stanislava (1946) Zelená Liška
7 Tenglová Vendula (1993) SF SKK El Nino   Jankovská Iveta (1984) ABC Branik
8 Němečková Monika (1995) SF SKK El Nino   Kačírková Martina (1970) Lokomotiva Vršovice
9 Novotná Markéta (1977) Slovan KST Bohnice   Malá Jitka (1977) Přední Kopanina
10 Kaba Radka (1975) Slavoj Praha   Najbertová Lucie (1974) Avia Čakovice
11-20 Černá Martina (1983) ABC Braník   Petříková Michaela (1991) Avia Čakovice
  Diblíková Klára (1997) Slavoj Praha   Pospíšilová Carmen (1972) Sokol Stodůlky
  Hagino Petra (1974) Slovan KST Bohnice   Reisnerová Martina (1996) Sokol Nusle
  Hlaváčková Lenka (1973) Slovan KST Bohnice   Scheubová Lucie (1988) ABC Branik
  Kaucká Olga (1975) Slovan KST Bohnice   Šimůnková Veronika (2002) Slavoj Praha
  Klempířová Jiřina (1967) Sokol Stodůlky   Špicarová Ivana (1967) Sokol Nusle
  Rohlíková Michaela (1988) Slavoj Praha   Vránová Helena (1976) Sokol Stodůlky
  Včeláková Jiřina (1981) Elizza Praha   Zatočilová Barbora (1978) Košíře
  Vítková Hana (1984) Elizza Praha   Závodská Katarína (1964) Lokomotiva Vršovice
  Vyvadilová Jitka (1992) SF SKK El Nino   Zýková Renata (1961) Lokomotiva Vršovice
21-40 Bartoňová Jitka (1974) Slovan KST Bohnice 81-100 Antošová Klára (1989) TTC Praha
  Coubalová Martina (1974) ABC Branik   Bartoňová Tereza (2003) Slovan KST Bohnice
  Dočkalová Kateřina (1985) Sokol Nusle   Bláhová Kateřina (1989) Lokomotiva Vršovice
  Dusilová Jana (1972) Sokol Stodůlky   Bláhová Milena (1968) Lokomotiva Vršovice
  Dvořáková Lenka (1970) Sokol Stodůlky   Bláhová Romana (1965) TTC Praha
  Chocová Alena (1977) Avia Čakovice   Hypšová Daniela (1947) ABC Branik
  Lipovčanová Helena (1985) Slavoj Praha   Jeřábková Dana (1953) Zelená Liška
  Luňová Veronika (1997) Elizza Praha   Kadavá Tereza (1998) Slovan KST Bohnice
  Maršíková Jitka (1947) Slovan KST Bohnice   Kaucká Hana (1949) SF SKK El Niňo Praha
  Merhautová Alena (1951) Sokol Stodůlky   Kriegerová Helena (1956) Zelená Liška
  Pokorná Helena (1961) SF SKK El Niňo Praha

Krylová Kateřina (1971) Lokomotiva Vršovice
  Pokorná Tereza (1983) Sokol Nusle    
  Shim Mi Youngi (1970) SF SKK El Niňo Praha   Malá Božena (1947) TTC Praha
  Scholleová Dana (1961) Slovan KST Bohnice   Mrázková Lia (2002) Slovan KST Bohnice
  Skříčková Ivana (1987) Avia Čakovice   Nováková Hana (1984) Košíře
  Spěváková Zuzana (1984) Slavoj Praha   Podoláková Eliška (1998) Sparta Praha
  Stočesová Sylvie (1976) ABC Branik   Suková Helena (1965) Přední Kopanina
  Suchomanová Jana (1983) ABC Braník   Škopková Věra (1994) Sokol Nusle
  Svobodová Helena (1958) Avia Čakovice   Štanclová Helena (1941) Zelená Liška
  Ulihrachová Jitka (1956) ABC Braník   Vysušilová Stanislava (1943) ABC Branik
  Vožehová Lucie (1974) ABC Braník   Zubíková Zdeňka (1964) Lokomotiva Vršovice
41-60 Adamčíková Dana (1956) ABC Branik 101-120 Balková Růžena (1945) ABC Branik
  Dvořáková Lucie (1978) Slovan KST Bohnice   Blažková Anežka ml. (2002) Lokomotiva Vršovice
  Havlíková Jana (1976) Avia Čakovice   Buchtová Tereza (2001) SF SKK El Niňo Praha
  Hodková Jana (1952) Přední Kopanina   Filová Simona (1998) Lokomotiva Vršovice
  Chloupková Pavlína (1991) SF SKK El Niňo Praha   Handlová Natálie (2004) Slovan KST Bohnice
  Chýleová Eva (1979) Slovan KST Bohnice   Hojdová Martina (1999) Sparta Praha
  Kášová Adéla (1998) Slovan KST Bohnice   Jarošová Sylva (1976) Slovan KST Bohnice
  Klímková Veronika (1980) Elizza Praha   Kosťová Natálie (1998) Lokomotiva Vršovice
  Krenčíková Eva (1988) SF SKK El Niňo Praha   Kyselá Zdeňka (1958) Přední Kopanina
  Lösterová Anna (1951) Avia Čakovice   Mamchur Viktoriya (1980) TTC Praha
  Loukotová Regina (1971) SF SKK El Niňo Praha   Maršíková Jana (1999) Slovan KST Bohnice
  Luňová Zuzana (1970) Elizza Praha   Melicharová Iveta (1999) Elizza Praha
  Matoušková Andrea (1995) Avia Čakovice   Portešová Hana (1971) Přední Kopanina
  Motlová Michaela (1986) Sokol Stodůlky   Procházková Lucie (1999) Slovan KST Bohnice
  Scheubová Jana (1962) ABC Branik   Scheubová Lenka (1990) ABC Branik
  Slatinská Nataša (1954) Sokol Stodůlky   Slezáková Hana (2000) Slovan KST Bohnice
  Strnadová Karolína (1991) Avia Čakovice   Stupková Alena (1990) ABC Branik
  Vrzalová Jitka (1956) Přední Kopanina   Svobodová Šárka (1992) Avia Čakovice
  Zábojová Anna (1991) SF SKK El Niňo Praha   Šišková Gabriela (1990) Avia Čakovice
  Žambokréthyová Milena (1989) Avia Čakovice   Vlachová Jana (1951) Zelená Liška
      121-141 Appeltová Barbora (1979) Přední Kopanina
        Bačáková Jitka (1999) Sparta Praha
        Částková Stanislava (1955) Přední Kopanina
        Donovalová Dana (1951) Zelená Liška
        Drgoňová Veronika (1997) ABC Branik
        Füri Silvia (1955) Zelená Liška
        Grossmannová Jana (1972) Zelená Liška
        Hanzlíčková Martina (1984) TTC Praha
        Chrastilová Dana (1971) Elizza Praha
        Junková Eva (2000) Sparta Praha
        Koubová Renata (1969) Slovan KST Bohnice
        Kozáková Květoslava (1952) Přední Kopanina
        Krupičková Tereza (2001) Slovan KST Bohnice
        Medalová Anna (1998) Elizza Praha
        Michlová Hana (1986) SF SKK El Niňo Praha
        Otrusinová Jitka (1983) TTC Praha
        Plíšková Jana (1967) SF SKK El Niňo Praha
        Poláková Růžena (1976) Zelená Liška
        Seidlová Monika (2000) SF SKK El Niňo Praha
        Šamšová Simona (1999) Sparta Praha
        Špicarová Veronika (1995) Sokol Nusle

 

  

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0300 Poštovní spořitelna

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist