Žebříček žen PSST

Skupina pro žebříček: 
Ženy
Sezóna: 
2016-2017

 

poř. hráčka klub
1 Radnicová Lenka (1979) Sokol Nusle
2 Veselá Jaroslava (1981) Sokol Nusle
3 Tenglová Vendula (1993) Sokol Nusle
4 Diblíková Klára (1997) Slavoj Praha
5 Rohlíková Michaela (1988) Slavoj Praha
6 Vondráková Markéta (1980) Sokol Nusle
7 Kaba Radka (1975) Slavoj Praha
8 Vajcová Kateřina (1990) Sokol Nusle
9 Procházková Olga (1978) Sokol Nusle
10 Vítková Hana (1984) Elizza Praha
11-20 Allertová Sára ml. (1999) SF SKK El Nino
11-20 Hagino Petra (1974) Slovan KST Bohnice
11-20 Hlaváčková Lenka (1973) Slovan KST Bohnice
11-20 Kaucká Olga (1975) Slovan KST Bohnice
11-20 Novotná Markéta (1977) Avia Čakovice
11-20 Sommerová Helenka (2005) SF SKK El Nino
11-20 Svobodová Helena (1958) Avia Čakovice
11-20 Štricová Niamh (2002) SF SKK El Nino
11-20 Včeláková Jiřina (1981) Elizza Praha
11-20 Vyvadilová Jitka (1992) SF SKK El Nino
21-40 Benedová Zuzana (1984) Slavoj Praha
21-40 Coubalová Martina (1974) ABC Branik
21-40 Černá Martina (1983) ABC Branik
21-40 Dusilová Jana (1972) Sokol Stodůlky
21-40 Dvořáková Lenka (1970) Sokol Stodůlky
21-40 Klempířová Jiřina (1967) Sokol Stodůlky
21-40 Kohlmannová Aneta (2001) SF SKK El Nino
21-40 Lipovčanová Helena (1985) Slavoj Praha
21-40 Loukotová Regina (1971) SF SKK El Nino
21-40 Luňová Veronika (1997) Elizza Praha
21-40 Prášilová Andrea (1980) Slavoj Praha
21-40 Schoberová Martina (1965) Slovan KST Bohnice
21-40 Suchomanová Jana (1983) ABC Branik
21-40 Svobodová Nikola (1992) Sokol Stodůlky
21-40 Šimůnková Veronika (2002) Slavoj Praha
21-40 Škopková Věra (1994) Sokol Nusle
21-40 Ulihrachová Jitka (1956) ABC Branik
21-40 Veletová Ilona (1973) Slovan KST Bohnice
21-40 Vlčková Monika (1966) Sokol Nusle
21-40 Vysocká Karolína (1998) Elizza Praha
41-60 Adamčíková Dana (1956) ABC Branik
41-60 Bartoňová Jitka (1974) Slovan KST Bohnice
41-60 Dvořáková Anna (2000) Avia Čakovice
41-60 Havlíková Jana (1976) Avia Čakovice
41-60 Hummelová Jarmila (1944) ABC Branik
41-60 Chocová Alena (1977) Avia Čakovice
41-60 Ježková Kateřina (1981) Sokol Nusle
41-60 Klaková Michaela (1992) Lokomotiva Vršovice
41-60 Luňová Zuzana (1970) Elizza Praha
41-60 Maršíková Jitka (1947) Slovan KST Bohnice
41-60 Maršíková Martina (1973) Elizza Praha
41-60 Matoušková Andrea (1995) Avia Čakovice
41-60 Merhautová Alena (1951) Sokol Stodůlky
41-60 Pokorná Helena (1961) SF SKK El Nino
41-60 Pokorná Tereza (1983) Sokol Nusle
41-60 Pospíšilová Carmen (1972) Sokol Stodůlky
41-60 Scheubová Jana (1962) ABC Branik
41-60 Skříčková Ivana (1987) Avia Čakovice
41-60 Slatinská Nataša (1954) Sokol Stodůlky
41-60 Stočesová Silvie (1976) ABC Branik
61-80 Cmíralová Natálie (2003) SF SKK El Nino
61-80 Dvořáková Lucie (1978) Avia Čakovice
61-80 Hájková Anna (1945) Sokol Nusle
61-80 Chloupková Pavlína (1991) SF SKK El Nino
61-80 Chýleová Eva (1979) Slovan KST Bohnice
61-80 Jebavá Lucie (1991) SF SKK El Nino
61-80 Kačírková Martina (1970) Lokomotiva Vršovice
61-80 Kadavá Tereza (1998) Slovan KST Bohnice
61-80 Klímková Veronika (1980) Elizza Praha
61-80 Lösterová Anna (1951) Sokol Stodůlky
61-80 Mrázková Lia (2002) Slovan KST Bohnice
61-80 Nesvačilová Petra (1973) Sokol Nusle
61-80 Opravilová Scheubová Lucie (1988) ABC Branik
61-80 Petříková Michaela (1991) Avia Čakovice
61-80 Semeráková Jitka (1985) Elizza Praha
61-80 Spilková Ivana (1987) Avia Čakovice
61-80 Strnadová Karolína (1991) Avia Čakovice
61-80 Špicarová Ivana (1967) Sokol Nusle
61-80 Vránová Helena (1976) Sokol Stodůlky
61-80 Závodská Katarína (1964) Lokomotiva Vršovice
81-100 Adamová Božena (1947) Lokomotiva Vršovice
81-100 Bartoňová Tereza (2003) Slovan KST Bohnice
81-100 Bláhová Milena (1968) Lokomotiva Vršovice
81-100 Blažková Anežka ml. (2002) Lokomotiva Vršovice
81-100 Buchtová Tereza (2001) SF SKK El Nino
81-100 Bulantová Pavla (1973) Košíře
81-100 Čápová Kateřina (1980) Košíře
81-100 Füllsacková Barbora (1978) Košíře
81-100 Handlová Natálie (2004) Slovan KST Bohnice
81-100 Jankovská Iveta (1984) ABC Branik
81-100 Jeřábková Dana (1953) Zelená Liška
81-100 Kaucká Hana (1949) SF SKK El Nino
81-100 Kriegerová Helena (1956) Zelená Liška
81-100 Najbertová Lucie (1974) Avia Čakovice
81-100 Rosová Kateřina (2001) Elizza Praha
81-100 Seidlová Monika (2000) SF SKK El Nino
81-100 Šimůnková Stanislava (1948) Přední Kopanina
81-100 Šišková Gabriela (1990) Avia Čakovice
81-100 Vrzalová Jitka (1956) Přední Kopanina
81-100 Zýková Renata (1961) Lokomotiva Vršovice
101-120 Bláhová Kateřina (1989) Lokomotiva Vršovice
101-120 Bláhová Romana (1965) TTC Praha
101-120 Boegner Britta (1989) TTC Praha
101-120 Filová Simona (1998) Lokomotiva Vršovice
101-120 Füri Silvia (1955) Zelená Liška
101-120 Hošková Stanislava (1946) Zelená Liška
101-120 Hypšová Daniela (1947) ABC Branik
101-120 Kalinová Martina (2002) Elizza Praha
101-120 Klusová Lenka (1988) Sokol Nusle
101-120 Kosťová Natálie (1998) Lokomotiva Vršovice
101-120 Krylová Kateřina (1971) Lokomotiva Vršovice
101-120 Malá Božena (1947) TTC Praha
101-120 Maršíková Jana (1999) Slovan KST Bohnice
101-120 Nováková Hana (1984) Košíře
101-120 Otrusinová Jitka (1983) TTC Praha
101-120 Portešová Hana (1971) Přední Kopanina
101-120 Špicarová Veronika (1995) Sokol Nusle
101-120 Štanclová Helena (1941) Zelená Liška
101-120 Vlachová Jana (1951) Zelená Liška
101-120 Zubíková Zdeňka (1964) Lokomotiva Vršovice
121-140 Balková Růžena (1945) ABC Branik
121-140 Částková Stanislava (1955) Přední Kopanina
121-140 Donovalová Dana (1951) Zelená Liška
121-140 Drgoňová Veronika (1997) ABC Branik
121-140 Ernéé Anna (2003) Sokol Nusle
121-140 Hanzlíčková Martina (1984) TTC Praha
121-140 Kozáková Květoslava (1952) Přední Kopanina
121-140 Krupičková Tereza (2001) Slovan KST Bohnice
121-140 Kyselá Zdeňka (1958) Přední Kopanina
121-140 Pražáková Šárka (2001) Elizza Praha
121-140 Scheubová Lenka (1990) ABC Branik
121-140 Žáčková Lea (2000) ABC Branik

 

  

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0300 Poštovní spořitelna

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist