Žebříček žen PSST

Skupina pro žebříček: 
Ženy
Sezóna: 
2017-2018
pořadí hráčka oddíl
1 Radnicová Lenka (1979) Sokol Nusle
2 Tenglová Vendula (1993) Sokol Nusle
3 Sommerová Helenka (2005) SF SKK El Nino
4 Vajcová Kateřina (1990) Sokol Nusle
5 Vondráková Markéta (1980) Sokol Nusle
6 Veselá Jaroslava (1981) Sokol Nusle
7 Štricová Niamh (2002) SF SKK El Nino
8 Kaba Radka (1975) Slavoj Praha
9 Allertová Sára ml. (1999) SF SKK El Nino
10 Rohlíková Michaela (1988) Slavoj Praha
11-20 Diblíková Klára (1997) Slavoj Praha
11-20 Hagino Petra (1974) Slovan KST Bohnice
11-20 Kaucká Olga (1975) Slovan KST Bohnice
11-20 Procházková Olga (1978) Sokol Nusle
11-20 Skříčková Ivana (1987) AVIA Čakovice
11-20 Stránská Anna (2002) Slavoj Praha
11-20 Suchomanová Jana (1983) ABC Branik
11-20 Svobodová Helena (1958) AVIA Čakovice
11-20 Veletová Ilona (1973) Slovan KST Bohnice
11-20 Vyvadilová Jitka (1992) SF SKK El Nino
21-40 Bartoňová Jitka (1974) Slovan KST Bohnice
21-40 Benedová Zuzana (1984) Slavoj Praha
21-40 Coubalová Martina (1974) ABC Branik
21-40 Černá Martina (1983) ABC Branik
21-40 Dusilová Jana (1972) Sokol Stodůlky
21-40 Dvořáková Anna (2000) AVIA Čakovice
21-40 Dvořáková Lenka (1970) Sokol Stodůlky
21-40 Dvořáková Lucie (1978) AVIA Čakovice
21-40 Hlaváčková Lenka (1973) Slovan KST Bohnice
21-40 Chocová Alena (1977) AVIA Čakovice
21-40 Klempířová Jiřina (1967) Sokol Stodůlky
21-40 Kohlmannová Aneta (2001) SF SKK El Nino
21-40 Maršíková Martina (1973) Elizza Praha
21-40 Plachá Liliana (2003) SF SKK El Nino
21-40 Prášilová Andrea (1980) Slavoj Praha
21-40 Scheubová Jana (1962) ABC Branik
21-40 Schoberová Martina (1965) Slovan KST Bohnice
21-40 Stočesová Silvie (1976) ABC Branik
21-40 Šimůnková Veronika (2002) Slavoj Praha
21-40 Ulihrachová Jitka (1956) ABC Branik
41-60 Adamčíková Dana (1956) ABC Branik
41-60 Bartoňová Tereza (2003) Slovan KST Bohnice
41-60 Cmíralová Natálie (2003) SF SKK El Nino
41-60 Franeková Věra (2003) Elizza Praha
41-60 Havlíková Jana (1976) AVIA Čakovice
41-60 Hummelová Jarmila (1944) ABC Branik
41-60 Jebavá Lucie (1991) SF SKK El Nino
41-60 Ježková Kateřina (1981) Sokol Nusle
41-60 Luňová Zuzana (1970) Elizza Praha
41-60 Merhautová Alena (1951) Sokol Stodůlky
41-60 Petříková Michaela (1991) AVIA Čakovice
41-60 Pokorná Tereza (1983) Sokol Nusle
41-60 Pospíšilová Carmen (1972) Sokol Stodůlky
41-60 Slatinská Nataša (1954) Sokol Stodůlky
41-60 Strnadová Karolína (1991) AVIA Čakovice
41-60 Strnadová Karolína (2003) Elizza Praha
41-60 Škopková Věra (1994) Sokol Nusle
41-60 Vinklářová Veronika (1980) Elizza Praha
41-60 Vlčková Monika (1966) Sokol Nusle
41-60 Vránová Helena (1976) Sokol Stodůlky
N 41-60 Maršíková Jitka (1947) Slovan KST Bohnice
61-80 Blažková Anežka ml. (2002) Lokomotiva Vršovice
61-80 Hájková Anna (1945) Sokol Nusle
61-80 Handlová Natálie (2004) Sparta Praha
61-80 Jungwirthová Andrea (2005) Sparta Praha
61-80 Kačírková Martina (1970) Lokomotiva Vršovice
61-80 Kadavá Tereza (1998) Slovan KST Bohnice
61-80 Lipovčanová Helena (1985) Slavoj Praha
61-80 Lösterová Anna (1951) Sokol Stodůlky
61-80 Matoušková Andrea (1995) AVIA Čakovice
61-80 Najbertová Lucie (1974) AVIA Čakovice
61-80 Nesvačilová Petra (1973) Sokol Nusle
61-80 Opravilová Scheubová Lucie (1988) ABC Branik
61-80 Rosová Kateřina (2001) Elizza Praha
61-80 Seidlová Monika (2000) SF SKK El Nino
61-80 Semeráková Jitka (1985) Elizza Praha
61-80 Šišková Gabriela (1990) AVIA Čakovice
61-80 Špicarová Ivana (1967) Sokol Nusle
61-80 Vrzalová Jitka (1956) Přední Kopanina
61-80 Vydrová Lucie (2004) Elizza Praha
61-80 Závodská Katarína (1964) Lokomotiva Vršovice
N 61-80 Spilková Ivana (1987) AVIA Čakovice
81-100 Adamová Božena (1947) Lokomotiva Vršovice
81-100 Bartůšková Jarmila (1968) Zelená Liška
81-100 Bendová Amálie (2005) Sokol Nusle
81-100 Bláhová Kateřina (1989) Lokomotiva Vršovice
81-100 Bláhová Milena (1968) Lokomotiva Vršovice
81-100 Bláhová Romana (1965) TTC Praha
81-100 Boegner Britta (1989) TTC Praha
81-100 Bulantová Pavla (1973) Košíře
81-100 Čápová Kateřina (1980) Košíře
81-100 Füllsacková Barbora (1978) Košíře
81-100 Füri Silvia (1955) Zelená Liška
81-100 Hošková Stanislava (1946) Zelená Liška
81-100 Jeřábková Dana (1953) Zelená Liška
81-100 Kriegerová Helena (1956) Zelená Liška
81-100 Krompolcová Jana (1991) Elizza Praha
81-100 Mrázková Lia (2002) Slovan KST Bohnice
81-100 Nováková Hana (1984) Košíře
81-100 Petříková Kateřina (2006) Sparta Praha
81-100 Vlachová Jana (1951) Zelená Liška
81-100 Zýková Renata (1961) Lokomotiva Vršovice
N 81-100 Drgoňová Scheubová Lenka (1990) ABC Branik
N 81-100 Poláková Růžena (1976) Zelená Liška
101-120 Částková Stanislava (1955) Přední Kopanina
101-120 Fabiánová Natálie (2004) Sparta Praha
101-120 Filová Simona (1998) Lokomotiva Vršovice
101-120 Hypšová Daniela (1947) Lokomotiva Vršovice
101-120 Kaucká Hana (1949) SF SKK El Nino
101-120 Kosťová Natálie (1998) Lokomotiva Vršovice
101-120 Kozáková Květoslava (1952) Přední Kopanina
101-120 Krajíčková Zuzana (2002) Sparta Praha
101-120 Kyselá Zdeňka (1958) Přední Kopanina
101-120 Malá Božena (1947) TTC Praha
101-120 Maláková Olga (1964) TTC Praha
101-120 Portešová Hana (1971) Přední Kopanina
101-120 Špicarová Veronika (1995) Sokol Nusle
101-120 Štanclová Helena (1941) Zelená Liška
101-120 Zubíková Zdeňka (1964) Lokomotiva Vršovice
101-120 Zuzáková Anežka (2006) Slovan KST Bohnice
101-120 Žáčková Lea (2000) ABC Branik
N 101-120 Hanzlíčková Martina (1984) TTC Praha
N 101-120 Charamzová Pavlina (2001) ABC Branik
N 101-120 Kalinová Martina (2002) Elizza Praha
N 101-120 Pražáková Šárka (2001) Elizza Praha

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0300 Poštovní spořitelna

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist