Žebříčky mládeže PSST

Skupina pro žebříček: 
Mládež
Sezóna: 
2011-2012

 

NEJMLADŠÍ ŽÁCI
jméno nar. klub
1 Zeman Vítek 2002 Sportovní Jižní Město
2 Zeman Martin 2002 Sportovní Jižní Město
3 Kulveit Jonáš 2001 Slavoj Praha
4 Jelínek Tomáš 2001 Slavoj Praha
5 Marat Filip 2002 Sportovní Jižní Město
6 Pašek Adam 2002 Slavoj Praha
7 Bartoň Antonín 2001 Slovan Bohnice
8 Ševčík Marek 2001 SK DDM Kotlářka EN Praha
9 Skopec Daniel 2001 Lokomotiva Vršovice
10 Staněk Martin 2002 Slavoj Praha
11 Krameš Jan 2002 Lokomotiva Vršovice
12 Sloup Richard 2003 Lokomotiva Vršovice
13 Havránek Jakub 2002 Lokomotiva Vršovice
14 Šimpach Matěj 2002 Slovan Bohnice
15 Hlaváč Jan 2001 ZŠ Lužiny
16 Macek Lukáš 2001 SK Praha Vršovice
17 Vaniš Silvestr 2002 Avia Čakovice
18 Rubín Adam 2004 Avia Čakovice
19 Zlámal Josef 2004 Sportovní Jižní Město
NEJMLADŠÍ ŽÁKYNĚ
jméno nar. klub
1 Sommerová Helena 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
2 Šimůnková Veronika 2002 Slavoj Praha
3 Bartoňová Tereza 2003 Slovan Bohnice
4 Mrázková Lia 2002 Slovan Bohnice
5 Popová Veronika 2002 Slovan Bohnice
6 Prostějovská Eliška 2001 SK DDM Kotlářka EN Praha
7 Čuhelová Kristýna 2001 Lokomotiva Vršovice
8 Popová Jana 2002 Slovan Bohnice
9 Lorencová Kateřina 2003 Slavoj Praha
10 Suková Magda 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
MLADŠÍ ŽÁCI
jméno nar. klub
1 Fausek Matěj 1999 TJ Jižní Město
2 Průša David 2000 TJ Jižní Město
3 Marat Petr 1999 TJ Jižní Město
4 Franc Michal 1999 Sportovní Jižní Město
5 Appollonio Lukáš 1999 Sportovní Jižní Město
6 Šimůnek Ondřej 1999 Slavoj Praha
7 Daníček Adam 2000 Sportovní Jižní Město
8 Pour Tomáš 1999 TJ Střížkov
9 Šebl Jáchym 2000 Slavoj Praha
10 Špaček Jan 1999 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
11 Železný Daniel 2000 Lokomotiva Vršovice
12 Sládek Matyáš 2000 Slavoj Praha
13 Hoke Daniel 1999 Sportovní Jižní Město
14 Mrázek Michal 2001 Slovan Bohnice
15 Zámek Tomáš 1999 SK DDM Kotlářka EN Praha
16 Kožíšek Jakub 1999 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
17 Dvořák Martin 1999 Sportovní Jižní Město
18 Hanzal Adam 2000 TTC Klánovice
19 Eibich Jan 1999 SK DDM Kotlářka EN Praha
20 Marat Filip 2002 Sportovní Jižní Město
21 Stuchlík Ondřej 2000 SK DDM Kotlářka EN Praha
22 Čáha Jiří 2000 Slovan Bohnice
23 Dvořák Petr 2000 Sportovní Jižní Město
24 Zeman Vítek 2002 Sportovní Jižní Město
25 Štěpánek Tomáš 1999 Avia Čakovice
26 Klem Jakub 2000 SK Praha Vršovice
27 Olšák Radek 1999 ZŠ Lužiny
28 Soukup Richard 1999 TJ Střížkov
29 Skopec Daniel 2001 Lokomotiva Vršovice
30 Vavroch Tomáš 2000 SK DDM Kotlářka EN Praha
31 Kosina Antonín 1999 Sportovní Jižní Město
32 Laube David 1999 Sokol Nusle
33 Benda Mikoláš 1999 Stadion Žižkov
34 Záruba Štěpán 1999 ZŠ Lužiny
35 Plachý Miroslav 1999 KST Zbraslav
36 Trejbal Pavel 1999 Avia Čakovice
36 Maiello Goran 1999 TTC Klánovice
36 Kučera Tomáš 1999 TTC Klánovice
37 Pašek Adam 2002 Slavoj Praha
38 Hlaváč Jan 2001 ZŠ Lužiny
38 Kulveit Jonáš 2001 Slavoj Praha
40 Koromház Gabriel 2000 ZŠ Lužiny
40 Jelínek Tomáš 2001 Slavoj Praha
42 Bartoň Antonín 2001 Slovan Bohnice
42 Vodička Michal 2000 Slavoj Praha
44 Šrenk Štěpán 2001 ZŠ Lužiny
44 Kotalík Tomáš 2000 ZŠ Lužiny
46 Staněk Martin 2002 Slavoj Praha
47 Havlas Adam 2000 Avia Čakovice
48 Šádek Filip 2000 TJ Střížkov
49 Kindl Kryštof 2000 Avia Čakovice
50 Poncar Karel 2000 ZŠ Lužiny
51 Vašák Michael 2000 Lokomotiva Vršovice
52 Šimpach Matěj 2002 Slovan Bohnice
53 Zelený Marek 1999 Lokomotiva Vršovice
54 Pekárek Vojtěch 2000 Slovan Bohnice
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ
jméno nar. klub
1 Bútorová Tereza 1999 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
2 Prostějovská Lada 1999 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
3 Melicharová Iveta 1999 Sportovní Jižní Město
4 Pejřilová Kristýna 1999 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
5 Slezáková Hana 2000 Slovan Bohnice
6 Dvořáková Anna 2000 Avia Čakovice
7 Jantačová Zuzana 1999 SK Praha Vršovice
8 Maršíková Jana 1999 Slovan Bohnice
9 Bartoňová Tereza 2003 Slovan Bohnice
10 Trunčková Tereza 1999 ZŠ Lužiny
11 Šimůnková Veronika 2002 Slavoj Praha
12 Mrázková Lia 2002 Slovan Bohnice
13 Bačáková Jitka 1999 AC Sparta Praha
14 Hojdová Martina 1999 AC Sparta Praha
STARŠÍ ŽÁCI
jméno nar. klub
1 Němeček Jakub 1997 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
2 Kučera Stanislav 1997 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
3 Vítovec Martin 1997 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
4 Bútora Michal 1997 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
5 Slobodzian Adam 1997 Sportovní Jižní Město
6 Marat Petr 1999 Sportovní Jižní Město
7 Šimůnek Daniel 1997 Sportovní Jižní Město
8 Bialas Filip 1998 Sportovní Jižní Město
9 Fausek Matěj 1999 Sportovní Jižní Město
10 Průša David 2000 Sportovní Jižní Město
11 Škarban Jan 1998 Slavoj Praha
12 Zeidler Michal 1997 Slavoj Praha
13 Franc Michal 1999 Sportovní Jižní Město
14 Macháček Oldřich 1998 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
15 Pašek Dominik 1998 Slavoj Praha
16 Rejent Štěpán 1997 Sportovní Jižní Město
17 Růžička Dominik 1998 Sportovní Jižní Město
18 Dusík Stanislav 1998 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
19 Šebl Jáchym 2000 Slavoj Praha
20 Truc Petr 1998 TTC Elizza Praha
21 Appollonio Lukáš 1999 Sportovní Jižní Město
22 Šimůnek Ondřej 1999 Slavoj Praha
23 Vokál Roman 1999 Stadion Žižkov
24 Štěrba Ondřej 1997 Avia Čakovice
25 Raffl Dan 1998 Lokomotiva Vršovice
26 Daníček Adam 2000 Sportovní Jižní Město
27 Vokál Jan 1997 Stadion Žižkov
28 Molčany Adam 1998 Slovan Bohnice
29 Joch Tomáš 1998 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
30 Jandus Matěj 1997 Avia Čakovice
31 Skrčený Václav 1998 Lokomotiva Vršovice
32 Matiasovits Petr 1997 SK DDM Kotlářka 
33 Hoke Daniel 1999 Sportovní Jižní Město
34 Dostál Martin 1997 ZŠ Lužiny
35 Lácha Petr 1998 Sparta Praha
36 Benda Mikoláš 1999 Stadion Žižkov
37 Sládek Matyáš 2000 Slavoj Praha
38 Heřman Adam 1997 Slovan Bohnice
39 Wichterle David 1998 SK DDM Kotlářka 
40 Stuchlík Jan 1998 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
41 Dvořák Daniel 1998 TJ Střížkov
42 Zeman Tomáš 1998 Sportovní Jižní Město
43 Wichterle Filip 1998 SK DDM Kotlářka 
44 Železný Daniel 2000 Lokomotiva Vršovice
45 Gröbner Jan 1997 TTC Praha
46 Dvořák Martin 1999 Sportovní Jižní Město
47 Vosyka Václav 1998 Slavoj Praha
48 Vávra Aleš 1998 ZŠ Lužiny
49 Stuchlík Ondřej 2000 SK DDM Kotlářka EN Praha
50 Malát Ondřej 1999 TTC Praha
51 Oliva Matěj 1998 ZŠ Lužiny
52 Špaček Jan 1999 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
53 Hrubý Michal 1999 Sokol Michle
54 Klem Jakub 2000 Sportovní Jižní Město
55 Dio Mikuláš 1999 TTC Praha
56 Kožíšek Jakub 1999 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
56 Lamprecht Matyáš 1997 Sokol Nusle
56 Mayer Matěj 1998 Sokol Nusle
56 Nič Lukáš 1997 Sokol Nusle
60 Novotný Dominik 1997 Slavoj Praha
60 Vavroch Tobiáš 2000 SK DDM Kotlářka EN Praha
62 Pecka Tomáš 1998 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
63 Volhejn Václav 1997 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
64 Záruba Štěpán 1999 ZŠ Lužiny
65 Soukup Richard 1999 TJ Střížkov
66 Šádek Filip 2000 TJ Střížkov
67 Pollák Ondřej 1997 ABC Braník
68 Hulan Robert 1997 Sokol Michle
69 Hubal Martin 1999 Sokol Nusle
70 Fryč Martin 1998 TJ Střížkov
70 Buchar Michael 1999 TTC Praha
72 Laube David 1999 Sokol Nusle
73 Drahoš Jiří 1997 Lokomotiva Vršovice
74 Marat Filip 2002 Sportovní Jižní Město
75 Svatý Štěpán 2000 ABC Braník
STARŠÍ ŽÁKYNĚ
jméno nar. klub
1 Diblíková Klára 1997 Slavoj Praha
2 Prostějovská Lada 1999 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
3 Vávrová Ivana 1998 Slavoj Praha
4 Luňová Veronika 1997 Sportovní Jižní Město
5 Medalová Anna 1998 SK Praha Vršovice
6 Bútorová Tereza 1999 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
7 Marková Lucie 1998 Sportovní Jižní Město
8 Pejřilová Kristýna 1998 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
9 Filová Simona 1998 Lokomotiva Vršovice
10 Melicharová Iveta 1999 Sportovní Jižní Město
11 Uzlová Veronika 1997 Slavoj Praha
12 Drgoňová Veronika 1997 ABC Braník
13 Kosťová Natálie 1998 Lokomotiva Vršovice
14 Slezáková Hana 2000 Slovan Bohnice
15 Blažková Tereza 1998 ABC Braník
16 Mrázková Lia 2002 Slovan Bohnice
17 Bartoňová Tereza 2003 Slovan Bohnice
DOROSTENCI
jméno nar. klub
1 Reitšpies David 1996 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
2 Málek Tomáš 1996 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
3 Korbel Filip 1994 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
4 Pěnkava Luboš 1995 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
5 Němeček Jakub 1997 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
6 Kučera Stanislav 1997 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
7 Bochňák David 1995 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
8 Vítovec Martin 1997 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
9 Bútora Michal 1997 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
10 Šenk Jakub 1994 AC Sparta Praha
11 Slobodzian Adam 1997 Sportovní Jižní Město
12 Zahrádka David 1995 Slavoj Praha
13 Neřold Kryštof 1995 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
14 Šimůnek Daniel 1997 Sportovní Jižní Město
15 Bialas Filip 1998 Sportovní Jižní Město
16 Rukavička Tomáš 1994 AC Sparta Praha
17 Marat Petr 1999 Sportovní Jižní Město
18 Průša David 2000 Sportovní Jižní Město
19 Dvořák Jakub 1994 Avia Čakovice
20 Merkl Roman 1994 AC Sparta Praha
21 Fausek Matěj 1999 Sportovní Jižní Město
22 Šoltés David 1995 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
23 Rejent Štěpán 1997 Sportovní Jižní Město
24 Chlumský Petr 1996 TTC Praha
25 Macháček Oldřich 1998 SK DDM Kotlářka Praha
26 Kuděj Petr 1995 Lokomotiva Vršovice
27 Truc Petr 1998 Sportovní Jižní Město
28 Růžička Dominik 1998 Sportovní Jižní Město
29 Dusík Stanislav 1998 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
30 Škarban Jan 1998 Slavoj Praha
31 Šindelář Tomáš 1996 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
32 Ezr Václav 1996 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
33 Joch Tomáš 1998 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
34 Šimeček Jan 1995 Sportovní Jižní Město
35 Hájek Luděk  1995 TTC Klánovice
36 Tuška Jan 1994 TTC Klánovice
37 Pekárek Václav 1995 Lokomotiva Vršovice
38 Maňura Martin 1996 Lokomotiva Vršovice
39 Vodička Šimon 1996 Sokol Nusle
40 Pašek Dominik 1998 Slavoj Praha
41 Píš Ondřej 1995 ZŠ Lužiny
42 Šebl Jáchym 2000 Slavoj Praha
43 Houra Tomáš 1996 Stadion Žižkov
44 Dostál Martin 1997 ZŠ Lužiny
44 Nič Lukáš 1997 Sokol Nusle
46 Hruška Ondřej 1995 ZŠ Lužiny
47 Kouba Tomáš 1995 ABC Braník
48 Dejmek Petr 1997 TTC Praha
49 Gröbner Jan 1997 TTC Praha
50 Vondráček Tomáš 1996 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
51 Hudec Tomáš 1996 AC Sparta Praha
52 Chudáček Cyril 1997 ABC Braník
53 Pešek Martin 1995 ABC Braník
DOROSTENKY
jméno nar. klub
1 Hošková Denisa 1996 Slavoj Praha
2 Němečková Monika 1995 SK DDM Kotlářka El Niňo Praha
3 Diblíková Klára 1997 Slavoj Praha
4 Vlčková Natálie 1996 Slavoj Praha
5 Luňová Veronika 1997 Sportovní Jižní Město
6 Medalová Anna 1998 Sportovní Jižní Město
7 Polednová Petra 1994 TTC Elizza Praha
8 Vávrová Ivana 1998 Slavoj Praha
9 Drgoňová Veronika 1997 ABC Braník

 

 

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0300 Poštovní spořitelna

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist