Žebříčky mládeže PSST

Skupina pro žebříček: 
Mládež
Sezóna: 
2012-2013

 

NEJMLADŠÍ ŽÁCI
jméno nar. klub
1 Krameš Jan 2002 Lokomotiva Vršovice
2 Zeman Martin 2002 Sportovní Jižní Město
3 Marat Filip 2002 Sportovní Jižní Město
4 Pašek Adam 2002 Slavoj Praha
5 Zeman Vítek 2002 Sportovní Jižní Město
6 Havránek Jakub 2002 Lokomotiva Vršovice
7 Sloup Richard 2003 Lokomotiva Vršovice
8 Staněk Martin 2002 Slavoj Praha
9 Sochor Adam 2002 Stadion Žižkov
10 Knobloch Miroslav 2002 Lokomotiva Vršovice
11 Buček Tadeáš 2002 Slavoj Praha
12 Přída Kryštof 2002 SK DDM Kotlářka EN Praha
13 Kaucký Jakub 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
14 Mikoláš Roman 2002 Lokomotiva Vršovice
15 Šimpach Matěj 2002 Slovan Bohnice
16 Melíšek Ondřej 2004 Avia Čakovice
17 Chmelenský Antonín 2002 Lokomotiva Vršovice
18 Josef Tomáš 2003 AC Sparta Praha
19 Vyčítal Jan 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
20 Lebeda Josef 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
21 Nesvačil Jiří 2003 ZŠ Lužiny
22 Pfleger Michal 2003 Slavoj Praha
23 Sedláček Lukáš 2004 Slavoj Praha
24 Bartoš Martin 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
25 Zeman Jiří 2003 Slavoj Praha
26 Koběrský Matěj 2004 SK DDM Kotlářka EN Praha
27 Bolardt Sebastián 2003 KST Zbraslav
28 Kopecký Michael 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
29 Kratochvíl David 2002 Sportovní Jižní Město
30 Průša Ondřej 2002 Lokomotiva Vršovice
31 Wegmann Tomáš 2004 KST Zbraslav
32 Macek Lukáš 2003 SK Vršovice
33 Luxemburk Filip 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
34 Veith Pavel 2003 SK Vršovice
NEJMLADŠÍ ŽÁKYNĚ
jméno nar. klub
1 Sommerová Helena 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
2 Šimůnková Veronika 2002 Slavoj Praha
3 Bartoňová Tereza 2003 Slovan Bohnice
4 Lorencová Kateřina 2003 Slavoj Praha
5 Vejvodová Gabriela 2002 ZŠ Lužiny
6 Blažková Anežka 2002 Lokomotiva Vršovice
7 Mrázková Lia 2002 Slovan Bohnice
8 Giap Anna 2004 Slavoj Praha
9 Suková Magda 2003 SK DDM Kotlářka EN Praha
10 Popová Veronika 2002 Slovan Bohnice
10 Kelnárová Antonie 2005 ZŠ Lužiny
12 Urbanová Tereza 2004 Slavoj Praha
MLADŠÍ ŽÁCI
jméno nar. klub
1 Průša David 2000 Sportovní Jižní Město
2 Daníček Adam 2000 Sportovní Jižní Město
3 Šebl Jáchym 2000 Slavoj Praha
4 Železný Daniel 2000 AC Sparta Praha
5 Dvořák Jan 2000 SK DDM Kotlářka EN Praha
6 Skopec Daniel 2001 Lokomotiva Vršovice
7 Sládek Matyáš 2000 Slavoj Praha
8 Krameš Jan 2002 Lokomotiva Vršovice
9 Kulveit Jonáš 2001 Slavoj Praha
10 Marat Filip 2002 Sportovní Jižní Město
11 Dvořák Petr 2000 Sportovní Jižní Město
12 Vavroch Tomáš 2000 SK DDM Kotlářka EN Praha
13 Stuchlík Ondřej 2000 SK DDM Kotlářka EN Praha
14 Mrázek Michal 2000 Slovan Bohnice
15 Čáha Jiří 2000 Slovan Bohnice
16 Zeman Vítek 2002 Sportovní Jižní Město
17 Pašek Adam 2002 Slavoj Praha
17 Hlaváč Jan 2001 ZŠ Lužiny
19 Vašák Michael 2000 Lokomotiva Vršovice
19 Bartoň Antonín 2001 Slovan Bohnice
21 Kindl Kryštof 2000 Avia Čakovice
21 Šrenk Štěpán 2001 ZŠ Lužiny
23 Havránek Jakub 2002 Lokomotiva Vršovice
23 Junek Štěpán 2000 TJ Radlice
25 Fales Matyáš 2001 AC Sparta Praha
26 Chrástek Martin 2000 Sportovní Jižní Město
27 Svoboda Šimon 2000 TJ Radlice
28 Buček Tadeáš 2002 Slavoj Praha
29 Veselý Filip 2001 Lokomotiva Vršovice
30 Vaněk Petr 2001 Slavoj Praha
31 Krejčíř Antonín 2001 AC Sparta Praha
32 Vodička Michal 2000 Slavoj Praha
33 Knobloch Miroslav 2002 Lokomotiva Vršovice
34 Hájek Alexander 2000 Avia Čakovice
35 Poncar Karel 2000 ZŠ Lužiny
36 Kasprik Ivan 2000 AC Sparta Praha
37 Mácha Jonáš 2001 Lokomotiva Vršovice
38 Beránek Matěj 2001 SK DDM Kotlářka EN Praha
39 Klouček Tomáš 2001 Avia Čakovice
40 Vávra Adam 2000 Slavoj Praha
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ
jméno nar. klub
1 Dvořáková Anna 2000 Avia Čakovice
2 Šimůnková Veronika 2002 Slavoj Praha
3 Slezáková Hana 2000 Slovan Bohnice
4 Bartoňová Tereza 2003 Slovan Bohnice
STARŠÍ ŽÁCI
jméno nar. klub
1 Dusík Stanislav 1998 SK DDM Kotlářka EN Praha
2 Průša David 2000 Sportovní Jižní Město
3 Marat Petr 1999 Sportovní Jižní Město
4 Škarban Jan 1998 Slavoj Praha
5 Fausek Matěj 1999 Sportovní Jižní Město
6 Pašek Dominik 1998 Slavoj Praha
7 Truc Petr 1998 Sportovní Jižní Město
8 Franc Michal 1999 Sportovní Jižní Město
9 Šimůnek Ondřej 1999 Slavoj Praha
10 Macháček Oldřich 1998 SK DDM Kotlářka EN Praha
11 Bialas Filip 1998 Sportovní Jižní Město
12 Šebl Jáchym 2000 Slavoj Praha
13 Buchar Michael 1999 SK DDM Kotlářka EN Praha
14 Appollonio Lukáš 1999 Sportovní Jižní Město
15 Daníček Adam 2000 Sportovní Jižní Město
16 Růžička Dominik 1998 Sportovní Jižní Město
17 Stuchlík Jan 1998 SK DDM Kotlářka EN Praha
18 Špaček Jan 1999 SK DDM Kotlářka EN Praha
19 Joch Tomáš 1998 SK DDM Kotlářka EN Praha
20 Hoke Daniel 1999 Sportovní Jižní Město
21 Sládek Matyáš 2000 Slavoj Praha
22 Molčanyi Marek 1998 Slovan Bohnice
23 Záruba Štěpán 1999 ZŠ Lužiny
24 Malát Ondřej 1999 TTC Praha
25 Hévr Gabriel 1999 TTC Praha
26 Vávra Aleš 1998 ZŠ Lužiny
27 Benda Mikoláš 1999 Stadion Žižkov
27 Wichterle David 1998 SK DDM Kotlářka 
27 Wichterle Filip 1998 SK DDM Kotlářka 
27 Kulveit Jonáš 2001 Slavoj Praha
31 Kubát Petr 1999 SK DDM Kotlářka EN Praha
32 Štěpánek Tomáš 1999 Avia Čakovice
33 Lácha Petr 1998 AC Sparta Praha
34 Trejbal Pavel 1999 Avia Čakovice
35 Raffl Dan 1998 Lokomotiva Vršovice
36 Vavroch Tobiáš 2000 SK DDM Kotlářka EN Praha
36 Oliva Matěj 1998 ZŠ Lužiny
36 Laube David 1999 Sokol Nusle
36 Eibich Jan 1999 SK DDM Kotlářka EN Praha
40 Kelbl Jiří 1999 TTC Praha
41 Skrčený Václav 1998 Lokomotiva Vršovice
42 Podrazil Vojtěch 2003 TTC Praha
43 Petr Adam 2000 TTC Praha
44 Vejda Cyril 1998 Slavoj Praha
45 Chrástek Martin 2000 Sportovní Jižní Město
46 Železný Daniel 2000 AC Sparta Praha
47 Marat Filip 2002 Sportovní Jižní Město
STARŠÍ ŽÁKYNĚ
jméno nar. klub
1 Vávrová Ivana 1998 Slavoj Praha
2 Medalová Anna 1998 SK Praha Vršovice
3 Marková Lucie 1998 Sportovní Jižní Město
4 Prostějovská Lada 1999 SK DDM Kotlářka EN Praha
5 Melicharová Iveta 1999 Sportovní Jižní Město
6 Dvořáková Anna 2000 Avia Čakovice
7 Sommerová Helena 2005 SK DDM Kotlářka EN Praha
8 Šimůnková Veronika 2002 Slavoj Praha
9 Bútorová Tereza 1999 SK DDM Kotlářka EN Praha
10 Kadavá Tereza 1998 Slovan Bohnice
11 Filová Simona 1998 Lokomotiva Vršovice
DOROSTENCI
jméno nar. klub
1 Reitšpies David 1996 SK DDM Kotlářka EN Praha
2 Málek Tomáš 1996 SK DDM Kotlářka EN Praha
3 Kučera Stanislav 1997 SK DDM Kotlářka EN Praha
4 Němeček Jakub 1997 SK DDM Kotlářka EN Praha
5 Pěnkava Luboš 1995 SK DDM Kotlářka EN Praha
6 Vítovec Martin 1997 SK DDM Kotlářka EN Praha
7 Bútora Michal 1997 SK DDM Kotlářka EN Praha
8 Dusík Stanislav 1998 SK DDM Kotlářka EN Praha
9 Zahrádka David 1995 Slavoj Praha
10 Slobodzian Adam 1997 Sportovní Jižní Město
11 Průša David 2000 Sportovní Jižní Město
12 Škarban Jan 1998 Slavoj Praha
13 Neřold Kryštof 1995 SK DDM Kotlářka EN Praha
14 Marat Petr 1999 Sportovní Jižní Město
15 Fausek Matěj 1999 Sportovní Jižní Město
16 Rejent Štěpán 1997 SK DDM Kotlářka EN Praha
17 Truc Petr 1998 Sportovní Jižní Město
18 Chlumský Petr 1996 AC Sparta Praha
19 Ezr Václav 1996 SK DDM Kotlářka EN Praha
20 Macháček Oldřich 1998 SK DDM Kotlářka Praha
21 Bialas Filip 1998 Sportovní Jižní Město
22 Pašek Dominik 1998 Slavoj Praha
23 Šebl Jáchym 2000 Slavoj Praha
24 Šimůnek Daniel 1997 Sportovní Jižní Město
25 Jež Dominik 1997 SK DDM Kotlářka EN Praha
26 Pekárek Václav 1995 Lokomotiva Vršovice
27 Zeidler Michal 1997 Slavoj Praha
28 Šimůnek Ondřej 1999 Slavoj Praha
29 Růžička Dominik 1998 Sportovní Jižní Město
30 Kuděj Petr 1995 Lokomotiva Vršovice
31 Appollonio Lukáš 1999 Sportovní Jižní Město
32 Jandus Matěj 1997 Avia Čakovice
33 Vokál Roman 1997 Stadion Žižkov
34 Maňura Martin 1996 Lokomotiva Vršovice
35 Vodička Šimon 1996 Sokol Nusle
36 Vokál Jan 1997 Stadion Žižkov
37 Fencl František 1996 Avia Čakovice
38 Vondráček Tomáš 1996 SK DDM Kotlářka EN Praha
39 Nič Lukáš 1997 Sokol Nusle
40 Šindelář Tomáš 1996 SK DDM Kotlářka EN Praha
41 Vávra Aleš 1998 ZŠ Lužiny
41 Stuchlík Jan 1998 SK DDM Kotlářka EN Praha
43 Lácha Petr 1997 AC Sparta Praha
44 Lamprecht Matyáš 1997 Sokol Nusle
45 Drahoš Jiří 1997 Lokomotiva Vršovice
46 Gröbner Jan 1997 TTC Praha
47 Buchar Michael 1999 SK DDM Kotlářka EN Praha
48 Šafář Daniel 1997 ZŠ Lužiny
49 Marat Filip 2002 Sportovní Jižní Město
DOROSTENKY
jméno nar. klub
1 Diblíková Klára 1997 Slavoj Praha
2 Hošková Denisa 1996 Slavoj Praha
3 Němečková Monika 1995 SK DDM Kotlářka EN Praha
4 Luňová Veronika 1997 Sportovní Jižní Město
5 Vávrová Ivana 1998 Slavoj Praha
6 Vlčková Natálie 1996 Slavoj Praha
7 Medalová Anna 1998 Sportovní Jižní Město
8 Drgoňová Veronika 1997 ABC Braník
9 Reisnerová Martina 1996 Sokol Nusle
10 Slezáková Hana 2000 Slovan Bohnice

 

  

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0300 Poštovní spořitelna

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist