Žebříčky mládeže PSST

Skupina pro žebříček: 
Mládež
Sezóna: 
2013-2014

 

    NEJMLADŠÍ ŽÁCI        
             
    jméno   nar.   klub
1   Kaucký Jakub   2003   SK DDM Kotlářka EN Praha
2   Vyčítal Jan   2004   SK DDM Kotlářka EN Praha
3   Lebeda Josef   2004   SK DDM Kotlářka EN Praha
4   Podrazil Vojtěch   2003   TTC Praha
5   Luxemburk Filip   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha
6   Kopecký Michael   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha
7   Sloup Richard   2003   Lokomotiva Vršovice
8   Bendzák Jakub   2003   Lokomotiva Vršovice
9   Pfleger Michal   2003   Slavoj Praha
10   Josef Tomáš   2003   AC Sparta Praha
11   Melíšek Ondřej   2004   Avia Čakovice
12   Podrazil Václav   2005   TTC Praha
13   Koběrský Matěj   2004   SK DDM Kotlářka EN Praha
14   Nesvačil Jiří   2003   ZŠ Lužiny
15   Redlich Michal   2003   ZŠ Lužiny
16   Bartoš Martin   2003   SK DDM Kotlářka EN Praha
17   Sedláček Lukáš   2004   Slavoj Praha
18   Bulíř Adam   2004   Avia Čakovice
19   Gräf Adam   2005   Slavoj Praha
20   Zeman Jiří   2003   Slavoj Praha
21   Berka Jan   2004   ZŠ Lužiny
22   Chaloupka David   2004   AC Sparta Praha
23   Havlík Tomáš   2003   Lokomotiva Vršovice
24   Šusta Petr   2003   AC Sparta Praha
25   Havlík Filip   2003   Stadion Žižkov - DDM Ulita
26   Kadlec Vít   2005   Sportovní Jižní Město
27   Veith Pavel   2003   SK Vršovice
28   Sochor David   2007   Stadion Žižkov - DDM Ulita
29   Matej Daniel   2004   Lokomotiva Vršovice
30   Macek Lukáš   2003   SK Vršovice
31   Mužík Martin   2003   SK Vršovice
32   Dobrý Přemysl   2003   KST Zbraslav
33   Bolardt Sebastián   2003   KST Zbraslav
34   Zlámal Vojtěch   2004   Sportovní Jižní Město
35   Mašek Milan   2003   Slavoj Praha
36   Gajda Jonáš   2004   SK DDM Kotlářka EN Praha
37   Šíp Martin   2006   SK DDM Kotlářka EN Praha
38   Kukla Štěpán   2006   SK DDM Kotlářka EN Praha
39   Wegmann Tomáš   2004   KST Zbraslav
40   Benák Vít   2005   Sportovní Jižní Město
41   Bareš Petr   2004   SK DDM Kotlářka EN Praha
42   Dvornichenko Anton   2003   Slavoj Praha
43   Shrokoryadov Roman   2004   SK Vršovice
43   Remunda Matheos   2006   AC Sparta Praha
43   Šimpach Albert   2004   Slovan Bohnice
43   Douda Tomáš   2005   Stadion Žižkov - DDM Ulita
43   Šmolík Martin   2004   Stadion Žižkov - DDM Ulita
48   Junek Tobiáš   2005   KST Zbraslav
49   Bělovský Maxim   2004   Sportovní Jižní Město
49   Bartoš Martin   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha
             
    NEJMLADŠÍ ŽÁKYNĚ      
             
    jméno   nar.   klub
1   Sommerová Helena   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha
2   Bartoňová Tereza   2003   Slovan Bohnice
3   Handlová Natálie   2004   Slovan Bohnice
4   Lorencová Kateřina   2003   Slavoj Praha
5   Kelnárová Antonie   2005   ZŠ Lužiny
6   Urbanová Tereza   2004   Slavoj Praha
7   Horká Nela   2005   Lokomotiva Vršovice
8   Šritrová Karolína   2003   Slovan Bohnice
9   Rakušanová Tereza   2004   Lokomotiva Vršovice
10   Šritrová Markéta   2006   Slovan Bohnice
             
             
    MLADŠÍ ŽÁCI        
             
    jméno   nar.   klub
1   Černota Filip   2001   AC Sparta Praha
2   Kulveit Jonáš   2001   Slavoj Praha
3   Skopec Daniel   2001   Lokomotiva Vršovice
4   Krameš Jan   2002   Lokomotiva Vršovice
5   Přída Kryštof   2002   SK DDM Kotlářka EN Praha
6   Marat Filip   2002   Sportovní Jižní Město
7   Pašek Adam   2002   Slavoj Praha
8   Vaněk Petr   2001   Slavoj Praha
9   Kaucký Jakub   2003   SK DDM Kotlářka EN Praha
10   Knobloch Miroslav   2002   Lokomotiva Vršovice
11   Beran Tomáš   2001   SK DDM Kotlářka EN Praha
12   Buček Tadeáš   2002   Slavoj Praha
13   Beran Matěj   2001   SK DDM Kotlářka EN Praha
14   Hlaváč Jan   2001   ZŠ Lužiny
15   Veselý Filip   2001   Lokomotiva Vršovice
16   Fales Matyáš   2001   AC Sparta Praha
17   Havránek Jakub   2002   Lokomotiva Vršovice
18   Sochor Adam   2002   Stadion Žižkov
19   Průša Ondřej    2002   Lokomotiva Vršovice
20   Zeman Martin   2002   Sportovní Jižní Město
21   Zeman Vítek   2002   Sportovní Jižní Město
22   Vyčítal Jan   2004   SK DDM Kotlářka EN Praha
23   Náhlik Pavol   2002   SK DDM Kotlářka EN Praha
24   Šrenk Štěpán   2001   ZŠ Lužiny
25   Sedláček Tomáš   2001   TTC Praha
26   Bendzák Jakub   2003   Lokomotiva Vršovice
27   Bartoš Martin   2003   SK DDM Kotlářka EN Praha
28   Brož Patrik   2002   SK DDM Kotlářka EN Praha
29   Beránek Matěj   2001   SK DDM Kotlářka EN Praha
30   Lebeda Josef   2004   SK DDM Kotlářka EN Praha
31   Merta Hynek   2001   ZŠ Lužiny
32   Bulíř Adam   2004   Avia Čakovice
33   Šimpach Matěj   2002   Slovan Bohnice
34   Podrazil Vojtěch   2003   TTC Praha
35   Kratochvíl David   2002   Sportovní Jižní Město
36   Sloup Richard   2003   Lokomotiva Vršovice
37   Suk Matouš   2001   AC Sparta Praha
38   Krejčíř Antonín   2001   AC Sparta Praha
39   Kopecký Michael   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha
40   Kostelecký David   2001   AC Sparta Praha
41   Melíšek Ondřej   2004   Avia Čakovice
42   Kůst Roman   2001   Lokomotiva Vršovice
42   Blažek Jan   2002   Lokomotiva Česká Lípa
42   Kubelka Martin   2001   SK DDM Kotlářka EN Praha
45   Matej Daniel   2004   Lokomotiva Vršovice
46   Podrazil Václav   2005   TTC Praha
47   Poncar Karel   2001   ZŠ Lužiny
47   Šimpach Albert   2004   Slovan Bohnice
47   Appollonio Nikola   2002   Sportovní Jižní Město
50   Janoušek Marek   2002   TTC Praha
50   Macek Lukáš   2003   SK Praha Vršovice
50   Veith Pavel   2003   SK Praha Vršovice
             
             
    MLADŠÍ ŽÁKYNĚ        
             
    jméno   nar.   klub
1   Šimůnková Veronika   2002   Slavoj Praha
2   Sommerová Helena   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha
3   Bartoňová Tereza   2003   Slovan Bohnice
4   Mrázková Lia   2002   Slovan Bohnice
5   Blažková Anežka   2002   Lokomotiva Vršovice
6   Lorencová Kateřina   2003   Slavoj Praha
7   Popová Jana   2002   Slovan Bohnice
8   Popová Veronika   2002   Slovan Bohnice
9   Krupičková Tereza   2001   Slovan Bohnice
10   Buchtová Tereza   2001   SK DDM Kotlářka EN Praha
             
    STARŠÍ ŽÁCI        
             
    jméno   nar.   klub
1   Průša David   2000   Sportovní Jižní Město
2   Marat Petr   1999   Sportovní Jižní Město
3   Fausek Matěj   1999   Sportovní Jižní Město
4   Šálený David   1999   SK DDM Kotlářka EN Praha
5   Černota Filip   2001   AC Sparta Praha
6   Buchar Michael   1999   SK DDM Kotlářka EN Praha
7   Šebl Jáchym   2000   Slavoj Praha
8   Šimůnek Ondřej   1999   Slavoj Praha
9   Kubát Petr   1999   SK DDM Kotlářka EN Praha
10   Kulveit Jonáš   2001   Slavoj Praha
11   Dvořák Jan   2000   SK DDM Kotlářka EN Praha
12   Franc Michal   1999   Sportovní Jižní Město
13   Špaček Jan   1999   SK DDM Kotlářka EN Praha
14   Dvořák Petr   2000   Sportovní Jižní Město
15   Daníček Adam   2000   Sportovní Jižní Město
16   Železný Daniel   2000   AC Sparta Praha
17   Přída Kryštof   2002   SK DDM Kotlářka EN Praha
18   Marat Filip   2002   Sportovní Jižní Město
19   Hoke Daniel   1999   Sportovní Jižní Město
20   Skopec Daniel   2001   Lokomotiva Vršovice
21   Sládek Matyáš   2000   Slavoj Praha
22   Pašek Adam   2002   Slavoj Praha
23   Malát Ondřej   1999   TTC Praha
24   Krameš Jan   2002   Lokomotiva Vršovice
25   Komín Ondřej   1999   Slovan Bohnice
26   Chrástek Martin   2000   Sportovní Jižní Město
27   Appollonio Lukáš   1999   Sportovní Jižní Město
28   Petr Adam   2000   TTC Praha
29   Sedláček Tomáš   2001   TTC Praha
30   Štěpánek Tomáš   1999   Avia Čakovice
31   Beran Matěj   2001   SK DDM Kotlářka EN Praha
32   Hlaváč Jan   2001   ZŠ Lužiny
33   Knobloch Miroslav   2002   Lokomotiva Vršovice
34   Zoulík Jonáš   2000   TTC Klánovice
35   Fryš David   2001   TTC Klánovice
36   Čáha Jiří   2000   Slovan Bohnice
37   Průša Ondřej    2002   Lokomotiva Vršovice
38   Cihlář Matěj   2000   Slovan Bohnice
39   Buček Tadeáš   2002   Slavoj Praha
40   Cafourek Tomáš   2000   TJ Radlice
41   Saidl Petr   2001   TTC Klánovice
42   Kelbl Jiří   1999   TTC Praha
43   Hájek Alexander   2000   Avia Čakovice
44   Kaucký Jakub   2003   SK DDM Kotlářka EN Praha
45   Havránek Jakub   2002   Lokomotiva Vršovice
46   Olšák Radek   1999   ZŠ Lužiny
47   Veselý Filip   2001   Lokomotiva Vršovice
48   Beran Tomáš   2001   SK DDM Kotlářka EN Praha
49   Jílek Tomáš   2000   ZŠ Lužiny
50   Fryš Jan   1999   TTC Klánovice
51   Vávra Adam   2000   Slavoj Praha
52   Vaněk Petr   2001   Slavoj Praha
53   Vodička Michal   2000   Slavoj Praha
54   Špulák David   1999   TTC Praha
55   Zelenka Petr   1999   SK DDM Kotlářka EN Praha
56   Bendzák Jakub   2003   Lokomotiva Vršovice
57   Krátký Jan   2000   SK DDM Kotlářka EN Praha
58   Rolenc Tadeáš   1999   ZŠ Lužiny
59   Svoboda Šimon   2000   TJ Radlice
60   Kuba Vojtěch   2000   AC Sparta Praha
61   Fales Matyáš   2001   AC Sparta Praha
61   Černý Vojtěch   2001   TTC Klánovice
61   Šícha Filip   2001   ZŠ Lužiny
61   Koronház Gabriel   2000   ZŠ Lužiny
65   Podrazil Vojtěch   2003   TTC Praha
65   Brdlík Vojtěch   1999   Stadion Žižkov
65   Klinčok Daniel   1999   TTC Klánovice
65   Podrazil Václav   2005   TTC Praha
65   Svoboda Jakub   2000   ABC Braník
65   Lebeda Josef   2004   SK DDM Kotlářka EN Praha
65   Mareš Michael   2000   Avia Čakovice
             
    STARŠÍ ŽÁKYNĚ        
             
    jméno   nar.   klub
1   Šimůnková Veronika   2002   Slavoj Praha
2   Dvořáková Anna   2000   Avia Čakovice
3   Melicharová Iveta   1999   Sportovní Jižní Město
4   Mrázková Lia   2002   Slovan Bohnice
5   Sommerová Helena   2005   SK DDM Kotlářka EN Praha
6   Slezáková Hana   2000   Slovan Bohnice
7   Jantačová Zuzana   1999   SK Vršovice
8   Bartoňová Tereza   2003   Slovan Bohnice
9   Maršíková Jana   1999   Slovan Bohnice
10   Zachařová Dominika   2000   ZŠ Lužiny
11   Procházková Lucie   1999   Slovan Bohnice
12   Švandrlíková Kateřina   1999   ZŠ Lužiny
13   Lorencová Kateřina   2003   Slavoj Praha
14   Šamšová Simona   1999   AC Sparta Praha
             
    DOROSTENCI        
             
    jméno   nar.   klub
1   Reitšpies David   1996   SK DDM Kotlářka EN Praha
2   Málek Tomáš   1996   SK DDM Kotlářka EN Praha
3   Kučera Stanislav   1997   SK DDM Kotlářka EN Praha
4   Němeček Jakub   1997   SK DDM Kotlářka EN Praha
5   Vítovec Martin   1997   SK DDM Kotlářka EN Praha
6   Dusík Stanislav   1998   SK DDM Kotlářka EN Praha
7   Bútora Michal   1997   SK DDM Kotlářka EN Praha
8   Marat Petr   1999   Sportovní Jižní Město
9   Šálený David   1999   SK DDM Kotlářka EN Praha
10   Průša David   2000   Sportovní Jižní Město
11   Škarban Jan   1998   Slavoj Praha
12   Truc Petr   1998   Sportovní Jižní Město
13   Fausek Matěj   1999   Sportovní Jižní Město
14   Slobodzian Adam   1997   Sportovní Jižní Město
15   Pašek Dominik   1998   Slavoj Praha
16   Jež Dominik   1997   SK DDM Kotlářka EN Praha
17   Rejent Štěpán   1997   SK DDM Kotlářka EN Praha
18   Šimůnek Ondřej   1999   Slavoj Praha
19   Bialas Filip   1998   Sportovní Jižní Město
20   Buchar Michael   1999   SK DDM Kotlářka EN Praha
21   Chlumský Petr   1996   AC Sparta Praha
22   Šebl Jáchym   2000   Slavoj Praha
23   Kubát Petr   1999   SK DDM Kotlářka EN Praha
24   Zeidler Michal   1997   Slavoj Praha
25   Daníček Adam   2000   Sportovní Jižní Město
26   Macháček Oldřich   1998   SK DDM Kotlářka EN Praha
27   Ezr Václav   1996   SK DDM Kotlářka EN Praha
28   Šimůnek Daniel   1997   Sportovní Jižní Město
29   Vokál Roman   1997   Stadion Žižkov
30   Žiačik Jan   1998   Slovan Bohnice
31   Lamprecht Matyáš   1997   Sokol Nusle
32   Bláha Tomáš   1996   AC Sparta Praha
33   Vokál Jan   1997   Stadion Žižkov
34   Stuchlík Jan   1998   SK DDM Kotlářka EN Praha
35   Lácha Petr   1998   AC Sparta Praha
36   Vodička Šimon   1996   Sokol Nusle
37   Marat Filip   2002   Sportovní Jižní Město
38   Komín Ondřej   1999   Slovan Bohnice
39   Černota Filip   2001   AC Sparta Praha
40   Šindelář Tomáš   1996   SK DDM Kotlářka EN Praha
41   Štěrba Ondřej   1997   Sokol Běchovice
42   Hudec Tomáš   1996   Slovan Bohnice
43   Dlouhý Jakub   1998   SK DDM Kotlářka EN Praha
44   Kulveit Jonáš   2001   Slavoj Praha
45   Chrástek Martin   2000   Sportovní Jižní Město
45   Wichterle David   1998   SK DDM Kotlářka EN Praha
45   Železný Daniel   2000   AC Sparta Praha
48   Dvořák Petr   2000   Sportovní Jižní Město
49   Vondráček Tomáš   1996   SK DDM Kotlářka EN Praha
50   Zoulík Jonáš   2000   TTC Klánovice
51   Laube David   1999   Sokol Nusle
52   Bašta Přemysl   1996   Sokol Nusle
52   Brabec Matyáš   1997   SK DDM Kotlářka EN Praha
54   Vávra Aleš   1998   ZŠ Lužiny
55   Miškovský Jakub   1997   Slovan Bohnice
56   Hájek Jan   1998   ABC Braník
57   Dvořák Matyáš   1998   Slovan Bohnice
58   Šafář Daniel   1997   ZŠ Lužiny
58   Krameš Jan   2002   Lokomotiva Vršovice
58   Oliva Matěj   1998   ZŠ Lužiny
58   Kušta Petr   1998   TJ Střížkov
58   Runštuk Tomáš   1998   TJ Střížkov
58   Wichterle Filip   1998   SK DDM Kotlářka EN Praha
58   Přída Kryštof   2002   SK DDM Kotlářka EN Praha
58   Hájek Ondřej   1998   ABC Braník
             
    DOROSTENKY        
             
    jméno   nar.   klub
1   Diblíková Klára   1997   Slavoj Praha
2   Hošková Denisa   1996   Slavoj Praha
3   Luňová Veronika   1997   Sportovní Jižní Město
4   Vávrová Ivana   1998   Slavoj Praha
5   Vlčková Natálie   1996   Slavoj Praha
6   Drgoňová Veronika   1997   ABC Braník
7   Medalová Anna   1998   Sportovní Jižní Město
8   Sommerová Helena    2005   SF SKK Kotlářka EN Praha
9   Slezáková Hana   2000   Slovan Bohnice
10   Maršíková Jana   1999   Slovan Bohnice
11   Reisnerová Martina   1996   Sokol Nusle
12   Uzlová Veronika   1997   Sportovní Jižní Město
12   Melicharová Iveta   1999   Sportovní Jižní Město

 

  

Pražský svaz stolního tenisu z.s.
Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6
IČ: 22716670
Bankovní spojení: 255081244/0300 Poštovní spořitelna

Vyrobil Jan Polzer 2016

TOPlist
od 26. července 2013
TOPlist